54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Szabi1991
    #1154
  • raimundo
    #1153
    hello valaki el tudja mondani honnan töltötte le a játékot
  • ldavid
    #1152
    amondó vagyok hogy ez lesz az új Sabre:


    ez talán a SWAT/VOOSE új járgánya, Boxville alapokon


    két Bobcat, egyiken van gallytörő másikon nincs, viszont itt is van index


    a taxik lökhárítója egyébként (az eddigi képek alapján) 3 féle is lehet: króm, fekete, sárga
  • Muki100
    #1151
    kereső? fogadjunk nem hallottál még róla...
  • ProGabe #1150
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1148908757
  • algor91
    #1149
    illeszd be a konzol topic linkjét
  • akyyy
    #1148
    van konzol topik:D
  • algor91
    #1147
    Akkor lesz jó, ha nem akadozik, jól lesz megcsinálva az irányítás, és élethűbb lesz az előző részekhez képest.
    Majd meglátjuk, hogy milyen lesz boxon, egyébként nekem xbox360Elite-em lesz, itt egy leírás, hogy milyen extrákat adnak hozzá:
    http://www.576.hu/termek_adatlap.php?id=34441
  • akyyy
    #1146
    annak is a konzolhoz van köze
  • tzsoltika
    #1145
    lol :) pontosan ezért fogják pcre kiadni mert itt van 1145 hsz XD és ennek csak negyede tartozik a játékhoz
  • Blekk Síp
    #1144
    Már több, mint 1000 hsz van a topicban, szval most már tuti, hogy ki kell adniuk PC-re!!!
  • ProGabe #1143
    eddig csak x360-on futtatott demókat mutattak belőle,pontosabban a trailerek nem tudni min készültek,de pl e3-on boxon futott,és sokak szerint az néha-néha levegő után kapkodott a demo közben,persze még nincs optimalizálva a játék.majd ha kijött ill. a sajtósok megkapják a maguk kis tesztlemezét millió dologban okosabbak leszünk

    nem mellesleg ez a PC tápig,ilyenekkel mi nem foglalkuzonk :P csak imádkozunk hogy jelentsék be végre PC-re is :D
  • bertino
    #1142
    ami még nem teljesen jelenti azt, hogy PS3ra nem lesznek...
  • Yoda001
    #1141
    nem lehet tudni, de x360ra lesznek extrák.
  • algor91
    #1140
    Heló, nekem xbox360-ra lesz meg. xbox360-ra jobb lesz a játék? vagy ps3-ra? Vagyis grafikailag melyik konzolra lesz jobb és xbox360-ra lesznek letölthető extrák, plussz küldetéseket is lehet majd letölteni, vagy csak városrészeket, és járműveket?
  • TothLaci
    #1139
    Miért? Várható volt.
  • Yoda001
    #1138
    qrvajo.. most ez jön be a donaldlove helyett..
  • Szabi1991
    #1137
    ha letelik akkor az írja ki hogy "It is finally here!"...
  • Yoda001
    #1136
    hm.. igaz.. mind1 akkor
  • ldavid
    #1135
    elég belenézni a forráskódba..
    a számláló script külső oldalról megy, google analytics.. mi kell még?
  • Yoda001
    #1134
    "This site is not owned by R*, it's owned by Knifey " a donaldosra semmi ilyen nincs irva..
  • ldavid
    #1133
    ugyanolyan fake oldal, mint a nikobellic.com
  • Yoda001
    #1132
    valszeg lesz egy visszatérö emberünk, donald love.. amire lejár az idö lesz valami
  • Code92
    #1131
    látom elvagytok :D
  • tzsoltika
    #1130
    XD
  • Fido4life
    #1129
    szánalmasak vagytok
  • Ragnar360
    #1128
    /OFF
    1:
    "-a nyavajgós nyomorult hozzászólást leadsz a fórumon és komolyan mondom, utánad nézek" *urva anyád nyavajgott (szó szerint!!!)
    2:
    jóhogy nem értesz te kis seggfej semmit , ha az elözö postokat nem olvasod el , teljesen egyértelmu minden

    3: mit képzelsz magadról , h idejössz és másnak ilyet mondassz , hát ki+vagy+te?^^ SZARHÁZI ...a stilusodbol itélve vmi kis tizenéves köcsög lehetsz->apád lehetnék.

    4:remélem anyád megbüntet


    /ON
  • ldavid
    #1127
    nem én kértem hogy nyissák meg újra...
  • Laza
    #1126
    Majd ha egyaltalan lesz szo PC-s megjelenesrol, be lehetne szolni ... egyebkent meg letjogosultsaga sincsen addig ennek a topicnak erre fele :)
  • SötétBarom
    #1125
    Neszójjjábe!
  • Yoda001
    #1124
    lehet .. de mivan azokkal akik nem is simerik és esetleg még lusták is megnézni?.. amugy nem fizetnek....
  • ldavid
    #1123
    Több mint a fele a konzolos topicba tartozik, legközelebb szerintem hanyagold a "dobozos híreket", hacsak nincs benne valami tényleg érdekes, thx!

    És szerintem az sem biztos hogy minden 'hírt' be kellene onnan másolnod, akit érdekel megnézi az oldalt. Szerintem. (vagy fizetnek érte?)
    ebben mellesleg szinte semmi új infó nincs
  • Yoda001
    #1122
    Az EGM (Electronic Gaming Monthly) magazin szerkesztői egy érdekes interjúval leptek meg minket. Ezúttal egy kisebb interjút készítettek, a Sony Computer Entertainment játékfejlesztésre szakosodott részlegének fejesével, Phil Harrison-nal, arról hogy mivel is próbálnak majd "visszavágni" a Microsoftnak, az Xbox 360-ra érkező exkluzív tartalmak ellensúlyozásáért. Harrison nagyon sejtelmes válaszokkal illette Dan Shu-t, a rovat vezetőjét. Állítása szerint nem tud kommentárt fűzni a Microsoft és a Rockstar Games közötti kapcsolatokról, valamint nem tud arról sem, hogy miben egyezett meg a szoftveróriás a Rockstar-ral. Valamint megemlíti, hogy bizonyos kezdeményezésekről tud, melyek kompenzálhatják a Microsoft és a Sony konzoljára készült verziók különbségét, de erről sajnos több információt nem adhat. Arról sajnos senki sem tud, hogy ez a bizonyos "kezdeményezés" mit takarhat, de nagy valószínűséggel, a fejlesztők még tartogatnak meglepetéseket a számunkra.

    Amint több információ lát napvilágot, értesítünk titeket!
    forrás: gtaplace..

    Az Ausztrál Playstation Magazin ismét megnézte a trailereket, összeollózott néhány régi hírt, kiszínezte őket, majd elénkvetette zabáljatok disznók felkiáltással:

    A rendőrök is képesek lesznek leguggolni, hogy jobban célozzanak.
    Mint SA-ban, LC-ben is lehet majd kajával meg alvással gyógyulni.
    Bár vidéki terület nem lesz a városban, a Central Park GTA IV-es változata akkora lesz, hogy ismét élvezhetjük az anyatermészet gyönyöreit.
    Kulcsrazárt kocsikat nehezebb lesz eltulajdonítani, így meg kell majd fontolni, mikor a fél város a nyakadban lesz, hogy van-e időd ezzel tökölni.

    forrás: gtaplace..
  • SötétBarom
    #1121
  • hen-tes
    #1120
    Még egy ilyen XD-a nyavajgós nyomorult hozzászólást leadsz a fórumon és komolyan mondom, utánad nézek, mert nem tudlak elviselni, próbálj már meg valami érdemlegeset is hozzászarni a szétcseszett nyamvadt kommentedhez mert komolyan megőrülök, hogy ilyen nagyonhülye emberek léteznek, kérlek bizonyíts!
  • fery02
    #1119
    Kandisznóra, ez beteg, meghalok!
  • Yoda001
    #1118
    Egy nagyon érdekes hírrel szolgálhatunk most nektek. A Rockstar Games elindított egy weboldalt a WKTT (We Know The Truth) nevű rádiójuknak. Ez a rádióállomás valószínűleg a GTA IV-ben is benne lesz, mint beszélgető csatorona. De nem is ez a fontos, hanem ami az oldalon van.
    Ugyanis bárki felhívhatja a 1-212-360-2368 telefonszámot, ahol el kell mondania a véleményét Liberty City-ről, Amerikáról, a Liberálisokról, vagy az egészségéről. A szám hívása után egy férfi hang bemondja az oldal szövegének egy részét, majd egy sípszó hallatszik. Ezután a sípszó után mondd a neved, majd betűzd is ki (persze mindezt angolul), és utána jöhet a véleményed. Például:

    "Hey this is Kandisz Nóra, K-A-N-D-I-S-Z N-O-R-A [kéj, éj, en, dí, áj, esz, zed; en, o, ár, éj]. I'll tell you what's wrong with America... etc."

    Tehát összefoglalva: Ha teljesíted a Szabályzatban foglaltakat, felhívod a számot, és tökéletes angol tudással elmondod a véleményed, akkor bekerülhet a hangod a GTAIV-be! Képzeld csak el, ha a világszerte kiadott GTA:IV játék csevegő rádiójában viszont hallanád a hangodat! Ne habozz hát, és a szabályzat átböngészése után készítsd el a véleményed, majd hívd a fent említett számot! Ezt a hírt mindenki megkapta aki feliratkozott a hírlevélre.

    forrás: gtaplace (mint mindig.. )
  • Ragnar360
    #1117
    félreérted:D ",h vannak témák live-on" , mármint GTA-sok:DDDD , csak mivel Dávid postjara valaszoltam ezért nem irtam ugy bele azt h GTA :DDD XDDD , persze , h vannak tméák ezer éve:)))
  • ldavid
    #1116
    újabb teaser site:

    WKTT Radio
  • Attila8805
    #1115
    Elejétől fogva használok témákat.
    Eddig nekem madden 08-as volt.