54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • rotator
    #1594
    Kötve hiszem (persze jó lenne).
  • Soldiers
    #1593
    remélem a GC bejelentik majd PC-re
  • Ragnar360
    #1592
    nem vagyok azért ideges , csak az ilyen primitiv kijelentésekre , marhára feltok háborodni ennyi ...persze igaz is:D
  • ldavid
    #1591
    a hivatalos oldalon 23. van, bár ilyen E3-féle nulladik nap lehet hogy lesz
  • Casper007
    #1590
    Az nem holnap kezdődik? Jó ez a plakát! Itthon bezzeg nem tennének ki ilyet. :( Egész nap azt bámulnám. :D
  • rotator
    #1589
    Nem, csak a hasonló stílusú.
  • ldavid
    #1588
    friss:

    Lipcse 2007 - még két nap
  • csoola
    #1587
    engem a GTA 4 sokkal jobban érdekel, egyrész alapbol jobban szeretem a modern környezetet, másrész már régen a 3 is magával ragado volt, a szabadságával, söt, még az 1 is kedvencem volt anno:D
  • ldavid
    #1586
    de akkor grafikailag szinte minden jobb grafikával rendelkező új játék is konkurenciának számít
  • Casper007
    #1585
    Hm, a Mafia 2 tényleg szép. De ezek is renderelt képek szerintem. Jó lesz, de inkább Godfather-re és az első részre hasonlít majd. Szóval mehetsz a városban, de anno a Mafiában is csak küldetésből állt a játék, szabadon nem mászkálhattál. A GTA IV ugye más lesz. Nem is kell kommentálnom, bár nálam a M2 is must buy.
  • rotator
    #1584
    Nem mint játék a konkurenciája, hanem grafikailag (ahogy írtad, 1 nagy városban játszódó tps lövöldözős-autókázós).
  • Fido4life
    #1583
    pedig a zenék kurva jókvoltak benne :D
  • ldavid
    #1582
    Eddig sem volt konkurenciája a GTA-nak, a Mafia a Godfather-el van egy kategóriában.

    kb. annyi a közös hogy akció TPS és egy városban játszódik mind2
  • rotator
    #1581
    Nem azért írtam be, hogy a kedélyeket szítsam, de tény, hogy fel kell kötnie a gatyát a Rockstarnak, mert most már nem konkurencia nélküli a gyermekük.

    Ragnar: az eddigi überláma megnyilvánulásaid alapján egy háziszúnyog véleményére is többet adnék, mint a tiédre. Azért jó szórakozást az elmebajhoz!
  • Ragnar360
    #1580
    király game volt anno , nem a korszakkal volt ugymond bajom , hanem eléggé untam már benne az a hülye komcsi zenéket_D
  • ldavid
    #1579
    én sosem bírtam a Mafia-t, vagy talán csak azt a korszakot
    egyébként szerintem nem olyan über az a grafika
  • Ragnar360
    #1578
    pl nézd meg a texturakat(ha tudod mi az) ,meg nagyon faragottak a modellek legtöbbször
    hol va nez a gtaIV-hez ómen
  • Ragnar360
    #1577
    loooooooooool te meik tv-t nézed , omfg , loál
    a mafia grafja kb 50xer "csunyabb" a GTAIV-étől
    neked rossz a szembed !!!
    nézd meg a hardwired.hu-n az összes képet
    kk thxbb
  • hen-tes
    #1576
    Nekem valahogy nem tetszenek.. :S
    De látom ezzel egyedül vagyok.
  • bertino
    #1575
    :O
    ugy tudtam zárva van
    legalábbis mikor utoljára lestem zárva volt
  • Kandurex
    #1574
    pl..Mafia 2 topik?...
  • bertino
    #1573
    hol találtál képet ?
  • rotator
    #1572
    Hát gyerekek, a Mafia 2 ma bemutatott képei alapján a GTA 4 grafikája máris elavultnak tekinthető (de ettől még nagyon jó!).
  • ldavid
    #1571
    azért bírnak baromságokat írni, nem beszélve arról hogy ezeknek jó részét már egyszer leírták..
  • bertino
    #1570
    kösz az infot
  • Yoda001
    #1569
    kimaradt pár kis kép ... XD
  • Ragnar360
    #1568
    Ezúttal jópár külföldi magazin Grand Theft Auto IV előzeteseiből válogattuk ki azokat az infókat, melyeket eddig még nem publikáltunk. Lássuk tehát ezeket:

    PSM3 UK:
    Niko telefonját a jobb alsó sarokban láthatjuk majd egy ikonnal jelezve. Ennek segítségével szervezhetünk találkozót Little Jacobbal.
    Karen telefonhívása után, mikor az interjú időpontját közölte, automatikusan megjelent a képernyőn az időpont ('12:00 Thursday'), majd a telefon naptárába is bekerült.
    A demó alatt egy taxit hívtak, hogy Francis McReary-hez eljussanak (F betűvel volt jelezve a radaron). A Middle Park-on vezetett keresztül az utazás, és a szerkesztők ezalatt láttak Stretch limuzinokat, bandákat, és egy páncélautót is.
    A GTA egyik legfontosabb jellemzőéről, a zenei aléfestésről még semmit sem fedtek fel a készítők, ám az újságírók hallottak reggae-t (Talán az eddig ismert K-Jah rádió lett volna?), swing-et, és indiai pop zenét is. Ezek mellett számos reklám is volt a rádióadásban.
    McReary "memóriakártya visszaszerzős" küldetése előbb lesz, mint Tom Goldberg meggyilkolása. McReary zsarolójához úgy juthatunk el, hogy egy 'csíkot' követünk a radaron. [ala GPS]
    A taxizás a következőképpen fog működni: Először is meg kell állítanod fütyüléssel, vagy karlengetéssel. Ezután a gombbal tudsz beszállni, majd ott ki kell választanod a kívánt úticélt. Menet közben többféle kameraállásban gyönyörködhetsz, és rádiót is válthatsz. Ha unalmasnak találod az egész utazást, akkor "elléptetheted" (Trip Skip), vagy az gombbal dupla árat fizethetsz, hogy gyorsabban odaérj a célhoz. A szerkesztőknek egy 5 perces utazás $52 dollárjukba került.
    Az internet kávézóban munkákat is elvállalhatsz (Talán ez lesz az előző GTA-kból megismert Alkalmi munkák következő generációja), és különféle 'Gamer Zone' minijátékokat is játszhatsz.

    OPM UK:
    A mobiltelefon segítségével felhívhatod a barátaidat a való életben, és meghívhatod őket egy multiplayer összecsapásra. (MIVAN?! - szerk.)
    A GTA 4-ben egy embernek a különféle testrészeit is célba veheted, nem csak az egész embert.

    Xbox 360 World UK:
    Nikonak számos olyan küldetése lesz, amit csak egyszer lehet elvállalni. A teljesítendő küldetések Niko telefonjában a "Tennivalók" menüpontban lesznek felsorolva.
    Niko akár egy küldetés kellős közepén is elvállalhat különböző munkákat.

    Xbox 360 Magazine UK:
    A játék Xboxos verziója 80%-ban van kész.
    A Grand Theft Auto IV 2007 októberében játszódik, vagyis ott kezdődik el a sztori.

    Official PlayStation 2 Magazine UK:
    A járókelők tudnak köhögni és tüsszenteni is.
    Nagyon nehéz ugyanazon a részen két egyforma embert vagy autót találni.
    Az irodák (egyes épületekben) tágasak és sok szobájuk van. Természetesen mindenhová töltögetés nélkül léphetünk be.
    A nagyobb fegyvereket el kell tennünk, ha emberek közt vagyunk. Ha ezt nem tesszük meg, az körözési szintünk növekedésével járhat.

    Hát ez lett volna a mai infóáradat, remélem mindenkinek hasznára válik...
  • csoola
    #1567
    nem muszály a legdurvább dolgokat venni, még játékhoz se, felsleges a 4 giga ram meg mittomén... 3 kilobol, hal enne annyim fasza gépet dobnék össze, de akkor is inkább egy X360, jofajta képmegjelenitövel, a gép az jo lesz cs-zni meg minden, meg letölteni stb, de azon meg a játékok ezerszer szebbek és nem szaggatnak-persze még izlés és pénztárca kérdése is-én jobban kijövök egy xboxal amire esetleg költök egy kicsit, mint a géppel...
  • rotator
    #1566
    Simán.
  • Kandurex
    #1565
    az is kijön :p
  • csoola
    #1564
    c2d X6850 :P
  • csoola
    #1563
    akkor medium-end:D magyarországi high-end, igy megfelel?:P
  • Kandurex
    #1562
    hm, hát, ha nem SLI-be gondolkodsz, akkor egy 6000 -es proci, +GTX kártyával hozzácsapva 2GB ramot stb. kijön belőle...
  • SötétBarom
    #1561
    High end PC neked hogy jön ki 3 kilora? -.-
  • csoola
    #1560
    az idei 2007 okt 16-ot vagy mit cserélték 2008 második negyedévére, egyedül amazon.com-on vagy hol rakták ki a juniust... szoval max nyár közepéig huzzák el, de a ahogy gondolom, mivel sztem PC-re ha lesz egyáltalán, 2009-nél elöbb nem lesz, addigra a mostani gépem a leggagyibb játékhoz is szar lesz, és a box meg nem kerül 300k-ba mint egy high-end PC (nem a legjob, de egy kurva jo gép)
  • Yoda001
    #1559
    ha a játékra gondolsz
  • Yoda001
    #1558
    ahogy csak elképzeled.. 2008 november/oktoberbe fog jönni..
  • csoola
    #1557
    akkor itt felsleges a felhajtás:D majd szeptemberben megveszem nyári zs-mböl az X360-am aztán majd várom:D addig nem:P
  • Drephis
    #1556
    még mindig nem.
  • Yoda001
    #1555
    ez már el lett modnva hogy fel kell majd törni (pl betöri az ablakot stb)