54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • DJ Skyline
    #3859
    ki a f@szt érdekel a grafika, ha a játékélmény überelni fog, hm? teljesen jó ez, szarok a gombra (tudom hogy blog), kb az ilyen képeken, meg 1-2 átvezető animáción fog látszani az a 3 gomb, játék közben úgy sem azt fogja figyelni az ember, hogy most hogy néz ki a gomb :D bár a fél kisujjnyi ing már már lassan pulóver lehetne vastagság miatt :D de nem baj, ez így lesz a jó
  • Morfi
    #3858
    Én megvárom a pc-s verziót. De van mikor nem is kell annyira adn ia grafikára. Ha jó lesz a játékélmény akkor nem is érdekel hogy milyen pixel lesz, nem fog érdekelni :)
  • bertino
    #3857
    én sem tom mit variáltok a grafon, hisz egyáltalán nem nagyszám.
    lesz amilyen lesz... ugysem lehet majd konzolon sokat változtatni rajta.
  • ldavid
    #3856
    nem ő az elkövető: "Blogon találtam"
  • Morfi
    #3855
    Hehe, ha olyan grafikája lenne a mai játékoknak amire mindenkinek a nyála folyna, a ma kpaható erőművekből legalább 4-et kellene összeolvasztani :D És Cat02 gondolj bele, ha játszottál a GTA:SA-val nem mondtad rá, hogy hű de szar a grafikája, nem is játszok vele :D Erre csak annyit hogy türelem és majd kiderül mire képesek.
  • n3whous3
    #3854
    1. nemtom mit abalyogsz, bőven ok a grafika
    2. hitman 2-t minimum 6x kijátszottam, büdös életbe ilyen fegyvermodell nem volt benne :)
  • bazs1
    #3853
    nekem így is jó lenne...
  • Cat 02 #3852


    Blogon találtam
    "Nem is tudom. Az a géppisztoly mintha a Hitman 2-ből lépett volna elő, legalábbis a 3d modell és a textúrák engem arra emlékeztetnek.

    A zakó jobb ujjának gombjai is láttak már szebb napokat. A főszereplő bal válla alatti kis tartóoszlop pedig valamilyen fényáteresztő anyagból készülhetett. Az autós képek is hasonlóak szerintem, ott is hiányzik "ez-az".

    Ez minden, amire a készítők és a RAGE engine képes?

    Jó jó, tudom én, ez még "work in progress", de akkor minek kirakni ilyen képeket?"

    ...
  • BIZ0906
    #3851
    Helyesírást nem nézni! :D
  • BIZ0906
    #3850
    Így még értehtőbb is :)
    Kötelességük kiadni PC-re és lehet, hogy férre is teszek rá lét :)
  • JaSoN HuNTeR #3849
    elég király.Ilyen PC ház is szép lenne.:)
  • Ragnar360
    #3848
    Na ez KEGYETLEN DURVÁN NÉZ KI!
    NEKEM IS KELL ILYEN WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ó magyarország a szép hazmá...valószínü ,miért ide születtem :D
  • n3whous3
    #3847
    linkt
  • Yoda001
    #3846
    és hol olvastad? gameszar?
  • mustang93
    #3845
    Van egy jó hírem pont olvastam hogy kifog jönni pc-re de még ez idő kérdése.
  • ldavid
    #3844
    inkább a konzolos topic-ba kellett volna
    ________
    új multi infók és pár új scannelt kép
  • bazs1
    #3843
    omfg link5
    most lett kész
  • Yoda001
    #3842
    ez a fekete szín ehez a képhez ....
  • bertino
    #3841
    ujreg.
  • ChuckyHUN
    #3840
    1 Hszben nem ment volna?
  • Mas7er
    #3839
    nagyon kemény!
  • Mas7er
    #3838
    Egy ilyenre lecserélném az elözőt!
  • Mas7er
    #3837
    [IMG][/IMG]
  • Mas7er
    #3836
    [IMG][/IMG]
  • bertino
    #3835
    GTA... szép ?!

    eh... :D
  • HUNMemphis
    #3834
    Bizony ezek a videók az etalon szinten vannak.Ilyen munkát öröm nézni és szívem szerint megtanulnék így készíteni filmeket játékokból.Jelenleg a Test Drive Unlimited-en dolgozok mert van egy klubbom és pár vállalkozó szellemű barátom akikke legyütt dolgozhatok.
    Sajnos a TDU korlátozottab mint a GTA SA.Olyan szempontból, hogy itt nincs Camera Hack.Ezért nehezebb maradandót alkotni.
    Jelenleg 60%-os a videóm.Ha kíváncsiak vagytok rá akkor szívesen linkelek ide is.
  • kuci06
    #3833
    köszi!
    nem lesz semmi 8o
    ha egyszer kiadják, biztos, hogy mégegyszer végigtolom a játékot :D
  • DJ Skyline
    #3832
    ez, de még nincs kész, és bugos kicsit
  • Kandurex
    #3831
  • kuci06
    #3830
    wow, melyik mod ez? :D
  • tarti19
    #3829
    ember 4 éves játékról van szó:) raádásula ps2-es grafika megegyezik a pc-s verzióval:) pont ezért 4 év az 4 év
  • rotator
    #3828
    Nem sokkal rosszabb, mint a legújabb képek. Főleg a karik, a háttér + jáművek még elmegy. :)
  • rotator
    #3827
    Ez a PS2 verzió, naná, hogy ronda!
  • bazs1
    #3826
    nem ronda ez, bár lehetne szebb is:D

    viszont ha jól tudsz vágni máris jobb:
    link1
    link2
    link3
    link4

    és van egy elég érdekes mod is:





  • ProGabe #3825
    a mai világban az,hogy nincs megcáfolva hivatalosan hogy nem lesz egyenlő azzal,hogy meg fog jelenni PC-re!
  • Kandurex
    #3824
    Egyéként hihetetlen mennyire megszépíti a múlt az emlékeket,...tényleg ilyen ronda volt a San Andreas? Pedig, nem is olyan rég még el voltam tőle halva, hogy milyen szép, nagy stb.
  • Kandurex
    #3823
    azért remélem tévedsz, kiábándító lenne, ha nem lehetne itt róla dumálni, a konzolos részben a topik nem ennyire aktív :/
  • Bullitt
    #3822
    Nekem valami azt súgja, hogy ezt a GTA-t mi nem fogjuk asztali PC-n tolni :S
  • DJ Skyline
    #3821
    az első lámpája meg BMW E39, szóval szerintem nehéz beazonosítani! GTA tele van ilyen "mix autókkal", kicsit innen, kicsit onnan :D
  • ldavid
    #3820
    szerintem ez inkább hasonlít Imprezára / de ez is félig EVO