54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • n3whous3
    #3899
    basszus, ezek a képek... :OOOOOOo
  • Ragnar360
    #3898
    Asszem a trailerig bőven van mit kibeszélnünk :DDD

    Pl most kapásból észrevettem ,h végre a mezei redőrök nem csak pisztolyt használnak majd ;)
  • Ragnar360
    #3897
    HOGY CSOROGJON SZÉT A NYÁLLATOK GECCA :D (kicsit széthúzza a topikot dehát nembaj az :D) MUILT PIKCSEK NAGYRÉSZT :P További jó estét mindenkinek xD




  • broman191
    #3896
  • Ragnar360
    #3895










  • Soldiers
    #3894
    látom új képek jöttek
  • Ragnar360
    #3893










  • broman191
    #3892
    Legyen rap,rock,funky és jóban leszünk:)))
  • DJ Skyline
    #3891
    remélem rádiók közé visszatér az MSX FM
  • ldavid
    #3890
    azt nem mondtam, hogy engem hidegen hagy, csak az olyan megnyilvánulásaidra gondoltam amilyeneket már korábban is láthattunk (extázis, katarzis stb.) xD
    /volt akit már zavart
  • broman191
    #3889
    Teljes nyugi lesz előtte is és utána is annak tükrében hogy PC-re várom:) Megnézem vagy kétszer és
  • Kandurex
    #3888
    Ragnar360nak 29. estére elő van már készítve a 2-3 órás (attól függően mennyire őrül meg) nyugtató BAN

    azért időközönként vissza engedjük, hogy élmény beszámolót tartson velem együtt :))

    Ps: azért félelmetes elgondolni, Gears Of War szint egy egész brutál nagy városban!
  • Ragnar360
    #3887
    Hát ha a trailer utan nyugottan tudsz irni , akkor belöled nem hoz ki szart se :D amugy igen azt mondom én is amit ott olvastam ,remélehetöleg több mint 2 perc
  • broman191
    #3886
    Mindegy milyen hosszú csak jó legyen...de elrontani úgysem tudják:)))
  • ldavid
    #3885
    ha a nyugalom megzavarására alkalmas hsz-ekkel bombázod majd a topicot azt úgyis törlöm
    amúgy a trailer hosszával kapcsolatban én a PlanetGTA-ás sráccal értek egyet: "I highly doubt it will be longer than two minutes."
  • Ragnar360
    #3884
    Van 1 olyan érzésem srácok ,h csütörtökön "le kell majd szíjjaznotok" :DDDDDD
    u.i.: david ,azt kifelejteted ,h elvileg hosszab lesz a trailer , az kérdés ,h mitöl ,de 2+ perc sztem
  • Ragnar360
    #3883
    ENNYI!!!
  • Ragnar360
    #3882
    Ápr. 29 akárhogyis nézem vazze az Kedd ! Nemtom ,te meik naptárat nézed :D bár valszeg mind1ikben ugyanaz a nap :D
  • ProGabe #3881
    gép alatt akár a kapálógép is érthető :) jelen esetben egy konzolról van szó,ennyit már csak kitalál magától is...
  • ldavid
    #3880
    szerintem ő konzolon akar multizni, a PC port még messze van
  • ProGabe #3879
    na ez nem egyszerű kérdés,annál inkább,őőő,mondjuk úgy meglepő :|

    na inkább válaszolok:

    1 gép
    1 internet
    1 EREDETI játék
  • Mas7er
    #3878
    mi kell ahhoz, h multizhassak?
    -1 router?
    -1 szélessávu internet?
    -1 game?


    thx
  • Kandurex
    #3877
    Elmondásuk szerint jelenleg a Grand Theft Auto IV látványvilága minden versenytársár térdre kényszeríti Xbox 360-on. Ennél a pontnál az Oblivion-nal és a Gears-el példálóztak, az első játék esetében néha kisebb akadásokról beszélhetünk, míg a Gears esetében a történet lineáris. A GTA IV-ben megkapjuk az Oblivion nagyságát és a Gears szépségét.

    nos ennyit a grafikáról,...zsírosság :) várjuk :)
  • Kandurex
    #3876
    eeegen, átállítottam,..most már kedd de legalább látványos volt a kirohanás nem? ;)
  • Kandurex
    #3875
    mondasz valamit pazdet
  • ldavid
    #3874
    akkor még 2007 van rajta xD
  • Kandurex
    #3873
    hát a fszom...:D a telefonom 29. -re van április vasárnap! valami gáz van :D
  • ldavid
    #3872
    te hol vagy most? :D
    itt április 29. az kedd - a GTA-ák kedden szoktak jönni (igaz ezelőtt csak az USA-ban)
    _______
    pár apró infó:
    - ki lehet fizetni a telefonszámlát
    - turistaként utazhatunk a városba helikopteren, buszon, hajón
    - a drágább ingatlanokat biztonságiőrök őrzik
    - a taxizás elég drága mulatság (gondolom az igazikhoz képest)

    plusz a Weazel News-nál egy új hír
  • Kandurex
    #3871
    Na szal, azon gondolkodtam, hogy szerencsénk van e? hát rájöttem, hogy lóf*sz van, nem szerencsénk!

    Mert ugye optimális körülmények között április 29. -én jelenik meg a játék, ez kis szerencsével egy csütörtöki nap, amivel a futárszolgálatokkal számítva pénteken kapjuk meg a játékot előrendelve és lehet tolni vidáman a hétvégén. De hát nem kegyes a sors,..és nem esik 29. csütörtökre, vagy ne adj' isten, péntekre, szerdára, keddre, hétfőre,...vagy uram'bocsá talán szombatra, hogy valamelyik elvadult futár hátha dolgozik alapon...na mire esik pazdet? Na mire!? Na, ná, hogy a rohadás vasárnapra, h esélytelen legyen a tolás még aznap és megkövülten bámuljuk a rohadás monitort, hogy kint EU. -ban és Amcsiban mindenki tolja, mi itt a Keleten meg rágjuk a kefét..a kuvaéletbe!
  • broman191
    #3870
    Hmmm Oblivion és GoW...mikoriak is ezek?-.-' Re4...nagyon jó game, csak a pc-s port lett nagyon gatya...irányítás terén. Reméljük a R* nem ezzel fogja elk.rni a pc-s verziót-.-
  • Ragnar360
    #3869
    Forrás. ogi.hu - engem meggyőzött...érdekes ,h eddig máshol nem irtak erröl a 17 oldalasrol

    Az Xbox World 360 szerkesztői 17 oldalas multiplayer bemutatóval kedveskednek olvasóiknak következő számukban. A téma mi lehetne más, mint a Grand Theft Auto IV.
    A magazin megjelenéséig még néhány napot várni kell, azonban addig sem maradunk friss információk nélkül, a buzgó szerkesztők egy podcast keretében megosztották tapasztalatikat a hallgatókkal, a több mint 40 perces adásból szemezgettünk.
    Az íródeákok imádják a multiplayer módot. Megemlítették, hogy számos olyan játékkal találkoztak eddigi pályafutások során, melynek egyjátékos módja mindent visz, azonban a többjátékos mód valahol elveszett útközben. A GTA IV-ben mindkét változó teljesül, profin felépített egyjátékos mód mellett egy fantasztikus multiplayer kapott helyet.
    Elmondásuk szerint jelenleg a Grand Theft Auto IV látványvilága minden versenytársár térdre kényszeríti Xbox 360-on. Ennél a pontnál az Oblivion-nal és a Gears-el példálóztak, az első játék esetében néha kisebb akadásokról beszélhetünk, míg a Gears esetében a történet lineáris. A GTA IV-ben megkapjuk az Oblivion nagyságát és a Gears szépségét.
    Nincsenek framerate problémák, szépen fut a játék. Mindössze akkor kezdett el rakoncátlankodni a játék, mikor 4-8 ember rakétavetőkkel lőtt darabokra egy benzinkutat.
    Bármikor elővehetjük a telefonunkat és bekapcsolódhatunk a játékba.
    Véleményük szerint a harcrendszer fantasztikus. Olyan, mint a Resident Evil 4-ben.
    Annak ellenére, hogy az autók irányíthatósága, a vezetés jóval nehezebb, mint az előző részekben, viszont problémamentes és szépen kidolgozott. Ha egy aktuális versenyjáték használná ezt a modellt, mindenki tökéletes elégedett lenne.
  • broman191
    #3868
    Nem rossz, de az NFS-ek marketingjét nem veri semmi-.- És úgy az EA-ét általában:) Ha ultragagyit csinálnak akkor is olyan a trailer hogy "meg kellesz venni"
  • bertino
    #3867
    tudjátok mi a meggyőző ?
    a Race: Grid-nek a 2 bemutatott trailere.

    na annál kevesebb meggyőzőbbet láttam eddig, topikjába be van linkelve.
  • broman191
    #3866
    Messze van az még-.-
  • ldavid
    #3865
    én is azokat várom :)
  • Kandurex
    #3864
    majd 29. -én este a 720p bemutatók szerintem mindenkit megfognak győzni :)
  • broman191
    #3863
    A model ok, a textúra elég silány...
  • bertino
    #3862
    teljesne mind1, mert PCn ha lesz, 100%, hogy szebb lesz :)
    mint az eddig megjelent játékok legtöbbje, ami mind konzolon mind PCn megjelent...

    és most jelzem: nem, nem akarok erről vitát nyitni, htx -.-'
    ez csak egy vélemény.
  • Cat 02 #3861
    Én is csak érdekességképp linkeltem ^^
    Sose figyeltem oda grafra, meg nem is láttam mert úgy száguldoztam a mocival xD
  • tarti19
    #3860
    azért egy ps3-ra nem fog kutya grafika társulni , de eza játék sosema grafról votl híres hanem az atmoszféra amit köréd vont s lassan bekebelezett jószándékúan:D