54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bazs1
    #1754
    hopp-hopp, PC-s verzió?
  • Yoda001
    #1753
    * A játékban két célzórendszer kap majd helyet. Az egyik a manuális ún. Free-aim rendszer [mint a GTA San Andreas-ban] a másik pedig egy továbbfejlesztett automata célzórendszer, melyet könnyedén használhatunk a falak/autók mögé bújva, a minket esetlegesen érő golyózáporok elől. Ezek mellett természetesen lehetőségünk lesz vakon is lőni, célzás nélkül. [A fegyver kibiztosításáról nincs semmilyen hivatalos információ... Ha ilyesmit olvastok valahol, az kamu - szerk.]

    * A magazin szerkesztői megerősítették, hogy Niko mobiltelefonja nagy szereppel rendelkezik majd a játékmenet során. Nem csak egy egyszerű telefonként fog működni, hanem számos funkciói lesznek, melyekből a leglényegesebbtalán az, hogy lehetőségünk lesz majd hálózaton keresztül szöveges üzeneteket küldeni azon barátainknak, akik játszanak a játékkal. A mobiltelefon tulajdonképpen a valóságérzeten dob még egy kicsit azon tulajdonságával, hogy mindent ezen a kis eszközön keresztül kezelhetünk majd. Röviden kifejezve, a játékból teljes mértékben eltűnt a megismert menürendszer. A szerkesztők még arra is kitérnek, hogy a játék PC-s verziójában ismét visszatér majd a jól megszokott menü. [Vajon tudnak egy esetleges PC-s megjelenésről? - szerk.]

    * Ugyancsak telefonunk segítségével lehetőségünk lesz kitűzni célt a térképünkön, mint ahogy azt a GTA San Andreas-ban is megtehettük.
  • bazs1
    #1752
    jóhetne nyugodtan:D
  • Ragnar360
    #1751
    Ja , szia:) , gondoltam már benézek, voltam eddig is , csak sokat játszom , meg nem volt ugy hír amiröl lehetett volna sztem dumcsizni :D

    jók ezek a képek , megnézném én ,h mikor lesz ebbe a tetves országba ilyen kirakva v más játék akár:D én is remélem ,h megkapjuk , az öröm bódottá lenne :)
  • ldavid
    #1750
    Ragnar látom elkészült az új Bellic style logód xD
    -----

    Manhattan-ben a "GTA sarkon" már cserélik a régi reklámot, az alábbi artwork-re




    talán megkapjuk a 3. trailer-t, az eredeti megjelenés napján
  • Ragnar360
    #1749
    re :)
  • rotator
    #1748
    :DDDDDDD
    Az egyik klipet én is felhasználtam tavaly a Gothic 3 késése kapcsán. :)
  • ldavid
    #1747
    készült pár elég vicces (filmekből kivágott) videó a játék késéséről |link|
    (szerintem nem rosszak :D)
  • Yoda001
    #1746
    10 év? lol
  • Szili08
    #1745
    Csá all! Ó még közel 10 év!!! Nagyon messze van! De már képzeletbe nyomom:D!
  • ldavid
    #1744
    néhány jól sikerült fan artwork:



  • rotator
    #1743
    És az még csak tipp! :)
  • campy
    #1742
    bocs elolvastam a FAQ-ot úristen de messze van! 2008 vége neee:(
  • campy
    #1741
    mikor lesz PC-n a játék? tipp?:D
  • lee56
    #1740
    Fantörpikus :)
  • ldavid
    #1739
    Az EA több nagysikerű játékot is kiparodizál a The Simpsons Game-ben,
    azonban a Rockstar szerint a Grand Theft Scratchy közel sem olyan vicces, mint az gondolják.



    Veszélybe került a többek közt a Grand Theft Auto elé görbe tükröt állító The Simpsons Game november eleji megjelenése, ugyanis a Rockstar ügyvédei bírósághoz fordultak, amiért az Electronic Arts jogtalanul használja a GTA elemeit új játékában. Szerintük a Grand Theft Scratchy nem vicces, sőt félrevezetheti a fogyasztókat, az eltúlzott részletek és a gúnyos megvalósítás negatív hatással lesz a Grand Theft Auto bevételeire. A Rockstar ragaszkodik hozzá, hogy minden GTA-t parodizáló részt távolítsanak el a The Simpsons Game-ből, ám az EA ezt valószínűleg nem fogja hagyni, és vagy mélyen a zsebébe nyúl, vagy eltolja a játék megjelenését, míg nem sikerült megegyezniük.

    forrás: gamekapocs.hu
  • JaSoN HuNTeR #1738
    lényeg hogyha tetszik egy játék akkor megkell venni a boltba...GTA IV-et én bisztos hogy megveszem:P
  • rotator
    #1737
    Ismeretségi kör kérdése, speciel nekem sincs egyetlen konzolos ismerősöm se, akinek akár csak egy darab eredeti játéka is lenne (PC-n se sokkal jobb a helyzet, de ott már akadnak kivételek), de hozzá kell tegyem, hogy a warezolt játékok kb. 90%-ára igaz, hogy amennyiben nem lehetne "ingyen" megszerezni, akkor sem fizetne érte a jóember, tehát gyakorlatilag nem jelent észlelhető bevételkiesést. Akinek nem inge... :)
  • JaSoN HuNTeR #1736
    Mind2 frakció Warezol...:D Ennyi...Van egy pár konzolos haverom...
    Egy eredeti gamük sincsen.
    PC-s is ilyen a helyzet.(De inkább vegyétek eredetibe mivel a tört versiok hibások,bugosak stb stb...).
    Figyelj most lemész bolhára és megveszed konzolra és úgyan úgy PC-re is...

    De PCre elvileg több játék jelenik meg és ezért több is az eladás...

  • n3whous3
    #1735
    jah
  • Kandurex
    #1734
    #1705

    hagyjuk, még úgyis kb. 1 év mire lsz belőle valami, szal
  • n3whous3
    #1733
    Már megint ez a warez... Tudod ha ennyire bajuk lenne vele, akkor MEG SE JELENNE PC-re. Egyébként meg
    1. A GTA sorozat mindig is a legtöbb eladásokat produkálta PC-n
    2. Nekem "csupán" 3-4 ismerősöm van, akik már warezolnak XBOX360-on, szal ennyit erről is...

    Szerintem nem a warez az elsődleges ok a későbbi megjelenésekre (bár kétségtelenül azért talán az is beleszámít).
  • Kit--Kat
    #1732
    Én nem vagyok csalódott, mert nem is vártam, hogy egyszerre jön ki. Így már negyedszerre ez 1 rituálé, hogy először várakozás, konzol, aztán pár hónap és PC. ÍGy még jobban várják és még nagyobbat üt.
  • Kandurex
    #1731
    jó, ok,....van benne igazság, némi rossz indulat,..de vannak tények is :( és tényleg van PC, és örültem volna, ha nem konzolra, hanem arra is jön elsődlegesen
  • Kit--Kat
    #1730
    Nagyon elfogult vagy. Szerintem te kötözködsz itt már nagyon régóta, mert felhozod 1folytában ezt a témát, hogy ide minek fejlesszenek. Inkább a konzol topikba irogass, ha nem tetszik, hogy várjuk és hiszünk benne, hogy kiadják.
  • Kandurex
    #1729
    elvagy tévedve, egyrészt mert PC -m is van, másrészt meg arról van szó, hogy minek adjanak ki, vagy fecöljenek pénzt egy olyan verzióba amibe a vásárlók 95% csak szénné lopja magát?

    a hozzászólásod egyszerű kötekedés, érdembe szólj hozzá
  • Kit--Kat
    #1728
    Jó akkor legyél büszke rá, hogy neked xboxod van és jobbak az eladási eredményei....
  • Kandurex
    #1727
    nem vagy tisztába az eladásokkal, se konzolon, se PC-n
  • ProGabe #1726
    ohh,mert a "jó konzolos gamer" nem warezol?ugyan már!mindig elpbb van tört konzol verzió,mint PC-s.teljesen más van a háttérben,amit esetleg csak a piackutatók tudnának megmondani,hogy mi...

    persze egy okosságot én is tudok:amit jó,az sikeres lesz!legyen az könyv,film,vag játék.pl. a san andreas itt figyel a polcon,hiszen ez egy egyedi,megismételhetetlen játék,még annak ellenére is,hogy nincs multija.ha lenne egy fasza gépem,lehet az újabb játékok közül is vennék olyat,ami megérdemli(ugyebár letölteni sem töltöm le őket,hiszen nem mennek)

    persze hogy ezen a fórumon lépten-nyomon warezba botlasz,hiszen rengeteg az olyan kölök,akinek apuci-anyuci vette a gépet,és nem fognak játékra pénzt kapni,mert anyucinak-apucik így is ki van a töke,hogy a kis taknyos folyton a gép előtt ül.ráadásul ők azt sem tudják mi az a warez

    ldavid hsz-ét még nem is olvastam.szerk,mert nagyon jót írt!mikor láttál te utoljára PC-only játékról reklámot?pontosabban mennyi ilyen van a konzolosokhoz képest.hát teljesen elenyésző mértékű!persze ez változhat a Games for Windows kampány keretein belül!
  • ldavid
    #1725
    Hasonlókat azért nehéz lenne elérni, 12-13 milliót eddig nem sok PC játékból adtak el.
    Egyébként szerintem a két nagy akkor is elnyomná, már csak azért is mert a PC platform mögött nincs egyetlen nagy cég sem aki támogatná
  • Kandurex
    #1724
    Azért nincs is PC -n még, mert a jó PC gamer warezol,...ha hasonló eladásokat produkálna, mint konzolon, abszolult nem lenne háttérben a megjelenése
  • ldavid
    #1723
    Ezen szerintem nem kell meglepődni. Ha a konzol gyártók képesek milliókat fizetni nekik, akkor jóideig nem fogják bejelenteni, mert ezzel is új vevőket tudnak szerezni.

    Ha egyből egyszerre jönne 3 platformra, akkor egy PC-gamer miért venne next-gen konzolt?

    Yoda001: Passz, régebben voltak olyan infók miszerint Box-ra már kész és csak a PS szívatja őket, de ez sem tuti.
    Az viszont tény hogy pár hónappal ezelőtt jobban állt a Box verzió.
  • Yoda001
    #1722
    és azt nem lehet tudni melyik konzolon hány %?
  • n3whous3
    #1721
    És mindkét platformra egyszerre, persze PC-re még most sincs jelenési dátum...
  • ldavid
    #1720
    na ennyit az ehavi megjelenésről: [URL=http://news.spong.com/article/13909?cb=321]"It's coming out in Spring next year."[/URL]

    Alwares: nagyon nem mondasz hülyeséget, a portoláshoz-optimalizáláshoz nem kell 8 hónap (mint eddig a PS exkluzívitás miatt), így akár június/július körül ki is adhatják
  • totyak
    #1719
    Ráhibáztál.
  • Alwares
    #1718
    Mindenképpen tavasszal fog megjelenni, majd meglátjuk milyen platformra, viszont most is konzol az elsődleges, viszont most nem vett senki exkluzívitást és a két konzolos verzsön után szerintem egyből elkezdik hegeszteni a PC-set... De mivel PC-nél úgyis az optimalizálást végzik és a konzolost is emiatt halasztották el. Így én a PC-s megjelenést jövő nyárra datálom...
  • ldavid
    #1717
    olyan már nincs, mivel egy napon fog megjelenni mind2 konzolra
    az 50 millás DLC-k után pedig máris a Box lett az elsődleges platform
    a PC-s port sorsa meg majd elválik

    totyak: eddig minden kép & trailer X360-ról van, persze gondolom gameplay screenshot vagy videó érdekelne jobban
  • tigeroo
    #1716
    szerintem a sony már előre gondolt mindenre (ps3 téren..)
    az "only ps" licensz tuti akkora összeg, hogy jobban kijönnek, minthogy PC-re is kihoznák..
  • rotator
    #1715
    Na ne viccelj, simán elfelejthették átírni a dátumot. :)