54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #4141
    Újabb apróságot véltem felfedezni :)

    A trailer végén, az énekes :"Can you waaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiit ?

    A zene engem is megévesztett, de azóta kaptam a fülest,h kizárólag Rockstarnak van meg ez a szám remixelve.(mármint ami a trailer alatt megy) , onnan is lehet tudni, h "Liberty City, dukes..." szöveget is feltehetöleg a rap "sztár" mondja :D:P
  • broman191
    #4140
    CGI...bár ha a mai fejlődési ütemmel számolunk akkor nincs is olyan messze. :)
  • ldavid
    #4139
    thx! én se fogok az hót ziher (meg gondolom be is kell kerülni, felejtős)

    broman: ja, hát nem lenne rossz :) de ez szerintem még messze van, bármelyik játékról is legyen szó
  • rotator
    #4138
    Aha, biztos... :)
  • broman191
    #4137
    A GTA5 modelanimációja lehetne hasonló majd, örülnénk neki :)))
  • ProGabe #4136
    emelt díjas sms-t kell küldeni,és sorsolnak.minél több sms-t küldesz,annál több esélyed van,blablabla

    és 3-at lehet,mármint 3-at sorsolnak ki!plusz mindegyikhez adnak 3 játékot.de ez nem a reklám helye,csak gondoltam válaszolok :)

    [nem,én nem küldtem sms-t -.-]
  • broman191
    #4135
    nem szoktak átkúrni a palánkon:)
  • bertino
    #4134
    feltehetőleg.
  • ldavid
    #4133
    és ott lehet nyerni PS-t?
  • broman191
    #4132
    A "mag" egy hazai torrentoldal:) Told át a magot angolra és biggyessz egy n-t az elejére és meg is van-.-
  • broman191
    #4131
    Végülis te tudod...:)
  • broman191
    #4130
    Most valld be hogy egy beépített R* marketinges vagy:D Az én részemről a dolog úgy nézne ki - PC-n - hogy végigtolom 1x. Ha élveztem és persze jó az újrajátszhatósága/ sok időt lehet vele tölteni akkor 2x. Aztán fél év múlva meglesz a 3. is:) Hent és verseny multiból nem kérek mert mind a 2 müfajban van jobb egyértelmüen...persze egy próbát megér. Ha valami jó RP szerót összetolnak akkor azt megnézem...de ebből hivatalos nem igen lesz...
    Nekem a leglényegesebb az lenne hogy a sztori végével ne kapjak egy szép hosszú credits folyamot és menübe kidobást...hanem vissza a városba. Mint eddig. Na ha ezt megteszik akkor garancia hogy egy ideig kemény gigákat fog elfoglalni a lemezterületemből.(-.-)
  • Yoda001
    #4129
    ohh....sh1t
  • bertino
    #4128
    gyári hibás szart ?!
    hol élsz te ? :DDD
    a kormányom se megy vele, PS3 meg röhögve megeszi... szted a GT5öt a kontrollerrel akarom tolni ? :DDd

    PS3 rulez, de erről ne nyissunk vitát, már sokszor volt emiatt probléma.

    -.-
  • ldavid
    #4127
    csak kár, hogy a zenén kívűl semmi dolga nem volt vele a feltöltőnek, ez az APB teaser-e

    off: hol lehet nyerni PS3-at? milyaza mag?
  • Ragnar360
    #4126
    Elvagy tévedve. Nem magyarázkodom, elég ha én tudom...attól nekem nemlesz jobb ,h te is azt tudod/hiszed amit én...akkor minek fárasszam magam megértetni vmit egy hulyével.
    Köszöntem.
  • broman191
    #4125
    Inkább vegyél akkor ikszdobozt:)))
  • Kandurex
    #4124
    "| X360 ellenes user "

    :))
  • Yoda001
    #4123
    OFF: kis vidi, sztem jólett
  • bertino
    #4122
    ha nem is nyerem, előbb utóbb, tuti megveszem, ha lesz elég felesleges zsé rá :)
  • broman191
    #4121
    Előbb nyerd meg magról:D
  • bertino
    #4120
    megnéztem én is a 720p-es trailert.
    hát ez már 100x simábban fut, mint az előzőek, azok FPS problémásak voltak és láthatóan beszaggattak, remélem PS3-on gond és lassulás nélkül fog futni a game majd.
  • ldavid
    #4119
    pár új zene:
    Electrick Funk - On a Journey (K109 első minta)
    Elvis Costello - Radio Radio
    Elton John - Street Kids
    Greenskeepers - Vagabond (Liberty City Mix)
    Nas - War is Necessary
  • Yoda001
    #4118
    mieza 114 uj üzi?!
  • kopa1
    #4117
    Közösség - Most is épp egy olyan oldalon vagy :D Csak majd rányomnak egy rockstar logót....
    letölthető tartalmak (hivatalos) - negyedévente kiadnak egy packot amiben lesz 3-4 új küldetés és kocsi, majd 1 év múlva lejár a szerződés és vége
  • DJ Skyline
    #4116
    mik lesznek azok a letölthető tartalmak?
  • Ragnar360
    #4115
    Figyi, ez a játék addig elfog az élvonalba lenni míg jön a kövi GTA, hidd el és ezt a készítök is megmondták :) ha nekem nem hiszel/tek hidj a szemednek :P

    Multija istenkirály lesz, persze a single is az.

    + KÖZÖSSÉG , Rockstar Social Club ...kicsit jólesz :P
    + letölthető tartalmak ugyebár :P

    Ugyhogy jöhet bármi, ezt már senki nem állitja meg!!!4411
  • Ragnar360
    #4114
    lol
  • Alwares
    #4113
    Ezzel én is így vagyok. Beszélek a suliban is a haveroknak, hogy mekkora királyság a Halo 3 meg a PGR meg a Forza és a többi, ők meg csak pislognak mert nem tudnak hova szagolni. Persze ha a legutóbbi videokari helyett inkább vettek volna egy 360-at nem maradnának le ennyi mindenről. De hát ez van. Azért az osztályomban mióta nekem van xbox-om drasztikusan megnövekedett a konzolok száma. 200%-al! Már egy másik srácnak is van
  • ldavid
    #4112
    nekem 8, csak felvetettem
  • Hymtozis
    #4111
    Szerintem se kell bezárni. Bármi van, a hsz.-ek egyharmada értelmes, és még a GTAIV-hez is köze van (néha).
  • Kandurex
    #4110
    minek kellene zárni? maradjon csak
  • rotator
    #4109
    Igen, de ebben speciel van multi. :)
  • Kandurex
    #4108
    ebben alapban benne van a multi
  • rotator
    #4107
    Jaja, simán. Felesleges a konzolosoknak teleokádni ezt.
    Mondjuk poén lenne, ha bezárás után pár nappal mégis bejelentenék. :)
  • DJ Skyline
    #4106
    kíváncsi leszek mi lesz akkor, mikor már végigvittétek a játékot, hidd el egy idő után ellaposodik a topik, és tényleg csak páran maradtok :D SA topikba is csak azért írnak, mert lehet moddolni, és van multi, ha ezek nem lennénnek, akkor már réges rég kihalt volna a topik. nézd meg azoknak a játékoknak a topikjait, ahol csak single player van, és nincsen multi, már a fű se nő ott.
  • ldavid
    #4105
    én is gondoltam már rá, hogy a konzolos megjelenés után ezt be kéne zárni egy időre (vagy amíg be nem jelentik PC-re)
    elvégre ott a konzolos topic is
  • Ragnar360
    #4104
    huh kettő ? hol tanultál meg számolni ? ^^ érdekes ez az eszmefuttatásod ...azt se értem miért zárnák be a topikot -.-
  • broman191
    #4103
  • rotator
    #4102
    Mondjuk ott, hogy bezárják ezt a topikot (nem lévén létjogosultsága), így a bölcsességeidet kénytelen leszel onnantól konzolos kishaverjaiddal megosztani, azzal a kettővel.