54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Máté94
    #3251
    Kiszámoltam a Karin Dilettante a mostani árfolyamalapjá durván:7160000FT kellene leszurkolni érte a LC-ben.Miközben a Toyota Prius csak ez is durván:3780000FT-be kerülne persze Amerikával vetettem össze:D
  • broman191
    #3250
    Neeem, a legjobb amikor fel van robbanva és mondja hogy kevesebb káros anyagot bocsát a levegőbe égés során^^
  • broman191
    #3249
    Elsőnek én is azt hittem hogy valami 80as évek sztájl szemcsije van, de aztán jobban megnéztem és nem látszik a fülére hajló rész:)
  • DJ Skyline
    #3248
    van rajta egy napszemüveg, legalábbis eléggé gyanús nekem hogy az egy napszemüveg
  • ldavid
    #3247
    de itt még nem volt, tehát itt új :p
  • Máté94
    #3246
    Nekem a Karin Dilettantés videóban azt tetszet amikor neki megy a csaj az előtte lévő kocsinak akkor lefejeli a kormányt!Törésteszt 4EVER!:D
  • Ragnar360
    #3245
    Mind2 szeme nyitva van, miről beszélsz ?
  • broman191
    #3244
    Nem új:) Gs-en már láttam korábban. Nem csukta be a szemét csak az árnyékolás érdekes...
  • ldavid
    #3243
    mi lenne? gondolom pislog, vagy pont becsukta :D
  • bubu13
    #3242
    mivan a szemével?
  • ldavid
    #3241
    gondoltam hogy ez lesz :/
  • broman191
    #3240
    The page you have requested is not valid.
  • broman191
    #3239
  • Carlos HUN
    #3238
    Jól van nem tudtam...
  • ldavid
    #3237
    vannak új háttérképek is a downloads menüben, a Weazel News-nál pedig látható 2 kisméretű kép,
    az első a Francis International és tényleg olyan mint a Kennedy reptér
  • ldavid
    #3236
    csak szét kell nézned a hivatalos oldalon. már egy ideje fent van

    egy új shot:
  • Carlos HUN
    #3235
    Hogy kell amugy youtube videot belinkelni?

    hogy rendesen lejátszható legyen itt :D

    Nemtom voltt e


    http://www.youtube.com/watch?v=IkusSsks954
  • Máté94
    #3234
    Most megfogadom,hogy csak Dilletantét veszek.Én nem fogom Liberty Citit a glóbális felmelegedés áldozatává tenni:D
  • Ragnar360
    #3233
    Sorry a helyesírási hibákért. :)
  • Ragnar360
    #3232

    Jó az autós videó is, bár sztem annyira nem nagy szám :) a másik karakter ideo sokkaél faszább :D

    Az új képek kurva hangulatosak, sok mindent elárul:
    pl. mikor Niko kezébe pisztoly és közelröl vna fotózva na az nagyon állat , látszik a fasza szemüvege:D a homlokán a vér és a kosz DE A LEGFONTOSABB EZEN A KÉPEN HOGY AZ OTT LÉVŐ KOCSIN SPOILER VAN AZ ELEJÉN ,meg a felfüggesztés v mi a szar ...az meg van tuningolva
    2.kép Niko-t fsazán láthatjuk ,amint egy híd tetején araszol :D érdekes és jó kép! - új feature -
    3.kép Niko egfy üzletbe nyit be, a mozgás TÖÉLETES,LÉLEGZETELÁLLITO :D ... nagyon jól néz ki Niko öltözéke ,nagyin menő + a cipő is tetszik :D
    4.kép Na ez is egy raj kép gecc. 2 helikopter körülveszi Nikot és lámpával világítják meg ,Nikonak nincs más választása igí épp leugrani készül a vízbe , KURVAJÓ!!! ;D
    5.kép Ha jól látom Niko épp Vlad-al beszélget ,jó kis jelenet és látszik ,h mennyire megvan csinálva a játék , a két karakter a korlátratámaszkodva beszélget egymással, mint a filmekben ...a táj is nagyon szép, pazar!

    +

    Framenként megnéztem a kocsis trailert és 2 mondhatni újdonaságot fedeztem fel!
    Az egyik, hogy mikor egy ismeretlen férfi betöri az anyósülés melletti ablakot a kocsinak (a riaszto megszólal),ott látszik,hogy a háttérbe egy ember cigizik!(fújja a füstöt stb.) ...a furcs az volt ,h nem reagált mikor megszólalt a riasztó ,nagy nyugodtan ott ált tovább!
    A másik észrevehetö ujdonság szintén a kocsis vidiben a végén található és éppenhogy csak alig , tehát az teaser végén,mikor a hajót láthatjuk(azon sok szar kocsi) és most fog elhaladni egy kis autó benne két személy ,az érdekes az,hogy a kocsiban az anyósülésen lévő (néger származásu) illető DAGADT! :D ...ez azt jelenti ,hogy különböző testalkatú emberek is elöfordulnak (már csak arra lennék kiváncsi , és nem tudok most olyan jatekot mondani , ahol felnőtt között magasságbeli különbség is volt)

    Na ennyi lenne a kis elemzésem ;)

    Ja és boldog szülinapot ldavid ! :P
  • Soldiers
    #3231
    a kurva annyukat ezt a videót már tegnap láttam
  • Soldiers
    #3230
    Új GTA 4 trailer
  • SötétBarom
    #3229
    [ELFUTOTT BOXOT VENNI]
  • DJ Skyline
    #3228
    Dilettante videó beteg :D
  • Máté94
    #3227
    Téves!Ez egy Toyota Prius:D
  • JaSoN HuNTeR #3226
    még mindig nem békéltem meg a főszereplő fejével.De am illik a játékhoz.
  • N o N a m e
    #3225
    Az első videón ott egy C4-es Citroen :)
  • Soldiers
    #3224
    hát ha ien grafikája lesz mint a videókban tuti kell majd akkora gépigény mint a Crysis-nak vagy sőt nagyobb is kell
  • BIZ0906
    #3223
    Ha olyan lenne a grafikája mint #3220 itt akkor nem érdekelne ha akkora lenne a gépigénye mint a Crysisnak csak jöjjön PC-re is!!!!!!!
  • Blekk Síp
    #3222
    A kocsik fizikája sztem mindent büntet! A mozgásuk/felfüggesztésük nagyon tetszik!
  • Hedic
    #3221
    gyere már ki PC-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a grafika meg kell hagyni tényleg oda basz csak majd mekkora lesz a configuráció?? remélem nem kell akkora mint ami a CRZSIS-nál volt!
  • ProGabe #3220
    azt nem írtam,hogy a grafika főleg a Phil Bell-es videóban tetszik

    számomra ez pl álleejtős jelenet:

  • ldavid
    #3219
    köszi!

    az első kép szinte 100%, hogy a "Call and Collect" című küldetésből van
    itt mondja el McReary Niko-nak hogy tud a múltjáról
  • ProGabe #3218
    eszméletlen jó a grafika!

    ahogy eldobja a robbanás az embert,az aláz! :)

    az utolsó kettő kép megint nagyon feelinges!na jó,a többis is,de azok különösen

    BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
  • ldavid
    #3217
    dehogy, csak frissült a hivatalos oldal :D

    videók:
    Dilettante
    Phil Bell


    képek:






    egyéb:
    LCPD
    Weazel News
    Bledar Morina
    The Booth Tunnel

    egész jó kis szülinapi ajándék nekem :D
  • Pepsi Twist
    #3216
  • AntiHero
    #3215
    GTA IV szösszenet:)
  • ldavid
    #3214
    szerintem kizárt hogy ígymaradjon, a korábbi képeken még egy karakter sem volt ráírva
    én inkább valami True Crime szerű szabadon írható dolgot selytek, szóval inkább valami új fícsör lesz belőle
  • TothLaci
    #3213
    Rendszám ilyen lesz benne. Nem reális, de lehet, hogy meg van az oka, miért.
  • Hymtozis
    #3212
    (Kössz, a fordításokat/értelmezéseket!)