54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • BIZ0906
    #4181
    Még az sem biztos, hogy lesz egyáltalán.
  • John Cena
    #4180
    hát:S PC-re még várni kell megjelenés de mennyi lessz a gép idénye nem tudjátok? rockstar igért ilyet?
  • Ragnar360
    #4179
    Na ez kemény, végigolvastam, de megérte...jóvolt olvasni a "szavaikat" :D
    Hétfön jön az interju masodik része amiben a gameplayröl beszélgettek.
  • broman191
    #4178
    Vagy az előbb lelőtt zsarut
  • SD456
    #4177
    Akkor ez valami küldetésben lesz? Lehet majd a kukába kell eldugni a pénzt :D
  • broman191
    #4176
    Hmmm ez elég nehezen látható...meg elég gagyi is a forma-.-'
  • ldavid
    #4175
    a trailer-be tömörített képek közül kiadták pár eredeti változatát, az egyiken befigyel két nyíl is a kocsi mellett


    ProGabe: elképzelhető, de az a csík akkor is randa xD
  • ProGabe #4174
    az első képet betettem háttérnek,annyira jó a hangulata! (Y)

    amúgy szerintem simán lehet games for windows-os,lehet hogy az a "pár" millió $ amit MS kifizetett ezt is magában foglalta

    szóval lehet,hogy most kamu,de idővel nem lesz az :)
  • ldavid
    #4173
    ezt az oldalt találtam a YouTube-on, szvsz simán kamu, nem hinném hogy Games for Windows-os lesz
    ______
    új (háttérkép) artwork-ok:
    1 , 2, 3
  • ldavid
    #4172
    The History of Grand Theft Auto és interjú a fejlesztőkkel @ IGN
  • Hymtozis
    #4171
    Jó, én is felismertem, csak én tudtam, h az az, mielött láttam volna. Csak azért gondoltam érdekesnek, mert az apuka járt ott (SF-ben), és nem értette, h milyen játék ez, vmi szimulátor? Mert mi barátommal, mint két igazi sportember ott ültünk egésznap a gép elött, és apja meg meglátta a játékot, és innen jött az eset.
  • ldavid
    #4170
    ha utána nézel kicsit, te is fel fogod tudni, nem kell hozzá odautazni
  • broman191
    #4169
    :O
  • Hymtozis
    #4168
    Barátom apja simán felismerte SA-ből SF-t, és kb-ra tudta, h mi, merre van...
  • broman191
    #4167
    Inkább csak hallgatásra:)
  • broman191
    #4166
    Érdekes ötlet:)
  • SD456
    #4165
    Ez jó cucc :D Szerintem elég hasznos, habár ma már ottvan a Youtube is a zene letöltésre :)
  • Kmarha
    #4164
    Csak attól tartok, hogy ha megjelenik pc-re olyan vas kell majd alá, hogy az én rozoga gépem szégyenében elássa magát :D
  • ldavid
    #4163
    a gamestar most kivételesen nem írt hülyeséget :D

    "A változatos és igényes zenei felhozatal mindig is a sorozat egyik nagy erőssége volt, és bizonyára ti is számos alkalommal jártatok úgy, hogy az aktuálisan megszólaló számról nagy nehézségek árán próbáltátok kideríteni a címét és az előadó nevét. A Rockstar emiatt most azzal örvendeztet meg minket, hogy ha nekünk tetsző dalt hallunk a rádióban, akkor egy hívás (játékbeli) mobilunkról, és kapunk egy SMS-t, mely tartalmazza a címet és az előadót. Ha emellett esetleg Rockstar Social Club tagok is vagyunk, akkor egy e-mailt is küld nekünk a rendszer, mely egy közvetlen amazonos linket tartalmaz, ahol 0.89-0.99 dollár közötti árért letölthetjük a számot."

    gamestar.hu
  • JaSoN HuNTeR #4162
    amugyis jól néznek ki.
  • broman191
    #4161
    Az autók úgy maradnak ahogy a fejlesztő bácsik által megírt gyárból kijöttek:)
  • N1ggA
    #4160
    mi az, hogy ki fog maradni a tuningolás??
  • broman191
    #4159
    Ez leginkább annak fog feltünni menet közben aki N.Y.-i. :)
  • ldavid
    #4158
    olyannyira nincs, hogy Manhattan több környéke sincs a helyén
    a Brooklyn és Manhattan híd is arrébb lett pakolva, utóbbi helyettesíti a Queensboro hidat is
    meg azért Midtown - ahol az Empire State és a Chrysler Building is található - sincs ennyire délen mint Algonquinban
    de ez még belefér, a SA-ban sem volt az ilyesmivel gond
  • broman191
    #4157
    De csak a hatása van meg inkább, mert nincs minden egyes utca a helyén.:)
  • Ragnar360
    #4156
    Kandur, rengeteg van :P fullra ahogy mondtad ha az az utca ott van akkor itt is :) épületeknél meg pláne van hasonlóság szinte az összes az eredetiröl lett mintázva. Nagyon jó!
  • broman191
    #4155
    Metlife->Getalife:D
  • Kandurex
    #4154
    ez best! fúú, köszönöm...nagyon tetszik! igen, erre gondoltam!
  • broman191
    #4153
    Utcáról utcára természetesen nem fog egyezni a valósággal de a fílinget igen el lehet kapni:)
  • ldavid
    #4152
    már a SA-ban is rengeteg igazi épület volt, itt még több lesz itt egy kis összehasonlítás
    én eddig majdnem 50-et szedtem össze
  • Kandurex
    #4151
    engem ez hihetetlenül érdekel, azért az nem lenne egyszerű feeling, ha kb. tudnám, hogy a valóságban is meg van ez az utca, azzal a kanyarral stb. stb. ott egy ABC, vagy mitudommén :-)

    sztem, ha meglesz a játék, egyszerűen felszállok majd valami metróra, vagy buszra és átutazom a várost :)

    ...ez a betegségem meg volt a régi részekbe is, fel egy buszra, vagy valami bazi nagy járgányra és mentem világot nézni :D
  • broman191
    #4150
    Szokás szerint kirajzottak az illetékesek csináltak pár ezer lépet és az alapján alkottak.:)
  • broman191
    #4149
    Any otha questionz?
  • Kandurex
    #4148
    És az utcák hasonlósága? Mennyire lesz lekoppintva vajon? Lenyúlták valamelyik sokszorosítóból azt a térképet, arra mint mondtak a külhoni userek, főleg New York -iak? Valakinek van erről valami infója?
  • dragon11
    #4147
    Jól hallottad.
  • Ragnar360
    #4146
    Fullra arról van mintázva :P
  • broman191
    #4145
    Igen, a főbb városrészek láthatóan elkülönülnek majd csak mint a valóságban, lesz szabadságszobor és hasonlóak is természetesen "R*-osítva":)
  • DJ Skyline
    #4144
    arról, Brooklyn híd (bannerban balra), szabadság szobor is van, stb
  • Kandurex
    #4143
    Egyébként Liberty city elméletileg New York -ról van mintázva? Erről ki mit, tud? Vagy csak én hallottam rosszul? Vagy, ha jól, akkor mennyi lehet majd a hasonlóság? Hm?
  • rotator
    #4142
    Nem rossz! :) A Heavy Rainben próbálkoznak hasonlóval, bár amit eddig láttam belőle, az finoman szólva is megmosolyogtató még.