54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pepsi Twist
    #3211
    jaja nekem is egyből ez jött le :D
  • DJ Skyline
    #3210
    elég jók! mondjuk kicsit karton figura hatása van az anyósülésen ülő fazonnak! meg remélem nem fog minden autó Liberty City-s rendszámmal rohangálni, SA-ban már megoldották a random rendszámot
  • Máté94
    #3209
    Ne szemetelj!Az első képen a kocsin:D
  • Soldiers
    #3208
    remélem majd fellehet menni a szabadság szobor tetejére :D
  • ldavid
    #3207
    a Rockstar postázta a harmadik "rejtett csomagot", két új screenshottal



  • Ragnar360
    #3206
    Jaa komoly :D ,ez ilyen afro csávós fej :DDD
  • ldavid
    #3205
    az Electronic Gaming Monthly magazin meghívást kapott Edinburgh-be, a Rockstar North székhelyére
    az erről készült és egy San Houser interjút is tartalmazó előzetes március 11-én fog megjelenni amerikában

    13-án pedig a brit Official PlayStation Magazine-ban is lesz egy előzetes (+ jövőhéten az online lapokban)
    _____
    #3187: az egy ilyen fej, ami egy (nem hallgatható) rádió logója volt a gta3-ban - még régen megtetszett aztán most elővettem :D
  • Pepsi Twist
    #3204
    sehogy mivel nem jáccotam végig :D
  • n3whous3
    #3203
    Nos nekem érdekes volt a leggázabb küldi:

    ugyanis adott az, amikor elmenekülünk a pénzzel a kaszinóból, amibe betörtünk. Elsőre meglett. Aztán pedig másik végigjátszáss során meg vagy 5x kezdtem elölről :S
  • ProGabe #3202
    távirányítós bizbaszok!na azok tényleg szemetek.repülőre ejtőernyőzés,kismillió ellenfél elől menekülés általában menni szokott,de az rc dolgok egyszerűen szemetek
  • n3whous3
    #3201
    lol

    Ott van a lean forward gomb, amivel felállsz a motoron. Ha azt nyomogatod olyan ritmusban, hogy... hát majd rájösz... nos akkor ráhajol. Egyébként meg akkor hogy is játszottad végig a játékot, ha ezt nem tod? :O
  • Pepsi Twist
    #3200
    hogy lehet ráhajolni a motorra? (repülő kerék behúzás meg füst meg egyebek 2 es gomb :D:D:D, na de ez?)
  • n3whous3
    #3199
    Hát nemtom mennyire vagyok GTA professional, de rohadtul nem volt egy GTA küldi se nehéz, legfeljebb valamit elsőre kivitelezhetetlennek láttam, de aztán piece of cake (pl. az SA-ban volt az, amikor motorral fel kellett menni egy repülőre satöbbi... nos akkor jöttem rá, hogy miként lehet ráhajolni a motorra :D sok próbálkozás árán persze...)
  • ProGabe #3198
    milyen sm 3.0?már sm 4.1-nél (dx10.1) tartunk! :)

    na jó,most osztom az észt,de 2 hónapja még nem is tudtam hogy van ilyen,csak 7 év után gépet veszek és blablabla :)

    szóval minden dx10-es kártya (geforce 8xxx,Ati HDxxxx) tudja az sm 4.0-át.ráadásul kb minden új játék (motor) használ 3.0-át!


    # The game is done. Most clipping bugs are gone. The game is super smooth in terms of frame rate. (Note: The game is not 100% done. It is not "gold" yet.)

    gondolom pár nap,és jön a hír,hogy aranyba ment.remélem jön mellé egy pc-bejelentés is

    pedestrians who have a phone can call the police.
    Every part of the car can bend and fold.

    zanyád! :)

    The missions are more difficult than in previous games.

    eddig is volt egy-két hajtépős küldi,kíváncsi leszek most mitől hullik majd az ember haja :)
  • Pepsi Twist
    #3197
    lehet... bár sztem mindeggy.... az is még 17k valaki csak 10kt fizet vagy tud fizetni 1 kártyáér... sztem 7300GT nem túl erős...
  • Skyline
    #3196
    Elméletben a shader model 4-nél tartunk aki azért zajong minek a SM 3 az gyűjtsön,a készítők nevében meg énkérek elnézést amiért haladnak a korral..:)
    7950gt-t már 20-25er között lehet kapni innentől kezdve nincs értelme zajongani,mert az aki gép elött ül és még net elött is ha ez egy vagyonnak/sokpénznek számít inkább gondolkozzon...
  • JaSoN HuNTeR #3195
    fenéket nincs:Dveszel egy 7300GT aztán boldog vagy.Ja és valesz hogy lesz SM2 támogatás ha lesz pcre.
  • Pepsi Twist
    #3194
    ha azt akarják hogy szép meg minden legyen a játék akkor SM 3.0 vagy 4.0 :D vagy ha azt akarják hogy sokat kaszáljanak (akkor kimennek a földre) valszeg SM 2.0 lesz... (de hát ez rajtuk áll)
  • bubu13
    #3193
    Mivel még be sincs jelentve senki sem tudja
  • Pepsi Twist
    #3192
    Sztetek SM 3.0 lesz? ha igen PC téren nem fognak nagyot kaszálni... 1 sok embernek a földön még nincs annyi péze hogy SM 3asat vegyen vagy ha a legolcsóbbat veszi azzal meg nem megy semmire mert csak képregény lesz az egész játék, aki meg vesz 3 asat (vagy van) az akkor nem fogja valszeg megvenni vagy aki meg is veszi az tuti kevesebb lesz mint a warezosok!

    (nekem ez a véleményem, bár nem tom hogy jön ide de jóvan :D)
  • AntiHero
    #3191
    Bibíí:

    Még mindig van miről beszélni a Microsoft tegnapi konferenciája kapcsán, hiszen szó esett a Grand Theft Auto IV Xbox 360 exkluzív epizodikus kiegészítéséről is.

    Azt már régóta tudjuk, hogy a negyedik rész két darab, egyaránt Xbox 360 exkluzív kiegészítést kap majd a megjelenést követő egy éven belül, most pedig az is kiderült, hogy pontosan mikor is számíthatunk rájuk - legalábbis az elsőre.

    A Grand Theft Auto IV: Episode One - így fogják hívni - augusztusban válik majd elérhetővé, konkrét tartalmáról azonban egyelőre még nem esett szó.

    Ha valaki esetleg elfelejtette volna: az idei Nagy Autólopás két hónap múlva, április huszonkilencedikén debütál, Xbox 360-on és PlayStation 3-on.
  • n3whous3
    #3190
    jah

    És még az se nagyon :D Ha jó lenne 7600GT, hagynám a gépet a pcsibe... de tönkrement már egy ideje. Pénzt meg már nem akarok gépre költeni :S
  • Ragnar360
    #3189
    há de :DDDD , asszem :D

    amugy nked cska PC van nem ?
  • n3whous3
    #3188
    há nem? :D
  • Ragnar360
    #3187
    "#Az újságíró szerint elég volt pár perc játék, hogy megérezze mennyire is lesz kurvajó a játék"

    :DDDDDD

    ldavid: faja a logód :D ,de mi az ott rajta ? :)
  • broman191
    #3186
    Bejelentik nyugi, nem hagynák ki...nagy piaca van PC-n is...
  • csoola
    #3185
    szar lesz ha nem jelentik be soha PC-re... bár nem ez lenne az első eset h nem kapunk mweg valamit... (de remélem csak a szerzödés köti a rockstart)
  • n3whous3
    #3184
    Egyszerűen sokkoló hatású a játékban látni az élő-lélegző nextgen várost

    nos ez lenne, ami még kimaradt
  • n3whous3
    #3183
    # According to the journalists, the first hands-on minutes were enough to solidify their feelings of how the game is going to kick ass.

    (kicsit szabadon fordítva)
    #Az újságíró szerint elég volt pár perc játék, hogy megérezze mennyire is lesz kurvajó a játék
  • DJ Skyline
    #3182
    csak azt fordítom ami tiszta nekem is, többit is értem de nem nagyon tudom megfogalmazni :D
    #
    #
    # a lakosság "sűrűsége" (magyarul mondhatnánk úgy hogy fő/km²) helytől függőn változik
    # esetenként mikor Niko megpróbál ellopni egy autót, akkor az ilyedt ártatlan sofőr gyorsan elhajt és neki megy más autóknak (most 2 autót ír, de lehet lesz az több vagy kevesebb)
    # a helikoptereknek lesz keresőlámpájuk /mint SA-ban a Police Maverick-nek)
  • Hymtozis
    #3181
    # According to the journalists, the first hands-on minutes were enough to solidify their feelings of how the game is going to kick ass.
    # The new impression of seeing a next generation living, breathing city is absolutely stunning.
    # The pedestrian population density changes between the place/borough you are in.
    # In one instance when Niko tried to carjack someone, the scared innocent driver sped away so fast that he hit two cars.
    # Choppers with search lights are in the game.

    Ezeket légyszi valaki értelmezné nekem, mert ezek nem tiszták.
  • DJ Skyline
    #3180
    - "viszont szinte mindre feljuthatunk tűzlétrák vagy lépcső segítségével" -> jól hangzik, végre szerepük is lesz az ilyesmiknek, nem úgy mint SA-ban, hogy ott a létra, de csak dísz
  • broman191
    #3179
    - Van úszó klub:D
    - 15 perc Manhattan 2/3-át áthajókázni, 10 perc a Central Parok-on és Brooklyn-on átkocsikázni...

    A város tényleg nem lesz kicsi... SA-ban a leggyorsabb szekérrel is kb ennyi idő volt átautózni a játékteret körben:)
  • ldavid
    #3178
    ebből ennyi jött le a gamestar-nak
  • HUNMemphis
    #3177
    Gyönyörű kép.Végre valami nyomatékosabb érzelmi hatást vált ki az emberből.
  • peppino3
    #3176
    Liberty City több utcából áll, mint bármelyik korábbi város
    - Nem lehet minden épületbe bemenni, viszont szinte mindre feljuthatunk tűzlétrák vagy lépcső segítségével
    - Nem lesz üzlet- és bandamenedzsment
    - Időnként küldetések közben is kaphatunk új megbízásokat, ilyenkor döntenünk kell, melyiket végezzük el
    - Ha fegyverrel a kezünkben járkálunk az utcán, a járókelők betelefonálnak a rendőrségre
    - Újra átmászhatunk és átugorhatunk falakon
    - Ha meghalunk, elveszik 100 dollárunk, de legalább a fegyvereink megmaradnak
    - Erősebb fegyverekkel átlőhetünk a falakon is
    - Elsősegély dobozokat csak épületekben találhatunk
  • Kandurex
    #3175
    a gyártók majd jó fizetnek a fejlesztőknek, hogy PC -ra is kiszórják a cuccot, ami úgy egyékbént még így nagyon nyereséges lesz, mert ugye a hardware még brutálabb busines, szóval a PC nem hal ki, csak átalakul
  • james69holden
    #3174
    még úgy is ha nem éri meg?
    ugyanúgy nem fognak venni Pc-s játékokat, mint eddig...
    inkább letöltik
  • furfang
    #3173
    PC forever!!!

    harc a PC-s játékokért

    A konzolok egymással harcoljanak.
    Minden jó játékot kötelező legyen kiadni PC-re. :)
  • N o N a m e
    #3172
    én a Prison Break-et nézem :)