54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ProGabe #1114
    jaaa,ilyeneket én nem tudok :S nincs boxom
    azért nem egy unbekannt szintű félreértés XD
  • Ragnar360
    #1113
    igaz , ja ezeket a képeket már láttam :D , mikor haverom mesélte kb 2 hete hanem több ,h vannak témák live-on , ezek szerint most terjedt el errefele :DD
  • Attila8805
    #1112
    Ez egy sima ingyen letölthető téma ez nekem is megvan:D
  • ldavid
    #1111
    azért jelent meg kb egyszerre pc-re és xbox-ra mert még meg volt a ps2-es exkluzívitás

    a képe(eke)t egy angol arc csinálta a saját tv-jéről link
  • ProGabe #1110
    gondolom ez a kép az e3-on készült...
  • Ragnar360
    #1109
    nekem az SA is anno (nyilvan "sima") boxon volt meg eredetibe-mondjuk akkor szinte boxra is 1idöben jött ki mint pc re[a VC pc-n eredeti :D]...ugyvok vele , h a GTA megéri a pénzét és ""jelbe ezzel meg is tisztelem a fejlesztöket sztem és ezt is megveszem a gyüjtöi kiadásba:PP

    Yoda : "mennyei" kép:DD megtudnád mondani a tv-d tipusát ?
  • SötétBarom
    #1108
    Mi a rákér kéne konzolon bármit is konfigolni? Azé' konzol hogy ne kelljen -.-
  • bertino
    #1107
    aha, szal semmi lényeges dolgot :)
  • hen-tes
    #1106
    Display-ként már egész elfogatható. :D
  • SötétBarom
    #1105
    4:3 v. 16:9, vagy hogy hol legyen a HUD meg a radar, kmh vagy mph legyen, ilyesmi..
  • bertino
    #1104
    és még ?
  • kuci06
    #1103
    fényerő, kontraszt ?
  • Yoda001
    #1102
  • hen-tes
    #1101
    Csak kiváncsiságból megkérdem, hogy mit lehet állítani konzolon a video beállításokban? :o
  • Attila8805
    #1100
    De én meg megsúgom hogy pc-n százalékos arányban szerintem többen warezolnak.
  • red bull
    #1099
    Az nekem pont megvan xD csak annyi hogy 8800GTS
  • Kmarha
    #1098
    ki a .....-t érdekli hogy most a földön minden kavics külön van megcsinálva, külön fizikája van meg árnyékot vett (jó tudom hogy nem, de efelé haladunk már). Obliviont verő grafika... GTA-ba.. :S Ehh, az ember drága pénzét mindig gépfejlesztésre költi el? :D
  • ldavid
    #1097
    már nem csak SGM-t használhatunk lesz drive by


    a love-meet.net meg valószínűleg egy teaser site lesz, de egyelőre "Coming Soon!
    This site is under construction."
  • JaSoN HuNTeR #1096
    nemár xD
  • Yoda001
    #1095
    hát min. 8800GT és legalább 4giga ram.. procit nemtudom :D
  • JaSoN HuNTeR #1094
    csak úgy kb...
  • ldavid
    #1093
    olyan ami majd jövő nyáron jónak fog számítani
  • Yoda001
    #1092
    honnan tudjam? :D
  • JaSoN HuNTeR #1091
    kb úgy talán milyen pc kell hozzá?
  • Laza
    #1090
    En mar nem is olvaso rola tobb infot, igy is sok apro reszlet kezd el kiszivarogni.
    Eleget tudok arrol milyen lesz: JO! :)

    Ugyhogy legkozelebb mar csak akkor akarom latni, mikor leveszem a bolt polcarol :)
  • Yoda001
    #1089
    Tegnap az E3-on helyi idő szerint reggel 8 és 9 óra között bemutattak egy GTA IV demót a megjelenteknek. Sajnos még nem kaptunk semmilyen képet, vagy videót, de azért ne csüggedjünk, gamer-újságíró kispajtásaink biztosan ömleszteni fogják számunkra az infókat a következő néhány hétben.

    Addig is néhány dolog ami kiszivárgott:

    A demó fekete képernyővel indult, ami aligha marad benne a végső verzióban, majd csak kapunk valami felhasználóbarát kezelőfelületet.
    A megjelenő menü balról jobbra: térkép, játék, eligazítás (brief), statisztika, beállítás, audió, videó.
    Niko a Star Junctionnál állt, ez a Times Square GTA IV-es megfelelője.
    Az AI nem volt bekapcsolva, a demóban alig volt járókelő és autó.
    A kevés autó közül Niko, egy hirtelen gondolatnak engedve, egyet saját célra privatizált, a kocsi egy fekete Lincoln-Continental volt.
    A kocsiból a 40-es 50-es évekre jellemző jazz-zene szűrődött ki.
    A kamera a kocsit cirka 4 méterről, felülről követte.
    A fények és a textúrák csodálatosak voltak.
    Az FPS szám alacsony, de nem is csoda hiszen a talaj felbontása olyan részletes volt, hogy a porba alázta az Elder Scrolls IV -et.
    Niko megérkezett a dokkokhoz, a Broker Bridge alá, a fény visszatükröződött a víz felszínéről és megvilágította a várost.
    A város feletti felhők ragyogtak, ahogy a repülők cikáztak bennük. (Repülők? - szerk.)
    A város feletti felhők akkor is ragyogtak, amikor Niko felhívta egy haverját, hogy fegyvert szerezzen.
    forrás: gtaplace
  • SötétBarom
    #1088
    F@szom, ha ez nem jelenik meg PCre, kénytelen leszek venni egy boxot.. A dead rising miatt már fontolgattam régebben, de ez a második nagyon erős érv :)
  • Code92
    #1087
    ááááááá ha ezt mindet betartják naggyon nagyot fog majd ütni a game, csak jelenne már meg :)
  • Code92
    #1086
    megsúgom h. x360 on is warezolnak 1000-el az h. te nem az a te dolgod, vbiszont átlagban njaggyon sokan warezolnak.
  • JaSoN HuNTeR #1085
    hidd el hogy Warezolnak.Alapból úgy tudod venni szervizbe a Xbox360-t hogy kivan már Flashelve.100ezer és kapsz hozzá 8irt játékot.Haverom is vett.De ő PCzik is.Egy a hibája egyből kibannolják Liveről.Azért a haverom se olyan hülye hogy vegyen X360ra 20ezer-ért játékot.
  • Yoda001
    #1084
    nem hiszem hogy x360on meg ps3mon warezolnak, amugy is megkell csippeltetni és a garijukat is elveszítik.. gondolom amit megvettek 150-200k Ft-ért csak nem akarják "el cseszni".. a ps2sök meg warezolhatnak nyugodtan ugy se adnak arra semi olyan játékot ami ne lenne pc-n (na jo 1-2 van) én igy állok a kérdéshez(ha lehet kérdésnek nevezni)...
  • JaSoN HuNTeR #1083
    megéri.Megsugom konzolon is sokan Warezolnak...De igaz kevés konzolos van...
  • bertino
    #1082
    mindent PCn csinálnak
    a kiadás egyszerű marketing téma, megéri-e vagy se
  • JaSoN HuNTeR #1081
    nyugimár ha nem adják ki megyünk verekedni.Úgyse akarok Joystic-on gémelni...Igyis ugyis kiadják...Nekem már 3éves pc-m van azért nem menne rajta.
  • tzsoltika
    #1080
    és ha (Isten őrizz!) nem jelenik meg computerre?

    én nem értek a játék szerkesztéshez de a játékokat nem PC-n gyártják? mással mivel lehet? És ha PC-n szerkesztik akkor miért ne adnák ki PC-re?
  • JaSoN HuNTeR #1079
    jó,jó gama lesz csak nekem kell hozzá new computer:DMár várjuk.
  • rotator
    #1078
    "A HUD csak néhány képernyőre lett tervezve."

    ???
  • bertino
    #1077
    ÚJ! A Multiplayer szekcióba a mobiltelefonodról léphetsz be. (Ennek nem sok értelmét látom - szerk.)


    ezzel biztos a Mátrixra akarnak hasonlítani
  • Yoda001
    #1076
    Újabb információk derültek ki GTA IV-ről, most éppen a Play magazin berkeiből. A cikk összefügg a Games magazin előzetesével, így aki ezt nem olvasta, annak ajánlott. A 10 oldalas előzetes, lentebb letölthető. Lássuk mik az újdonságok:

    ÚJ! Mikor fegyvert vásárolsz Little Jacob-tól, a kamera Jacob csomagtartóját mutatja, és egyfajta "scroll" menüben kiválaszthatod a neked tetsző gyilokeszközt. Éppúgy mint korábban az Ammu-Nation boltokban.

    ÚJ! Ruhavásárláskor egyenként választhatod ki a kívánt ruhaneműt a polcról. Valószínűleg itt is ugyanaz a "scroll" menü lesz, mint a fegyvereknél.

    ÚJ! A radaron lévő kék-piros villogó körök mérete a körözési szinttől függ.

    ÚJ! A Multiplayer szekcióba a mobiltelefonodról léphetsz be. (Ennek nem sok értelmét látom - szerk.)

    ÚJ! Mikor az emeleten álló őr lábát meglövöd, összeesik és legurul a lépcsőn. Ez bizonyítja, hogy lesz a sokak által várt Rag-Doll fizika!

    ÚJ! Egyes karakterekkel ápolnod kell a kapcsolatot, és erre a mobiltelefonod is alkalmas lesz. A kapcsolataid alakításával kis mértékben befolyásolhatod a játékmenetet is.

    McReary egy korrupt rendőr lesz.

    Little Jacob nevű fegyverkereskedőnk, jó barátja Romannak.

    Alderney nevű városrészben lesz megtalálható Rotterdam Hill.

    A demóban lévő első küldetés neve „Call and Collect”.

    Nem lesznek nyilak, és egyéb segítő jelölések a játékban.

    A HUD csak néhány képernyőre lett tervezve.

    Eddigi hírekkel ellentétben továbbra is látható lesz a térkép, pont úgy, mint a pénz és a körözi szint.

    Ha a rendőrök elkezdenek üldözni, a térkép elkezd villogni, miközben, kis kék és piros körök jelzik a rendőröket.

    Az üldözési rendszer az előző játékokhoz hasonló lesz, de most arra fog épülni, hogy Niko mennyire látható az őt üldöző rendőrök számára.

    Továbbra is 6 csillagot kaphatunk összesen.

    A gyalogosok tudnak inni is menet közben.

    Goldberg megölésére két lehetőség is lesz:
    > Egy láncfűrésszel kiprüttyented
    > Kilököd az ablakon

    Mikor megpróbálsz kimenni Goldberg irodájából, 3 biztonsági őr állja majd el az utad.

    Niko el tud majd bújni a fal mögé, ezzel védve magát a golyóktól.

    Valószínűleg a rendszer segíteni fog géppuskával pásztázni a területet, ami hasznos lehet a kocsi mögött fedezékbe vonult rendőrök ellen.

    A testi sérülések különböző reakciókat váltanak ki.

    forrás: gtaplace..
  • ldavid
    #1075
    úgy néz ki Niko Bellic mégis orosz bevándorló, legalábbis az xbox.com-on ez áll

    pedig szerintem egyáltalán nem oroszos név