54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • totyak
    #1714
    Eygrészt kételkedem, hogy idén októberben megjelenne (hiszen már október van és még semmi felhajtás nem volt) , másrészt pedig ha mégis megjelenik, akkor sem PC-re az tuti. A mi verziónk csúszik egy jó fél évet véleményem szerint. Azért érdekes lenne látni, hogy milyen a game, még ha csak Xbox-os verzióból lenne is kép.

    SZERINTEM
  • TothLaci
    #1713
    GTA 4, amit legjobban várok, GTA4, ami megjelenhet októberben...
    méghozzá az Offical PlayStation3 weboldal szerint.
    http://uk.playstation.com/ps3/
    www.gtaplace.hu, gta.cwi.hu

    Közvetlen forrás.
  • bazs1
    #1712
  • SötétBarom
    #1711
    Mekkora logó b@zmeg!!?!?!?! :DAS:D:SAD:SD
  • SötétBarom
    #1710
    Ha elég nagypályás vagy, akkor nem :)
  • rotator
    #1709
    Teljesen mindegy a kalózkodás mértéke, ha nyereséges, onnantól csak a nyereség mértéke a kérdéses. Ha csak 1 millió dollárt keresel valamin, amin elvileg kereshetnél 10 milliót is, akkor már nem csinálod meg?
  • ldavid
    #1708
    Én úgy hallottam lehet hogy öngyilkos lett, de ez tényleg nem biztos.

    PC-s port ügyben nekem az a véleményem hogy lesz, mert a Take2-nak mostanában igen kell a pénz,
    és még a másolatok mellett is lesz annyi hasznuk rajta, hogy megérje nekik átírni.
  • Yoda001
    #1707
    nemnagyon, max ennyit
  • bazs1
    #1706
    nem csak Magyarországnak adnák ki....
  • Kandurex
    #1705
    míg 30 az 1 -hez a kalózkodás mértéke Magyarországon addig mehet az általánosítás
  • Fido4life
    #1704
    amint megjelent PC-re a San Andreas rögtön megvetettem 11-ért ami aztán a sok használ után tönkre ment.. mindenesetre kurvára nem kéne általánosítani..
  • Kandurex
    #1703
    minek? ilyen warez bandának minek bármi is? ingyen minek dolgozanak bárkinek is,...te dolgozol ingyen, pusziból?
  • Soldiers
    #1702
    elsőnek jelentsék már be Pc-re
  • Kit--Kat
    #1701
    Azt nem írják mi okozta a halálát?
  • JaSoN HuNTeR #1700
    Sziasztok szerintetek a GTA IV DX10es lesz?
  • ldavid
    #1699
    és még "hivatalos járókelő hang" is volt
    -----
    tegnap csak nem jött trailer, mondjuk érdekes is lett volna, ha egyszer csak kirakják, hogy "Hello! már ilyen is van."
    kezdem azt hinni hogy az egész késésnél, csak üzleti érdekek állnak a háttérben
    (talán a trailer-ek végén is ezért nincs dátum?)
  • Yoda001
    #1698
    A minap derült ki, hogy a Rockstar Games egyik fejlesztője, Joseph Howell elhunyt. Az említett úriember mint kiderült sok éven keresztül dolgozott a fejlesztő cégnek, mely idő alatt főként a Grand Theft Auto részekkel kapcsolatosan foglalatoskodott mint kutató és elemző. Munkája a Grand Theft Auto III-tól egészen a Grand Theft Auto - San Andreas-ig kiterjedt, emellett olyan neves címek fejlesztésében is segítséget nyújtott, mint a The Warriors és Midnight Club II.

    A Daily News magazinban közzétett gyászjelentés még több "személyes" információt is tartalmaz, melyben megemlítik hogy Howell rendíthetetlenül kiállt az emberi jogok tiszteletben tartása mellett, főként a hátrányosabb, elnyomott életmódot élő polgárok körében.

    Joseph Howell 35 évesen húnyt el.
    R.I.P
  • n3whous3
    #1697
    Sztem tutira elküldhetnék azt, amit kifaggatnak az újságírók tőlük, de a NAGY LÓFASZT...
  • n3whous3
    #1696
    Faszom kivan a hírlevelükkel is. Bázz mindig valami szarról küldenek, ahelyett, hogy CSAK a IV-ről tolnák a pofámba az infót... R*
  • rotator
    #1695
    Köszi, hát az nem sok...
  • ldavid
    #1694
    Manhunt2, néhány új megrendelhető poszter, és a szokásos letöltés frissítés (ősz).
  • rotator
    #1693
    És miről írnak?
  • ldavid
    #1692
    Nagyon úgy néz ki hogy nem lesz egyhamar trailer3.
    A legújabb hírlevélben legalábbis egy szó nincs róla...
  • n3whous3
    #1691
    Aztán ott a Postal2-ből egy szöveg dude-tól (kis hasonlóság)
    "Guns don't kill people, I do"
  • Fido4life
    #1690
    pedig ez a mondat benne volt a Max Payne 2-ben de még a Grand Theft Auto III-ban is !
  • ldavid
    #1689
    Jack "mindenki kedvence" Thompson hasonlóságot vélt felfedezni a GTA4-ben szereplő Tom Goldberg és önmaga között. Állítása szerint a később meggyilkolt Goldberg szájából elhangzó "a fegyverek nem ölnek embereket, a videojátékok viszont igen!" mondat miatt, a hasonlóság veszélyezteti a saját testi épségét. Azzal fenyegetőzik, hogy megakadályozza a GTA4 megjelenését, ha a hasonlóságokat nem távolítják el a játékból.
    No comment...
  • ldavid
    #1688
    az extra.hu-ra van feltéve és nemrég karbantartás volt az oldalon, mint ahogy holnap is lesz egy rövid időre
  • tzsoltika
    #1687
    Miért vettétek le a bannert?! Olyan szuper volt! :(
  • ldavid
    #1686
    amíg nincs bejelentve PC-re, nem is fogod tudni előrendelni
  • gabxux
    #1685
    Messze van még április vége. Megpróbáltam megrendelni, de csak PS3+Xbox 360.
  • n3whous3
    #1684
    Szerintem egy síma moddal meg lehet majd hosszabbítani a "működést" :D
  • Kandurex
    #1683
    3-4mp,...hát remélem, h lesz valami nehézségi szint a játékban, ami ezt az értéket befolyásolja, mondjuk 3-4X -ére...12-20sec lenne a reális...persze, ha téglával mész, akkor 5 sec, de ha elegáns vagy akkor mehetne a duplája, triplája...szvsz
  • Attila8805
    #1682
    Jaja hála istennek kezdünk elmenni a reális dolgok felé.
    PL ha nemlátják a rendőrök hogy kocsitváltasz nem követnek tovább meg ezek az új autófeltőréses dolgok is jók meg amúgy is az se reális hogy egy átlagember beül egy helibe vagy repcsibe és vezeti.
  • AntiHero
    #1681
    zsír a BANNER + a Szöveg doboz
  • Yoda001
    #1680
    ha csak meg nem lát valaki, 3-4 mp :DD
  • n3whous3
    #1679
    Na már ez is istenkirályság sztem. VALÓSÁGHŰ INTERAKTIVITÁS
  • ldavid
    #1678
    annyit tudni eddig, hogy a lezárt verdákat kb. 5féle random mozdulatsorral lehet majd megfújni, ami nagyjából 3-4 másodpercet vesz majd igénybe (pl. könyökkel ablak betörés, majd a vezetékek összekötése)
  • n3whous3
    #1677
    GTAIV : Egy rohadt nagy város, tele interaktív lehetőségekkel. Én egyáltalán nem bánom, hogy nem lesznek jetpackek, meg egyéb faszságok. Tisztára elbaszta az SA történetét ezek a szarok. Sokkal hihetőbb karakter és történet: ez ami el fogja vinni a hátán a következő részt. És persze a "szociális képességek" (pl. mobiltelefonnal rakás dolgot lehet művelni)
  • JackSparrow
    #1676
    Kár hogy nem lesz repülő+kondi az kéne bele! Meg viddék se! AZ is kár hogy nem lessz!
  • JackSparrow
    #1675
    Óóóó geci naon várom már a játékot! Nagyon nagy game lessz!