54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ProGabe #3331
    most mi a baj?hogy nem reagálunk minden egyes hsz-re? D:

    akkor én menjek és sírjam tele a párnámat,mert nem írtak vissza semmit sacc-per-kábé (ezt így írják? :) több száz kommentemre?
  • n3whous3
    #3330
    nem volt egyébként muszáj most ezt neked is elmondani :/
  • JaSoN HuNTeR #3329
    birom ezeket a hsz-eket itt játszátok a nagy professzort,leirja szépen rendesen helyesirási hiba nélkül amit ő gondol.De leszarja kb mindenki.
  • SötétBarom
    #3328
    Mégis mi? Minden pálya végén valami más kurva nagy bogár/robot van? Vagy az, hogy mindenen az aranyló bizbaszt kell lőni? Sztem tiszta szánalom..

    Mint mondtam, a burnout alázós, más említésre méltót még nem láttam. (Meg a dead rising, de az jön PCre. Zombiez FTW. )
  • rastaman
    #3327
    ízlések és pofonpok. nekembejön a gta féle akció, fps, autós arcade/szimulátor stb.. mindenevő vagyok. lost planetet meg még nem próbáltam csak videókon káttam, de jó lehet
  • AntiHero
    #3326
    Lost Planet az tetszik:D
    Hidd el abba több fantázia van:D
  • KG21
    #3325
    nekem boxomra az volt az első játékom. Egy baja van, nem ül senki a volánnál, flatoutban milyen szépen röpködtek ki az emberek a szélvédőn, ezt hiányolom csak belőle :) bocs az offért...
  • SötétBarom
    #3324
    Látod ezt én se.. Eldáráltam néhány pályán keresztül (valahol a bánya után hagytam abba, ahol megin szikrázó napsütés van), és meg kell hogy mondja, dögunalom :D A lost planettel pacsizhat, az is kb ugyan annyira egysíkú..

    Ami miatt vennék boxot, az a Burnout Paradise.. A minap próbáltam az SCS-ben valami komputer shopban, hát beszarás :DDD Szal lehet beruházok egyre tavasszal. De ami jön PC-re azt azon fogom tolni, mer ugye az a jó (még ha sok nyálaszájú nem hiszi el, akkor is :PPP )
  • ldavid
    #3323
    csak a neve ugyanaz (+ a reptér neve is megmarad)
  • AntiHero
    #3322
    Fuj GOW:) Nem tom miért szeretik:)
  • rastaman
    #3321
    off
    jaja. ott a pont. én pl emiatt veszek majd boxot. ősszel meg jön a gow2 is a számítógépemen úgyse indul el már semmi játék mostanában, ha költök akkor meg inkább konzolra. a gép meg marad netezésre, officera, töltögetésre...
    on

    a ez a liberty city csak a nevében fog hasonlítani, a gta3as városra, vagy lesznek közös épületek vagy mik? lehet erről tudni valamit?
  • SötétBarom
    #3320
    Nyilvánvaló, hogy lesz PCs verzió. Kitolják konzolokra, veszik mint a cukrot. Akinek nincs boxa/ps3a az lehet, hogy ezért vesz! Elfogy belőle pár millió. Marad még egy halom emberke, aki egy játék miatt nem vesz konzolt. Nekik kiadják PC-re, fél-egy év csúszással. Szvsz boxról amúgy is elég egyszerű művelet átírni PC-re (realtív ugye). Költségeket tekintve biztos, hogy megéri nekik, és meg is játszák. A port elkészítése nem több, mint pár hónap.. Ha CoD4-ből millós nagyságrendben fogyott, ez sem járhat rosszabbul. Bejáratott név. Ha nem adják ki, pénztől esnek el, ez meg nem céljuk. Szerintem kb ennyi.
  • n3whous3
    #3319
    Hja nem, a pirosnak a hátulja meg porsche 911, ugye?... mind1, az eleje meg akkor is Farboud :D
  • broman191
    #3318
    X
  • n3whous3
    #3317
    A piros egy Farboudra hasonlít, a szürke pedig egy NSU?
  • broman191
    #3316
    De SA-ban a Bullet szakasztott ilyen volt:)
  • kuci06
    #3315
    én inkább nézném egy Murcielago-nak...
  • ldavid
    #3314
    most erről a GT-ről van szó?


    mert szerintem nem sok hasonlóság van a kettő közt
  • kifli
    #3313
    jajaja az bullet!!
  • n3whous3
    #3312
    Job oldali egy Ford GT hasonmás, jah, az lesz a Bullet...
  • ldavid
    #3311
    911-ről igen, de ha ezt a képet megnézed, az ablak, a felni és a küszöb nagyon hasonló
  • Hymtozis
    #3310
    Elég furcsák, de szerintem a "piros = Comet", meg a "zöld = Bullet" stim.
    A többit nem tudom, de majd kiderül. (Több, mint valószínű. ^^)
  • LeryStar
    #3309
    a zöld furcsa, kicsit olyan '80-as évek beli Ferrari, és mostani Lamborghini keverék. a kék egyértelműen Aston Martin, a szürke Acura NSX, a piros meg szerintem nem a Comet lesz, mert azt mindig is a Porsche 911-ről mintázták, ez inkáb Lotus Elise klón szeretne lenni.
  • ldavid
    #3308
    Bullet, előtted írták :D

    lehet akár az is, de szerintem inkább valami más Super GT, Uranus?
  • kifli
    #3307
    a zöld szerintem a ford gt-s!! Sa-ba nem tudom mi volt a neve :(
  • Hymtozis
    #3306
    A zöld szerintem Bullet inkább.
  • ldavid
    #3305
    jaja, az meg lehet Euros lesz

    broman: a piros az tuti hogy a Comet, bár Porsche-nak tényleg nem a legszebb előlről
    viszont ha már NSX, akkor lehet hogy itt is az lesz az Infernus, mint a SA-ban
  • broman191
    #3304
    Valszeg Cheetah és Infernus, az első olyan Aston Martin beütésű, a második majdnem Lamborghini Murcileago. A ZR-350 egyértelműen Honda NSX, a piros csúnyaság meg...Toyota MR2 talán...
  • Pepsi Twist
    #3303
    kék meg Aston Martin
  • ldavid
    #3302
    az a zöld verda kicsit Lamborghinis nem? lehet hogy az új Infernus


    ez meg talán az új ZR-350


    a hátsó részből ítélve, szvsz ez az új Comet
  • broman191
    #3301
    Nyugi készül az a PC-s verzió is titokban, és nem kellene olyan hülye indokokat találni hogy "a sok rossz pc-s warezol és ezért lesz4runk titeket"...ha ilyen szempontból néznének ránk a fejlesztők akkor egész egyszerűen már nem lenne pc-s játék ipar. CoD3 az teljesen más ügy...mire jött addigra már a pc-re annyi 2. vh-s game jött hogy a hajunkta téptük, addig konzolra...
  • ldavid
    #3300
    a CoD 3-at ha jól tudom, egy másik csapat csinálta, itt teljesen más a helyzet
    a Rockstar North játékait mindig kiadták PC-re
    ott van pl. a Manhunt, a másodk részt már más fejlesztette ezért nem is adták ki PC-re
  • Darukezelő
    #3299
    CoD 3 sem jött ki PC-re, csak konzolra, és mégis eléggé sok embernek fájt rá a foga! Pedig nem egy jött ment játék, van híre rendesen! Szóval én nem innék még előre a medve bőrére, hogy lesz itt PC-re! Reménykedni lehet, persze, én is az teszem! Csak ez nehogy átváltson tuti biztos dologgá (hogy márpedig 100%, hogy lesz PC-re), majd aztán jön a pofára esés, hogy mégsem! :\ (Nem bántásból mondtam, ne értsd félre!)

    Az egy dolog, hogy nem tagadják le, de azzal hogy nem válaszol a kérdésre (Hé Rockstar, lesz GTA IV PC-re? - ZzZzzZzzzzZ) az még nem egyenlő azzal, hogy akkor biztosan lesz! Igen, lehet hogy meglepetés, majd hirtelen bejelentik, de lehet nem! Eléggé két esélyes most a dolog, valjuk be! Tényleg nem illuúzió romboló akarok lenni, de azért nézzük meg az érem másik oldalát, mert elvagyunk most a konzolos képekkel, videókkal, hírekkel, na de...........
  • Pepsi Twist
    #3298
    Igen, hiába lesz qrva sok warez PC-n akkor is nagy bevétel lesz, R* részéről, meg azt is megértem hogy konzolokon kevesebb a warez... és még mindig megeshet hogy nem lesz PC-re...
  • rastaman
    #3297
    nem kell f*sni, kijön pcre, csak kb fél évvel később. annyira azért ők sem hülyék tudják hogy pár millió pcsnek csak gta iv-re fáj a foga
  • Ragnar360
    #3296
    LOOOL JO POÉN VOLT :DDDD

    HÜLYE XDDDDD
  • n3whous3
    #3295
    Simán az, hogy nem tagadják a megjelenést. Az a jel.

    Egyébként pedig a SA esetében is nem volt semmi hivatalos közlemény a PC megjelenésről jó ideig.
  • Darukezelő
    #3294
    Tény és való, hogy Gallának vannak jó poénjai, de mostanában szerintem már eléggé lapos! :| Sas meg hát :\ Na de ez mind egy itt most :D

    Hogy a témához is szóljak, szerintem nem fog megjelenni PC-re, nem nem lelombozás ként mondom, csak semmi jel nem utal arra, hogy itt kiakarnák adni! Meg szerintem jobban megéri a kiadónak, meg a fejleszőknek is kiadni konzolra mint PC-re! Eléggé megnőtt a warez PC-n az utóbbi x évben! Amíg nem volt védelem a játékokon, és jött be a crackelés, addig nem volt nagy kaland ez az egész dolog! Emlékszem néztem mikor az NFS 4 nem indult el, mert kérte a CD-t, majd visszamentem a jó emberhez, hogy mégis mit kell tenni, és mondta, hogy ez már egy új világ, crack mappa és ctrl+c! Ettől függetlenül reménykedem hogy lesz PC-re, csak most így 0 hírrel nem sok esélyét látom :\ Vagy esetleg van valami komolyabb jel, hír arra, hogy kiadják majd PC-re?
  • broman191
    #3293
    Nono Galla és Sas is nagyon jók
  • Soldiers
    #3292
    oké megegyeztünk