54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Yoda001
    #1474
    én eddig se voltam ott, már bocs
  • SötétBarom
    #1473
    Lehet visszafáradni a megfelelő topicba.
  • ldavid
    #1472
    (egyelőre nem hivatalos) megjelenés: 2008. március 4. (US), és Európában valószínűleg 7-e
  • Yoda001
    #1471
    jol vagy? egy ps3 százszor jobban megéri de ne offoljunk
  • Casper007
    #1470
    Csak arra világítottam rá, hogy engem elsősorban a GTAIV érdekel, és nem a célplatform. Mivel egyelőre nincs bejelntve PC-re, beszereztem egy boxot, hogy tudjak vele játszani már a megjelenése napján. Ha PC-re is jönne, akkor azt választanám. Igazán nem értem, ezért miért kell lehordani, de hát te tudod.
  • Casper007
    #1469
    Köszike. :D
  • Fido4life
    #1468
    noob
  • Casper007
    #1467
    Tudom, de itt legalább foglalkoznak a játékkal. Nézd meg a másikat. Ez színvonalasabb.
  • Muki100
    #1466
    (PC topik ^^)
  • Casper007
    #1465
    Én örülnél neki. Kövezzetek, ha nem tetszik.
  • Gerbill
    #1464
    A microsoft kinyitja feneketlen pénztárcáját és véletlenül elvész a ps3-as szerződés:P
  • ldavid
    #1463
    nem mondtam hogy rossz, a sony-t amúgy sem csípem xD

    friss: egy elemző szerint pont a PS3-ra való fejlesztés az oka a késésnek, mert lassabban haladnak vele, és a szerződések szerint egyik konzol sem élvezhet előnyt, így nem jelenhet meg egyik a másiknál hamarabb
  • Casper007
    #1462
    Hát, nekem boxom van. XD
  • JaSoN HuNTeR #1461
    pc re már rég kész lenne
  • ldavid
    #1460
    ugyanazt a helyet? nem értem mi köze hozzá, a város attól még kész lehet 100%-osan

    amúgy ha a MS nem vásárolja be magát, és csak PS-re készülne most a game, valószínűleg ez az egész nem történt volna meg
  • Brian07
    #1459
    tudjuk
  • hen-tes
    #1458
    Tyű de jók a konzolok. :D
  • Yoda001
    #1457
    hm hm..
    A tegnapi igen szomorú események után, a Take Two konferenciájából kicsit rávilágítunk miért is késik a GTA:IV. Strauss Zelnick elmondta, hogy a legtöbb fennakadás technikai probléma, amik nem is igazán problémák, de mindenképpen kihívások sorozata.


    Mikor arról kérdezték őt, hogy az Xbox 360-as, vagy inkább a PlayStation3-as verzióval van-e gond, így válaszolt: „Tudomásom van róla, hogy pletykáltak mindenfélét a képernyő frissítésről, és egyéb dolgokról. Nem hiszem, hogy hasznos vagy előnyös lenne beszélni a technikai lehetőségekről. Mind két platformmal meggyűlik a bajunk”. Úgy látszik mindkét konzol kivette a részét a késésből. Zelnick hozzá tette, nem volt könnyű feladat bevallani, hogy át kell tenniük a játék megjelenését.


    Később az epizódikus tartalmakról kérdezték, Zelnick elmondta, hogy erre a területre nem fog kihatni a késés, mondván nem akarják vissza fizetni a pénzt a Microsoftnak (50 millió $)


    Most már nagyjából rálátásunk van, mi is történt valójában. Az előző trailereket elnézve amúgy is gondolhattuk, hogy késni fog a játék, hiszen mind a két videó, nagyjából ugyan azt a helyet mutatta be.
  • Casper007
    #1456
    Látom, azért már feszülnek az idegek, de én mondom, türelem rózsát terem. Ennyi. Most mi lenne, nem lesz ebből STALKER vagy Duke Nukem Forever:D, csúszik egy egészségeset, de annál nagyobb élvezet lesz vele a játék. De akkor tényleg nagyok lesznek az elvárásaim.
  • Yoda001
    #1455
    tudjuk
  • LeryStar
    #1454
    Tegnap a Rockstar Games hivatalosan is bejelentette, hogy a GTA IV XBoxra ill. PS3-ra történő megjelenése legjobb esetben is csak 2008 februárjában történhet meg.
  • ProGabe #1453
    KATT


    A Rockstar és a Take Two lényegében egy cég írja Jeff, csupán a minőség függvényében más és más brandek alá sorolták be a játékokat. Akkoriban a Gathering égisze alatt jöttek ki a tápos PC játékok, míg a Rockstar címkét inkább a profi konzolos játékokra tapasztották. Minden más a Take 2 neve alatt látott napvilágot. Később a "minden más" kategóriát a Gotham Games, majd a Global Star égisze alatt dobták piacra, így minden játékukra rányomhatták a Take2 logót.
  • Ragnar360
    #1452
    attól még a take2 köcsög marad :)
  • ldavid
    #1451
    A Take2 a Rockstar anyacége, a forgalmazással foglalkozik csak
    A saját játékait a Rockstar adja ki
  • Ragnar360
    #1450
    te vagy eltévedve , loool TAKE2 nem egyenlő R*-al LOOOOL . Elöbbi az a kiadó (Számos kiadó közül a köcsögebbik fajta , khm..igen)
  • Yoda001
    #1449
    nem értem amugy "biztos meg lesz a gyümölcse" annak is hogy tolják.. legalább lesz egy normális játék amibe nem lesz bug stb..
  • ProGabe #1448
    te miről beszélsz?szerinted poénból,ill. kiadói nyomásra tolják el a megjelenést?a tökéletes optimalizálás adja a különbséget egy nagyon jó és egy kimagalsóan jó programozói stáb között!jelen korban(tehát hardverek miatt) az optimalizálás az egyik legsekélyesebb pontja a játékkészítésnek
    Take 2 = Rockstar,ezt is jobb,ha tudod!
    ez a #1446-os meg,pfff,úristen,neked tényleg eddig erről szólt az életed vagy mi? :O
  • Ragnar360
    #1447
    Komolyan mondom ,ti mindent elhisztek :SSS most se volt bugos , csak optimalizálatlan vmennyire , ennyi , ez a legkevesebb , mind1 haggyuk
    Ez akkor is csai ámitás volt amit mondtak , sok lököütt meg el is hiszi
  • Ragnar360
    #1446
    gtaplace.hu-n ott van sam és 1 másik koma SÜKET dumája , h miért is kellett ezt csinálniuk , RÖHEJ. Dolgozzanak mint állat ezt a R* sztem meg is teszi , csak a buzigecikurvakocsog TAKE2 köcsögösködik ennyi , meg ha tolnak is akkor se ennyit baszki , ez nem egy buzi kis szar játék ,h leszarja azember ,h jön v nem ( és most ne azzal jöjjön vki , h jo munkához idö kell) tolják el nov. vagy december környékére , ott még pont jó lenne anyagilag is .Mind1 elegem van , kész vége
  • Brian07
    #1445
    Én sem nagyon örültem a hír láttán, de nekem is az a véleményem, hogy inkább jelenjen meg később, de legyen egy jó kis game, ne olyan legyen, amit csak összedobtak!
  • ldavid
    #1444
    még mindig jobb, mitha most megjelenne és tele lenne bug-gal
  • Ragnar360
    #1443
    Skacok , "bennem most nagyon összetört vmi" szal egy darabig nem leszek , nincs is miért ...
  • Casper007
    #1442
    És akkor még örülhetünk. Könnyen lehet abból április is.
  • Soldiers
    #1441
    20008 febrúárban adják ki weheheeeeeeeeeeeeeeeee szopóka
  • Ragnar360
    #1440
    jééééézuskám má ez nem igaz , felkelek , alig van idöm gépezni , dolgozni járok , erre mi a budoskurvaéletbemána hirrel találkozok
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • Casper007
    #1439
    Akkor most túl fogok adni a boxomon (lehet érdeklődni:D), majd karácsony táján beszerzek egy újat, addig suli, a GTA-s honlapomat is szerkeszteni kell... a marhajó játékok meg maradnak 2008 legelejére. Túlélem.
  • Casper007
    #1438
    Jah, tényleg. :P
  • ldavid
    #1437
    egy még mindenképpen lesz valamikor
  • rotator
    #1436
    Szerintem főként a PS3 verzsön miatt van, az eléggé el volt csúszva a fejlesztésben legutóbb még (tán el se indult még jóformán rajta). Azt hiszem, októberben mégsem fognak látványosan fellendülni a konzolos hardvereladások. :) Pedig nagyon betonstabilnak, megingathatatlannak tűnt az októberi dátum. /PC-re már rég kész lenne. :P/ Áprilisig remélhetőleg teríti az MS a 65nm-es, olcsóbb dobozzal a piacot, hát majd meglátjuk...
  • SötétBarom
    #1435
    Trailer nem lesz, irták a bejelentésben, hogy komoly gondot okoz optimalizálni a játékot.. Ahogy valami akció van brutélszar FPS-t produkál, RGo még nem lehet akciódús trélert gyártani belőle =D