54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Soldiers
    #1915
    hát igen hiába jó a borító csak még nincs bejelentve Pc-re szerintem már nem is lesz
  • Hymtozis
    #1914
    A motoros sisak, a niga, meg a "libegő" bíztatónak tűnik!
  • Ragnar360
    #1913
    VÁVÁVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    épp most láttam a hírt VÁVÁVÁVÁÁÁ :DDDD
  • ldavid
    #1912
    OK ;)
  • csupaA
    #1911
    nem kellett volna a videó felett látható cimkét: "Hivatlaos borító"
    :D
  • csupaA
    #1910
    odabasz
  • ldavid
    #1909
    nagyban azért szebb


    _________
    ja és 4 új screenshot is jön a trailer-el: 18 | 19 | 20 | 21
  • bazs1
    #1908
    ezaz
  • cenobite
    #1907
  • Máté94
    #1906
    2007.12.06 The third trailer!
  • Máté94
    #1905
    Egy hír:Így fog kinézni a borító
  • tigeroo
    #1904
    plakáton : america's next top hooker...

    öcsém, ezért a görbe tükörért imádom a rockstargamest:)
  • ldavid
    #1903
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=QiT2cbyRtAI]"Hey Mr. Thompson"[/URL] - nem gyenge :D
    please got some therapy...
  • TothLaci
    #1902
    Kíváncsi vagyok, hogy fog-e Jane-ről is kicsit másfajta képregény készülni, mint Jade-ról. Lol :D
  • ldavid
    #1901
    semmi új, nagyjából ugyanazt írták le a demóról mint más magazinok
  • Ragnar360
    #1900
    húúú de szép kiscsaj :DDDD

    Na egy érdekes hirt találtam az imént, mivel szoktam nézni elég gyakran az xbox360achievements.org-ot ott az uj hirek közt megpillantottam vmi GTA IV -el kapcsolatosat , semmi különöset nem találtam a hirbe ,viszont votl egy link , ami a Official Xbox Magazine honlapjára dobott , méghozzá GTA IV First look tesztel ....azt hittem ,vmi régi hülyeség de nem mivel NOVEMBER 14.-én rakták ki az oldalra ,ott a dátum is ...3 oldalas beszámoló , gyorsan átfutottam rajta , sztem rejthet uj infokat !!!

    új előzetes

    Jolenen ha vki leforditaná , v kiszürné belőle az esetleges uj infokat.
    Thx.
  • n3whous3
    #1899
    Hát ha az jobban tetszik, akkor esetleg próbáld meg azt megdugni :DDDD
    Nekem mindenesetre az igazi jön be... :)
  • rotator
    #1898
    A festmény jobb...
  • ldavid
    #1897
    a reklám festést szinte naponta fotózó Nicknormal-nak sikerült megtalálni az "igazi Lolát",
    vagyis Jane-t a modellt akiről az artwork készült
  • ldavid
    #1896
    ha maradt volna a dátum, akkor a Halo3 se lett volna akkora siker szvsz

    a másik meg tényleg röhelyes volt, szinte mindenhol "when it's done" című cikkeket lehetett olvasni...
  • Ragnar360
    #1895
    Hát énse adtam volna ki a játékot közvetlen a halo 3 utan 3 héttel . EZ A BIZTOS magyarázata, csak senki se beszél róla ugyvélem.

    Utólag ugyvélem joldöntöttek , igy legalabb lesz multi , meg minden jobb lesz :P

    Sok birka oldal meg félreértelmezte ,amit nyilatkozott az ürge . Nem azt mondta ,h nem tudják ,h mikor jelenik meg , Hanem azt mondta ,h azon belül (február-április vége) még nem tudnak konkrét megjelenést . NEM MINDEGY !:P

    Mondjuk már azért örülnék egy-két screenshotnak :D
  • n3whous3
    #1894
    Jó kis kamu duma saját maguk megnyugtatására... Már nem azért de Karácsony a legjobb időszak erre. Sok kisebb pénzű, de törvénytisztelő ember ilyenkor vesz, ajándékoz játékot másnak, magának. Szóval hiába a szöveg, azért egy fokkal jobb a karácsonyi időszak.

    Mondjuk nem vitatom, hogy egy mindent vivő játék ne tarolna évközben is, de nem feltétlenül egyszerre annyit, mint karácsonykor...
  • ldavid
    #1893
    Igen de ő a konzolos eladásokról beszélt. Én csak azért gondoltam a karácsonyra mert a PC-s eladások mindig is elmaradtak a konzolostól, és abban az időszakban talán fellendülhetne az is valamelyest.
  • rotator
    #1892
    Hát épp a minap nyilatkozta a Rockstaros csávó, hogy szerinte hülyeség, hogy állandóan az év végén jönnek ki a jó cuccok, mikor a filmekhez és zenékhez hasonlóan az ütős játékokat is lehetne egész évben teríteni. :)
    Egyidőben szerintem 100%, hogy nem jön ki konzolokra és PC-re. Nekem csak jó, ha még 2008-ban érkezik, bár előbb még jobb lenne, ha egyáltalán bejelentenék.
  • ldavid
    #1891
    Csak elírták. A Sony sem hülye, mi lenne akkor a PS3-al? Abból van a pénz.
  • n3whous3
    #1890
    előrendelés persze...
  • n3whous3
    #1889
    Nekem az a tippem, hogy lehetséges a majdnem egyenlő időben kiadás PC-re is. Az elhúzódás miatt.

    Ja, még mielőtt elfelejtem... Nem fogjátok elhinni mit láttam egy játék reklámújságban. PS2 játékok... blablabla... GTA4... LOL, bazz azon meg hogy? Oda nem is jelentették be! Akkor meg mi lesz a PC-vel???
  • ldavid
    #1888
    ha tavasszal kiadják konzolra akkor a PC-ést karácsonykor lenne a legérdemesebb, nem?
  • n3whous3
    #1887
    Mi??? :D

    Hát már majdnem kész a játék, 1 év csak elég lesz :D Nem GSC Gameworld, vagy egyéb csapat a fejlesztő (akik szeretnek késni ugye), hanem a Rockstar. Már így is sokat bukott erre az évre, nem hagyhatja ezt annyiban...
  • rotator
    #1886
    Én már nem bízom a 2008-ban. Nagyon necces!
  • ldavid
    #1885
    ugyanezt másolta a konzolos topic-ba is csak más smiley-t rakott a végére
    tegnap a wiki-ről is töröltem ugyanezt (egy coming soon oldalt belinkelni, értelmes...)
    szóval én ezt reklámnak vettem, bye!
  • bazs1
    #1884
    gondolom köze van az oldalhoz:\
  • ldavid
    #1883
    minden valószínűség szerint a fórumon olvashattad, majd hülyék lesznek egy riválist reklámozni
    amúgy hogy döntöd el egy darab kép alapján hogy ígéretes-e vagy sem?
    állítólag a gta.hu is tök jó lesz....

    a névlopás meg úgy látom még mindig nagy divat - gtagaming.com
  • Gaba22
    #1882
    PC-re még nincs bejelentve. Várhatóan 2008 vége.

    De ott van a FAQ
  • tams044
    #1881
    mikor fog megjeleni pc-re?
  • rotator
    #1879
    Igen, de már a negyedévben se volt biztos, ami azt jelenti, hogy nagyon képlékeny stádiumban van még a dolog. :) :(
  • ldavid
    #1878
    ja, néhány embernek ez jött le, abból amit Zelnick mondott
    szerintem hülyeség, csak azért nem mondott napra pontos megjelenési dátumot, mert ha mondjuk mond egy március 4-ét, és utána kiderül hogy nem tudják kiadni csak 25-én, akkor megint ők lesznek a hibásak hogy nem tartják adátumot
  • rotator
    #1877
    Valami olyasmit is rebegnek, hogy végül majdnem 1 évet fog csúszni, bár az már durva lenne.
  • BIZ0906
    #1876
    Eddig ki tudta? Soha nem tartják be a megjelenés idejét sajna :(
    De remélem faxa game lesz.
  • ldavid
    #1875
    GTA IV a Kane & Lynch: Dead Men-ben
    a linkelt teaser-ben Lynch megemlíti, hogy a játék jó lesz és hogy ő játszott az előző 3-al, most pedig vár a legújabbra, ami jövőévre csúszott
    __________
    közben tegnap egy konferencián a Take2 elnöke, Strauss Zelnick elmondta, hogy akkor fognak pontos megjelenési dátummal szolgálni, amikor lesz egy, és tudják is azt tartani