54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ProGabe #3415
    - tuningolni nem lehet

    eddig nem arról volt szó,hogy ez megmarad?vagy megint csak arról van szó,hogy egy-ketten elhíresztelték,mert a képeken láttak olyan kocsit,amin volt optikai tuning...
  • Kit--Kat
    #3414
    Aha szal a hasadra ütsz kitalálod, hogy vannak a dolgok, grat. Ne magadból indulj ki, azért kellenek a statisztikák, hogy tudd mire verni, alávan húzva a teóriád...

    Nekem nem kell mesélned, én rendszeresen veszek játékokat PC-re...

    Mo.-nak korlátozott piaca van, de jóval kevesebben vesznek játékot, mint akik megtehetnék, más részről pl. annak ellenére, hogy Lengyelország 4x népesebb ország, itthon jóval komolyabb játékpiac van .
    Végezetül nyilván nem fordítanák le a játékokat mostanság, ha nem érné meg...

  • gabo91
    #3413
    fényszorónál jólenne ha kilehetne verni a lámpát (mondjuk egy baseball ütővel). Igy jobban lehetne menekülni.

    Na ez egy jó ötlet hogy nem lehet raktározni a fegyokat. Korábban már irta valaki, hogy ha utcán a kezünkben a fegyo akkor felhivják a rendörőket a járókelő népek. Remélem, hogy nem lehet magunknál tárolni 20-25 fegyvert egyszerre mert az elégé nem valóságos.

    Max két hely lenne a jó
    egyikben pisztoly, uzi, smg vagy vagy ütő eszköz,
    a másik fegyo meg a hátunkon lenne, tehát mesterlövész, ak47, m16, vagy valami.
    ezeket még ugy ahogy takarná a nagykabát.
  • broman191
    #3412
    A sárga nyil elég gatyául nézhet majd ki...
  • ldavid
    #3411
    hát ez most tényleg nem volt egy nagy cucc

    - a kipróbált verzók 3 hetesek voltak
    - ha tankra lövünk megint robban majd a jármű
    - tuningolni nem lehet
    - Niko az izraeli speciális erők által használt "Krav Maga" harcstílus mestere :)
    - miután meghaltál, a kórháznál újraszületve kapsz egy SMS-t, amiben felajánlja a játék az elbukott küldetés újrakezdését
    - először csak a Broker-t és Dukes-ot tartalmazó terület járható be, de a következő (Bohan) hamarabb megnyílik mint az előző részekben
    - a fényszórót lehet országútira és tompítottra is kapcsolni, de lekapcsolni nem
    - a térképen sajátkezűleg bejelölt úticélhoz vezető út kék színnel lesz jelölve
    - fegyvereket nem lehet tárolni a kocsikban, a kocsikat viszont ismét lehet a garázsokban
    - az egyik rádió neve The Vibe és RnB/soul zenéket lehet majd hallgatni rajta
    - a földön lévő fegyverek körül sárga fény látható, és a küldetéseket indító fényt (pl. SA-ban piros) egy lefelé mutató sárga nyílra cserélték
  • ProGabe #3410
    a hídon-mászós-esőben pl eléggé álleejtős

    megint rohadt hosszú cikkek,és nincs kedvem olvasni,valaki majd a lényeget pls :D
  • Pepsi Twist
    #3409
    kicsit gázak ezek a képek :S de... de azért jók ^^
  • ProGabe #3408
    "not only see it again, but to actually play it…to pick up the controller to take over main character Niko Bellic’s actions and movements for ourselves."

    most szerintem eléggé csuklik szegények anyja :)

    az elsőn olyan,mintha nem is Noki lenne :)
  • ldavid
    #3407
    megjöttek az előzetesek (+10 új kép)

    IGN | TeamXbox | GameSpy | CVG | Kikizo







  • gabo91
    #3406
    Nem igazán értem ezzel mire akarsz kijukadni.
    De biztos van vlaahol statisztika, ami nem sokat érdekel mert nem vettem még játékot, (se konzolra se pc-re) és nem is fogok... (na jó kijön a gta4 pc-re és ha 5kHuf alatt lessz akkor megveszem)
    Fejlesztők "szarják le" a pc-seket vagy nem...

    "(Ehez még anyit, hogy nálunk nem de máshol van még pc-s játékoknak piaca, van rá kereslet, és nem mindenki teheti meg hogy vegyen konzolt a játék miatt)"

    Ezzel csupán arra akartam kijukadni, hogy itt nem mindenki teheti meg igy 10-ből mondjuk 4-en veszik meg ellenben mondjuk németórszággal ahol 10-ből 9-en veszik meg. (ez csak egy példa, nem tudom a valós adatokat)
  • Ragnar360
    #3405
    Nemsoká itt vannak az elözetesek :)
  • Kit--Kat
    #3404
    Még? Miért, van valami statisztika, hogy az utóbbi pár évben hogyan tört előre a a konzolos játékok vásárlása a PC-sek kárára itthon?!
  • broman191
    #3403
    Lesz PC-s verzió így is úgy is...nem kell hozzá petíció hogy de legyenmá'...lesz csak várjuk ki.:)
  • gabo91
    #3402
    Lejebb olvastam, hogy EA fel akarja vásárolni a Take-Two-t, stb...
    nos gazdasági szemmel nézve elképzelhető az, hogy kiadják konzolra a jtákot, igy a részvényeik ára felmegy, majd mikor elérte a maximumot és már nem emelkedik tovább akkor bejelentik hogy jön pc-re. Igy a Pc-s verzió ismét megugrasztja a részvények árát.
    (nem azt mondom, hogy mikor már nem emelkedik a résvények ára akkor bejelentik hogy két nap mulva kintlessz a játék, csupán hogy bejelentik hogy majd jön vagy készül)
    Nem egy rossz gazdaság politika.
    De ez csak egy vélemény...

    (Ehez még anyit, hogy nálunk nem de máshol van még pc-s játékoknak piaca, van rá kereslet, és nem mindenki teheti meg hogy vegyen konzolt a játék miatt)
  • ldavid
    #3401
    a németeknél 18+-os besorolást kapott a játék, ami kicsit érdekes mert eddig mindegyik 16-os volt és persze agyoncencúrázott
    talán most nem változtatnak rajta
  • gabo91
    #3400
    Szerintem se érdekli a gyártot, hogy mit erölködik pár száz ember.
    Ez kb olyan szinten van mint a torrent oldalaon a kéréseknél ott van hogy GTA 4 (PC) aztán pár százan kérték...
  • ldavid
    #3399
    se IP, se cookie se semmi

    tudom hogy nagy baromság az egész, csak a poén kedvérét írtam be xD
    a tuntessonline.hu-n sem lehet elérni semmit
  • BIZ0906
    #3398
    De legalább megpróbálja már ez is baj?
  • DJ Skyline
    #3397
    az csak hagyján, de egy net újrakapcsolás után elvben tudsz új szavazatot leadni ha IP alapú a dolog, szóval ha nagyon unatkozik valaki, akkor megtudja dobni a szavazást, pláne sokan csak beböfögnek valami nevet oda (mint ahogy én is ), szóval szerintem nem sok eredménye lesz ennek a dolognak
  • ProGabe #3396
    nem hát!na jó,ha aláírnák 500.000-n,és szerződésnek minősülne,miszerint megvennék,akkor nem lenne gond :)
    de így nincs értelme.ráadásul inkább olyannak kellett volna ezt megírnia,aki normálisan tud angolul :)
  • Mas7er
    #3395
    Aláírttam, de xboxra veszem meg!
  • n3whous3
    #3394
    És főleg: szerintem senkit kurvára nem szokott ez érdekelni, főleg nem kiadókat, nemhogy fejlesztőcégeket :D
  • rotator
    #3393
    Hát az nem sok.
  • JaSoN HuNTeR #3392
    mindenki irja alá aki szerené hogy legyen pcre.MOst!
  • broman191
    #3391
    Szívesen megvenném ha nem menne semmi rovására...
  • gabo91
    #3390
    Persze ahol kicsit magasabb szinvonaluak a fizetések ott nem okoz gondot megvenni.
  • BIZ0906
    #3389
    megoldom nyugi :)
  • ldavid
    #3388
    Ne a magyar piacból indulj ki, vannak országok ahol még elég jó piacnak számít a PC platform is.

    BIZ: nagy hiba :D
  • broman191
    #3387
    A hülye öldöklés a 10 éveseknek való, aki Értelmesen akar játszni annak nagyobb annál az igénye...rp úgyis lesz előbb-utóbb ha nem is hivatalosan...
  • Pepsi Twist
    #3386
    igen én csak akkor veszem meg ha lesz RP...
  • broman191
    #3385
    Ígérnek valamit amit még eddig soha nem láthattunk sehol...kötelező "vegyedmegproli" marketingszöveg. Deathmatch/TDM lesz egyébről nem tudok.:)
  • kifli
    #3384
    multiért szerintem megveszem. Ha marad pénzem nyáron
  • ProGabe #3383
    még semmi hír nincs a multiról,csak annyi,hogy lesz!
  • broman191
    #3382
    Ja 4k jó ár, 10ért hülye leszek...
  • BIZ0906
    #3381
    A nevemet egy betüvel elírtam sajnos kénytelen leszek még egyszer írni oda :)
  • broman191
    #3380
    Jó kis ölős multi jeee Majd ha valami sa los santos rp szintet hozó multi lesz akkor talán...
  • Máté94
    #3379
    Én biztos mert csak úgy megy majd a Multi!:D
  • Pepsi Twist
    #3378
    én csak akkor veszem meg ha 4000FT lesz mint a TDU :D
  • Kandurex
    #3377
    és aki aláírja meg is veszi? mert a warezzal nem leszünk bentebb...
  • Pepsi Twist
    #3376
    KÉSZ!