54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • greg benz
    #3980
    Azért ez nem egészen így van... a Ps2-t kb 7 éve gyártják,az hogy te csak tavaly jutottál hozzá sajnálatos:)
    És azért mert itt a Ps3 nem kell eldobni a Ps2-t,rengeteg baromi jó játék van rá,és egyiket sem fél óra kijátszani:)
  • ldavid
    #3979
    biztos kímélni akarják a szervert xD
  • Ragnar360
    #3978
    Semmi gond, nem azért mondtam :D
    Jólenne azért tudni ,h hánykor rakják ki, eddig mindig tudtok...sztem ebből is 9 óra lesz.
  • ldavid
    #3977
    azok kedvéért akik nem tudnák :)
    de be is linkeltem csak még sehol semmi..
  • Ragnar360
    #3976
    Hmm..látom Dávid átírta a fejlécbe az üzit : A 4. trailer ma érkezik :D

    gondoltam magamba: még szép hogy ma érkezik :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • n3whous3
    #3975
    de nem fog kijönni újabb változata -.-

    lol hozzáállás, ezek szerint nem vagy tisztába a konzolokkal. Az is lol, hogy TAVALY vettél ps2-t, tudod mikori az a konzol? 2001-es vagy 2000-es bazz... nemtom mit vártál tőle...
  • Ragnar360
    #3974
    Na és azon még hogy futna ? szarul
  • Doog
    #3973
    Bocs az OFF-ért de én sem akarok vitázni de van két dolog ami zavar:

    1. Én még most nem vagyok abban az anyagi helyzetben,
    hogy megengedhessek magamnak egy 50k-s "cuccot".

    2. Az lehet hogy lehet venni 50k-ért Xbox360-at de most vegyük például a ps2-őt.
    Megvettem pl múlt év elején hú nagyszám nagy játékok jönnek ki rá stb.
    erre fel kiadták a ps3-at most mit kezdjek a ps2-ővel már nem is gyártanak rá játékokat.

    És ezzel csak arra akartam célozni,
    hogy nem veszek Xbox360-at most mert 50k aztán 2 hónap múlva kijön valami újabb változata
    azt megint nem gyártanak rá játékokat.
    Az lehet hogy az Xbox nagyobb élmény nyújt sőt biztos.
    És ezzel most nem a konzol ellen akarok beszélni mert ami megvan PC-ben az nincs konzolban, és ami megvan konzolban az nincs PC-n.

    Kicsit hosszú OFF volt és bocsi...

  • greg benz
    #3972
    Itt is ugyanez a helyzet Sajnos PCvel mindíg korszerűnek lenni nagyon nehéz,de főként drága dolog manapság... marad a konzol (mellesleg inkább konzol párti vagyok,beteszem,jáccok..nem pedig telepítek beállítok javítok törlök felrakok átírok stb:SS:S)
  • n3whous3
    #3971
    nekem tuti, legalább 25 lenne egy VGA, meg lehet proci is kellene jobb és máris eljutottam egy XBOX360 árához...
  • greg benz
    #3970
    Ahhoz,hogy a gépeden fusson viszont kisebb erőművet kell építened, ha egyáltalán kiadják PC-reAlwares- írásával is egyetértek,kb egy konzol árát kéne kiperkálnod
  • Alwares
    #3969
    50k egy Xbox360, meg egy középkat. videokari is. De erről inkább nem nyitnék vitát...
  • Alwares
    #3968
    Vice city-t még a maga idejében szépen találtam, a többit már nem annyira. De legalább sose volt gond a futással.
    Egyébként kiváncsi vagyok a tömeget az embereket hogyan oldják meg ebben mert ha már az jobb lesz mint eddig hát nekem már az elég kárpótlás arra, hogy ez a grafikai előrelépés nem lesz akkora mint amekkorának ígérték. Majd mozgásban meglessük!
  • Doog
    #3967
    Arra hogy kiadják PC-re... Mert hogy nekem ps3-am legyen pfff... az sok money
  • AntiHero
    #3966
    Pardon *HARDWARE REQUIREMENTS:
  • AntiHero
    #3965
    Igen volt.

    -=MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS=-

    SOFTWARE REQUIREMENTS: XBOX 360 or PS3
  • broman191
    #3964
    Hanyatt nem estem de mindig stílusosnak találtam mindegyiket:)
  • Ragnar360
    #3963
    Csak ne legyél majd fáradt sokat játszani :DDD
  • Ryder7
    #3962
    Nem volt a FAQ-ban, szal: van már hivatalos gépiégény? Tudom láma kérdés de fontos lenne.
  • greg benz
    #3961
    PC-re gondolsz?vagy arra,hogy egyszer lesz PS3-munk?
  • Kandurex
    #3960
    Érdekes, hogy nekem meg mindig nagyon etszett az aktuális GTA jáékok grafikája, hanyatt estem a 3., a Vice City, és a San Andreas -tól is, persze, ha szigorúan időben vesszük
  • Doog
    #3959
    "így marad a nyálcsorgatás mások által feltett cumókra"

    Eljön a mi időnk is, csak gíőzzük kivárni.
  • greg benz
    #3958
    Azért,ha az eddigi GTA-kkal játszottál,akkor valószínűleg feltűnt,hogy közel sem meseszép a GTA,sosem erről volt híres:) Az autók pl elég elnagyoltak,főleg a sima GTA3-ban...de kit érdekel? olyan a játékélmény és a hangulat,hogy ezzel már nem is érsz rá foglalkozni,sőt nem is érdekel! Annyira nem csúnya,hogy foglalkozni kelljen vele különösebben,inkább legyen kicsit gyengébb a grafika mint szar a játék:)
    És azért most a 4. rész grafikai változása majdhogynem akkora,mint anno amikor a gta2 felülnézetes biszbasz után megjött az első 3D-s GTA,a GTA3:) Szerintem isten lesz,és kár,hogy nincs X-em vagy PS3mam amin tolhatnám,így marad a nyálcsorgatás mások által feltett cumókra ( egy ideig:/)
  • DJ BP
    #3957
    de az viszont túlzás, hogy nem fog vele senki se foglalkozni, lolmár...


    ,,ilyen szinten"...
  • greg benz
    #3956
    A CNN Bejelentette,hogy Március 27.-e idén elmarad,így a trailer is
  • n3whous3
    #3955
    pár hsz-el ezelőtt írtuk, hogy náátudjuk

    kivárjuk ^^

    kérlek titeket ne kezdjetek bele hsz özönbe, ha megjön a trailer :))))
  • Alwares
    #3954
    Jó de eleinte sokkal szebben nézett ki. Tudom nem ez számít de akkor is... Én így is jól el fogom vele szórakozni, de az viszont túlzás, hogy nem fog vele senki se foglalkozni, lolmár...
  • Yoda001
    #3953
    grafika* - kb. milyen időpontban jön a trailer?
  • Yoda001
    #3952
    ha neked egy GTA-ban a grafik a lényeg, gratulálok
  • DJ BP
    #3951
    de buzultok a grafra, játék közben kutya nem fog ilyen szinten foglalkozni vele :) Legújabb erőmű nem lesz hozzá mindenkinek
  • Alwares
    #3950
    Hát én a grafikától kicsit félek. Az újabb screen-shotokon minden kicsit mosottas és nem éppen szép. Majd meglátjuk mozgásban milyen élmény lesz, minden esetre én úgy látom, az első videó óta sokat butítottak a grafikán. Sajnos...
  • Kit--Kat
    #3949
    Azért mert a csávó britt angolt mondott alá a játéknak.
  • Ragnar360
    #3948
    Annak a linkjét elküldhetnéd privibe is pls !
    Nade ne itt offoljunk. (/már)
  • n3whous3
    #3947
    volt neki 20, aztán kapott még 5-öt, mert a büntitopikba berakott egy nem teljesen szép képet D::DD:D:D:
  • Énvagyokazapád
    #3946
    "Szétlőtt fejű kivégzettek linkelése."
    :D
  • Ragnar360
    #3945
    Mármint ColdFire-nek :D ...és mivel érdemelte ki ezt a szép ajándékot ?:DD
  • n3whous3
    #3944
    permban ^^
  • Ragnar360
    #3943
    heee :D miért csináltál ilyen hülye nevü reget :) ColdFire-vel milett ?:P csak nem bannoltál ? xD
  • Énvagyokazapád
    #3942
    gondolom csak a storyt lehet végignyomni az idő alatt.
    ilyen galamblövölde, meg hasonlók plusz idő :]
  • Ragnar360
    #3941
    by gta4.net

    ----Jeronimo Barrera, a senior developer at Rockstar, says it takes testers playing 4 hours a day "a good 2 weeks to get through the whole single-player game."
    ----Rockstar's Steve Hahnel says the ambition of GTA IV is the reason the game was delayed. Multiplayer was one of the main things responsible for the delay. Gameplay needed to be balanced, and "an authentic Liberty City had to be created for 16 players to explore and destroy simultaneously."
    ----Health, armour and cash pickups are available during multiplayer. The cash determines your online rank - from 0 to 10. Kill people and steal their money to boost your online credibility.
    ----You can wander anywhere during multiplayer, but if you die you will respawn in the area that the host has set.
    ----You can't play as Niko during multiplayer, but you can create your own character (male or female) using different clothing.


    Hmmm... ez a 10 lépcsős dolog nem hangzik rossznak , meg ,h lesz leaderboard ...kurvajo...csak ne legyne nagyon könnyű elérni ezt a max szintet, meg megtartani ugye :) Másik, sajnálom, h multiba nem lehet Niko-val menni, nekem nagyon bejön a karakter :) És ugye végére hagytam az elsőt, szal ezek szerint 2 héten keresztül napi 4 órával kilehet nyomni ? ^^ hát lol...mert én 10+ órát fogom nyomni egy nap :DDDD mondjuk ugyse sietek...meg közbe is multi stb. :) jameg sztem nem 100%-os kijatszásra értette nyilván.