54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • SötétBarom
    #1874
    Pre-Alpha <:)
  • Kit--Kat
    #1873
    összesen 1 ember a Time Squaren :[
  • ldavid
    #1872
    ez az első trailer egyik képkockája

    amúgy szerintem kevés rá az esély, hogy az eddig megszokott sémától eltérő borítóval álljanak elő
  • Ragnar360
    #1871
    Na itt egy új kép sztem :D kicsit googliztam , én ezt még nem láttam ilyen szemszögböl , remélem tecceni fog :DD

  • Ragnar360
    #1870
    tudom ,h amatőr , de stilusba maradjon a megszokott GTA boritoterv :D
  • HUNMemphis
    #1869
    Egyetértek Ragnarral!
    Ha ilyen lesz mind a XBOX360 és mind a PCs borító akkor sokkal jobban fog mutatni a polcokon.
  • ldavid
    #1868
    hivatalosak, de mivel teaser mind, ilyen formában egyik sem lesz a végleges játék dobozán

    amit meg belinkeltél nagyon amatőr, össze-vissza vannak a képek szorítva/nyújtva, úgy az egész aránytalan
    de a New York City a legtutibb rajta...
  • Ragnar360
    #1867
    hát ezek a boritok , nagyon ratyik , ott az oldalon volt egy kis vita belőle , szal ezek NEM hivatalosak.

    nézzétek meg ezt , ez zsíír lenne

    borító
  • ldavid
    #1866
    ugyanaz csak oldalról, direkt nem raktam be mert semmi különös nics rajtuk
  • Yoda001
    #1865
  • ldavid
    #1864
    pár új teaser borító +az egyiken új artwork




    bár ez inkább konzolos, de nem baj viszem oda is xD
  • n3whous3
    #1863
    Csak annyit, hogy hasonló teljesítményű dx10 és dx9 kártyák esetén a dx10-es jobban fogja küldeni a játékot.
  • [HUN]FaTaL
    #1862
    x1950en nem mehet fullba hiszen az csak dx9es a két engine pedig dx10es :)
  • n3whous3
    #1861
    DEMÓ volt...
  • JaSoN HuNTeR #1860
    Haveromnak a Crysis 1024be persze szépen megy fullba... AMD64 3200+ Ati 1950XT /512 1GBram és az Unreal3 om is...
  • JaSoN HuNTeR #1859
    COD4 PC exkluziv... :D És csak ez a GTA IV van elöbb(Lesz) konzolon.A többit amit irtál egyszere jelentek meg....
  • JaSoN HuNTeR #1858
    Ha tört verzió akkor rosszul lehet megirva a játék!:S
  • rotator
    #1857
    És a tetejébe mekkora gyík egy játék! :) Nálam a demó jól futott, de 10 perc után ment a kukába.
    Csak játékért fenntartani egy pc-t botorság, akkor már inkább tényleg konzol. Kivéve persze, ha a delikvens olyan műfajokért (is) rajong, amik igazán csak pc-re jönnek. Én egy kezemen meg tudnám számolni, hogy a teljes 360-only kínálatból hány játék érdekel (ps3-asból egy se), de ezeknél is erősen rezeg a léc a pc-s portot illetően, így türelmesen kivárok. :)
  • n3whous3
    #1856
    Csak a DIRT... Nekem 3000+, 1 GB RAM, 7600GT és 640*480, min grafikán is 5-10 FPS...
  • TothLaci
    #1855
    Nem akarok ebből hosszú vitát nyitni, hidd el, alapból nekem sem kellene a konzol.
    De nézd meg a játékokat, illetve azok megjelenését. Mire van optimizálva? Mire jelenik meg először? Kik járnak jobban? Colin McRae: Dirt, Fifa 08 HD, PGR 4, Grand Theft Auto IV, mind olyan cím, ami konzolosoknak jobb. Ha valaki a konzolt választja, nem kell azzal törődni, hogy mikor lesz PC-s változata a GTA 4-nek, illetve milyen grafikai beállításon fut az adott cucc. Nem azt mondom, hogy ez így tökéletes, de több évnyi tapasztalatom azt mutatja, hogy jobb a konzolosok élete. Kiadóknak konzolra kiadni a cuccot jobban megéri. Mindenesetre imádom a pc-t is. De le vagyok maradva jó pár évvel, és terveim szerint 4 év múlva fogok játszani Crysis-el full grafikán, 100+ FPS-el.
  • JaSoN HuNTeR #1854
    Én sohase térek át "Next Gen Konzolra" Veszek egy DEL gépet és már csak egy Vkarit kell beledobnom pl: 1950XT vagy 8600GT aztán már szépen tudok játszani köv 3évben és addigra kijön persze a PS4 meg az Xbox740 :D:DD:D:D:D:D
    Mert addigra már elavulnak a te nagy Nextgen konzoljaid.

    +engem nem érdekel senki tapasztalata,mindenki azzal a Platformal játszik ami neki bejön...PC is egy jó szerkezet és a konzol is,és ne nyávogjátok azt hogy a PCvel az a baj hogy drága,mert ha kell nektek egy szép pixelmentes játék kell konzolra game akkor bizony kell oda a 150.000FT-os LCD TV :)
  • JaSoN HuNTeR #1853
    Hehe,jaja megy csak nem valami élvezhető modon^^De egy 7600GT-n már jól mehet ha van egy 3000+proci és 1,5GB raM
  • TothLaci
    #1852
    Én egyszer az oldalomon foglalkoztam vele.
    PC fejlesztés helyet célszerű lenne next gen konzolt venni. :)
    Tapasztalat beszélt rá.
    Crysis meg megy 6600 GT-n is.
  • bazs1
    #1851
    jól van, van konzolos topik, ott a helyed
    nem kell minket letörni
  • Kandurex
    #1850
    az aláírsomból azért csak gyanus nem? :) egyébként van PC -m is, mint a mellékelt ábra mutatja, szóval én várom arra is

    (már csak azért is mert erre a fórumra sokkal több PC -s jár, mint konzolos, aztán nincs kivel beszélgetni, sokkal jobb, ha már kint van mindkét verzió)
  • n3whous3
    #1849
    De ő se mondta ebben a beírásban ám :DDD
  • TothLaci
    #1848
    Hey, Kandurexnek van konzolja. Ő rá értettem peace
  • Fido4life
    #1847
    magára gondolt -.-
  • n3whous3
    #1846
    Neked is 1-esesd volt annak idején szövegértelmezésből?

    Mert senki nem mondta, hogy van konzolom

    pffffff
  • TothLaci
    #1845
    És hogy örül már, hogy neki van konzolja :)
  • Kandurex
    #1844
    :))..aha,..álmodj királylány..:p..minimum akkora eltéréssel, mint a San Andreas..
  • n3whous3
    #1843
    Reménykedjünk abban, hogy valami csoda folytán a konzolosokkal egyidőben fog megjelenni... MAJD... :D
  • ldavid
    #1842
    Gondolod ha tudták volna, akkor nem tartják a dátumot?
    Senki nem kötelezte őket az első dátum betartására, ha teljesen kész lesz és minden renben lesz vele akkor majd kiadják,
    még mindig jobb mit mikor egy játék megjelenése több évet csúszik..
  • medog
    #1841
    Mé nem jelenik meg elöbb a játék? 2007 re mondták!
  • LeryStar
    #1840
    :D látszik, hogy uborkaszezon van gta4 téren
  • hen-tes
    #1839
    Pár napja még sikerült idetalálnod, de most nem? Érdekes..
  • ldavid
    #1838
    Nem fog.
    Az előzőben írtam hogy a többi topicnál sem 'vette észre' a változást, akkor itt miért lenne másképp?

    a [email protected] vagy [email protected] -ra írjatok panaszt, hátha megcsinálják
  • BIZ0906
    #1837
    Akkor az alcím legyen GTA IV, így rá fog keresni erre is.
  • ldavid
    #1836
    csak tudod az a gáz hogy a kereső szinte szart sem ér
    ha megnézed pl. a San Andreas és a konzolos IV topic alcíme a keresőben még mindig a régi, pedig nem tegnap lettek lecserélve

    most átírtam a címet, de ha rákeresel így sem találod meg
  • akyyy
    #1835
    hajjaj, nem lehetne valahogy módosítani a topikot, valaha beirni hogy gta, mert legtöbben ezeket keresik és nem a hosszó cimet, én is alig leltem meg:S