54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #1514
    HDRben nem lesz hiány
  • Yoda001
    #1513
    a 2. képen fekte a vér
  • hen-tes
    #1512
    jóságok :o
  • ldavid
    #1511
    már elérhetőek a amagazinokban megjelent képek is, igaz nem a legjobbak


  • ldavid
    #1510
    csak én jöttem vele, mert túl sokat másoltál egyszerre, de mostmár nem fogok
  • Yoda001
    #1509
    ha meg beirom akkor mindenki ezzel jön mint multkor: "jaj neked ezért fizetnek blablablabla?"
  • ldavid
    #1508
    figyelj ezt nyugodtan másolhattad volna a konzolos topicba,
    elvégre semmi köze a pc-hez

    a forrást meg mi hiába tudjuk hogy gétéaplacc, ha valaki betéved ide és nem tudja miaz amit itt mindenki tud, azzal nagyon ki lesz segítve
  • Yoda001
    #1507
    interju a rockstar leedsel -> fontosabb info:
    A Rockstar Leeds ezentúl már az Xbox360, valamint a PlayStation3 játékgépekre is fejleszt majd játékokat. Arról, hogy milyen szinten vesznek majd részt az elkövetkezendő GTA részek fejlesztésében, nincs információnk.

    A Rockstar Games szakembereinek fejében már megfogalmazódtak bizonyos játékötletek, melyekről egyenlőre információt nem tudunk, viszont úgy gondolják a srácok, hogy az elkövetkezendő 18 hónap folyamán többet tudunk majd meg erről. [Nyílvánvalóan köze van a Rockstar Games által bejelentett, ONLY PS3 franchise-hoz...]

    A Rockstar North szakembereinek pár hét alatt sikerült átportolniuk a GTAIII, GTA: Vice City, valamint a GTA San Andreas forráskódját, a Sony Playstation Portable konzoljára. Állítólag a pályarészeket, valamint karaktereket még nem konvertálták át. Ez persze egyáltalán nem jelenti azt, hogy újabb PSP-s gta részek látnak majd napvilágot...
    forrás: mindenki tudja
  • lee56
    #1506
    MÉG senki ;)
  • red bull
    #1505
    xD
  • Yoda001
    #1504
    és ki mondta hogy kijön?
  • lee56
    #1503
    és azt miért kell remélni, ki mondta hogy nem jön ki pc-re?
  • Soldiers
    #1502
    én azt remélem hogy pc-re is kijön
  • ldavid
    #1501
    nem olyan biztos, pár infó és néhány kép még jöhet
  • Ragnar360
    #1500
    sztem bojkottálhatjuk a gamet egy darabig:DDD ugyse lesz semmi tényleges info v bármi róla egy jóideig:///
  • Yoda001
    #1499
    uj fan muvi csak az elsö trailerböl
  • Ragnar360
    #1498
    ja , ezért is mondom ,h tiszta vicc az egész :DDD
  • ldavid
    #1497
    modjuk most nézem hogy az Amazonon már április 25. van írva, de majd csak köhög valamit a Take2 is lassan
  • ldavid
    #1496
    azért is érdekes hogy nálunk már februárban megjelenne, mert az olyan amerikai üzletek mint a Best Buy vagy az Amazon úgy tudja hogy március 4. az észak-ameriakai megjelenési dátum

    Európában meg soha nem fog hamarabb megjelenni, mint ott
  • Ragnar360
    #1495
    hát ez sztem kamu, pont egy mo.-i konzolbolt már adna "hivatalos" megjelenési datumot , sebaj a hiren jót mosolyogtam :D .-szvsz ez saját vélemény. Bár hamár mindenképp késik :((( akkor én is örülnék ennek a dátumnak

    ja es forras a szokasos :D gtaplace.hu
  • Ragnar360
    #1494
    Az internetes konzolorientált oldalakat kutatva érdekes felfedezést tettünk. Ugyebár már sok információ kering a neten azzal kapcsolatban, hogy mi is a játék új megjelenési dátuma, valamint hogy már Európában is előrendelhető a játék, valamint annak "Speciális változata". Immáron már akár lokálból is előrendelhetővé vált a játék, amit az Überkonzol.hu-nak köszönhetünk. A Special Edition Xbox360-as portjának ára 27900 FT-ot kóstál, valamint a játék alapváltozata 14900 forintba kerül majd. Ez persze nem a végleges ár, mivel az oldal üzemeltetői felhívták figyelmünket arra is, hogy az árváltoztatás jogát fenntartják.

    És akinek ez nem lenne elég, nemhogy előrerendelhető a játék az adott oldalon, de még egy megjelenési dátumot is kaptunk, mely nem is oly valótlan, köszönhetően a játék adatait tartalmazó oldal folyamatos frissítésének. A szerkesztők szerint hazánkban a GTAIV 2008.02.22-én fog megjelenni.
  • Casper007
    #1493
    Értem én, de nem nooboskodtam, na szóval, nem veszem magamra. :D
  • Fido4life
    #1492
    "ezúton szeretném megkérni" megKÉRNI capish ? nem "takarodjon az összes 360-as innen a pi.ba blablabla" hanem arra szerettem volna megKÉRNI titeket hogy egy GTA IV-es topikban, nehogy már a PS3 flémeket, nooboskodásaitokat kelljen olvasni.. akinek nem inge ne vegye magára, de ne mondjátok hogy csak szimpla flémelésből írtam..
  • Casper007
    #1491
    Nem. Nem igazán mondhatod meg, hogy hova is kommenteljek. Ez egy jó topic, én pedig nem a platformról, hanem a játékról szeretnék beszélgetni. Ennyi. Azért kössz az útmutatást. :P
  • Fido4life
    #1490
    nana ! ezúton szeretném megkérni az itt olálkodó ÖSSZES xfos360 júzert hogy takarod...izéé fáradjanak szépen IDe az összes noob, flémelő hozzászólásaikkal. köszönöm !
  • ldavid
    #1489
    mivel konzolra március-ban jön, pc-re talán jövő novemberben
  • Muki100
    #1488
    Olvasgass már kicsit bele a topikba, mielőtt egy ilyen jól irányzott kérdést felteszel.
  • JackSparrow
    #1487
    és mikor lesz kinn a game PC-re? Okt. vagy márc?
  • Kandurex
    #1486
    ésszel élj már ember, a stílusod nincs preferálva ezen a fórumon
  • Ragnar360
    #1485
    több mint nked , kismajom ;)
    eriggy fifázzá!
  • ProGabe #1484
    mivel neked 0,semmi,gyíkpöcsnyi,hangyaf.sznyi,stbstb fogalmad sincs a programozásról(ezen hsz alapján) szerintem fogadd meg a #1478-asban kiadott ukászt.kösz
  • Ragnar360
    #1483
    Újra átnyálaztam párszor az indokokat : " befejezetlenség" a fő ok ugye.
    Érdekes , a single kész van , a multit (mivel , nem ezen van a legnagyobb hangsúly ) hamar összelehetne dobni .Aztán marad a portolgatás , kódolás . egyebek , simán belefértek volna októberig ,mivel nem 10 en dolgoznak a játékon ,hanem párszázan. Ennyi , ez csak egy kamu reklámfogás , ami a pénzröl szól :@ .
    A másik dolog meg , h azt mondják , h sokkal jobbat kapunk igy kézhez , ez is lool , mert nem tudjuk majd mihez hasonlitani , mivel nem tudjuk majd akkor , h mien lett volna most ,nincs viszonyitási alap , ez is csak egy ámítás.
    Na mindegy!
  • ldavid
    #1482
    nem hinném hogy egy levél özön sokat segítene nekik
    pakolj össze, menj ki Skóciába, és beszéld meg velük a dolgot...
  • sz4bee
    #1481
  • Ragnar360
    #1480
    amatőr :)
  • Stevee
    #1479
    Tyű hawer elég gáz ha ez a játék az életed értelme...
  • SötétBarom
    #1478
    Kusskicsit..
  • rotator
    #1477
    Orvost? :)
  • Ragnar360
    #1476
    Ezt nem tehetik meg velünk :(((((((((((( A GTA-k konzolra mindig is ilyenkor jöttek ki , ááá vége mindennek mondom , köcsög ps3 is lehet az oka , v közrejáccott.
    Fel kéne lázadnunk , levelekkel bombázni stb a készitoket meg ienek...komolyan mondom
  • SötétBarom
    #1475