54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • csoola
    #1554
    még mindig nem jelentették be PC-re?
  • Kandurex
    #1553
    nekem csak egy valamit tegyenek bele, ...ne tudjon már a karakter minden kocsit varázsszerűen kinyitni, illetve ellopni
  • Yoda001
    #1552
    pár uj info..
    " * Mikor Niko felszállt egy NRG-900-as motorra a játékban, egyszercsak varázsütésszerűen megjelent fején egy bukósisak. [Remélhetőleg a fejlesztők még dolgoznak ezen a funkción] Ekkor azon funkciót is megtekinthettük, mely megmutatja, ahogy karakterünk egyszerű járásból sprintelésre vált.
    * A küldetés során, melyben karakterünk önéletrajzát küldi el az ügyvédi irodának, a képernyő egy interaktív weboldallá alakul át - itt észrevettünk személyes hírdetésektől kezdve autókereskedésig mindent - mielőtt Niko elfogadna egy állást. Különböző feltevések keringenek ezen funkció körül, melyszerint bármilyen más munkát is elfogadhatunk a játék során, mellyel természetesen pénzt kereshetünk, de sajnos ezt nem tudtuk megvizsgálni, ugyanis ezen esetben egy ügyvédi állást akarunk betölteni, a küldetés követelményei szerint. Majd mikor Niko átnézi önéletrajzát, észrevettünk egy olyan részletet, ahol megemlíti hogy egy "lövészcsoport parancsnoka" volt. (Ezzel utalást nyerünk Niko mesterlövész mivoltára)

    * Küldetéseket ugyanúgy tudunk fogadni, mint ahogy azt az előző epizódokban tehettük. Ezúttal egy narancssárga sugárba állva tudjuk a küldetéshez hozzárendelt bejátszásokat aktiválni. Az egyik ilyen küldetésben, McCreary megkér hogy visszaszerezz....
    * Az internet kávézóban lehetőséged lesz állást keresni, valamint különbözőféle "minijátékokat" játszani.
    * A magazinban említést tesznek a K9 (rendőrkutya) egységek bevetéséről is, viszont semmilyen megerősítést nem kaptak erre.

    * A S.W.A.T bűnüldözői egységek továbbra is szerepelni fognak a játékban.
    * A játékban mostmár sima pisztolyokkal is Drive-By üzemmódba léphetünk. (az előző játékokban erre csak gépfegyverekkel volt lehetőségünk).

    * A második demónak a "Small fish in a big pond" [Kis hal a nagy tóban] címet adták a készítők.
    * A játékban szereplő internetkávézó valódi neve "Totally Wireless" [Teljesen vezetéknélküli], de néhány feliraton a Tw@ név olvasható. [A Tw@ nem más, mint a Twat, angol szó internetes szleng verziója]
    * Az előző részekkel ellentétben, itt már nem lesz olyan, hogy főszereplőnk csak úgy nekimegy egy ajtónak, majd az kinyílik. Ezúttal Niko használni fogja KEZÉT az ajtók kinyitására, mellyel igencsak nő a játék realitásának szintje.

    * A járművek csomagtartó részét használhatjuk karakterünk elbújtatására, valamint különbözőféle fegyverek tárolására.
    * A demóban nem lehetett látni az élet szint indikátort, viszont mikor fegyvert váltottak [L2-R2 a PS3-as verzióban] akkor csupán pár másodpercre, de láthatóvá vált.
    * Az előző részekben tapasztalt "nyilak", melyek számtalanszor megjelentek karakterek, valamint járművek fölött, nem kapnak helyet a Grand Theft Auto IV-ben."

    lehet hogy kicsit sok.. akkor sry XD
  • Ragnar360
    #1551
    2x-3x
  • Ragnar360
    #1550
    lehet mondtam má :D , de a GTA IV olyan lesz mint a gta2-gta3 SŐT még sztem 3x-3x akkorát fog ütni ennek tetejébe is :P
    lennének évszakok ááá már ez is mien durva már
    vmeik hirbe van vmi utalás erre , pontosan hol is?

    ja és 1-2 uj info a gtaplace.hu-n
  • ProGabe #1549
    király!és a link is!be is szúrom a starcraft2 topikba a megfelelő képet :)
  • ldavid
    #1548
    úgy néz ki a Games Convention-ön is lesz demó bemutató, persze csak a szaksajtónak
  • ldavid
    #1547
    Az a Liberty Ferry Terminal, egy kompkikötő Jersey City-ben, ilyen:


    hen-tes: én a kicsire gondoltam a terminal felirat alatt, de felőlem lehet madár, nekem gép marad xD
  • Yoda001
    #1546
    hm.. ami jobb oldalt ál hajo az van ráirva hogy liberty.. de miért?
  • hen-tes
    #1545
    Meg felette egy L és egy T is.. :P
  • fery02
    #1544
    Azért bődület a képet elnézve, hogy milyen kis apróságokra is odafigyelnek. pl. ezen a képen olvasható az a felirat, hogy "Ferry terminal". Na itt pl az egyik "r" betű hiányzik :)
  • Casper007
    #1543
    Hm, azért tippeltem madárra, mert uyge elől látható egy fekete folt, de ugyanaz látható hátul is, csak más szögben van.
  • hen-tes
    #1542
    Nah ezt jó hogy betetted, ebből is látszik, hogy ez egy madár, csak oldalról, ugyan az a sötét folt van a szárnyán.
    És most már nem fogtok meggyőzni a repülőről.. :D
  • ldavid
    #1541
    windows kép- és faxmegjelenítő + egy kevés paint shop pro

    szerintem ha madár lenne akkor kisebbnek kellene lennie
    ezen a képen (ugyanaz a hely csak kívülről) a másik bejáratnál is van egy sirály és az szerintem közelebb van, mint az előző képen láltható valami, nevezzük UFO-nak
  • fery02
    #1540
    lol, ez a kis szarság terheli a fórumot 100 hozzászólással
    Legalább elvagyunk :D
  • Casper007
    #1539
    Hm, szerintem madár. :P
  • fery02
    #1538
    Ezt akár a paint-tel is megcsinálhatja
  • Yoda001
    #1537
    hogy közelitettél rá? milyen progi? :D
  • ldavid
    #1536
    nyugodt lehetsz, az egy gép ami nemrég szállt fel
    túl hosszú az eleje és túl hátul vannak a szárnyak ahoz hogy madár legyen és szerintem nincs is olyan közel

    a helyzetéből pedig az is leszűrhető hogy a Kennedy reptér játékbeli másáról szállt fel
  • fery02
    #1535
    Mondassz valamit tényleg. Ha közelebbről nézzük, akkor nézhet ki egy közelebbről repkedő, mondjuk sirálynak. Végülis furcsa az a sötét rész, az inkább néz ki foltnak, ami lehet a sirálynak a szárnyán. Repülőn érdekesnek néz ki egy olyan folt. :D
  • hen-tes
    #1534
    Nincs az 70m, a közelben repked, azért sincs elmosva mint a háttérben minden. :o
  • Kandurex
    #1533
    70m fesztávval? :D
  • hen-tes
    #1532
    Szvsz az csak egy madár. :D
  • fery02
    #1531
    Ráérsz még azzal, hajjaj, de rá érsz még :D
  • totyak
    #1530
    Bejövős játék lesz, csak kevés lesz hozzá az erőforrás. Asszem mennem kell vásárolgatni egy kis procit, egy kis vidi karit, nomeg egy csipet RAM-ot.
  • ZsirosKenyer
    #1529
    fent besüt a nap vhol
  • ldavid
    #1528
    lesznek, csak nem lehet használni őket de ezt már írták alattad, sőt még egy reptér is lesz
  • Yoda001
    #1527
    nem lesznek repülök
  • fery02
    #1526
    Szal akkor repülők lesznek a játékban, csak nem vezethetjük majd őket.
  • ldavid
    #1525
    az csak a fény miatt van ami bejáraton szűrődik be,
    de amúgy az egyész kép túl világos
    ilyen az eredeti:


    egyébként a háttérben látszik az első repülő is
  • fery02
    #1524
    Kicsikét furcsán túlvilágított annak az álványnak a felső része a környezethez képest.
    Amúgy ugyanez a kép van a bannernak a középső részén, csak más szemszögnől fotózva :)
  • bertino
    #1523
    ja
  • Yoda001
    #1522
    ez a kép volt már?
  • fery02
    #1521
    Főleg ha kilőtték a kereket mi?
  • Fido4life
    #1520
    pontosan
  • ldavid
    #1519
    tudom, már az előző részekben is soxor előfordult xD
    itt azért már megoldhatnák
  • fery02
    #1518
    Ez a bug minden játékban megtalálható :P
    Nem újdonság.
  • ldavid
    #1517
    az ötödiken meg érdekesen belesüllyedt a kerék az útba :D
  • ProGabe #1516
    az csak nagyon-nagyon sötét-vörös,olyan amilyennek lennie kell!
  • VRSDM
    #1515
    12+ os kiadás :]