54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • kifli
    #2236
    OFF
    sa-ban pc-re is van multi amit te ps-re mondasz az inkább co-op mod
    ON
    IV-be jó lenne inkább úgy hogy látjátok egymást térképen az elejétöl és "él a város" legalábbi meglátásom szerint...
  • n3whous3
    #2235
    Jah, San Andreas MultiPlayer mod a bugosságait leszámítva istenkirály multi mod, ennél többet ad :)
  • Yoda001
    #2234
    lol,de az nem kifejezetten multiplayer,csak 2 játékos mod
  • LeryStar
    #2233
    elég frankó :) a pálya nem üres, ugyanolyan élet van rajta, mint egyébként. egy képernyőn van a két játékos, szóval kicsit "szűkös", de megszokható. tök jó, hogy a kocsiba be lehet szállni ketten is, akár a hátsó ülésre is..meg lehet az autóból lőni, stb.. nagyon laza így menekülni a rendőrök elől, sőt asszem volt pár misszió amit végig lehetett tolni kettesben

    Yoda001: hát ezt rosszul tudod. :)
  • Yoda001
    #2232
    nem volt...és nincs is
  • Shiwo
    #2231
    nem fikázásnak szántam, de már a mohaa -ban se találtuk meg egymást haverral, mikor csak ketten próbáltuk tolni egymás ellen..5-10 percig keringtünk, és csak úgy találtuk meg egymást, hogy vaktába lődöztünk, és figyeltük a dolby-t, hogy merről hallatszik a másik lövése..
  • n3whous3
    #2230
    Az milyen volt egyébként? Ott is gondolom csak üres pálya volt. Vagy nem?
  • LeryStar
    #2229
    konzolon a sanandreas-ban is volt multi..
  • kifli
    #2228
    gta1-ben is ilyen volt a multi :P emléxem suliba tultuk 1v1-el! Mondjuk nem emlékszem hogy ott ott voltak-e az emberek
  • RNadal1203
    #2227
    de nem taláom
  • n3whous3
    #2226
    de próbálkozz, nem valami elrejtett dolog...
  • RNadal1203
    #2225
    jó akkor bocs
  • n3whous3
    #2224
    nem vagyok otthon, hogy meg tudjam nézni
  • RNadal1203
    #2223
    de hogy???
  • n3whous3
    #2222
    simán
  • RNadal1203
    #2221
    Bocs hogy ide írom de hogy lehet a MOVIE MAKER-rel zenét rakni a videó alá???
  • n3whous3
    #2220


    Egyébként meg elvileg nem csak 2 ember lesz a pályán, hanem a nem játékos emberkéket is szinkronizálja a rendszer, szóval ÉLNI fog a játék :) Az is valami...
  • LeryStar
    #2219
    persze, kezdjük el már most fikázni a játékot. szánalmas
  • bazs1
    #2218
    ja:\
  • Shiwo
    #2217
    végülis radar nélkül ketten rohangálnak a pályán..tök jó lesz...5-10 perc eltellik, mire megleled a másikat...
  • BIZ0906
    #2216
    Ez a játék max 2db DVD9-es méretü lesz. Bár egy is elég szerintem
  • ldavid
    #2215
    szerintem csak elírták
  • LeryStar
    #2214
    7 csillag? wow
  • n3whous3
    #2213
    Gratz akkor carmecknek :D Zseni fej tényleg...
  • algor91
    #2212
    Talán lehet az, hogy az Xbox360-as változatnál pár helyen tölteni fog a játék, ezzel lehetne helyet megtakarítani??? Egyáltalán nem lenne jó, ha bárhol töltene. De lehetséges lenne ?
  • rotator
    #2211
    Miért nem? A Tech 5 Carmacktől állítólag szintén folyamatosan cseszteti a dvd-t és nincs frame esés.
  • n3whous3
    #2210
    Dupla rétegűre ráférne, de nagyon erős tömörítésekkel gondolom, szóval ezt valós időben olvasgatni DVD-ről... hát nem fog sikerülni :)
  • rotator
    #2209
    Az MS első számú szabálya, hogy minden Boxos játéknak futnia kell kompromisszum nélkül a leggagyibb Core változaton is, lehet kalkulálni. =)
  • kifli
    #2208
    Szerintem a vinyóra rakva meg lehet oldani mint pc-nél is...
  • Ragnar360
    #2207
    Hát remélem igazad lesz , bár leszarom ,h kinek nincs hdd-je , 95% -nak van .. ennyi , nekem azért ne legyen rosszabb minöségü a játék , azaz ne a texturák bánják...tényleg jolenne ha lenne erröl vmi info
  • kifli
    #2206
    egyébként nem kell konkrétana pc verziórol beszélni hanem a játékrol függetlenül a platformtól. És a kommentek már kezdtek teljesen magátol a játéktól elválni! Hogy milyen dvd-k vannak az szerintem nem a játékhoz tartozik...
  • kifli
    #2205
    De azé jobba sima deathmatch ahol mindenki mindenkit nyír! Mint az sa multijában
  • kifli
    #2204
    Eddig szinte semmit nem tudhattunk a Grand Theft Auto IV Multiplayer lehetőségéről, ám most a GamesTM magazinnak köszönhetően szerkesztőségünkbe jutott néhány információ. A magazin szerint valószínűleg lesz egy 1v1 Deathmatch játékmód, ahol értelemszerűen egy barátunk ellen harcolhatunk. A játékosok nem látják egymást a radaron, ezért először be kell mérniük egymás tartózkodási helyét, ahhoz, hogy támadni tudjanak.Ha egy játékos eléri a hét-csillagos körözést, az ellenfél számára látható lesz a radaron. Ezen kívül telefonunk segítségével fegyvereket vehetünk, csakúgy, mint Single Player módban. Még egy lehetőség a rejtőzködésre, hogy ha ellenfelünk időközben egy félreeső sikátorban autót cserél, számunkra megszűnik a radaron.

    ezt találtam és érdekes!!!
  • Muki100
    #2203
    Akkor beszélgess a PC-s verzióról, hajrá...
  • Yoda001
    #2202
    legalább van élet a topikba....
  • kifli
    #2201
    pc-re nem lesz ilyen probléma és ez nem konzolos fórum ha jóltudom.
    Vagy nem?
    Lécc ne OFF-oljátok má szét mennyetek át konzolos fórumra!!!
    KÖSZÖNÖM!!!
  • ProGabe #2200
    nem szitázható:nincs rajta kép,hiszen mind2 oldalán írható réteg van

    a HD-DVD 15 giga,azt tesznek rá,amit akarnak.és igen,box-hoz külön meg kell venni a lejátszót

    Crysis-nál is voltak olyan nyilatkozatok,hogy az alpha fázisban 25 gigára bírták csak betömöríteni,és most látjuk,hogy bőven ráfért a DVD9-re.nem lesz ilyen gond!
  • Attila8805
    #2199
    A hdd-s megoldás nem valószínű mert még mindig nem minden gépen van hdd.
    Nem véletlenül nem naon van olyan játék xbox360-on ami a hdd-t használja!
  • TothLaci
    #2198
    HD lemez legalább 20-30 GB.

    RockStar mérettel is gondba volt... A textúrák bánják majd. Egyszer alacsonyfelbontású textúrából nem lesz hiány, másodszor egy textúrát ezer helyre felhasználtak. Ugyan ez a helyzett a modellekkel. Szerintem egy DVD-s lesz a játék, aztán majd nagy valószínűséggel használni fogja a HDD-t is, bár lehet, hogy elintézték azt, hogy ne kelljen. Kíváncsian várom.
  • Ragnar360
    #2197
    Ok , thx!
    De nem szitálható , ezt ,hogy érted ? Ehhez HD DVD kell külön a boxhoz nem ?
    Hülyeséget mondok , mert az is 8,5 -es , meg azt a filmekhez adták csak ki