54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #1674
    hm, hát én annyit hallottam, hogy nezebb lesz, de mivel, hogyan...szinte semmi konkrétumot
  • ldavid
    #1673
    állítsd be a beállításaidnál :D
    vagy legyen szürke? más szín szerintem nem igazán passzolna

    Kandurex: azt már megírta jó pár magazin, gondolom te sem szereted mindenhol ugyanazt olvasni (vagy nem így értetted?)
  • tzsoltika
    #1672
    Egész jó lett a banner! Tetszik! :) Azért még egy topik hátteret elviselnék :)
  • Kandurex
    #1671
    oké, és hol van a kidolgozottabb kocsi elkötésről szó?
  • TothLaci
    #1670
    Elvettétek a topicom! Rendben, egy kicsit bánt, de mind1...
    Kíváncsi leszek, hogy tényleg megjelenik-e a 3. trailer szeptember 27-én, mivel
    nem nagyon lehet olvasni híreket róla.
    Jó lenne, ha "Places To Go, People To Meet" igaz lenne...
  • Yoda001
    #1669
    A GameSpot ismét összedobott egy velős leírást a Grand Theft Auto széria negyedik epizódjáról. A cikkben leginkább a kidolgozott(abb) autólopási rendszerre és a tűzharcra tértek ki a szerzők. Ebből a cikkből néhány újabb infót is találtunk, ezeket itt olvashatjátok:

    * Az utcákon számos ételárussal [például Hot-Dog árus] is találkozhatunk, akiktől némi pénzért ételt lehet venni, és ezáltal az életünk is kis mértékben töltődik. Ilyen Hot-Dog árust a második trailerben is lehetett látni.

    * A rend éber őrei elől mostmár úgy is meg lehet szabadulni, hogy lemegyünk egy alagútba, és szimplán autót cserélünk - persze mindezt úgy, hogy ne vegyék észre.

    * Miután leintettünk egy taxist, a menetdíj (Fare) kiírása mellett láthatjuk a lehetséges úticélok listáját. Ezen kell kiválasztani, hogy merre szeretnénk menni.

    * Amikor Goldberg irodájában vagyunk, rajtunk áll, hogy végigvárjuk-e a beszélgetést, vagy hirtelen fölállunk és golyót eresztünk az ügyvéd fejébe. Akár az egész párbeszédet is végighallgathatjuk.

    * Automata célzásnál a készítők szerint sokkal zökkenőmentesebb lesz két célpont között hirtelen váltani.

    * A Rockstar Games állítása szerint, mikor letartóztatnak, vagy meghalsz, ugyanúgy visszakerülsz a rendőrségre vagy a kórházba, mint az előző részekben.

    * Amikor Niko Bellic megérkezett abba a parkba, ahol McReary zsarolója tartózkodott, McReary SMS-ben elküldte a zsaroló számát Niko-nak, mely egyből be is került a mobil
  • ldavid
    #1668
    Nos, rajtam már nem múlik.


    egyéb: netes körkép a (konzolos) megjelenési dátumot illetően

    amazon.com - április 30.
    amazon.co.uk - április 25.
    amazon.ca - április 1.
    ebgames.com - március 3.
    gamestop.com - március 3.
    bestbuy.com - március 3.
    play.com - április 4.
    buy.com - március 4.
  • ProGabe #1667
    na most azonnal legyél hg! :)
    ez nagyon jó lett!
  • rotator
    #1666
  • bazs1
    #1665
    én benne vagyok hogy hg legyél, és a banner is jó szerintem
  • Szabi1991
    #1664
    legyél házigazda..
    és kira a faq is
  • ldavid
    #1663
    Ööö csináltam egy átalakított, kisebb FAQ-val egybekötött bannert, amit be is raknék, ezért szeretnék házigazda jogot kérni a topic-hoz.
    Szóval várom a véleményeket ezzel kapcsolatban.

    (teszt célból elérhető egy ingyenfórumon)
  • bazs1
    #1662
    reméljük nem
  • ldavid
    #1661
    itt már úgynézki nagyságrendekkel jobb AI lesz

    bazs1: elvileg most 27-én kellene érkeznie, de a csúszás miatt lehet ez is változik
  • DJ BP
    #1660
    A taxik hátsó ülésére beülve First-Person nézetre vált a játék, és az analóg-stickkel lehet körbenézni.


    De az ezelőtt látott GTA-kban ütköztek az AI-k csomószor, szóval kíváncsi vagyok valóban eljutunk-e így a célunkhoz :)
  • bazs1
    #1659
    új trailer mikorra várható?
  • ProGabe #1658
    GamePro scan
  • bazs1
    #1657
    az a problémánk hogy ha elnyomhatjuk az egészet akkor minek kell felgyorsítani dupla pénzért?
  • M@TriX
    #1656
    ha valaki nem tud a seggén ülni és nézelődni és szét akarja pörögni az agyát... az így taxizást kvázi teleportálásnak is fel lehet fogni...
  • bazs1
    #1655
    én se értem igazán
  • Kandurex
    #1654
    "Az A gomb lenyomásával átugorhatod az utazást, az X-szel felgyorsíthatod dupla pénzért, "

    mi ebbe a ráció?
  • Yoda001
    #1653
    A GameFront.de oldal szerkesztői hozzájutottak néhány infóhoz, melyeket eddig nem olvashattunk még sehol. Ezeket olvashatjátok itt:

    * Meg lehet figyelni, amint az utcákon sétálgató emberek újságot vesznek egy standból, sőt az utcán cigiző emberek néha még azt is megkérdezik, hogy van-e öngyújtónk.
    * A taxik hátsó ülésére beülve First-Person nézetre vált a játék, és az analóg-stickkel lehet körbenézni. Az A gomb lenyomásával átugorhatod az utazást, az X-szel felgyorsíthatod dupla pénzért, és az Y lenyomásával kiszállhatsz a taxiból ahol éppen vagy. Ez természetesen az Xbox verzióra értendő.
    * A játékban nagy szerepet kap a naptár is, melyben hónapok és napok szerint végezhetjük dolgainkat. Emellett azt is meg lehet figyelni, hogy az emberek [általában] hétköznap dolgoznak.
    * Tűzharcban nem lehet csak úgy beugrani valami mögé fedezékbe, ugyanis számos dolgon áthatol a lövedék.

    A most következő infókat a svédországi Play magazin tudta meg:

    * A szerkesztők szerint a második demó során Niko egy emberbe botlott, aki egy zöldséggel teli zacskót cipelt. Ezt elejtette, és a zöldségek szétszóródtak a földön. Ezt követően a férfi lehajolt, és felszedte a zöldségeket.
    * Az egyik járókelőnél mikor rágyújtott, még az öngyújtó hangját is lehetett hallani.
    * A rádióban a szerkesztők egy reggae zenét és Run DMC "Sucker MC's" című számát is hallották.
  • ldavid
    #1652
    nehezen lehetne, mivel minden alkalommal, amikor valamelyik magazin kipróbálhatja, ott van a Rockstar egyik munkatársa aki felügyel mindent

    különben se úgy képzeld el mint egy általános játék demót, ez egy béta verzió a játékból, egy rakás korlátozással
  • gabxux
    #1651
    Esetleg nem lett publikus a játék második demoja?
  • SötétBarom
    #1650
    w00t!
  • ZsirosKenyer
    #1649
    "A védekezési rendszer keveri a Gears of War, valamint a Rainbow Six: Las Vegas játékok elemeit. "

    Vegas védekezési rendszer rulla
  • Yoda001
    #1648
    Bizony régen jutottunk már hozzá "hivatalosnak" vélhető információkhoz a játékkal kapcsolatosan, de mint mindig, a külföldi magazinok most sem hagynak cserbe minket. Ezúttal a GamePro októberi számában találtunk kisebb információmorzsákat, melyek érdekes jellegűek lehetnek a következő GTA epizód rajongóinak.

    A magazin szerkesztői [úgy mint ahogy az ezelőtt is történt], a játék második demóját tesztelhették, melyből a következő dolgokat tudták kiszűrni:


    * A játékban ismét jelen lesznek különbözőféle hírdetések, melyek utalnak majd a Grand Theft Auto IV-ben felhasználható lehetőségekre. Ezek közül érdekes a "Shark Credit Cards" [ugyebár egy előző hírünkben leközöltük a hitelkártyák használhatóságáról való információkat], "Pirate Music" [lehetséges rádiócsatorna a játékban, vagy egy kisebb zenei vállalat...] és a "The Whiz" [Niko mobiltelefonjának márkája] feliratú hírdetőtáblák.

    * A HUD [Head-Up Display]-ról a szerkesztők úgy vélekedtek, hogy inkább a precizitásra, valamint a képernyőn inkább csak kis mértékben való megjelenítésre törekedtek a fejlesztők. Állításuk szerint a demó jelenlegi indikátorai a következőképpen néznek ki: a HUD részét képezi egy "mini-térkép", melyet az eddigi részekben már megismerhettünk, valamint egy sokkal visszafogottabb számlálót, mely megmutatja hogy karakterünk mennyi kézpénzzel rendelkezik.

    * A magazin megerősítette azon információnkat, melyszerint a játékban NEM lesznek Ammu-Nation fegyverboltok.

    * Megerősítették azt az információt is, melyszerint a Rakétavető [Rocketlauncher] visszatér a korábbi epizódokból. [Ez jelentheti azt is, hogy a játékban a többi "nehéz" fegyver is szerepelni fog]

    * A magazin szerkesztői kicsit jobban odafigyeltek a játékban fellelhető részletekre és a következő dolgokat írták le a demó egyik mellékfeladatáról: "Niko, a Little Jacob-bal való találkozóhely felé haladva didergő hajléktalanok, valamint egy kisebb csoport cigarettázó punk mellett haladt el, akik egy kapualj alatt összegyűlve társalogtak." Ezzel a szerkesztők nyílvánvalóan a járókelők sokszínűségére, valamint az AI kidolgozottságára akartak rávilágítást adni számunkra.

    * Mikor karakterünkkel beszállunk egy taxiba, akkor egy valós idejű indikátor jelenik meg a képernyőn, mely megmutatja hogy mennyi kézpénzzel is kell fizetnünk a taxisofőrnek a fuvarért. Ezt a játékban "Fare" felirattal látták el.

    * A játékban hangulatos és egyben változatos zeneszámok kapnak helyet. Melyről a régi bandáktól a legújabb bandák fognak gondoskodni.

    * A járókelőket ezúttal már különféle "leírásokkal" látták el a fejlesztők, mely nagy mértékű RPG elemet adhat a játéknak. Például az egyik ilyen: "Egy nő papírzacskóval."

    * Mint ahogy azt a második trailerben észrevehettük, a játékban visszatérnek a motorok is. Ezek közül a PCJ-600 valamint a Sanchez lett megnevezve.

    * A játékban helyet kapott egy sokkal realisztikusabb és részletesebb öltözködési rendszer is. [Good Bye GTA San Andreas :P]

    * A védekezési rendszer keveri a Gears of War, valamint a Rainbow Six: Las Vegas játékok elemeit. A célzórendszer pedig a váll fölött elhelyezett kamerával inkább a Resident Evil 4 játékra hajaz.

    * A játékban az összes utcának saját neve lesz. Ez nagy szerepet játszik a precíz taxizási rendszerben.
  • Fido4life
    #1647
    nálam ez a mostani next gen elég nagy csalódás volt.. hogy érthetően fogalmazzak: Nem ütött akkorát mint a PS2 a PS1 után
  • n3whous3
    #1646
    Idézőjelek okai:

    "ócskavas" : nem akartam megbántani a PS2 tulajokat
    "újgenerációs" : Utálom az ilyen b*zi kifejezéseket. Mihez képes újgenerációs? Hát a crysishez képest nem... Na értitek...
  • Fido4life
    #1645
    hát azért ez idízőjelben is nagy marhaság volt..
  • rotator
    #1644
    Semmi sem lehetetlen, csak nem éri meg.
  • n3whous3
    #1643
    Nem lesz PS2-n GTA4, mert képtelenség átkonvertálni arra az "ócskavasra" egy "újgenerációs" játékot.
  • Casper007
    #1642
    Én sem tartom valószínűnek. Ott majd megy a manga stílusú játékok reklámozása vagy valami ilyesmi. WII rulz, esetleg. XD
  • Ragnar360
    #1641
    :OOO jahogy , szerintetek pont vmi gagyi ÁZSIAi összeröffenésen mutatnak be vmit róla
  • ldavid
    #1640
    ja, kb. mint most a GC-n.. :/
    egyébként október még arrébb van
  • Ragnar360
    #1639
    nub

    tigeroo: nub, ahhoz képest ,h a wowos témában mennyire szoktál okoskodni , itt meg láma vagy :DDD
  • bazs1
    #1638
    E4?
  • Soldiers
    #1637
    nemsolá lesz a E4 hátha azom mondanak majd infókat
  • ldavid
    #1636
    ez az, ők sem hülyék, akkor nem sok ps3 fogyna ha kiadnák ps2-re is
  • Muki100
    #1635
    hát szerintem nem érné meg a roksztárnak erőlködni hogy úgy lebutítsák a játékot hogy még ps2-n is menjen. Akkor nem lenne értelme a ps3-nak, nyilván érdeke a sonynak hogy vegyék a ps3-at.