54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #3940
    Csak azt nem értem, hogy miért mondják folyton ,h "bloody" kicsit igy olvasva zavart.
  • ldavid
    #3939
    nem tudni, de 18:00 előtt nem valószínű
    _________
    pár sor szöveg egy járókelőtől
  • bubu13
    #3938
    Mikor jön ki holnap a trailer?
  • bertino
    #3937
    szted a GTA 4 további részeinek pályái nem lesznek nagyobbak ? ;)
  • Szasza20
    #3936
    Egyetértek! Semmi gondom sincs a képek alapján meg a videó alapján, de egy valami szomorít egy kicsit, hogy kisebb lesz mint a SA! Dehát ez van, majd csak el leszünk vele valahogy
  • Ragnar360
    #3935
    Komolyan mondom már nemtudok olyan szót mondani ami (legalabbis számomra) kifejezné ,h mennyire [jó] """""""""játéknak"""""""" nézünk elébe
  • Ragnar360
    #3934
    FORRÁS GTAPLACE.HU


    Az Official Xbox Magazine más magazinokkal ellentétben a Grand Theft Auto IV többjátékos funkcióját vette górcső alá, és egy terjedelmes cikket is leközölt a legújabb számában. Az új infók a következők:

    (POÉN,H A MAGAZIN SCANJEIT BELINKELTÉK ,DE PONT A HÍR VÉGÉRE MINTHA AZ NEM REJTENE ÚJ KÉPET , PEDIG NAGYONIS :D magazin scanjei :P

    - Minden játékmódban elérhető lesz egész Liberty City területe. Habár a szerver határozza meg a játékosok lerakási pontját [spawnpoint], mégis akármerre el lehet majd kószálni a virtuális New York-ban.

    - Az online karakter megformálásakor választhatsz majd férfi, vagy nő nem között is, de ha úgy tartja kedved, egy idős néni bőrébe is belebújhatsz. [Az már más kérdés, hogy milyen érzés lehet annak, akit egy idős néni öl meg xD - szerk.]

    - A Rockstar Games egyfajta pénzszerzési, ranglétrás rendszert feljesztett ki az online mókák még élvezetesebbé tételére. Összesen 10 szint lesz majd a multiplayer-ben, és a pénzünk mennyisége határozza majd meg a rangunkat. Pénzt emberek megölésével gyűjthetünk, de valószínűleg más mód is lesz majd némi kápé összeszedésére.

    - A multi során lehetőség lesz hangchat használatára, magyarul mikrofonon keresztül kommunikálhatunk majd barátainkkal. A host készítője dönti el, hogy mindenki, vagy csak a csapattagok hallják a beszédedet.

    - A GTA Race játékmódban akármit felhasználhatunk az elsőként való célbaérésünk végett, végső esetben akár gyalog is bemehetünk a célba, ha épp egy jármű sincs kéznél. A változatosságot garantálja az is, hogy akár helikopterekkel (!) vagy hajókkal is versenyezhetünk egymás ellen.

    - A Hangman's NOOSE-ban az egyik csapat a reptéren kezd, ahonnan is Kenny Petrovic-et kell egy bizonyos pontra szállítani a városban, a NOOSE [National Organization of Security Enforcement] csapatának célja pedig, hogy eliminálja Kenny Petrovic-et, vagy az őt őrzőket.

    - A játékban ki kell majd lőnünk 100 galambot, melyeket a fejlesztők "Flying Rats"-nek [Repülő patkány] neveztek el. Ez egyfajta Easter Egg-ként lesz jelen a játékban.


    ------------------

    Térképhez a link (szépek, jó minőségüek, csodálatosak :D most mit mondjak még ?:D)
    ---------------- szintén a gtaple.hu ITT felsorolják , mik voltak az utóbbi 1-2 napban [sztem] a kacsa hírek

    SÁLÁLÁLLÁLLLLÁÁÁÁ SÁLÁ LÁLÁLLLÁ LÁLÁLLÁÁ :DDD
  • Kit--Kat
    #3933
    Én is ebben reménykedem:)
  • Kandurex
    #3932
    igen, de mg pl a San Andreasban több várost kellett kidolgozniuk, addig itt egyet,..ez minimum 3-4x részletességet jelenthet tartalmi vonalon
  • Kit--Kat
    #3931
    Komoly.
    Bár én nagyobbra számított, azért biztos elleszünk ezzel is:)
  • ldavid
    #3930
    ha a sima kiadású xbox alatt a nem Special Edition-t érted, akkor igen
    _______
    #3910-est kiszedtem → #3919

    #3921- a térképeket törölték, itt még fent van
  • Mas7er
    #3929
    lesz sima kiadású xboxra-is ilyen térkép ? "gondolom ?"
  • Mas7er
    #3928
    Királyak a képek, főleg a látkép a helikoterből!
  • Ragnar360
    #3927
    Jajaja, csak azt sajánlom,h egyre kevesebb az esély ,h Special E.-öm lesz :(
  • ldavid
    #3926
    igen a PS3-ashoz
    nagggyon frankó :))
  • Ragnar360
    #3925
    Ez a kézikönyv mellé jár majd ugye :P
  • Ragnar360
    #3924
    hohohoHÓ :)
  • ldavid
    #3923
    és?
  • bertino
    #3922
    holnap lesz március 27 -.-
  • ldavid
    #3921
    térkép, térkép, térkép, térkép
  • Kit--Kat
    #3920
    I agree!
  • Ragnar360
    #3919
    Én sem látom,szal....

    Itt a link, srácok.
  • n3whous3
    #3918
    nekem nem békás, látom az összes képt
  • Ragnar360
    #3917
    ???

    Na mi lett már ezzel ? Az annyukba ....
  • Ragnar360
    #3916
    HOHOHÓ EMBEREK!
    Secrets 'n More -os oldalt ajánlom figyelmetekbe ,most járok még az 5. pontnál , DE ... SÁLÁLÁALALALALÁÁÁÁÁ :D
  • Kandurex
    #3915
    tudod hány embernek van itt operája?
  • Ragnar360
    #3914
    Bocs, én se szeretem ,de nem is figyeltem mikör linkelgettem, ebböl következik ,h nem én raktam fel őket :P
  • Ragnar360
    #3913
    Katt a képekre, én Operával és - + (zoom) * (eredeti állapot) -ot érdemes használni :P
  • Kandurex
    #3912
    imagehack, kuva békák! felejtsétek már el!
  • ldavid
    #3911
    és tényleg az
    gondoltam arra is csak a lámpát nem ismertem fel

    Ragnar: inkább linkeld
  • Yoda001
    #3909
    nem lebeg, optikai csalódás
  • DJ Skyline
    #3908
    inkább Pagani Zonda, mind a kettőnek ugyanott van a kipufogója, mily véletlen :D
  • ldavid
    #3907
    utolsónál a verda a konténerben elég Lambós

    más: ezen a képen a fószer mellett mi lehet az a lebegő izé?


    #3906: eddig még csak scannelt formában voltak láthatók
  • Ragnar360
    #3906
    Nem-nem :D ezek pont nem voltak újak , én láttam őket asszem még a hiv.oldalon is ...mind1 a LÉNYEGET VÉGRE TE IS KIMONDTAD
  • ldavid
    #3905
    ez a játék oda fog baszni rendesen

    Ragnar kihagytál 5 képet (hagy nőjön a topic mérete xD)









  • broman191
    #3904
    Alsó kettő igen fílinges:))P
  • offkorz
    #3903
    ja,és asszem már a gta3-ban is ígyvolt de nembiztos,mondjuk arra viszont emlékszem ha rendőrkocsiba száltál egyből lett shotgunod.
  • n3whous3
    #3902
    ha többen üldöztek, akkor az anyósüléses shotival jött. Általában.
  • Ragnar360
    #3901
    khmm ..igen ? ^^ hmm szégyen de már nem emlékszek rá :(

    Amugy multiba gondolom ez a RS NYC (rockstar New york city röviditések lennének) ,100% hogy a full gamebe a mi nevunk lesz kiirva (gamertag,ps id) ,csak gondolmo a tesztnél ezek voltak :P
  • n3whous3
    #3900
    eddig is használtak shotgunt is a SA-ban pl.

    hja és ték