54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ldavid
    #1194
    neem, ugyanúgy lesz mint a SA-ban: baszott sok épület és egyéb hely szakasztott mása lesz az eredetinek, és a földrajzi elhejezkedésük is kb. megegyezik, de mégis minden más lesz
    ezért is kap minden új nevet, pl. Times Square - Star Junction

    Staten Island tényleg kimarad de a többi terület megtalálható majd, szintén más néven
  • rotator
    #1193
    Hát most már nem értem, azt hittem, csak egy szigetet (vagy mit) hagynak ki, a többit egy az egyben koppintják. :) No sebaj, ezen nem múlik!
  • Szabi1991
    #1192
    Hitman 4 ? :)

    az volt az egyik feladat hogy eltegyük lábalol a kutyát..
  • Casper007
    #1191
    Van kutya. Három is. Az egyik küldetésben, amikor Lucas megkér, hogy lopj el egy autót Chinatown-ból, be kell törni egy telepre, ahol kutyák vannak. Na de kérem, ez a GTAIV topic.
  • Fido4life
    #1190
    3-szor is, de most már hadjuk az off-ot :D
  • Fido4life
    #1189
    van benne kutya, ha nem baszakodna a Paint még screenshotot is csinálnék..
  • JaSoN HuNTeR #1188
    de van a maffiába kutya de csak egyszer egy küldibe.
  • ldavid
    #1187
    azt azért ne felejtsd el hogy ez nem New York, hanem Liberty City
    csak nagyjából fog hasonlítani, így nem lesz minden ugyanúgy mint NYC-ben
  • rotator
    #1186
    "A játékban nem lesz semmilyen utalás szeptember 11-re, még a helye se lesz megtalálható."

    Miért, ott valami tér-idő kapu lesz? :) Szerintem berakhatták volna a 2007-es állapotot, vagyis egy építkezést.
  • Synit HUN
    #1185
    Igen! Én utoljára a Carmageddonban láttam kutyát.
  • Yoda001
    #1184
    térjünk vissza a témához :D
    Szinte már naponta jönnek új hírek a Grand Theft Auto sorozat negyedik részéről. Most a Games Aktuell és az Official Xbox Magazine (US) újságok GTA:IV előzeteseiből tudtunk meg egy-két új információt.

    Amerikai Official Xbox Magazine:

    A korrupt zsaru, McReary keresztneve Francis, és tudomást szerzett egy bűncselekményről, amit Niko vitt véghez. Azt is megtudtuk, hogy Francisnek bajusza is van, tehát nagy valószínűséggel őt láthatjuk ezen* az artworkön.
    Little Jacob csomagtartójában a következő fegyverek voltak: 9mm-es pisztoly, Shotgun, SMG, Micro SMG.
    Niko egy fekete Comet nevű járgányt lopott el a Humboldt River Viewpoint felé tartva, ahol vissza kell szereznie McReary ellopott memóriakártyáját.
    Mikor Niko feltöltötte a TW@ kávézóban az önéletrajzát a Goldberg, Ligner & Shyster weboldalára, az OXM szerkesztői meg tudták nézni a dokumentumot, melyszerint Niko részt vett a Balkán Békeszervezetben, és hogy remekül úszik (!), lő és bokszol. (Később a cikk még megemlíti azt is, hogy a Statue of Happiness-hez eljuthatsz hajóval és úszással is.) A Balkán Békeszervezeti tevékenykedése bizonyíthatja, hogy Niko nem orosz származású. Dan Houser azt mondta, hogy nem orosz, hanem kelet-európai, és Oroszország inkább Ázsiában van, mint Európában.
    A játékban minijátékok is helyet kapnak, köztük a biliárdozás is. Érdekes mód korábban a Rockstar azt mondta, hogy nem lesznek minijátékok, inkább a küldetésekre összpontosítanak...
    A játékban nem lesz semmilyen utalás szeptember 11-re, még a helye se lesz megtalálható.
    (Bár szerintem a vicceskedvű készítők biztos kitalálnak oda valamit - szerk.)
    A Goldberg, Ligner & Shyster recepciósának neve: Karen, és felhívta Niko-t egy interjú miatt.
    Games Aktuell:

    Nikoval éjszaka házakba is betörhetünk egy társunkkal, úgy, mint a San Andreas-ban. Emellett üzleteket is ki lehet majd rabolni.
    A Co-op játékmódról annyit lehet tudni, hogy néhány helyen ugyanúgy két játékos játszhat majd egyszerre, ahogy a San Andreas PS2-es verziójában.
    A készítők már befejezték a Single Player küldetéseit, a Multiplayer küldetéseken viszont még dolgoznak.
    Fedezékből is lehet majd lőni, olyasmi tűzharszot kell elképzelni, mint a Gears of War-ban.
    Jacobtól egy idő után egyre újabb és jobb fegyvereket lehet majd vásárolni, sőt az Ammu-Nation fegyverboltokat is viszont láthatjuk a játékban. Igaz, ezekben csak kisebb fegyvereket kaphatunk majd, és golyóálló mellényt. Aminek sokan fognak örülni: ha felvesszük a golyóálló mellényt, az látszani fog a ruhán felül.
    A rendőrök képesek lesznek rendőrkutyákat is bevetni, hogy megtaláljanak a rejtekhelyeden is. (Ez az információ még nem teljesen biztos! - szerk.)
    ezen*
  • rotator
    #1183
    Ebben?
  • Synit HUN
    #1182
    Még fent van a gépemen. Nincs benne kutya.
  • tzsoltika
    #1181
    Mafia játékot ismered? 1930-as években kell rendet tenni. Abban voltak kutyák
  • rotator
    #1180
    Milyen kutya???
  • Synit HUN
    #1179
    Milyen Mafiában volt kutya?

    Amúgy sztem se kéne egyik sem. Épp elég a gond a játék körül így is.
  • Drephis
    #1178
    ezt most ugye nem mondod komolyan? :D
  • Fido4life
    #1177
    én inkább hagynám hogy megöljenek, Mafiában is ha véletlenül elütöttem egy kutyát inkább visszatöltöttem az állást..
  • JaSoN HuNTeR #1176
    de gyerekeket ne rakjanak:D kutya se lesz nyugi
  • Casper007
    #1175
    De végülis jó, hogy lesznek rendőrkutyák. Mindenképp színt visznek a játékba. Bár nagyon szeretem a kutyákat, nem lesz szívem lelőni őket.
  • ldavid
    #1174
    az a német videó végül egy interjú lett, kiderült hogy lehet majd ismét betörni esténként, Ammu-Nation is lesz, a golyóálló mellény pedig látható lesz Niko-n
    és ha minden igaz kutyás egységgel fognak minket kereseni, bár ez szerintem érdekes azok után hogy pár hónapja azt nyilatkozták hogy se gyerekeket se állatokat nem akarnak a játékba rakni..
  • ldavid
    #1173
    csak valami seggarc terjesztette a dolgot, egy amcsi fórumon..
  • Reyes
    #1172
    Meg fogsz lepődni, de nagyon sok helyen igen...Ők "hüJék":)
  • tzsoltika
    #1171
    Azt hallottátok hogy Nico Bellic lehetséges hogy átverés? Az egyik PC játékokkal foglalkozó lapban olvastam hogy lehetséges hogy átveri a világot a Rockstar mert Nico az egyik küldetésben meghal és azután a testvérével kell megbüntetni Nico gyilkosát és a játékot végigvinni, igy nem Nico lesz a főszereplő. De lehet ha ez csak egy fake hir :)
  • Yoda001
    #1170
    legalább van olyan aki megérti :S
  • Kmarha
    #1169
    A fenébe is már emberek. A lényeget nem veszítek ki belőle? Nem azért irta be ide, mert hogy exkluziv, meg hogy csak egy újságban, nem ez a léyneg. Hanem az hogy igérnek egy kbott videót a játékból. Ehh.
  • Casper007
    #1168
    ÉS ha exkluzív, akkor mi van? Az egyik tag úgyis felteszi netre, szóval nem lesz ez exkluzív, legfeljebb ott lesz először. XD
  • ldavid
    #1167
    halott? azért mert egy napig nem volt új post?

    a forrásokba meg nem szokás belekötni, max az ilyen "hírül adjuk hogy egyszer lesz valami hír" típusú hírekbe xD

    én az ilyenekre azt mondom hogy hiszem ha látom, sosem értettem miért nem akkor kell erről hírezni amikor már megjelent.
    így az egyész számomra csak egy bazi nagy reklám
  • Yoda001
    #1166
    látom meghalt a topik..
    A Grand Theft Auto Forums egy lelkes tagja hírül adta, hogy a német lokalizáltságú Games Aktuell magazin következő számában 20 exkluzív kép, valamint egy exkluzív videó lát majd napvilágot. A magazin ezen száma, július 21-én fog megjelenni, viszont számítani lehet rá, hogy az előfizetők, mint ahogy az eddig is történt, hamarabb fogják kézhez kapni a havilapot. Arról nincs semmilyen információnk, hogy a videó magából a játékból származik-e majd, vagy csupán egy szerkesztett trailer lesz-e, viszont nagy valószínűséggel egy teljes ingame videót kaphatunk majd.

    forrás: nem irom ki mert pár emberke ugy is belém kötne ...
  • Yoda001
    #1165
    remélem lesznek olyan hülye csajok mint igazibol.. leparkolnák a parkoloba utána mondjuk elmegyek enni valahova azt vissza megyek és a kocsim szarrá vanb törve mert valami nöszemély neki ment
  • akyyy
    #1164
    nah az nagoyn jó lenne, ha lenne egy saját kocsi, kulcsal, és ha valahol megálok, akkor az ott is marad 8 persze ha utközepén, akkor jönne érte amolyan elszállító, és csak pénzért lehetne kiváltani:D)
  • Casper007
    #1163
    na ja, de az milyen már, hogy csak beülsz az autóba, aztán nyomás. Ez minden, csak nem realizmus. Akkor legyen egy állandó kocsid, ami nem tűnik el, és nálad van a kulcs is. Mondjuk a Stallion. :D
  • ldavid
    #1162
    nem, de az amcsi filmek igen.. :D

    meg azért ahogy te is írtad nem lenne mindig idő összekötni a drótokat, a játék rovására meg nem mehet egy újítás sem
  • Szabi1991
    #1161
    tolvajtepmó, piros droggal teli autó :P
  • Casper007
    #1160
    És szerinted az USA-ban az emberek csak úgy benthagyják a kulcsot a kocsiban. :P Niko számára akkor lenne terülj-terülj asztalkám.
  • ldavid
    #1159
    mondjuk nem értem miért olyan nagy dolgok ezek

    igazából a kajás dolog már a VC-ben is működött, az "alvás" meg alap a GTA3-óta
    vagy hogy le tudnak a zsaruk guggolni, mikor a SA-ban is megcsinálják simán

    az üvegtörős-drótozós dolog szerintem csak a lezárt kocsáknál jön majd elő, és továbbra is lesznek nyitva hagyott verdák
  • Szabi1991
    #1158
    A rendőrök is képesek lesznek leguggolni, hogy jobban célozzanak.

    Mint SA-ban, LC-ben is lehet majd kajával meg alvással gyógyulni.

    Bár vidéki terület nem lesz a városban, a Central Park GTA IV-es változata akkora lesz, hogy ismét élvezhetjük az anyatermészet gyönyöreit.

    Kulcsrazárt kocsikat nehezebb lesz eltulajdonítani, így meg kell majd fontolni, mikor a fél város a nyakadban lesz, hogy van-e időd ezzel tökölni.


    Niko telefonja a következőket fogja tartalmazni: kapcsolatok, naptár, szervező, szöveges üzenet, kamera és multiplayer.
  • Casper007
    #1157
    Még azon gondolkodtam, hogy a realizmus mennyire növeli majd a játékélményt. Felhozok egy példát, amit már olvashattunk:
    üldöznek a zsaruk, éppen befutunk egy parkolóházba, elköthetnénk egy kocsit (az előző generáció epizódjaiban elég lenne egy Entert nyomni, legfeljebb előfordult, hogy az ajtó nem nyílt, vagy bekapcsolt a riasztó), de itt be kell törni az üveget, birizgálni a drótokat, tiszta minijáték. Erre vagy van idő, vagy nincs.
    És ilyen apróságokon múlik, hogy elkapnak, vagy nem. Sok olyan ismerősöm van, akik játszanak a GTA-val, de legtöbbjük ész nélkül öldököl, elköti a kocsikat, ez a IV-ben nem fog működni, itt már realisztikusan kell hozzáállni a dolgokhoz. És ez nekem például nagyon tetszik.
  • Casper007
    #1156
    Raimundo akciója azért nem volt semmi. XD
    Idavid: azért megfigyelőkészés a köbön. Én is szeretem a GTA sorozatot, de ilyenekre sajnos nincs időm. De milyen jó, hogy az autók is realisztikusak lesznek, nem? Három fajta lökhárító a taxira, meg ilyesmi. Az az "új Sabre" sem rossz, elég réginek hat, de hangulatos.
  • Attila8805
    #1155
    Te neked mre van a net?
    Csak tölteni meg ilyen hülyeségeket kérdezni de lásd hogy milyen rendes vok Itt a Link.