54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • VRSDM
    #1234
    én a san andreasnal pedig azthittem. ha tényleg nem akkor elnézést a téves infoért...
  • Laza
    #1233
    Ez eleg nagy badarsag, konzolon sohasem volt multi a GTA-kban, meg osztott kepernyon sem.
  • ldavid
    #1232
    ezt kár volt mindet bemásolni, a lényeget már tegnap beírtam
  • ZsirosKenyer
    #1231
    veszett jó lesz.
  • ProGabe #1230
    Scanek

    infók:
    - The taxi driver will play a significant roll into the gameplay. If Niko wants to go to point B, from point A, on the map, he can take the ride with just a push of a button.

    - This time, taxi-driver will fulfill some special wishes. If Niko is hungry, the Yellow Cab will drive him to the next Food restaurant. If Niko is hurt, then the taxi-driver will drive to the hospital. So, each place is reachable by taxi in a few seconds.

    - Though, you can't take the taxi ride, while police are after you.

    - Police will appear on the map as 'dots', while they are on search for you.

    - Niko Bellic uses his mobile phone and the Internet, on regular basis.

    - On the streets of LC, the reporters saw - Ferrari, Volkswagen Jetta, BMWs, Mustangs, SUVs, delivery vans, garbage trucks.

    - Niko mobile phone is a phone, messenger, Organizer, photo camera and GPS - all in one.

    - The map will have GPS, which shows you the best way (will be colored in Yellow) towards your target.

    - Improved target system with different hit zones.

    - The girl, in the artwork with lollipop is named Lola and she is available for special hours.

    ez máshonnan van,sajnos kb ugyanaz:

    - There will be no Ammu Nation shops anymore.

    - The girl with the lollipop is called Lola. It seems that she is a prostitute, but no further information is given about her.

    - If you take a cab you can mark any point on the map in order to arrive there. There are even special options: If you have have hunger, you will be driven to the next fast food restaurant. If you're hurt you'll be driven to the hospital.

    - If the police searches you, you won't find a cab that will transport you.

    - The camera is now positioned lower and more left when you sit in a car. According to Rockstar this gives a more realistic feeling. But there are still different camera settings.

    - If you're in a mission, the map not only shows a symbol, but even a line with the best route.

    - You can walk, run or sprint. Latter will make you exhausted after a while.

    - In the mission where you have to kill the Lawyer Mr. Goldberg there is a dialogue between him and Niko (after Niko pulled out his gun). Goldberg says: "I don't fear guns. You know, guns don't kill people - Videogames kill people."

    - The following shootout with the police is one of the best ever in a GTA-game according to the magazine. You have to cover and shoot while things fly through the room from the bullets. One policeman even fell down the escalator when they shoot him in the knee.
  • JaSoN HuNTeR #1229
    jólvan...akkor téma lezárva
  • Fido4life
    #1228
    így viszont felesleges bármit is kijelentened mert elfogult vagy akár csak én a Sonyval..
  • JaSoN HuNTeR #1227
    megsugom,mert szeretem a Xbox-ot...Az jó talán olyan majd lesz 1x de a pc-t nem dobom el érte mert 2x értékesebb.
  • ldavid
    #1226
    azért ez se gyenge:

    mikor Niko előveszi a fegyverét Goldberg irodájában, az ügyvéd a következőket mondja:
    "Nem félek a fegyverektől. Tudja, a fegyverek nem ölnek embereket - a videojátékok ölnek embereket."

    amúgy tényleg érdekes hogy mindig a game a bűnös, nem az aki a fegyvert a gyerek kezébe adja...
  • DJ Skyline
    #1225
    tehát prosti nice, saját call girl a játékban
  • ldavid
    #1224
    mert suckingolja a nyalókát.. xD
    prostik szinte tuti hogy lesznek, csak a "használhatóságuk" kérdéses még
  • Yoda001
    #1223
    lola? ez az énekes kis csaj akar lenni? XD és miért sucker.jpg..? ezekszerint megint lesznek utcalányok?
  • ldavid
    #1222
    néhány infó a németektől:

    - ha taxit hívsz, kijelölheted a célállomást, de mehetsz kajáldába vagy kórházba is (nem újdonság)
    - körözés alatt viszont már nem lehet taxit hívni
    - a mobilban lesz GPS is, ami sárgával jelöli ki az ideális útvonalat
    - ő pedig Lola, aki "különleges órákhoz" áll majd rendelkezésünkre (? xDD)
  • tzsoltika
    #1221
    pletykák szerint az EA és a Sony megállapodtak a jogokon és a Sony fejleszti és az EA kiadja az f1-es játékokat. Lehet ha már idén megjelenik az Formula 1 07 PC-re, és konzolra is
  • bertino
    #1220
    nemtom megjelent-e vagy fog egyáltalán még
  • akyyy
    #1219
    jópárral játszottam, és igen, fosok:D főleg az az rFactor....lol:D

    oké hogy jó játék valamelyik monjduk az a bizonyos ea mod isi áltáal amit említesz, de tartalmazza a 2007-es szabályokat? időmérot?
  • bertino
    #1218
    fosok ? LFS, GTR, GTR2, RACE, RACE'07, rFactor, folytassam ? :D
    igaz ami F1-es és igazi az inkább csak az EAnak az isi által kiadott f1 szimulátora... de az se olyan borzasztó, sőt
  • akyyy
    #1217
    azok olyan fosok hogy pfőőőj:D

    bár bizto svan olyan ami tnyleg jó és én nem ismerem, de egy hivatalos game kéne már nem csak ezer helyen összefabrikácsolt mod:S
  • bertino
    #1216
    van egy rakás szimulátor f1 moddal
    azok a legjobbak, ráadásul folyamatosan patchelik őket és sose lesznek konzolon... ennyi
  • rotator
    #1215
    Szerencsére azok főleg csak animes cuccok, akinek inge, vegye. :) Mondjuk nem értem, ezt miért itt vetetted fel, mikor éppen a Box kap több tartalmat GTA 4 ügyileg.
  • rooney8
    #1214
    Engem is idegesít hogy a sony megvásárolta a formula 1 licenszét mittom én meddig, és addig pc-re nem fognak kiadni rendes f1 játékot
  • Fido4life
    #1213
    go get's some sleep.. (ha eddig nem tűnt volna fel: ebben a konzol generációban most épp a MICROFOST az aki minden felvásárol előlünk az x dobozára..)
  • JaSoN HuNTeR #1212
    nagyon kezd idegesiteni ez a szar Animes-s konzol,minden licenszet megvásárol elöre a Sony.Nem kell ő ide.
  • tzsoltika
    #1211
    :)
  • fery02
    #1210
    Mondom, akkor jön majd PC-re, mikor csóró éretségizők éretségire készülnek, hogy szívassa őket a RockStar . Eddig az összes GTA megjelenése éretségi időszakban történt szinte :)
  • ldavid
    #1209
    az csak 2player, nem rendes multi
    jövő nyáron jönni fog az PC-re is :D
  • Kandurex
    #1208
    kb.
  • csoola
    #1207
    ja, ha bejelentik egyszer akkor talán jövö szeptember körül...
  • campy
    #1206
    mikor fog kijönni PCre a játék? Szeptember körül?
  • akyyy
    #1205
    gta2be is volt multi... de azért előzőekben sem...:D
  • VRSDM
    #1204
    konzolon az előzőekben is volt, pc-n mégsem, erősen kétlem, legfeljebb az ügyes kezű modderekben bízhatunk...
  • Yoda001
    #1203
    hátha maga a játék lesz pcre csak lesz benne multi
  • JaSoN HuNTeR #1202
    vajon lesz PCre multi?
  • rotator
    #1201
    Miből adódik a 16% különbség?
  • Laza
    #1200
    Remelem a teljeskoru teszteket is lesz idejuk lefolytatni, ugy mint az elozo reszeknel ... nem akarok egy bugos, patchelesre varo szart a kezembe kapni, nem vagyok hozzaszokva ehhez - konzolon :P
  • ldavid
    #1199
    meg a DLC-k
    de a single rész sincs még kész teljesen, csak a küldik
  • Attila8805
    #1198
    Igen Xbox360-ra már csak a multi van.
  • Yoda001
    #1197
    a PS3mas verzio 70%-on az x360as 86-on áll és a fő küldiket már megcsinálták.. hmm..
  • rotator
    #1196
    Aha, így már érthető!
  • Synit HUN
    #1195
    Uccsó off:
    Igazatok van, van kutya. De elütésről volt szó. És úgy nincs hogy az utcán kóborol én meg elüthetem.
    ON