54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • kopa1
    #3775
    Akkor a fórumozás és idegeskedés helyett ajánlom a Magyar helyesírási szótárt! Thx és bye!
  • Ragnar360
    #3774
    Én nyugott vagyok, csak néha a hozzád hasónló hülygyerekek felhúznak ,nameg aki csinálta a videot.
  • ldavid
    #3773
    azt kihagytad, hogy a Take2 sohasem rakja be a logóját intrókba, sőt játékokban is ritkán látni (inkább borítón)
  • rotator
    #3772
    Vegyél be egy Xanaxot.
  • Fido4life
    #3771
    reménytelen
  • kifli
    #3770
    Az lesz majd vicces ha tényleg ez lesz az intro :P
    ( én is kizártnak tartom)
  • bertino
    #3769
    úristen...
  • Ragnar360
    #3768
    Megnéztem még1xer ezt a kamu introt ,de akkora fos szar és annyira idegesit ÁÁÁÁÁ kizárt ,h ez az intro legyen meg is mondom miért:
    1. a zene kibaszottul nem illik ide ...tisztára mint vmi buzi nyálas filmben (ööö titanic pl) mint egy múzsa zene ÁÁÁ FUJJJ
    2. Tán titanicot mutatnak benne vmi a jokurva annya már ...ekkora szart ráadásul még a hajó is kürtöl ÁÁÁÁ SZÁNALOM!!!!!!!!!
    3.túl rövid lenne intronak
    4. semmit se mutat
    5.a lógónál menő zene mintha vmi western filmböl lenne kivéve
    6.JA ÉS A LEGFONTOSABB,H AKI ISMERI A ROCKSTART AZ TUDJA ,H AZ ÖSSZES JÁTÉKUKBAN AZ INTRO ALATT EGY A JÁTÉK UGYMOND FONTOSABB KÉSZÉTÖIRÖL LÉVŐ STÁBLISTA MEGY! (azért mondom igy,mert a végső credits az jóval hosszabb ugye) és mindeközbe a játékból mutat jeleneteket TRAILER SZERŰEN!

    Na ugyhogy erről ennyit....mennyen az annyába aki csinálta ez a fake szart!!!
  • Ragnar360
    #3767
  • Ragnar360
    #3766
    ÚJ EXCLUSIVE KÉP! evilavatar.com -tól (hogy mik nem vannak manapság:D)
  • Soldiers
    #3765
    érdekes egy CIKKKK
  • Ragnar360
    #3764
    Loool ez de szar :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    A zene fos , meg az intro is ennyiből lehet tudni ,h fake ....ennyiiiiiii
  • Attila8805
    #3763



    jayman1366 (26 minutes ago) Show Hide

    dt042908= DeepThroat 04-29-08(release date)

    for those who know deepthroat, he found out some pretty big stuff back when we didnt know much. this dramatically upps the chance that this vid is real.
  • ldavid
    #3762
    szerinted miért linkeltem úgy hogy fake (vagyis hamis) intro?
  • Mas7er
    #3761
    guszta, de tényleg igy kezdődne?
  • ldavid
    #3760
    fake intro, talán megér egy blikket
  • Ragnar360
    #3759
    Igen tudjuk ,de kavart már mindenki mindent :D ....viszont ALAPBÓL tuningolt kocsik elvileg lesznek, valszeg énis azért kevertem.
  • broman191
    #3758
    Mivel "reconfirmed" így jó hogy tudjuk már...kár-.-'
  • n3whous3
    #3757
    Uccsó mondatot sztem már tudjuk jó régóta
  • Ragnar360
    #3756
    Vmi portugál elözetesbe: ,uccsú mondat befigyel XD

    We already know that you can use the database in LCPD police car computers. However, BGamer states that you can take a picture of someone with your cellphone and then search for that person in the computer to find all of their information. Does this mean you can look up anyone and find their address? We will have to wait and see!
    The magazine editors asked Rockstar Games if there was any place that they could see some Portuguese pedestrians or a Portuguese part of town. Rockstar Games told them to drive to an area north of Alderney. When they arrived, they found themselves in a Portuguese neighborhood with flags and posters representing their culture.
    When the car alarm is triggered, the police units in the area will be aware of it.
    Rockstar Games reconfirmed that car customization will not be available in the game.
  • DJ Skyline
    #3755
    miér, mi a baj vele?
  • ldavid
    #3754
    lassan kész a játék és mostanság optimalizálják mind2 konzolra, az van xD
  • n3whous3
    #3753
    Hja FEKETE... aham, már látom :)
  • Drephis
    #3752
    jobb fölül, nézd meg jobban.
  • n3whous3
    #3751
    Lehet hülye vagyok de én rohadtul nem látom miről beszéltek...
  • grebber
    #3750
    Lol visszafejlödik a grafika vagy mivan?
  • Hymtozis
    #3749
    Most nézem ezt a fórumot, és látom, h a szüvegdoboz fölé (ahova most írtam) oda van írva.
  • totyak
    #3748
    Most nézegettem a hivatalos oldalt. Lehet, hogy csak nekem újdonság, de láttam hogy március 20-án frissítés lesz a zene, kép és letöltés szekcióban. Március 27-én pedig új trailer jön. Sőt megnyílt a Music szekció is. Igaz még csak két csatorna van benne, de a körvonalakból kiderül, hogy 18 csatorna lesz.
  • Pepsi Twist
    #3747
    lol láttam már hamarabb is... azt hittem direkt hagyták ott :D
  • ldavid
    #3746
    az 5 csillagot észrevettétek a sarokban? (#3737) /véletlenül hagyhatták rajta/
  • kuci06
    #3745
    gamestar hír a multiról
    Olvassátok el a kommenteket! xD
    (nem reklámnak szánom, de azt az élményt, ami az olvasás közben ért, nem szeretném csak magamnak megtartani :D)
  • Mas7er
    #3744
    bocs, h itt okvetlenkedek, de ha még nem közölte senki itt, majd én megteszem!
  • Mas7er
    #3743
    Amikor a játékot tesztelő szerkesztők kezükbe kapták az Xbox kontrollerét, egyből egy érdekes eseményre lettek figyelmesek. Az utcán egy férfi menekült a rendőrök elől, majd Niko-nak majdnem nekiment. A manővertől elesett, majd a rendőrök felszólítására felállt. Az eset után a rendőrök elszállították autójukban. A szerkesztők állítása szerint több ilyen, és ehhez hasonló események tarkítják Liberty City, amúgy sem unalmas városát.
    - Az irányítás nagy vonalakban hasonló az előző részekben megismerthez.
    - Az autó gumijának kilövése után a jármű vezetője szinte teljesen elvesztheti az irányítást járműve felett, és ennek következtében akár falnak is csapódhat.
    - A GamePro-s srácok egy újabb rádióállomásra is fényt derítettek, melynek neve Beat 102.7. Talán a március 20-i hivatalos oldal frissítése során ezt az állomást is viszont láthatjuk a többi 18 (!) mellett.
    - Az utakon akár találkozhatunk fákat szállító kamionokkal is, melyek egy nagy ütközés során le is eshetnek. Talán felhasználhatjuk ezt a funkciót a rendőrök elől való menekülés közben is [á la NFS: Carbon

    gtaplace.hu
  • Ragnar360
    #3742
    Óóó nem ismersz te engem :D menj át a 360 topikba és ird be ,h Ragnar szokott e elakadni jatekba :DD
  • ProGabe #3741
    gondolom mentő és tűzoltóautóban ülve sem kell majd fizetni a hídon

    kik azok a barmok,aki beliCSeznek? :D
  • ldavid
    #3740
    ez még nem, de hasonló volt már, pl. ez
    a környék meg a 2. trailer-ből (is) ismerős lehet
  • n3whous3
    #3739
    Szerintem is
  • Pepsi Twist
    #3738
    ez má vót sztem (vagy dezsávűmvan)
  • ldavid
    #3737
    egy új screenshot
  • ldavid
    #3736
    volt aki rosszul ejtette? lol
    amúgy mobilokból többféle lesz, valószínűleg lehet majd cserélni őket