54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Darukezelő
    #3291
    Felléphetnél a Galla Miki mellett ilyen humorral, vagy a Sas kabaréban, ott szoktak ilyesmi magas röptű "poénokat" mondani! :|
  • Soldiers
    #3290
    csak vicc volt
  • Soldiers
    #3289
    Jajjjjjjjjj de jó most olvastam a hírt hogy bejelenteték Pc-re
  • broman191
    #3288
    Van XT is, tudom hogy azt hiszik sokan hogy az csak Ati-nál van de ez nem igaz.:)
  • JaSoN HuNTeR #3287
    De nekem mindig ez böki ki a szemem: Geforce 6800 XT 512MB ilyen van?:D XT nem GT?
  • JaSoN HuNTeR #3286
    hát én gondolom.Me megint itt is Liberty City és GTA3 is Liberty City volt.Abból gondoltam.
  • broman191
    #3285
    Az tiszta hogy a motorra fognak építeni kisebb módosításokkal amíg korszerű...de a régi játékaik átírása az új motorra, azt honnan szedted? Mert már ugye a Valve csinált hasonlót a hL1 hl2 motorra való átdolgozásával...
  • JaSoN HuNTeR #3284
    nem csak kb igaz.Hogy erre a motora fognak épiteni.
  • broman191
    #3283
    idézet az APB topikból: "soha nem értettem mire jók az ilyen full render teaserek, az meg hogy úgy akarják feltüntetni mintha ingame lenne "
  • ldavid
    #3282
    ott a topicja, miért nem lehet ezeket ott kitárgyalni?
    amúgy szerintem az ottani 4. hsz írta le jól a videót
  • Ragnar360
    #3281
    Hát de az volt :D még ment a csík is mikor betörte az ablakot,meg mikor a riasztó megszólalt :) ...a többi lehet nem ingame
  • broman191
    #3280
    És az szerinted ingame vol? Nem úgy nézett ki...:)
  • broman191
    #3279
    Jó, mert az lehetett pre alfa kb...
  • Ragnar360
    #3278
    Megnéztem azt az elsö trailert , elég hülyén néz ki sztem, a kezelöfelület színvilága :SS mikor töri fel a kocsit ..ilyen baba színek meg minden!
  • ldavid
    #3277
    az APB-zést a továbbiakban itt folytassátok, úgyis lapos a topic
  • Ragnar360
    #3276
    Most a GDC-n demózták :DDDD

    IGN en van preview TESSÉK!
    Nagyon jókat írnak róla! DE BAROMIRA JOLENNE HA VKI LEFERDITENÉ :DDDDDDD Magáról a játékról sokat írnak. Nagy részét valszeg kihámoznám,de nem volt kedvem :))
  • broman191
    #3275
    Bízom benne, bár az valahogy érdekes hogy semmi screenshot, videó, interjú...alig van valami róla-.-'
  • Ragnar360
    #3274
    Na All points bullettinre nagyon kivancsi vagyok ...azt mondják ,h ütni fog!
  • broman191
    #3273
    A legtöbbről az NPC-k hiányoznak...semmi élet a városban. Ok full szeróval van vagy 150 ember de az is kevés, csak ping lesz fíling nem...
  • DJ Skyline
    #3272
    ez mind van a SA-MP-ban is szinte :) szerver függő ki mit állít be! szerintem ha nagyon akarja a szerver tulaj, akkor megtudja csinálni majdnem olyanra mint a single-t, leszámítva a küldetéseket! csak a SA-MP szervereket ez a kettő jellemz általában: stunt és piff-puff! vannak persze kivételek
  • John Cena
    #3271
    na igen lenne ötletem:D
  • broman191
    #3270
    Lesz...All Points Bulletin' néven fut:) De nem a rockstar csinálja, de autók gangszták, nagyváros...
  • John Cena
    #3269
    Klán csinálás az Okmány irodába stb.XD
  • John Cena
    #3268
    én is ezt mondoM:D azt Mekibe a potiXD ahol lehetne venni "utazó járgányt" autós bolt:D stb. autó tuning benne eleve:D akkor ember "levelt uppol" házak lennének a szerveren saját:D egymást leehtne lopkodni akkor "GUILDOK"XD bandák:D
  • Pepsi Twist
    #3267
    ja az jó lenne ha a GTA MMORPG lenne :D hú hallod atom fasza lenne :D (mint a wow csak Gétéásan)
  • John Cena
    #3266
    csak nem élet töltő potiért szaladgálnának hanem be ülnének amekibe:D
  • John Cena
    #3265
    vagy csinálnap MMORPG-t GTA-ból:D bár szerintem azért mindenki szeretné szerintem:D
  • DJ Skyline
    #3264
    GTA Mars, és majd Zork lesz a főhős, aki egy alien, és betekintést nyerhetünk a Marson folyó alvilági életbe :D drog, pia, prostitúció, stb
  • broman191
    #3263
    GTA Online:P
  • ldavid
    #3262
    egyelőre még nem tudja a Rockstar sem, hogy mi lesz a következő
  • John Cena
    #3261
    hát meg történhet:)
  • broman191
    #3260
    Ez most igaz?-.-'
  • Máté94
    #3259
    Utána nem lesz ihhlet akkor jönnek az országok mint pl:GTA 93 Hungary:D
  • berczely
    #3258
    GTA 4:San Andreas díjjaznám!
  • JaSoN HuNTeR #3257
    amugy most kijön a GTA4 és kb 4-5 évig ezt a motort fogják használni és erre fognak épiteni.
    Jön a
    -GTA 4: Vice City
    -GTA 4:San Andreas
  • LeryStar
    #3256
    az összes gta-ban volt magas, alacsony, dagadt járókelő, a sanandreasban meg cigiző, füstöt kifújó emberkék is. :)
  • Kit--Kat
    #3255
    Ja, TWA híres terminálja.
  • broman191
    #3254
    Jogos:)))
  • broman191
    #3253
    akkor húccázalék béfa meg lehúzási adó és majdnem ott is vagyunk:D
  • DJ Skyline
    #3252
    Morpheus szemüvegének sem volt a Mátrixban :)