54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • gabo91
    #3455
    Ki beszélt itt magyarórszágról. Vagy szerinted ez a világ közepe és alap hogyha valamit irok akkor erre az órszágra értem?

    Ha irok valamit álltalános helyzetre gondolok vagyis globálisan. Ha konkrétan erre az országra értem akkor oda fogom írni.
  • bertino
    #3454
    hát persze, hogy nem :DDDDDDDDDD
  • rastaman
    #3453
    a konzol árából biztos nem, csak amit megveszel eredetiben játékot abból
  • ldavid
    #3452
    hol érdekli a Rockstar-t a magyarországi platformhelyzet? máshol nem ennyi a konzol
  • gabo91
    #3451
    Ez az egyik dolog, a másik pedig hogy jóval kevesebb konzolos van mint Pc-s (ellehet gondolkozni hogy akik ide irogatni menyi embernek van konzolja, meg menyi játszana vele gépen)
  • Ragnar360
    #3450
    és szerinted amit kapott a R* 50millio dodót mind a fejlesztésbe öli ? Mert sztem meg nem :P
  • JaSoN HuNTeR #3449
    de ha megveszed a konzolt abból a Rockstar semmit se kap^^:P
  • LeryStar
    #3448
    jól beszélsz fiam. ezt írd meg a Rockstar Games-nak is, mert még biztos nem jutott eszükbe. vagy lehet, hogy igen, de egészen egyszerűen nem akarnak sok pénzt keresni. ennyi az egész, kizárt, hogy más dolog legyen a háttérben!
  • ldavid
    #3447
    inkább az előbbi, olyat már eddig is láthattunk
  • JaSoN HuNTeR #3446
    de szerintem eljön az a idő is amikor már a konzolok is benne lesznek keményen a Warezba.Mondjuk én ahány konzolost ismerek alig van eredeti játékok.Mindegyik játékukat pesten a Bolhán veszik.
  • broman191
    #3445
    Véres a keze vagy csak a nap fénylik rajta?:O
  • gabo91
    #3444
    Múlti véget ugyis kénytelen lenne megvenni a játékot az aki múltizni akar vele.
    Lenne anyi bvétel PC-s eladásból mint konzolból, az egy másik dolgo hogy PC-s verziót többen warezolják igy jobban károsítják azzal a fejlesztőt mint a konzolosok.
  • JaSoN HuNTeR #3443
    de szerintem úgyan úgy lewarezolják konzolon is.De valószinű hogy kevesebben.
  • ldavid
    #3442
    egyetértek
    _____________
    új (kisméretű) kép
  • JaSoN HuNTeR #3441
    huzzál inkább a konzolos topikba...
  • Ragnar360
    #3440
    Itt csicska csak te vagy :D R* biztos nem :P hehe
  • rastaman
    #3439
    szerintem meg így szednek be több pénzt ezzel a módszerrel. gondolj bele. megveszed a konzolt a játék miatt hogy meglegyen a megjelenés napján, és utána pedig veszed szépen eredetiben a játékokat 16-17kért, feltéve ha nem akarsz warezolni konzollal, de akkor meg ugrik a garancia. pc-n viszont semmi plusz kiadás nincs, csak 1x kell a gépet megvenni, max a játékot meg letöltöd p2p-en. javítsatok ki de szerintem a konzolos úton sokkal több lé jön be nekik.
  • JaSoN HuNTeR #3438
    MOst nem az hogy konzolal van a bajom.ME a konzol az egy nagyon fasza dolog föleg a Wii...
    De érted most miért nem lehetne egyszere megjelentetni az összes platformon.Biztos több pénzt szednének be.Vagy nem is egyszere de ne fél év külömbséggel.
  • n3whous3
    #3437
    csicskák, jah
  • JaSoN HuNTeR #3436
    szerintem meg talán bekaphatja ez a csicska Rockstar.
  • DJ Skyline
    #3435
    majd talán az évvégén, talán
  • ldavid
    #3434
    még akkor talán érhető lenne, ha már egy éve kint lenne konzolra, na de így, hogy még addig is van 2 hónap...
  • n3whous3
    #3433
    :D
  • Hedic
    #3432
    GYERE MÁR KI PC-RE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ragnar360
    #3431
    Akkor zsír!

    Nem rossz kis lightos szám :P
  • ldavid
    #3430
    miért ne lenne felirat?
    egyébként a német besoroló szervezet oldalán ez van: "Sprache: deutsch"
    szóval elég valószínű hogy nem hagyják ki
    _____
    egyéb: az egyik bemutatón a Vibe FM ment a rádióban és az Inner City Blues (Make Me Wanna Holler) című szám volt hallható
    a DJ-nek pedig mély blues-os hangja volt
  • Ragnar360
    #3429
    Elolvastam a Kikizo 5 oldalas prevjét , kurvajó! Sok apróság derül ki ,ami épp megmaradt bennem mert a végefelé olvastam ,h belehet kapcsolni a feliratot ,bár ugyirták ,h ha nem értjük annyira jól a jamaicai beszédet akkor bekapcsolhatjuk a feliratot ,de akkor remélem mindenhol lesz felirat :) ugy mint az eddigi részekbe!

    Majd ha lesz kedvem kicsemegézem nektek az infókat az elözetesből.
    Elég sokat írnak a küldikröl ,h mentek mint mentek ,volt olyan is ahova többször elmentek csak éppen az idöjárás ,napszak nem volt ugyanaz stb. stb.
    Stand by , stay tuned !

    Amugy Kikizo azt irja ,h valszeg Márciusba jön egy Hands-on Multi prev + PS3 on is kiprobaljak a gamet ...huh de varom mar a konkrét multi infokat!

    Egyébként a képek jók ,nemtom mit fikázzák itt egysek őket.
    Nekem a sniperes tetszik nagyon meg amikor Niko sétál épp a nagy templom előtt! De a többi is jó.
  • csupaA
    #3428
    kínoznak minket én azt mondom
  • ldavid
    #3427
    én azt még nem olvastam el, de minden oldalon hasonlót írnak:
    "Car customization as seen in San Andreas will not make a return in GTA IV."

    2 új shot és egy artwork
  • LeryStar
    #3426
    hótuncsik ezek a képek, mostmár jöhetnének olyanok, amiken összevissza tört autók vannak..
  • Fido4life
    #3425
    egy GTA mindig GTA marad..
  • Ragnar360
    #3424
    Lehet tuningolni !!!!

    Én a Kikizo -ba ugy olvastam ,h a játékban lesz lehetöségunk atókat bérelni stb. és ,h azoakt nem lehet majd módositani v vmi ilyesmi
  • gabo91
    #3423
    Látom minden részletbe belekötsz. Konkrétan pedig nem magyarórszág a lényeg, nem miatad fogják meg nem a többi pár ezer magyar vásárló végett megcsinálni pc-re (ha netán megcsinálják)
    Egyébként pedig zárójelben lévő megjegyzésbe kötsz bele, mikor senkitsem érdekel.

    Vedd meg, legyél rá büszke aztán kész, én nem rendelkezem önálló keressettel, ha meg nyáron melozok meg gyüjtök pénzt akkor abbol elég gépet fejleszteni nem még a mostanában futoszallagon gyártott játékokra pénzt kiadni...

    Persze nyilván vannak akik megvehetnék mert futja rá nekik, de ők mégis inkább warezolnak, ezzel megint nem tudsz mit kezdeni... ő dolguk.

    És Lengyelórszágot megint nem értem mért kevered bele, nem a népességtől függ a dolog hanem a jövedelem átlagától.
  • n3whous3
    #3422
    "fényszorónál jólenne ha kilehetne verni a lámpát (mondjuk egy baseball ütővel). Igy jobban lehetne menekülni."

    Ez játék és nem valóság. Ha sötét van, attól még az útkereső rutin megy, szóval ha olyan feature nincs a játékban, hogy a rossz látási viszonyok hatnak a rendőrökre meg másokra, akkor nemtom honnan veszed, hogy ez így menne... lol ^^
  • n3whous3
    #3421
    "a földön lévő fegyverek körül sárga fény látható, és a küldetéseket indító fényt (pl. SA-ban piros) egy lefelé mutató sárga nyílra cserélték"

    Mintha azt mondták volna, hogy ezeket a faszságokat kiveszik a játékmenetből.
  • rotator
    #3420
    Csávó fején elég "érdekes" a textúra. Kb. mint Schwarzenegger a Predator végén talpig sárban.
  • BIZ0906
    #3419
    De akkor mi lenne az új a GTA V-be: XD
  • DJ Skyline
    #3418
    - tuningolni nem lehet: nem baj, SA-ban úgy sem volt nagy jelentősége, de a nitro azért jó dolog néha
    - a fényszórót lehet országútira és tompítottra is kapcsolni, de lekapcsolni nem: egy lépéssel előrébb, de még mindíg nem a célnál :D értem az alatt, hogy miért nem lehet lekapcsolni? :S pillanatokba tartana nekik megírni a scriptet
  • DJ Skyline
    #3417
    azért a híd még mindíg low-poly :) lehet látni hogy a szerkezete csak textúra, nem lehet átlátni rajta, ahol átlehetne ott azt elintézték fekete kitöltéssel Photoshopban (utolsó előtti sor, első képére gondolok) ahonnan épp ugrik ott már azért jó, bár még mindíg látható, hogy alpha csanel' is van ott (pixeles textúrák). de nem is baj, szét is menne mindenkinek a gépe ha itt hi-poly hidak meg ilyenek lennének. ez így lesz jó, low-polyn ^.^
  • ldavid
    #3416
    én nem emlészem, hogy lett volna szó róla, egyedül a spinner-es felni ugrik be, de az meg lehet csak egyedi verdákon lesz
    mindenesetre ne vedd még 100%-nak, volt már olyan, hogy egyik magazin leírt valamit, majd a másik megcáfolta