54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #1394
    Pontosan.
  • Code92
    #1393
    nem azért de te rohadtul nem vagy tisztában a hardcore gamer szó jelentésével, a hardcore gamer az aki valamilyen game ban naggyon profi tehát pl cs ben ő a nagy király a verhetetlen, vagy mondjuk 2 óra aslatt kijátsza a qake 4 et stb, ez nem függ attól h. milyen gépe van, vasn egy haverom ő igazán hardcore gamer mégsincs v.mi über kemény gépe, ha érted mire gondolok.
  • bertino
    #1392
    a kutyát nem érdekli a konzol
    csak aki havonta viszi vissza a 360asait jókedvében, mert 3 óra game után elfüstölnek benne a dolgok, vagy vörösled, vagy akármi

    szóval szálljatok le a földre és hagyjátok abba a konzol témát, aki konzolos, mehet a másik fórumra, nincs itt semmi keresnivaloja, a feszültséget meg ne keltsétek a 2 tábor közt
  • Ragnar360
    #1391
    az csak egy dolog , 1ébként nemtom kihozta má fel meginnt ezt atémát mindensetre énis boxon tolom , hulye lennék várni a pc-sre na ennyi
  • SötétBarom
    #1390
    Meg kell csak nézni a Lost Planetet egy SLi renceren, meg a GoW-ot, ha kijött PCre..

    Aki akarja meg fókuszáljon a 360 ledjeire, ill. nyitogassa a PS3 olvasóját amíg végre megjelenik rá valami emberi xDDD
  • Drephis
    #1389
    köszi :D
  • Ragnar360
    #1388
    loool fajjin :D a logod , azt hittem már vmi sg.hu -s csávoka vagy , le is csekkoltam a profilod :DDD
    szal hc gamer nem egyenlo azzal , h kurvajo gépe van vazze , meg , h pénze is van rá , na csak ennyi ...


    "A hardcore gamereknek legalább fél éve olyan gépük van (lehet), amit sárbatiporja a nextgen konzolokat."

    A fenti indokobol kifolyolag ez elég szánalmas kijelentés , ráadásul sértő is szvsz , most is nekem lett igazam :DDD
  • Drephis
    #1387
    pedig ígyvan :)
  • Yoda001
    #1386
    ez nem chat
  • Ragnar360
    #1385
    noob
  • bertino
    #1384
    ja
  • rotator
    #1383
    A hardcore gamereknek legalább fél éve olyan gépük van (lehet), amit sárbatiporja a nextgen konzolokat.
  • Casper007
    #1382
    Azért a Driver4 és a GTAIV között van/lesz egy kis különbség. Egyelőre meglátjuk, mennyire terheli le a konzolokat, amik azért jóval erősebbek, mint egy átlag gémer gépe. Sőt, még a hardcore-tól is. Na azért a NASA gépei már a sárba tiporják a boxot is, a ps-t is, de ki fizeti ki azt önerőből? :D Ráadásul most lesz box árcsökkenés, gondolkodom rajta, hogy az aktuális gépem elpasszolom, aztán majd novemberben veszek újat. Addigra talán a box megbízhatósága is megnő.
  • Yoda001
    #1381
    nem vagyok konzolos egyáltalán....
  • ldavid
    #1380
    egy sárga 4zet a multiplayer fölött

    HW-ről szerintem tök felesleges még ennél a játéknál beszélni,
    úgy sem tudja senki hogy jövő nyáron milyen hardverek leszenek
  • Muki100
    #1379
    Ezt te ránézésből megállapítottad mikor elvileg konzolos vagy és fújsz a PC-re? Kristálygömb?
    Szép és jó a grafikája, de nem fogják a végtelenségig nyúzni a hardwaret mint pl. egy crysisban...legalábbis a képek és trailerek alapján ez a benyomásom.
  • JaSoN HuNTeR #1378
    figyelj szerintem amig nem jelent meg addig ne beszéljünk erről.Aztán kiderül csak egy alap Shader 3.0 támogatásu kártyás is elfút.Amugy nézzetek körül.Nagyon olcsok mostanság a PC-s alkatrészek.
  • Yoda001
    #1377
    te nemtudod mi vár rád ha ezzel a kártyával akarsz majd játszani.. lowba szerintem legalább egy 8500GT fog kelleni..
  • JaSoN HuNTeR #1376
    vagyis nem lowba.Hanem játszható lesz.Konzolosoknak meg viszlát huzzanak a topikukba.
  • JaSoN HuNTeR #1375
    megsugom van olyan pc ami elbirja.Mert akkor nem adnák ki és menne a kukába a PC.Szerintem egy 7600SE kártyán már megy Lowba...Pl: az én gépem lassan 4éves és megy rajta majdnem Fullba a Driver4...De majd meglátjuk.Annyira azért nem isten a játék.
  • Ragnar360
    #1374
    én nem találtam meg :S
  • ldavid
    #1373
    az egy háztartási robot, már a sima VC-ben is reklámozták a rádióban

    a VCS oldalán találsz róla egy reklámot
  • Gabor12070
    #1372
    £o£
  • Ragnar360
    #1371
    loooool WTFFF
  • Drephis
    #1370
    használj guglit -.-
    bár nemtudom mit funkcionál :)
  • Ragnar360
    #1369
    "A játékban állítólag lesz egy Comercio Roboto, ami a GTA:Vice City Stories-ban megtalálható Domestobot-nak a fejlettebb változata."

    Na ez mit jelent , mert gözöm sincs , sajna nemn volt szerencsém, a PSP-s verzsönökhöz
  • DJ Skyline
    #1368
    és a pénz amiből megveszem?
  • ldavid
    #1367
    Állam?? még arra is várni kell jó pár évet hogy az egész várost le tudja valaki modellezni...
  • bertino
    #1366
    legnagyobb baj, hogy egy egér és bill híján azok is PCk
  • Yoda001
    #1365
    "minek" pc? itt a ps3 és az x360....
  • theodor
    #1364
    REmélem, hogy egész New York állam le lesz modellezve. Na jó azért nemaz egész. Arra még azért várni kell jó pár évet mire lesznek olyan pc-k amik elbírnák.
  • Szabi1991
    #1363
    végigprobáltak egy csomo fegyvert, a végén már majdnem páncéltöröt hoztak XD
  • fery02
    #1362
    Dehogy repül :P
    OFF
    Hitman-ben nagyon fasza, kispisztollyal sorozod az ellent, és az elrepül a p*csába :D, van olyan, hogy a plafonhoz lehet nyomni, ha pl alulról lövöd folyamatosan... akár kispisztollyal csak :D
    ON
  • Casper007
    #1361
    Lehet, hogy nem normál 9mm-es volt Niko kezében, hanem pl. Desert. Mondjuk szerintem a valóságban még a shotguntól sem repül nagyot az ember. :P
  • Szabi1991
    #1360
    ez már volt a mítoszvadászokban..
    egy lövéstől nem repülünk 5 métert max a filmekben :D
    (meg a játékokban :)
  • ldavid
    #1359
    de, azt mindenképpen; egy korábbi előzetesben azt írták hogy golyót eresztett a fejébe, onnan meg nincs vissza út xD
  • Yoda001
    #1358
    vagy nem is hal meg?.. :S
  • Yoda001
    #1357
    na igen, megölte de azért kiugrik ^^
  • ldavid
    #1356
    úgylátom az aki ezt írta nem igazán bírja megérteni hogy a lövéstől esik ki az ablakon...

    lőtt sebbel kiugrik az ablakon, lol :D
  • Yoda001
    #1355
    most az nagy baj lenne ha ezt beilleszteném? :D

    Találtunk még egy-két kisebb információt, melyek kimaradtak a július 25.-i "infókavalkádból".

    A játék PlayStation3 verziója lehetséges, hogy egy vagy két hetet késni fog.


    A játékban lesznek évszakok, hónapok és napok. Az évszakokról jelenleg semmit sem lehet tudni.


    Goldberg teljes neve Tom Goldberg lesz.


    A TW@ internetkávézó helye: Algonquin, Middle Park (a valóságban: Manhattan, Central Park)


    Néhány sikátorban, utcaközben is találhatunk fegyvereket, és a korábbi részekből megismert AmmuNation boltokban is vásárolhatunk majd. Ezek mellett még ott van Little Jacob fegyverkereskedő barátunk is, aki készséggel áll rendelkezésünkre ez ügyben :).


    Többek között az előző GTA részekben megismert 'cinematic' kameranézet is elérhető lesz a járművekben (Amikor különböző nézeteket váltogat a kamera; néha magasról, néha a bal első kereket, néha a minket üldöző rendőrautót mutatja).


    A TW@ kávézóban $1.00 pénzért tudjuk majd a szélessávú internetet használni, és a számítógépek egy (vagy több) sorban fognak elhelyezkedni, külön-külön elválasztva, akárcsak egy Cyber-café-ban (ahol LAN-partykat is szoktak rendezni). Az LB (PlayStation-ön L1) gombbal tudsz egy számítógéphez leülni, és ekkor Niko szemszögével látod a monitort (mintha a te monitorodon látnád a játék monitorát).


    A Rockstar megkérte az újságírókat, hogy a weboldalakról, melyeket a Grand Theft Auto IV saját 'internetén' láttak, ne szóljanak semmit, ugyanis ez a részleg még fejlesztés alatt áll. Az újságírók viszont leellenőrizték az általuk lejegyzetelt domain neveket a WHO.is oldalán (itt meg lehet nézni egy-egy webszerver adatait az URL cím begépelésével), és érdekes módon egyiket sem regisztrálta még a Take2. (Ez még július 25.-én volt! Azóta változhatott a helyzet - szerk.) Annyit azonban már szinte biztosra vehetünk, hogy a nemrég bejelentett két teaser oldal (Goldbeg, Ligner & Shyster.com, és Love-Meet.com) jelen lesz a GTA4-féle interneten.


    További adatok Niko hamis önéletrajzából: 1. Niko elsőosztályú diplomával rendelkezik a hajó vezetéséből. 2. Tájékozott a világ ügyeiben és termékeket importál és exportál.


    A Goldberg, Ligner & Shyster ügyvédi cég pontos címe: 44 Emerty Street, The Exchange, Algonquin. Mikor Karen, a cég fő titkárnője felhívott minket az interjú miatt, a találkozó automatikusan bekerült a mobiltelefonba.


    Ha Niko telefonja csörög, nem muszály felvenni. Ám ha valakinek feltett szándéka, hogy felhívjon, és továbbra sem veszed fel, Niko mérges lesz.


    A játékban állítólag lesz egy Comercio Roboto, ami a GTA:Vice City Stories-ban megtalálható Domestobot-nak a fejlettebb változata.


    Útban McReary zsarolójához, az újságírók sok érdekes dolgot láttak, melyek a következők: újságárus; kuka, melyben a szemét is remekül kidolgozott; épületekről lógó amerikai zászlók; kóla-szállító furgon, melyen az 'Deliciously Infectious' szöveg olvasható; Hot-Dog stand; Burger Shot étterem; Gyógyszertár; és egy Vinewood nevezetű videó-bolt. (Újabb easter egg - szerk.)


    Pontosítás: Korábban írtuk, hogy a játék motorja felveheti a versenyt a Forza Motorsport, és a Project Gotham Racing engine-jeivel. Sajnos rosszul fordítottam le, ugyanis a GTA4-ben található autók motorjának hangja veheti fel a versenyt az említett játékokkal :).


    Niko a zsarolót úgy ölte meg, hogy előhúzta a pisztolyt (Ezek szerint nem csak a kezébe 'terem' a fegyver? - szerk.), becélozta az illetőt, majd kilencszer (!) meglőtte, hogy biztosan meghaljon. Azután felvette a memóriakártyát, és visszavitte Francis McReary-nek. Az eset után hallani lehetett a rendőrautók szirénáját, és a járókelők sikoltozva rohantak szerte-szét. A gyilkosságért Niko két csillagot kapott.


    Mikor körözés alatt vagy, valamilyen kék-piros sáv (talán a rendőrök látószöge) jelenik meg a radaron a bal alsó sarokban, mely a korábban említett 'elkapásjelző' szerepét tölti be. A rendőrök jelentést írnak majd rólad, hol láttak legutóbb, és merre keressenek tovább. Ha kiértél a rendőrök látószögéből, akkor a körözési csillagok elkezdenek villogni, majd azután leráztad üldözőidet. Ahogy egyre több csillagot kapsz, egyre nagyobb lesz az 'elkapásjelző', így egyre nehezebb lesz lenullázni.


    Újabb pontosítás: Az interjú előtt a Perseus nevű ruhaboltba kell menned, ami egy póló ikonnal van jelezve a radaron. Ott meg kell venned a csokiszínű ruhát és a cipőket, és ezután mehetsz az interjúra. Érkezésedkor Karen végigvezet a folyosón Goldberg irodájához, és a következőt mondja: "Itt van. Ne légy ideges, nem harap!" Mikor belépsz az irodába, és előkapod a stukkert, Goldberg ezt mondja: "Héj álljunk csak meg barátom! Ügyvédek vagyunk, nincs szükségünk fegyverekre! Elég határozott vagy, azt látom, de csak azt tudom mondani, hogy a fegyverek nem ölnek embert. A videojátékok viszont igen!"

    A párbeszéd után Niko követeli McReary aktáit, majd egy golyót ereszt Goldbergbe mielőtt az kiugrana az ablakon. 10 másodperc után már hallani lehet a rendőrök szirénáit, majd el kell menekülnöd.


    Tűzharcban az ellenfelek, rendőrök ugyanúgy fedezékbe bújhatnak, ahogy Niko.


    Az A betűt nyomva tartva (PlayStation-ön X) lehet Niko-val sprintelni, akárcsak az előző részekben.


    A demót kétszer játszották le, és a másodiknál Niko egy kemény tűzharcba keveredett az utcán. Rácélzott Micro SMG-vel a benzinkútra, és felrobbantotta azt. A párbaj közben Niko összeesett és meghalt, majd a kamera a holttestére mutatott.


    Az egész demó Algonquin egyharmadán játszódott, ami elvileg 1/16-od része a teljes térképnek.