54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ProGabe #2196
    a telepítős megoldás szimpi,de létezik DVD18 is! 15.9 giga hátránya,hogy értelemszerűen nem szitálható a lemez

    "a rétegzödés v vmi más igy kb 6-7gb lehet csak egy DL lemezen"

    a szimpla lemezen sem 4.7 giga van,hanem "csak" 4.38 giga,a DVD9-re pedig 7.95 giga fér
  • Ragnar360
    #2195
    Hát vmi új technologia megoldást kell alkotniuk az tutibiztos , hát már a Assassin's Creed-nél is voltak helyi gondok ...

    Egy DL lemez 8,5 giga , de vhol multkorában olvastam ,h egy játék nem lehet annyi , mert mittomén a lemezen a rétegzödés v vmi más igy kb 6-7gb lehet csak egy DL lemezen

    Most az jutott eszembe ,h az fasza lenne ,h pl 2 lemezre nyomják , normálisan és az 1iket feltelepiti v mittomén a vinyóra és azt többet nem kell használni..sztem
  • n3whous3
    #2194
    vicc vót, simán ráfér... :)
  • n3whous3
    #2193
    Mondjuk ha olyan tré lesz a grafika, mint amit az általam most replyozott hsz mutatott, akkor... lehet, hogy 2 CD megint elég lesz... mint a régi szép időkben...

  • ldavid
    #2192
    LOL :D
    /csak az a gáz, hogy egy blu-ray-re mindeképpen ráfér/
  • Máté94
    #2191
    És hol vagyunk még a végétől!:)
  • n3whous3
    #2190


  • ldavid
    #2189
    Egy egyrétegű HD-DVD 15 Gb-os. Valahogy csak rá kell férnie nem?
  • Máté94
    #2188
    Akkor hárm HDDVD és megvan:)
  • n3whous3
    #2187
  • ldavid
    #2186
    De a boxban csak DVD-van, + külön lehet HD-DVD-t csatlakoztatni hozzá.
    Én még mindig azt mondom hogy 2 verziót kellene kiadniuk, egy DVD-s, "butítottat" és egy akciós ajándék HD-DVD-s csomagot.
  • Máté94
    #2185
    Persze abba már benne van a város és a fizika.Már csak a kocsik meg a többi kell:D
  • n3whous3
    #2184
    2 oldalú, mindkét oldalon dupla réteg...

    Ez elég? :DDDD
  • Máté94
    #2183
    2 és megalkuszunk:)
  • LeryStar
    #2182
    1 blueray-re azért csak ráfér
  • Fido4life
    #2181
    "Mondjuk várható volt hogy ps3-ra nehezebb fejleszteni mert újj és nincs még annyi tapasztalat hozzá :P"

    ebben viszont van valami, alátámasztom :)
  • Máté94
    #2180
    Tök poén lenne ha üldöznek a rendőrök,gyorsan mobil és csatiziK onlinera:D
  • Ragnar360
    #2179
    nem vagyok hulye én se :D , de ha tudnád ezt épp mondták is ,h elvetették , mert nem lenne jó cserélgetni a lemezt ,ha ide v. oda akarok menni ...szal mindenesetre érdekes lesz , ha szét is választják kiváncsi leszek ,h hol ...esetleg a multit különre , de á az se jó mert épp a játékban lesz poén,h a telefonon keresztul intézkedni a multihoz v vmi ilyesmi , na mind1 ...hátha majd kiderül hamarosan.
  • Kandurex
    #2178
    rányomják kettőre? na und? 18 giga azért csak elég legyen már egy játéknak? nem igaz PC -sek?
  • kifli
    #2177
    Nem arrol van szó hogy erősebb-e a szoftja a lényeg !! Nehezebb rá fejleszteni és ez nem a teljesítményen múlik!! Mondjuk várható volt hogy ps3-ra nehezebb fejleszteni mert újj és nincs még annyi tapasztalat meg javítás hozzá :P
  • ldavid
    #2176
    nem tudni, eddig csak a LCS-ben volt, de a fák sárga lombjai mellett elképzelhető
  • Martins15
    #2175
    :( :)
  • Máté94
    #2174
    Aha!Nem!:)
  • Martins15
    #2173
    Azt szeretné kérdezni a jólinformált emberkéktől hogy a játékban lesz hó???:)
  • Fido4life
    #2172
    ez érdekes mivel épp a PS3nak erősebb a teljesítménye, mindent tekintetbe véve.
  • kifli
    #2171
    :D kajak ugyan az a kettő? akkor nincs sok választás...
    Azt tudom hogy azt mondta hogy mindkét géppel vannak gondjaik de volt valami más is ahol í ps3-al kapcsolatban volt valami vagy utalt rá ugyanebben a szövegben nemtudom már de tuti ps3 lelett úgymond fikázva ;)
  • rotator
    #2170
    Boxnál pont a hely (volt) a gond.
  • Ragnar360
    #2169
    hát 360 -al nem igazán voltak , részben egyetértek veled !
    Én aggódok ,h nyomják rá 360 -nál egy lemezre :((((((((((((((((((((((((((( :'(:'(:'(
  • ldavid
    #2168
    (a kettő ugyanaz)
    egyébként a R* elnöke annyit mondott hogy mindkét géppel vannak gondjaik
  • kifli
    #2167
    én ezt nem tudom már hol olvastam régen volt még akkor amikor kiderült hogy csúszni fog.
    De valami főcsóka mondta.
    Lehet hogy gtaonline vagy gtahungary-n volt nemtudom
  • Yoda001
    #2166
    és ezt te hol olvastad? -.-
  • Ragnar360
    #2165
    Jaja .
    Baromi nehéz rá megirni a játékot ,főleg a procija miatt , de a RAM -nál is szoktak gondok lenni
  • kifli
    #2164
    Nehéz volt rá optimalizálni a játékot. Volt egy olyan nyilatkozat hogy valamelyik csávó azt mondta hogy nem igazán kiforott a ps3 és több munka kell hogy azt a szintet tudja hozni amit elvárnak a játéktol.
  • Yoda001
    #2163
    lol,milyen gondok?
  • kifli
    #2162
    Ha már valamelyik nem bírja én a ps3-ra gondolnék...
    Azt mondták hogy gondok vannak vele és amiatt csuszik a kiadás is.
  • Yoda001
    #2161
    biztos a doboz... folyamatosan tulmelegedett
  • LeryStar
    #2160
  • Timbu
    #2159
    "tuti, hogy ez vmi korai fejlesztésből maradt.."

    És mi van, ha ez az új fejlesztés?
    Az új képeken sokkal csúnyábban néznek ki az emberek és a kocsik. Főleg a kocsik.
    Mi van, ha vissza kellett venni a grafikából, mert vagy az X360, vagy a PS3 nem bírta volna?
  • LeryStar
    #2158
    az összes részben ez volt a neve a porschénak :)
  • Yoda001
    #2157
    de