54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Mas7er
    #3735
    - Ha sokáig nem mozdulsz Niko-val, az türelmetlenül elkezdi ropogtatni a nyakát, utána pedig a karját és a lábait.
    - Ahhoz, hogy a Brooklyn hídon átmehess, 5 dollárt kell fizetned, ám ha rendőrautóban ülsz, ingyenes az átjárás.
    - Niko mobiltelefonja egy Sony Ericsson W800i-re hajaz majd.
    - Bár ezt már többen tudják, a Grand Theft Auto IV-ben ismét Francis International Airport lesz a reptér neve.
    - Néhány küldetés során, és valószínűleg szabad mászkálás közben is használhatjuk majd a rendőrségi CB rádiókat.
    - Nikolai Bellic nevét, - sokakkal ellentétben - Bellik-nek kell ejteni, és nem pedig Bellics-nek. [A Nikoláj-t gondolom mindenki tudja ]
    - Mobilunkkal a rendőrökön kívül a tűzoltóságot, és a mentőket is hívhatjuk.

    by gta place .hu from games aktuell
  • Mas7er
    #3734
    De azért bocs, hogy ide is írok, meg a konzol topicba is!
  • Mas7er
    #3733
    29.-én, tévedés ne essék, Én is MEGVESZEM!
  • broman191
    #3732
    GameKapocs cikk a multiról, nem hiszem hogy sok újdonság van benne, de ez it több mint a vita :)
  • n3whous3
    #3731
    Nade mit rontod itt a levegőt, ha konzolos vagy? :D
  • broman191
    #3730
    Ilyen gonoszak lennénk... :))))
  • rotator
    #3729
    Csak aztán nehogy te sírjál, amikor az első cutscene után elakadsz a sztoriban, mi meg nem tudjuk fogni a kezedet, hogy merre tovább! :P
  • broman191
    #3728
    Plz ne röhögj ki minket
  • Ragnar360
    #3727
    Na ezt akartam mondani ,hamár engem lefikáztatok én meg majd jót röhögök rajtatok mikor sírtok ápr. végén. PC-s verzióra várhattok skacok :D
  • broman191
    #3726
  • rotator
    #3725
    Majd mi is üvöltünk, ha bejelentik PC-re, hehe!
  • Ragnar360
    #3724
    hát csalódnom kell "benned" ,de ez van :D szvsz ugyis hidegen hagy téged ha én csalódok benned
  • Mas7er
    #3723
    Regnar fan barátunk legszívesebben üvöltené a világ felé az érzéseit!
    Per Pill. megértem!
  • ldavid
    #3722
    tiszta óvoda..
    Ragnar te meg inkább hanyagold a 3691-eshez hasonlókat (meg úgy általában a nagy betűket) és akkor mindenki happy lesz
  • broman191
    #3721
    Szerintem az emberünk kis túlzással fejezte ki gondolatait de ezért ne ítéljük el...az érzés a Far Cry-t idézi. A sok trailer és kép után amikor feltettem alig hittem a szememnek milyen szép és jó volt:)

    písz dudez
  • Pepsi Twist
    #3720
    sztem te csak simán eccerűen függő és hiperaktív vagy ^^
  • bertino
    #3719
    szerintem rakassunk rá kényszerzubbonyt.
  • Ragnar360
    #3718
    Ezek a negativumok sose hatottak meg ,azt hiszel amit akarsz barátocskám :) ,de bizton állithatom kurvára nem vagy képbe ...íme pár szó amit nem árt tanulmányoznod: fan és ennek módozatai pl. fanatic ,hc azaz hardcore ,hc gamer stb.
    Te biztos a húsfeldolgozás fanja vagy!
  • Ragnar360
    #3717
    Kéremszépen nem teccik látni a művészetet a dolgokban :D

    Dávid kolléga tudja ezeket ,ő is legalább ennyira fan...csak sikerül magába tartania a ....nameg persze ő a házigazda :DDD
  • hen-tes
    #3716
    omg..
    Azért ugye barátaid vannak? Komolyan, mint egy 10 éves kis buzi, aki a játékokra veri ki.. D:
    Ijesztő!
  • kopa1
    #3715
    Mióta a Lipót bezárt, te is csak netkávézóba bírsz menni mi!
  • KG21
    #3714
    get a life
  • rotator
    #3713
    Nem tudom, mit szívsz, de szerintem csökkentsd a napi adagodat. :)
  • ldavid
    #3712
    kiderült, hogy a korábbi magazin borítóján Roman barátnője, Mallorie látható (#3689)
  • Ragnar360
    #3711
    Én sztem már csak annyit füznék hozzá ,de mondjuk már lehet ,h mondtam :D ,na mind1 :P
    ,szal ha körbenéztek,belegondoltok a játékok 99% -nál jönnek a gameplay videók...TÖMKELEGE! Gameplay képek ....rajta a HUD stb. De mikor odakerulsz,h játszol vele ,teljesen más hatást ad vissza.

    DE van a GTA ami más,ami kiemelkedik és tudja mitöl jön el a katarzis ...mert a trailereiben soha nem mutat semmit a majdan majd játékos által irányitott szemszögből ,nem látjuk a HUD-ot ÉS PONT ITT VAN AZ EGÉSZ VARÁZSA(legalabbis a dolog ezen részén :D) :
    mikor majd ott megjelenik elöttem és nyomom az előrét , FELSÍKITOK,ordítok, mégegyszer megpöckölöm mire tényleg elhiszem....a kezeim szinte remegni fognak, a joy majd kiesik a kezemből ...adrenalin fullon és ugrálok örömömbe:D és közbe hangosan mondogatom : ÁÁÁÁÁÁÁÁ GECCCI EEE KURVAJJÓÓÓ ÁÁ MILYEN JÓ NÉZ KI TE ....stb stb stb stb...............
    Ja eszembe jutott a szó skacok EUFÓRIA v milyen érzés mán XD eufórikus ,na mind1
    Rockstar gonna be rock...hihetelenek a srácok!
  • HUNMemphis
    #3710
    YEP! Ők fasza srácok!A GTA IV-el bukni nem lehet.Egyszerűen elképzelhetetlen.
  • Ragnar360
    #3709
    Kiváncsiak lehetünk én is az vagyok :D ....de abban biztosak lehetünk ,h a Rockstar MEGOLDJA!
  • HUNMemphis
    #3708
    Pontosan!Remélem hogy nem válik valóra.Ezért vagyok kívánmcsi hogy mégis hogyan oldják meg /=)
  • rotator
    #3707
    Na PONT ezt a fajta értelmetlen ökörködést akarja elkerülni a R* a leendő mmo-ban.
  • HUNMemphis
    #3706
    Hát jah!Az egész város égne meg robbanásoktól lenne zajos.Sztem egyenlő lenne egy 3.világháborúval.
    Persze szar lenne mert mondjuk végre felcsatlakozól találsz egy dögös kocsit még el is sikerál kötni erre bumm rakéta.
    Na jó akkor korház.Jön egy srác bumm fejbelő.Vagy valami cheater tankal agyonnyom.
    Vagy lopsz egy röpzit és éppen szállsz fel de valami vadbarom behajt eléd és belelök a vízbe vagy felrobbant téged.
    Áhh nagyon érdekes lesz és én fogok rá áldozni egy bizonyos összeget hogy nyugodt szívvel játszhassak és azt mondjam:"Igen nekem eredetibe van meg a világ legjobb játéka".
  • Ragnar360
    #3705
    blogom ...komment plx!

    Kandurex ,ha nem gond beidézném azt a 2 hozzászólásod amit a multirol irtál alant....tetszik :P
    #3687 , #3695
  • Alwares
    #3704
    Micsoda engine kéne ahhoz :D
  • Kandurex
    #3703
    live miatt, a boxok csak azon mozognak :/
  • rotator
    #3702
    Nem mintha érintene, de a boxosok és ps-esek vajon tudnak majd egymás ellen játszani online, vagy mindenki csak a saját fajtájával?
  • bertino
    #3701
    na ez zsír ez a plusz ablak a szövegmező felett

    ilyet sok fórumba kéne csinálni.
  • ldavid
    #3700
    20-án további rádió részletek, képek és letöltések kerülnek fel a hivatalos oldalra
    27-én pedig egy új trailer melynek címe(i): "Good Lord, What Are You Doing?" aka "Everyone's a Rat"
  • HUNMemphis
    #3699
    Nah akkor már nem lesz gáz.És mondjuk ha Isten is úgy hozza talán kultúrált játékosokkal dob össze.
    Nem valami 12 éves cheater kis lurkóval =)
  • ldavid
    #3698
    16 játékos a max
  • HUNMemphis
    #3697
    Látom lesz ez a Free Roam!Beindúlt a fantáziám és arra gondoltam, hogy tegyük fel több server lesz és ha te a Free Roam MP módot indítod vagy választod akkor olyan lehetne mint a WOW vagy GW + a TDU.
    Mész az utcán és csatlakoznak az emberek.Jó sokan vagytok.XD micsoda káosz lenne mindenki lőne a másikra rakétavető bumm elszáll a kocsi agyonnyomja a x. játékost.Szóval izgi lesz.
  • Mas7er
    #3696
    Márcsak 2 dolog kell

    1.Megjelenjen
    2. El tudjam indítani a LIVE- ot!