54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Laza
    #1354
    Eddig is es most is az lesz a legnagyobb biznice reszukre, ha a PC-s verzio minimum fel evet kestetik.
    Igy megint jatek szoftver eladasi rekordokat fognak dontogetni, es nem keves embert fognak ravenni konzol vasarlasra :)

    Meg egyebkent is, En mindegyik reszet konzolon elveztem a legjobban :P
  • theodor
    #1353
    Ez hülyeség. Remélem hogy hazugság mert nem kéne a játék Pc re kiadását mellőzni. Elég sok gamernek lennének GTA IV mentes napjai míg a konzolosok meg recskáznának rá.
  • Casper007
    #1352
    Hidd el, elég stabil lesz. Legalábbis nagyon ajánlom nekik. :D Nyugi, a megjelenés október közepe, de én még november elejével is kiegyeznék. Pay 'N' Spray pedig biztos lesz, csak nem lesz akkora jelentősége, mint eddig.
  • Laza
    #1351
    Badarsag, hogy csak X360-on lehet teljes ertekben elvezni, nem is tudom ki talalhatta ki :) Ugyanolyan teljes erteku jatekot kapunk minden platformon, amire kijon ... most hogy kiegek lesznek X-re, az csak egy dolog.
    Sot, valahol fejtegettek, hogy talan a PS3-as meg jobban is futhat majd, mert a demo alatt allitolag elegge szenvedett a 3D motor, amit X360-on prezentaltak. Persze ez meg valtozhat, de azert kivancsi leszek mennyire lesz stabil a framerate.
  • ldavid
    #1350
    Pay'N'Spray lesz és kész :D

    volt egy szöveg hogy mikor a zsaruk köröznek már a Spray sem segíthet, mert az alapján keresnek hogy hol, melyik utcán láttak utoljára
    és ezt sikerült valami ügyes emberkének úgy értelmezni hogy NO Pay'N'Spray...
  • Kmarha
    #1349
    még a játék megjelenése elött is folyt a szarkavarás. Nyugi, még milliószor felrebbenek hirek, azt eltünnek. Majd ha kijön megláttjuk milyen lesz, addig pedig a kicsi dolgokba nem nagyon szabad hinni, csak úgy a nagy egészre legyen valamelyest rálátásunk. És legalább pozitivan fogunk csalódni :)
  • ProGabe #1348
    már teljesen össze vagyok kavarodva pay'n'spray ügyileg :S

    hogy is volt eddig?valaki beírta hogy nem lesz és megcáfolták vagy fordítva?mind1,a lényeg hogy lesz,most úgy néz ki :)

    akinek jó memóriája van,elmondhatná hogy SA esetében hogyan nézett ki a várakozás,értem ezalatt a hírek,képek,bemutatók időpontját,hogy ott mennyire ment a kavarás a dolgok körül(lesz-e nem lesz x dolog).augusztus mindjárt itt van,tehát bő 3 hónap és meg kell hogy jelenjen a játék,a mostani hírekben meg sorra azt lehet olvasni,hogy "még nem biztos hogy ez benne lesz-e a végleges játékban".mikor tesztelnek ezek,ha még nincsenek kész? :S
  • Gabor12070
    #1347
    Néhány kisebb információ:

    A július 25-i infóáradat után kicsivel a TeamXbox csapat is utánaérdeklődött a közeljövőben megjelenő Grand Theft Auto IV játéknak. Ezúttal csupán kisebb információkra tettünk szert, de mivel nagy részük érdekes, valamint van 1-2 új is köztük, ezért úgy gondoltuk, hogy közzétesszük számotokra is.

    A fejlesztő csapat által kialakított virtuális "internet", mely a játékban helyet kapott, lehetségessé teszi a társkereső oldalak, e-mail rendszerek, utazási és vásárlási oldalak böngészését. (ez burkoltan azt jelenti, hogy a GTA ezen részében kicsit kiforrottabban, de lehetőségünk lesz a gyengébbik nem elkápráztatására)


    Francis McReary valószínűleg azért vált zsarolhatóvá, mert egy lesifotós lekapta őt, amint "testi kapcsolatba" lépett egy nővel. Tulajdonképpen a bonyodalmak itt kezdődnek.


    Amikor egy küldetés során ki kellett iktatnunk McReary zsarolóját, a szerkesztők úgy vélekedtek az egészről, mintha a játéktörténelem egy legrealisztikusabb jelenetét látták volna. Idézet a szerkesztőktől:

    "Mikor célpontukat fejbelőttük, látható volt ahogy annak fejét és felsőtestét a golyó becsapódása hátralökte, majd összeesve terült el a földön. Eközben a jelenlévő járókelők mindannyian visítozva menekültek el a bűntény helyszínéről."


    A játékban még mindig fellelhető lesz a Pay N' Spray autófestő szolgáltatás, viszont ezúttal sokkal kevesebb és ezek között nagyobb távolsággal lesznek elhelyezve a városban.


    Az autók törésmodellje sokkal kidolgozattabb, dinamikusabb. Lehetséges, hogy a játék végső verziójában akár addig nyüstölhetjük járgányainkat, ameddig motorjuk be nem dobja a törölközőt?


    A fejlesztők a jelenlegi verzióba beprogramoztak egy olyan lehetőséget is, melynek segítségével láthatjuk ellenfeleink életerejét (ala San Andreas). Sajnos nem tudni, hogy a játék végleges verziójában megmarad-e ez a lehetőség.
  • Fido4life
    #1346
    ezért érthetetlen számomra az olyan vészhírek, amik olyat állítanak hogy a GTA 4 X360-on lesz teljes mértékben élvezhető.. remélem ezeket csak valami nagyon unatkozó kisiskolás állítja össze, másrészről meg örülnek hogyha az alapjátékot sikerül besűrítenük a dvd-be szvsz..Remélem a közeli/távoli jövőben változni fog a PS3 helyzete, mert ha nem akkor tényleg marad a gépfejlesztés..(amivel én személy szerint nagyon nem szímpatizálok)
  • Laza
    #1345
    Osszessegeben abszolute nem erdemes azt venni, es elobb-utobb ki kell hasznaljak a vinyo adta lehetosegeket, mert a DVD meret mar most is eleg keves egy nagyobb volumenu alkotashoz, a DVD cserelgetes meg nem minden esetben kielegito.

    Pl a GTA eseteben erdekes lehet, hogy milyen modon szaggatnak szet a gamet :)
    Mar a SA is egy full DVD-t nyomott.
  • Alwares
    #1344
    Most nem erről beszéltem, de egyébként igaz amit írtál...
  • Laza
    #1343
    Ez is egy nezopont, bar nem feltetlenul igaz :)
    Aki Core-t vett, az nem akart 720p-ben jatszani, nem akart vezetek nelkuli kontrollerrel jatszani, es nem akart korlatlanul vinyora menteni :)

    15-20e Ft-al olcsobb csak a Core, 10e Ft az MS komponens kabel, 10e Ft az MS memo kartya ... lehet szamolni ;)
  • Fido4life
    #1342
    jóaz
  • Yoda001
    #1341
  • Alwares
    #1340
    Futni fog Core-on is nem kell félni, tényleg lol lenne ha nem... Mert a GTA IV azért főkét egy single játék és a ki single játékokkal akart játszani az Core-t vett, ezért mindenképpen futni fog Core-on is...
  • rotator
    #1339
    Az csúnya lenne, ha nem minden Boxon futna a játék...
  • Casper007
    #1338
    Már van egy Core packom. :P Szóval nem úszkálok a pénzben. Bár terveztem még egy kart, hűtésmódosítást, és ha kell, akkor jön a 20 gigás HDD. Aztán még az a temérdek játék ősszel.
  • gabo91
    #1337
    hát ő izé... én ott nem gondolkoztam rajta hogy menyire igaz...
    na azért mindent nem hiszek el...
    most sem azért linkeltem mert kételkedtem a szavatokban miszerint nem igaz, hanem hogy tudjátok miről beszélt "jasonhunter"
  • Yoda001
    #1336
    elite-t vegyél x360ban, ahoz adnak merevlemezt is 120 gigával és akkor menni fog a gta4 (majd).. asszem igy van :D
  • hen-tes
    #1335
    Fú de gagyi bannerjük van.
  • Szabi1991
    #1334
    aha :D
  • ldavid
    #1333
    figyelj, egy fórumba mindenki azt ír amit akar..
    mellesleg én meg is kérdeztem tőle hogy hol jelentették be, de semmi

    vagy ha én most azt írom hogy 2 órája felkerült a Take2 oldalára egy közlemény, miszerint a PC-s verzió már szeptemberben megjelenik, akkor mindenki elhiszi?
  • gabo91
    #1332
    Itt van
  • ldavid
    #1331
    várd meg míg megjelenik, vagy lesz valami hivatalos infó
    ha rá tudják erőszakolni egy dupla DVD-re akkor nincs gáz,
    ha mégse, akkor vagy lesz 2 féle verzió X360-ra, vagy venni kell HDD-t
  • Casper007
    #1330
    Most olvastam, hogy a GTAIV futtatásához szükség lesz egy merevlemezre XBOX 360 esetében. Ez igaz, vagy valami kacsa? Nekekm nincs merevlemezem, nem használok Live-t sem, szóval nem akarok fölöslegesen venni.
  • JaSoN HuNTeR #1329
    konzolosoknál.
  • ldavid
    #1328
    de ha az eddigi részeket nézzük, annak azért jóval több alapja van
  • ProGabe #1327
    és ezt honnan szedted?mert ha valami fórumból akkor nem,ha a R* hivatalos közleményéből akkor igen,bár nem úgy tűnik hogy onnan lenne :)

    majd bill gécc bácsi megveszi nekünk a games 4 windows kampányához és lesz pc-re
  • Kandurex
    #1326
    valami kreálmány, ...mondjuk az tény, hogy sehol, senki egy szóval nem említett még PC -s verziót, szóval a PC hír is egy kreálmány...
  • ldavid
    #1325
    NEM, semmi ilyen bejelentés nem volt

    hol a halálba olvastad ezt a baromságot?
  • JaSoN HuNTeR #1324
    gta4
    x-box360 ps3
    no pc (sajnos)
    rockstar games bejelentése
    nem támogatják tovább a pc-t.
    Ez igaz?
  • SötétBarom
    #1323
    Időlimites küldi alatt gondolom nem lehet átlépni a taxiutat.. Akkor kell hogy odalépjen az arc.
  • Laza
    #1322
    Mikor mentettel a jatekban, akkor is atugrott bizonyos idomennyiseget ... gondolom igy lesz ez taxizas kozben is. Miert kene 25000x vegignezni ahogy atfurikazik a varoson :)
  • Alwares
    #1321
    Köcce már meg is van, tök jó :)
  • Yoda001
    #1320
    de..
  • kuci06
    #1319
    de nem úgy volt, hogy körözésnél nem lehet taxit hívni?
  • VRSDM
    #1318
    szerintem az átugróstazás:
    pl. hazamennél. taxizol mert fless. de megunod, átlépet

    szerintem a gyorsított:
    pl. üldöz a cops, nincs időt kocsit lopni-feltörni, fogsz egy taxit és extra stekszért gyorsabban hajt. deátlépni nemtudod mert üldöznek ugye ...

    szerintem így korrekt. és igy is lesz. szvsz
  • ProGabe #1317
    INNEN le lehet tölteni,ingyen és bérmentve,és még legális is :O
  • Ragnar360
    #1316
    ha kell feltöltöm , megvan :P
  • LeryStar
    #1315
    dedurva :D ez nem tűnt fel, kössz :)