54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • broman191
    #4101
    Fő az együttérzés
  • Kandurex
    #4100
    Azért kissé zavar, jobb szeretem ha a PC -s is jön, mert akkor sokkal, de sokkal több emberrel lehet itt beszélni, rajongani stb.
  • Ragnar360
    #4099
    Minket az hol izgat, igaz-e ?:D
  • Kandurex
    #4098
    hát,...a fél év az kicsit gyors lenne, tekintve, hogy a legutóbbi San Andreas is 9 hónappal később jött PC -re, ez meg egy pöttyet komolyabb motor és játék. szvsz reálisan 1 év múlva jön PC -s verzió

    persze történhet másképp is,
  • rotator
    #4097
    Én most már hajlok rá, hogy NEM biztos.
  • John Cena
    #4096
    Király a videó na 1hónap és kijön a game
  • Ragnar360
    #4095
    Bele se merek gondolni,h hány többszáz millkót dodóba bezsebelnek ezek. OMG! Persze megérdemelten :).
  • Alwares
    #4094
    Lesz ez PC-re. Szerintem ez biztos. És én valószínűnek tartom, hogy még ősszel ki fog jönni. De az előtt nem is készülhetne el, szóval a PC-és verzsön + fél év + a csúszások ha lesznek...
  • Ragnar360
    #4093
    planetgta.com és gta4.net -nek köszönjük az infókat :)

    Érdemes mindenkinek csmegézni itt naponta többször ,most főleg, mert beindul az élet :P
  • Doog
    #4092
    A trailer az király !
    De azért még mindig bánt egy kicsit a dolog,
    hogy még semmi nem biztos.
    Itt gondolok arra, hogy lesz-e PC-re vagy nem.
  • Alwares
    #4091
    Igen sok járókelőt ígértek. Az első trailerben lehetett igazán megfigyelni. Nem sokat mutattak belőle és szerintem nem azért mert kivették a játékból, hanem meglepetés lesz, az Assassins Creed-et begyalázó, hömpölygő embertömeg! És azt is ígérték, hogy rengeteg modell/ruha lesz, így nem lesz mint az eddigi részekben, hogy 3-4 ugyan olyan ember áll egymás mellet.
  • Ragnar360
    #4090
    és íme a ZENE! :)

  • Ragnar360
    #4089
    GYEREKEK! MOSTMÁR MUSZÁLY MEGKAPASZKODNI VALAMIBE! (szék,asztal,fal bármi :DDDDDDDD)

    Egyszerűen már nem bírom, kikészít a Rockstar :D

    gyengejó,gyengejó,GYENGEJÓ 8-)

    rockstargames.com/socialclub

    On April 29th Rockstar Games will release the most anticipated game of 2008, Grand Theft Auto IV. In addition to the game, the company is launching the Rockstar Social Club, a new website that will extend your experience of Grand Theft Auto IV and all future Rockstar Games titles.

    The Rockstar Social Club is more than just a standard gaming site. It features all of the statistical leaderboards that gamers have come to expect, and combines them with performance-based competitions and awards.

    Registration for the Rockstar Social Club begins on April 15th and anyone can sign up with their Xbox Gamertag and/or a PlayStation Network ID.



    GTA IV, the first game featured on the Rockstar Social Club, has exciting features beyond multiplayer leaderboards, including:

    LCPD Police Blotter -- A virtual map and tracker of single-player criminal activity logged in Liberty City from the aggregated data of millions of connected players - showing the most dangerous areas of town, most commonly used weapons and more.

    The Story Gang -- This special single-player leaderboard recognizes players who complete Niko Bellic’s main story arc of Grand Theft Auto IV - The leaderboard ranks players according to the total amount of playing time it's taken to complete the story, as well as a historical rank by who has completed it first. Members of this club will receive special online widgets and merit badges marking all of their in-game accomplishments.

    The 100% Club -- Watch to see who will be the first to complete 100% of the game. The first ten people to be identified on the Social Club as reaching 100% will be sent an ultra-rare commemorative 'key to the city' to mark their accomplishment. In the future, the 100% Club will then carry a historical leaderboard showing rankings of who has completed 100% of a game in the shortest span of playing hours.

    The Hall of Fame -- This area will dynamically recognize those singularly elite players who have reached the top of the hill on various statistical leaderboards, and will also contain a personal awards display of special in-game landmarks and successes in Social Club competitions.

    The Liberty City Marathon -- A ranking of special physical milestones achieved in the game - from the amount of miles walked, driven, or swam - to the number of bullets fired and stunt-jumps jumped. There will be additional special marathon-based competitions in the future from this area as well.

    The Rockstar Social Club doesn’t stop there. With special competitions, leaderboards and challenges rolling out regularly in the weeks and months following the game’s release, this is just the beginning of an on-going Liberty City experience and is a small taste of what’s to come from Rockstar Games for GTA IV and beyond…

    forrás: planetgta.com
  • ProGabe #4088


    GT-n amúgy meg lehet nézni az adott részt slow-motion-ben
  • Ragnar360
    #4087
    Az márpedig Lola :) a fickó aki meg ott áll az elöző trailerben is szerepelt.

    A limoban pedig van egy lcd tv is.

    Na folytatom tovább, most keltem nemrég :PPPPPP

    A rejtett képekért köcce.
  • Minstrel
    #4086
    előző trailerekben sok ember volt az utcákon
  • Katun
    #4085
    Frame1984 -es képen egy 7-es BMW alias Sentinel :P
  • rambozo
    #4084
    Nos, én csak annyira várom a játékot, hogy PS3-at készülök venni miatta (na jó, többekközött miatta).
    A reakciókból ítélve a trailer hanggal hangulatos lehetett (én melóhelyen anélkül néztem), de két dolog még mindíg zavar kicsit: az egyik, hogy az utcán alig lehet látni járókelőt, a másik pedig, hogy minden kocsin a Liberty City-s rendszám virít (a lent emlegetett TC-ban mind a két dolog meg volt oldva, szerintem egész jól). Tudom, hogy nem a legegetverőbb problémák, de én a GTA-kat mindíg ezek miatt az apró részletek miatt szerettem.
    Bocs, de ezeket nem tudtam magamban tartani, megyek vissza 'read only'-ba...:D
  • ldavid
    #4083
    konkrétan 20 screenshot van "beletömörítve" (köztük van a Flatbed is)
    ide felraktam őket

    amúgy a színpadon szvsz nem Lola van, és a fószer sem ismert
    Mallorie viszont lehet hogy az, aki a limóban ül
  • DJ Skyline
    #4082
    majd délután :D fél 12-kor már nem voltam ép annyira, hogy neki essek, pl mikor az oldalon néztem a videót, akkor láttam egy Flatbedet, leszedtem a múvit és már nem találtam
  • BIZ0906
    #4081
    Ez a game egyszerűen PC-re van kitalálva csak még nem jöttek rá XD
  • LeryStar
    #4080
    ember, szerezz már magadnak egy csajt!
  • Ragnar360
    #4079
    Elemzést megkezdtem.

    Na ugye mondtam (meg ti is nyilvan láttátok) ,hogy van az a rész a vége elött mikor mintha visszatekernék a videót.
    Nos: KMPlayer-t hivtam segitségül. space= pause ,de ez nem volt elég ugyanis tényleg Framenként, azaz képkockánként kell ezen a részen meg főleg végigmenni.Akármilyen gyorsan nyomtam is le 2xer a space-t nem lehetek olyan gyors :D
    Fogtam , frame per sec opcióval ténylegesen játszattam ,helyesebben az F billentyű nyomására (mondjuk az se mind1 ,h nyomtam meg :D lol) framenként halad. ÉS A LÉNYEG : elég sok rejtett kép [ergo jelenet] van ezen a részen, míg igyis vagy 5x átmentem ezzel a módszerrel ezen a szakaszon és szinte mind1ik alkalommal új képet mutatott. Ha kedvem lesz majd capture-al kimentem őket és feldobom valahova, de sztem elöbb utóbb ugyis kinnt lesznek ezek.

    HALKAN MEGJEGYZEM ,H A TRAILERBEN LÁTHATÓ VOLT MINDKÉT BOMBÁZÓ :
    LOLA ÉS ROMAN BARATNÖJE IS (sry ennek a nevére már nem emléxem) PERSZE NAGYON RÖVID IDEJIG :)
    Roman csaja a limuzinban ül Niko mellett. Lola pedig feltehetöleg vmi clubban a színpadon volt jelen mellette megy egy ezelött is ismert csávó.
  • greg benz
    #4078
    BÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ

    No comment...erre már abszolút nem tudok mit mondani,ez a játékok játéka,Rockstar-ék b*ottul belenyúltak a lecsóba nemhogy az egész sorozattal,de ezzel a résszel most különösen

    Már emiatt az 1 játék miatt érdemes venni 1 konzolt,én mondom
  • Ragnar360
    #4077
    Igazat adok neked! :)
  • Szasza20
    #4076
    ja az nagyon jó jelenet! Jó lenne ha PC-n is egy hónap lenne....
  • Szasza20
    #4075
    Hát azt hiszem ehhez a trailerhez nem kell hozzá fűzni semmit!
  • offkorz
    #4074
    jaja :SAD_SAD_ASD
  • Alwares
    #4073
    Annnnyááád! Ez meg mi volt, huh de jó is lesz ez! Ahogy megfordul azzal a lamborgini-vel ááá. Nagyon ott van! Kicsivel több mint egy hónap és játszani fogunk váááá!
  • AntiHero
    #4072
    na én megvárom míg pár fanatikus képenként kielemzi:)
  • Alwares
    #4071
    Látom kijött az új trailer és elszabadult a pokol :D
    Na meglesem én is :P
  • Ragnar360
    #4070
    LOL :D
  • broman191
    #4069
    Na én léptem, 666 új kommentet reggelre
  • broman191
    #4068
    Ejj egy gonosz videojáték előzetese is csupán már mire sarkallja a mai fiatalságot
  • broman191
    #4067
    San Andreas-ban Los Santos-ban a Unity Station alagútja feletti reklámfelületen "True Grime - Street Cleaners" - Söpörjük ki a szemetet:D Nagyon odavágott:)))
  • Ragnar360
    #4066
    Na elmek cigire aztán talán nyugottabban , pausezgatva (space-el) framenként végignézem :D ,meg amugyis jópárszor :D
  • offkorz
    #4065
    majd kíváncsi leszek valami trúúú krájm gecy klónra fúde szánalmas lesz úristen
  • Ragnar360
    #4064
    jaja ,az sztem is ..én még azt vettem észre ,h a végefelé amikor a kocsi robban (na ez ugye kegyetlen, ráadásul belassitva mutatja,de a FÉNYEK eszméletlen durvák , meg persze a fizika, meg minden) ,akkor az aki elszáll nem más mint Niko.
    Hmmm fura mert nem véletlenul van sztem az a tekerés alapbol a trailerbe....na ott kell nagyon framenként lejátszani ,nameg persze mashol is :D
  • offkorz
    #4063
    jaja :_DDASDSD
  • rotator
    #4062
    A füst elég kegyetlen lett helyenként... szinte nem is illik a képbe, túl élethű.