54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pepsi Twist
    #3495
    lol
  • ldavid
    #3494
    festik az új reklámot Manhattan-ben
  • Ragnar360
    #3493
    K*RVA ANYÁD JACK TOMPHSON!

    A GTA széria legnagyobb ellensége leírta a Take Two főnökét és támogatja az EA felvásárlási szándékait (PS3)
    (PlayStation 3)
    Jack Thompson több éve egyszemélyes keresztes hadjáratot indított a Grand Theft Auto széria ellen, ha nem létezne a Rockstar játéka talán senki sem ismerné nevét és törekvéseit.

    Thompson újra hallat magáról, ennél mi sem természetesebb, küszöbön a GTA IV megjelenése, azonban most más vizekre evezett az Electronic Arts vs. Take Two felvásárlási párharc kapcsán.

    Thompson büszke Take Two részvénytulajdonos, napról-napra figyelemmel követi a piac alakulását, a napokban levelet írt az EA vezérigazgatójának John Riccitiello-nak, melyben felajánlotta segítségét a Grand Theft Auto kiadójának megszerzésében.

    A több kilométer hosszú levélben Thompson a Take Two főnökét egyszerűen gazembernek nevezte:

    „Örömmel tölt el, hogy az Electronic Arts-al együttműködve kiüldözhetem Zalnick-et a Take Two betonbiztosan védett, üzleti falai mögül. Rajta vagyok az ügyön. Zelnick minden veszedelem forrása, én és az EA megszabadíthatjuk a Take Two-t ezektől a káros csapásoktól.”

    Jack Thompson még 2005-ben vásárolt Take Two részvényeket, talán ördögi tervébe minimális örömhormonok is keveredtek, mivel a legfrissebb adatok alapján a T2 kötvényei több mint 50%-al növekedtek. Habár esélytelen, hogy a papírosokkal bármiféle beleszólása legyen a kiadó mindennapos életébe, hasonló utat választott, mint ez EA. Más irányból próbálja bevenni a Take Two erődítményét.

    CSICSKÁK VAGYTOK MIND!!! EA VEL EGYÜTT!
  • Szasza20
    #3492
    Hát nagyon remélem hogy legalább akkora lesz mint a san andreas, fullosabb graffal! És legalább annyira moddolható lesz!
  • Ragnar360
    #3491
    Háát ez jó kérdés! :SSSS

    Sztem 100 ,de úgyis SOKKAL DE TÖBB IDŐT ELTÖLTÜNK A VÁROSBA EZEN KIVÜL :D
  • bubu13
    #3490
    most akkor 100 vagy 60-70 óra a végigjátszás?
  • Ragnar360
    #3489
    ÚJ ELŐZETES!
    forrás: gtagaming.hu

    sajna még mindig nincs a gtaplace.hu :( igy keresgéltem és ráakadtam eme fasza kis oldalra!)

    Az előzeteshullám folytatódik! A múltheti nagy sikerű előzetesek után, újabb zseniális előzetes érkezett, a francia játékmágnástól, a Jeuxactu magazintól. Az új infók ugyan nem valami lényegesek, ám nem árt ha tisztában vagyunk velük, így elhoztam nektek. Új képeket sajnos nem közölt le a magazin, így azzal nem szolgálhatok, de azért remélem sok jókedvvel olvassátok majd át az új információkat:




    A Grand Theft Auto IV fejlesztéséhez 5 év kellett, melynek folyamán nem kevesebb mint 300 ember vett aktívan részt. (by me: AZTAKURVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

    A legfrissebb hírek szerint a szél által elfújt újságpapírok ismét visszatérnek a játék mechanizmusába.

    A járókelők teljesen normálisok lesznek, semmiben nemfognak különbözni a való világban látható járókelőktől, ők is olvasnak-telefonálnak-cigiznek és így tovább.

    A magazin szerint Liberty City van akkora mint a San Andreas.

    A testépítés és a birodalomépítés nem lesz már jelen a GTA IV-ben az előző részek mintájára, valamint már nem lesz lehetőségünk pénzt csinálni az üzletek megvételéből.

    Ha néhány nagyon komoly bűnt követünk el, a rendőrségen kívül a hadsereggel is számolnunk kell.

    Niko minél jobb kapcsolatokat alakít ki, annál könnyebb és egyszerűbb küldetéseket vehet majd föl.

    A játékhonlap szerint a játék végigjátszása 60 maximum 70 órát vesz majd igénybe.

    Lehet hogy olykor-olykor többször is meg kell kísérelnünk a járművek (autók-motorok) beindítását, mire végre sikerül.

    A GTA 4-ben az alábbi bandák már biztosan helyet kapnak: Olasz banda, Puerto Rico-i banda, orosz banda, jamaicaiak, kínai Triadok és a Maffia.

    + 1 új kép az oldalon
  • Soldiers
    #3488
    itt van egy kis hír
  • Pepsi Twist
    #3487
    semmi új hír meg egyebek :S (már mindent láttunk :D)
  • Ragnar360
    #3486
    mi ez a nagy pangás ?:DDD
  • Ragnar360
    #3485
    Egy kis blogbejegyzés részemről! GTA IV kapcsán.

    Tudom ,h pc s topik ,de annak aki esetleg 360on tolja majd az nézzen be pls!
  • Ragnar360
    #3484
    Értem , akkor sorry ...mondjuk jobban örülök ennek mert még igy lehet legalabb :P

    Nem nagyon értelmeztem félre ,de itt pont a lényeget :) azt a 2000 embereset XD
  • JaSoN HuNTeR #3483
    érdekes lenne.1x csak lesz.
  • rotator
    #3482
    Nem cáfol semmit, csak annyit mond, egy GTA MMO-t nem úgy képzel el, hogy 2000 ember rakétavetővel rohangál egy városban. :) A lényeg, hogy kicsit messze vagyunk még egy GTA MMO-tól, de vannak rá tervek...
  • Ragnar360
    #3481
    igen ezt mondja ....de a végén meg cáfolja ^^
  • rotator
    #3480
    Szerintem inkább olvasd el még egyszer. A jelenlegi multiplayer módok nem tekinthetők MMO-nak, de a célok célja (golden goal) az egy MMO alapú GTA lenne, ami ötvözné a játék sajátosságait a tömeges előfizetős mókával - egyelőre viszont még ő se tudja, ezt hogy lehetne megvalósítani, bár ötletük van rá.
  • Ragnar360
    #3479
    kurva anynukat , az ujsag végén odavan irva ,h egm.1up.com on van videó stb. a látogatásrol ,de basznak felrakni ...de elvileg még friss az ujság is :D
  • Ragnar360
    #3478


    Én ne tudnám ?
    Max , csak n -et nyomtam m helyett.
  • Ragnar360
    #3477
    Jó volt olvasni Sam beszédét oldalakon keresztül :)

    Sokat beszélt a botrányokról ,h mindenbe belekötnek , FASZÁUL MEGMONDTA A MAGÁÉT AZ BIZTOS :DDD helyes-helyes :P (akit érdekel elolvassa) A játék kapcsán is sok mindenről beszélt ,rengeteg mindent kikéne emelnem de tényleg érdemes átolvasni ,jófej csávó nagyon! Mulzpiplayerről nem sokat árul elt ,azon kivül ,h nagyon jó lesz , jelen lesznek benne a szokásos módozatok és elvileg eddig nem látottak is. Arra a kérdésre ,h GTA MMO ...mondhatjuk ,h nemmel válaszolt.
    Nem szószerint idézem ,de a lényeg : "nem látja értelmét ,h 2 ezer ember lövöldözze egymást"
    Na mégis idézném inkább , "Having 2,000 people run around a map shooting each other, that's just not interesting to me."
    Ezen kivül még több mondatban is kifejtette MMO ról való álláspontját : "I think that's the golden-goal kind of thing" Magyarul ,hogy az a jéghegy csúcsa.
  • ldavid
    #3476
    olyan hogy San Houser nincs, vagy Dan vagy Sam
  • Ragnar360
    #3475
    Semmit nem írtam el!
  • Pepsi Twist
    #3474
    sztem elírta mert az S a D mellet van :D
  • ProGabe #3473
    -Rumor is that Niko Bellic is inspired by a favorite driver in Rockstar's driving service.
    -If cars take on too much damage, the engine may stall, requiring you to escape on foot and find a new one.
    -Tapping up on the D-Pad brings up the phone where you can access text messages, an organizer, multiplayer modes, a camera, and contacts list, which becomes updated automatically as you meet people. Tapping up a second time will bring up the keypad to make calls.
    -The more advanced model of the phone, including the MP3 player (radio on the go), is not added until later in the game.
    -Lazlow is confirmed to return on the radio.
    -Emergency vehicles respond in real time from their stations around the city. Calling the police can be a handy trick when you need to obtain a police car for a mission - pick one up at the station when no one is around.
    -Again, developing relationships with people will be a crucial part of the game. The better the relationship with someone, the more you'll benefit. If you ignore someone for too long, they will start contacting you with angry messages.
    -Mission dialogue varies after any failed attempts.
    -Portions of the city are closed off at the beginning of the game due to a terror alert. Though Niko can visit the unlocked islands, but that will cost as a heavy increase in the heat level.
    Niko is said to be a man with no country, in the same was as Claude had been known as a man with no name.
    -Niko spent time in third world prisons.
    -All the ladies love Niko Bellic. Girlfriends will again play a big role in the game as a subsidiary of building relationships - although this time it will be more incorporated into the story.
    -No more invisible ramps. AKA, the new skeletal-animation system will have Niko's body and specifically his feet fall naturally onto different services. (On a set of stairs, Niko will take each step, not walk up an invisible ramp). It's a subtle feature that's explosively illustrated when Niko or any NPC is run down by a car or dragged by a bumper.
    After telling Houser how much they enjoyed cooking grenades and tossing them out windows of a car, he offered a hint about the online multiplayer "I just like running up to a bunch of players with the grenade cooking in my hands and taking them all out with me."
    -You can resist arrest when getting busted by tapping A/X. This however will reward you an additional wanted star.
    -If you enjoyed the San Andreas multiplayer modes, then you should be a happy with GTA IV online.
    The motion sensing in the PS3 version will work in "a way that makes sense" is all Sam Houser would reveal.
    -At first, the map of Liberty City was to be enormous - roughly the size of the state of New York. It seemed logical to go bigger at first, but Rockstar decided the focus should be about making the whole GTA experience larger.
  • n3whous3
    #3472
    Ki az a San Houser? :D Én Dan Houserről halottam. És ahogy látom a cikkben is SH van... ez most kicsit érdekesen ért engem :D
  • Ragnar360
    #3471
    Itt van a 13 oldalas EGM PREVIEW bescannelve ,JÓ MINŐSÉGŰ! - 3 új kép! + San Houser INTERJÚ JEJEJE :P
  • Ragnar360
    #3470
    gta4.net

    de ez csak töredék elvileg meg képek sincsennek majd ellátogatok ennek az oldalára (EGM)
    stay tuned! :P
  • Ragnar360
    #3469
    EGM Exclusive Preview
    Posted by adamcs at 19:51. Category: Previews

    US magazine Electronic Gaming Monthly have published a new thirteen-page preview of GTA 4 in their April issue. As we revealed last month, EGM were invited exclusively to Rockstar North's building in Edinburgh, Scotland, and bagged an exclusive interview with Rockstar Games president Sam Houser. There are also three new screenshots in the article.

    A few points worth noting:
    Apparently Niko Bellic was inspired by a favourite driver from Rockstar Games' car service.
    There are 14 radio stations in the game, not 18 as was previously suggested.
    Niko is an old soldier who spent time in third-world prisons.
    On the subject of multiplayer, Houser says: "I just like running up to a bunch of players with the grenade cooking in my hands and taking them all out with me." A range of 'standard' multiplayer modes are available, in addition to some which haven't been tried before. Nothing else was revealed unfortunately.
    For the new melee-combat system, Rockstar consulted a UFC master of the Israeli special-forces martial art, Krav Maga.
    When GTA IV was first being planned, Aaron Garbut (Rockstar North's art director) unveiled an enormous map featuring Liberty City surrounded by countryside the size of New York state. This "megamap" seemed the logical step after San Andreas, but R* soon decided to change their focus, and work on creating a larger GTA experience instead of just a larger map.
  • Ragnar360
    #3468
    király geccc :DDD

    amugy vna uj exclusive elözetes tán ,mindjárt átnézem
    stand by!
  • ldavid
    #3467
    ez most kivételesen csak egy fan műve :)
  • gabo91
    #3466
    :) böszme reklámokat csinálnak...
  • ldavid
    #3465
    Niko Brooklyn-ban
  • gabo91
    #3464
    meglepő dolgok.
    majd elválik hogy milessz
  • rotator
    #3463
    Nehéz megmondani, mennyi PC-s játékot adnak el, mert a konzolokkal szemben itt vannak a boltihoz képest egyéb terjesztési módok is. Pl. az NPD jelentése szerint, ami csak az USA bolti eladásokat nézi, az Orange Boxból kb. ugyanannyi vagy több konzolost adtak el, mint a PC-sből. A Valve szerint meg 360+PS3-bólon együtt 1.5 millió ment el, PC-re meg ennek a többszöröse(!), mert ugye ebben benne van a Steam is.
    A Mass Effectnél kiválóan látszódott, hogy meg lehet dobni a konzol eladásokat egy PC-re be nem jelentett játékkal. Rengetegen vettek csak a ME miatt konzolt, lévén hasonló játék nemigen van 360-ra, a többség ezen vásárlók közül mással nem is játszott rajta. :) Most meg szívnak és anyáznak (jogosan), mert kiadtak egy csomó pénzt valami olyanra, aminek a javított változata kijön PC-re (ráadásul olcsóbban). Persze igaz, ők fél éve tolhatják, mire megjelenik, ami nagyon nagy idő.
    A Rockstar nyilván szép szerződéseket kötött a két nagy konzolgyártóval, ha jól emlékszem, eredetileg PS3-only volt a játék, aztán beszállt egy kis lóvéval az MS is, utána még megfejelték némi extrával. Szinte 100%, hogy jön PC-re, mert a "nem bejelentés", és a "bejelentés, hogy nem" között lényeges különbség van. Utóbbi pl. a SW: Force Unleashed, na az ne, jön PC-re. De amiről nincs semmi hír, az eddig még mind kijött, csak késéssel.



  • Hymtozis
    #3462
    Ezzel egyet értek! (Plusz még az is jó, h SA-ban is pl csomószor "ingyen kést" is jelentettek.) =D
    Szerintem (remélem) maradnak.
    De annyit változtathatnának, h okosabbak (nem kezdenek el őrjöngeni, rohangálni, ha rájuk dudálsz), illetve szebbek lehetnének.
  • rastaman
    #3461
    legalábbis remélem. szeretem leütni őket és elvenni a pénzüket :D
  • rastaman
    #3460
    gta3 óta minden részben volt. szóval sanszos megint
  • kifli
    #3459
    honnan veszed hogy lesznek k**vák? :D (a konditermet is kivették...)
  • rastaman
    #3458
    ha egy kis "on" is kell:
    ha felveszek 1 ku**át, akkor megint csak ülni fog az anyós ülésen miközben dülöngél az autó (mint az eddigi részekben) vagy most már lesz is valami akció ?!
    jöhetnek a tippek
  • gabo91
    #3457
    Értelek, az csak egy példa volt.
    Lehet.

    "de azokból akik meg is veszik boltban a játékokat azokból a konzolos táborban biztosan több van"
    Ezt hogy érted, számszerint több konzolos fogy mint PC-s vagy százalékban, a pc játékosok kisebb része veszi meg mint a konzolosoké.

    Lényegében ha számszerint több konzolos fogy mint pc-s akkor több a bevételük, és kevésbé károsítják öket a warezos konzolosok, mint a pc-sek.

    Ha százalékról van szó akkor az nem egyezik az számokkal igy lehet az mint az elöző verzió, de lehet az is hogy nagyobb a bevétel pc-s eladából ugyanakkor ott több a warezos is.

    Na de az offolástól nem fogják kiadni.
  • ldavid
    #3456
    amit zárójelben írtál abból következtettem, hogy ha ide járnak akkor már erről az országról van szó
    viszont ha globálisan értetted akkor lehet, hogy igazad van és tényleg kevesebben játszanak konzolon (nem tudom),
    de azokból akik meg is veszik boltban a játékokat azokból a konzolos táborban biztosan több van (az online játékokat ne vegyük most bele)
    ...és már megint átmentünk off-ba