54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Casper007
    #1274
    Na azért egy kis képelemzés belefér:
    1.: Azért az utca odavág. A sok reklámtábla, de a pillértartók vagy mik (zöld bigyó) is tiszta rozsda. A kék reklámtáblán - szerintem patika - a második jelen ott a R* ikon. :P A kosik is nagyon jók, az indexlámpa már nem újdonság, de még most is boldog vagyok, ha ránézek.
    2.: A kép lényege szerintem, hogy leszűrhetjük, már nemcsak géppisztollyal lőhetünk ki a kocsiból. A motorháztető felett láthatunk egy osszeomlott épületet, a romok nagyon jól ki vannak dolgozva. Talán ahogy halad a játék, úgy építik újjá a házat. :D Bár az a fa még elég bizonytalan. Egy kicsit pixeles.
    3.: A víz nagyon szép! A hullámzás sem előre meggyártott, mint korábban, a hajó mozgásához igazodik. Végre a kormány úgy helyezkedik el, mint a valóságban. Tükröződik a vít, ez is nagyon jó, ráadásul nem tuszta a kép, hanem zavaros, mint a valóságban.
    4.: a reklámtáblák változatosak lesznek, én kb. 400 fajta táblára gondolok. A tábla alatt az a menekülő ipse nagyon durva. XD Nekem a közlekedési lámpa nem tetszik, azon még javíthatnának, de Niko mimikája most is király. A növény probléma most is előjön. Az a guggoló zsaru tök úgy néz ki, mint a San Andreas-ból Pulaski. :D
    5.: Nem tudom miért, de először a Goldberg féle küldi jutott eszembe. Biztos az öltöny miatt. Szóval ez bizonyítja, hogy lesz öltözködés, bár szerintem ez olyan Vice City féle öltözködés lesz, tehát egész szerelés váltás. Az üveg nagyon jól törik, és a jobb alsó sarokban láthatunk egy menekülő embert is. A jobb felső sarokban az a lámpa honnan ered?
    6.: A hátsü kocsi tiszta Ferrari. Nekem itt az égen, konkrétabban a felhőkön akadt meg a szemem, valami brutálisan jó. A padon ül két ember. Végre valahára minden nem úgy ül, ahogy kell. Tehát a nő keresztbe teszi a lábát.
    7.: Az a két terepjáró ugyanaz, az egyiken van gallytörő, a másikon nincs. Az a templom ismerős a GTA III-ból. Jó jel, hogy nem láttam két egyforma járókelőt, bár a postaláda melletti két figura kísértetiesen hasonlít. Az árnyékok is jók, érezni lehet a napszakváltozást is.
    8.: Nos igen, a víz fantasztikus, de ezt már mondtam. A madarak jobban kidolgozottak, az égen szembe ötlik. És végre élethű kikötő.
    Nos, nagyjából ennyi. :D
  • LeryStar
    #1273
    talán biciKli ;)
  • Hymtozis
    #1272
    Sztem a bicó igen is hasznos volt... (bár nem életszerű)
    Azzal volt a legkönnyebb menekülni, vagy épp (valótlanszerüsége miatt) bárhova fel/lejutni. Liberty City-ben is sztem lesznek sikátorok, és ott is hasznát lehet venni. Sztem jó lesz/lenne ha lesz/lenne benne.
  • Casper007
    #1271
    Jók a képek. Csak most sajnos nincs időm foglalkozni velük. :(
  • Ragnar360
    #1270
    áá de h is ,GTA -nál nem igazán lesznek betiltások vhol láttam is , h j. tomzont is lekapcsolják most , meg a R* nem engedi , h pofázzanak v vmi ilyesmi . hö lol azért gamestar cirka 20 000 olvasojával igen , de egyébként gamespot ,ign stb stb. ezek szokták
  • ldavid
    #1269
    nem, van egy szervezet eree a célra

    kuci06: az még egy régi kép, azért olyan, több kép is van ilyen
  • kuci06
    #1268
    uhh, a 4. kép hátterét nézzétek :S
    a LOD még elég érdekesen műxik :P
  • akyyy
    #1267
    mindenkit aláznak, viszont sztem ezt is sokan büntetni fogják, itt ott betiltják, igy lehet kevesebb az esélye az év játékának, de amugy az lol már, ki nevezi ki az év játékát? egy gamesar szerű magazin? minden egyes ilyen ujság más játékokat választ év játékának szinte:D
  • Ragnar360
    #1266
    geco , már most tudom , h ez a játék mindent porig fog alázni :DDDD Rockstar soha nem adott ki még szart a kezében , de ténlyeg ,minden játékuk sikeres volt , EZ MEG(e) [marmint GTA IV]
    ÉV JÁTÉKA 2007 (X360,PS3)
    ÉV JÁTÉKA 2008 (PC)

    megyek is , meglesem a trailert vagy 10x :DDD
  • VRSDM
    #1265
    énmeg bico - biNco nak hittem a régi ruhaboltnak :D azért írtam hogy csak lesz ruhacsere :D
  • ldavid
    #1264
    igen, már pár magazinban volt némelyik, de azokból még nincs meg mindegyik eredetiben

    ha arra a szürke verdára gondolsz a 6-os képen, akkor igen, az az új Turismo :)
  • Ragnar360
    #1263
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL na ezaz , én hirtelen a bico-t a ruhaboltra értettem ,asszocialtam vhogy:DDDD azért is irtam ,az elöbb
  • Ragnar360
    #1262
    WÁWÁWÁÁÁÁ nézem énis nagyon király képek , bár 1-2 már sztem volt (én leg. láttam)

    Ruhacsere 1000% , h lesz mivel az 1ik képen öltönybe van
    1ik képen mikor 2 kocsi van a háttérbe az első Ferrari mintázat kajakra :)
    A hajós képen láccik a gyönyörű NEXTGEN grafika yeeeeahh:DDDD na most kéne egy Vice City-t csinálni :D

    Ma még jönni fognak az infok , magazin elözetesek magyarra ferditése
  • ldavid
    #1261
    ja, én azt hosszú ó-val ismerem
  • Alwares
    #1260
    Gondolom bicikli, mondjuk szerintem SA-ban se használta senki, New Yorkban meg mit érnének vele?
  • akyyy
    #1259
    biciglikerékpár...hogy mondjam még?:D
  • ldavid
    #1258
    mi az a bico?
    ruhacsere lesz, már egy ideje tudni, és lesznek boltok is
    biliárd meg lesz, az szerintem minijáték +játékgépek

    új képek:
    IMG01
    IMG02
    IMG03
    IMG04
    IMG05
    IMG06
    IMG07
    IMG08
  • VRSDM
    #1257
    valamiféle ruhacsere biztosan lesz...
  • JaSoN HuNTeR #1256
    őőő
    -nem lesz bico a GTA IVbe
    -se mini játékok
    -se repülő
    -de helyete kapunk egy zsir storit és egy jó játék kidolgozást.
  • Ragnar360
    #1255
    na akkor ki a noob és az informálatlan ?:DDD
  • ldavid
    #1254
    ez csak egy szemléltető kép az elérhető 'legfrissebb' részből :D
  • ldavid
    #1253
    én is ezen a véleményen vagyok
    először mikor ezt a kameraállást olvastam abban reménykedtem hogy csak az újságírók nézték be a dolgot és az eddigi filmes kamera alapállását látták, de úgy néz ki mégse :/

    a HUD-ot megváltoztatni meg szerintem egyenesen hülyeség, akinek nem kell az egyszerűen kikapcsolja
  • hen-tes
    #1252
  • Szabi1991
    #1251
    ez a kép a GTASA-ból van..
  • Ragnar360
    #1250
    sőt az életet is sokkal szarabb má ugy figyelni , nagy akcio közbe pl meg miden :S meg ez a nézet ...na mind1
  • Ragnar360
    #1249
    Na nemá , ha ilyen "fosra" csinálják meg az nagyon nem lesz jó (ne legyen igazam) . Van 1-2 dolog ami(t) merész dolog megváltoztatni a R* részéről . De én bízok bennük .

  • Kmarha
    #1248
    Tény, az volt a legegyértelműbb
  • ldavid
    #1247
    szerintem eddig a számos megoldás volt a legjobb
  • Kmarha
    #1246
    Miért, eddig egy piros csik volt, most meg a csikot körbe futattják és megváltoztatják a szinét. Nem lényeges. Sőt talán végre beletesznek egy ma már elvárható színskálát is, zöldből sárgába, majd pirossá, attól függően hősünk mennyire van ramaty állapotban.
  • szucsy89
    #1245
    érdekes lesz ez az élet-jelző megoldás, de ha lesz kép róla akkor már jobban fogjuk látni hogy hogy is gondolták
  • ldavid
    #1244
    pár új infó:
    - az egészséget egy zöld kör jelzi majd a radar körül < nem lesz így jó :/ >
    - Liberty mérete kb. a 3/4-e a San Andreas-énak

    új infók és a magazinokban eddig megjelent screenshotok este várhatók
  • LeryStar
    #1243
    baromi jo moka volt ;) nagyon jo volt kettesben harcaszkodni a rendorokkel, foleg az "en vezetek, te lovoldozol a hatso ulesrol" felallasban. :D ja, es az egesz map bejarhato vele
  • ProGabe #1242
    a saints row-ban is állítólag nagyon jó a multi,nem tudom miket lehet csinálni,de biztos nem csak deathmatch

    emlékszem akkor mindenki el volt szállva annak a grafikájától,most már ugyebár "van" egy GTA4-ünk.régi videó,még trailer 1-es,de szerintem itt látszik igazán mit alkot a R*

    SR vs. GTA IV
  • ZsirosKenyer
    #1241
    coop a legjobb
  • ldavid
    #1240
    nem sokat árultak el róla eddig de az biztos hogy nem egy átlagos deathmach lesz a dolog, annyit tudni hogy a történethez kötődő feladatok lesznek kooperatív-móddal
    de végülis a Stories részekhez is egyész jókat kitaláltak
  • Laza
    #1239
    Joh, ha igy nezzuk akkor visszavonom :)
    De az nudli volt egy normalis multihoz kepest.

    Kivancsi leszek az agyatlan egymas gyakasan kivul lesz e vmi kitalaciojuk a multira, mert SA-bol kiindulva azt eleg hamar meg lehet am unni.
  • VRSDM
    #1238
    akkor, csak jól emlékeztem :D "nagy badarságot" nem mondtam, és mivel konzolom nincs, így ez hogy " lehetett ketten játszani ps-en igaz volt" köszönöm ismét :D
  • Ragnar360
    #1237
    ez nem igaz , én rengeteget toltam boxon haverral , olyan fun mint atom :D és kb 100 méter az a távolság :PP(lehet több)
  • Laza
    #1236
    Nah, hat azok a kuldik olyanok is voltak :)
    Egy kepernyon zajlott a dolog, es nem lehetett egymastol 5 meternel tavolabb menni. Meg talan egy bizonyos teruletre is be volt zarva a dolog, erre mar nem emlekszem. A single jatekba volt 'agyazva'.
    Olyan jatszhatatlan volt, hogy megemliteni sem erdemes :P
  • ProGabe #1235
    kooperatív küldik voltak,és amit 1-nél több ember,szimultán játszik a másikkal,az multi
    persze ez nem a "klasszikus" multijáték fogalma,de akkor is multiiii :P