54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #4221
    Na thx a helpet Dávid, még asszem csemegézek a listából :P pl kiri-kiri kiriGIRL :D

    Yeeeee


    ___________
    amugy igen tudtam, de Kit-Kat nem onnan tudta :P
  • ldavid
    #4220
    ott a FAQ
    ____________
    Ragnar most ez hogy jött ide?
    amúgy arról tudsz, hogy ha rákattintassz a videóra, megnyílik a youtube-os oldal, rajta videó címével? xD
  • Hymtozis
    #4219
    A bannerba, vagy alá (vagy vhova), nem lehetne egy APRÓCSKA linket bigyeszteni, Megjelenés címen?
  • DJ Skyline
    #4218
    sokára
  • bertino
    #4217
    akkor
  • krisz267
    #4216
    mikor lesz pc
  • Ragnar360
    #4215
    mp3 mind ? külön v egybe van az egész (mint rádióadók) ?
  • John Cena
    #4214
    vice city-s zene?:) nekem majdnem az össze sme gvan 1cd-n:)
  • DJ Skyline
    #4213
  • BIZ0906
    #4212
    :)
  • Ragnar360
    #4211
    Grat! :) irok privit ,pill :P
  • Kit--Kat
    #4210
    Blondie - Atomic....
    Vice City, alappp
  • Ragnar360
    #4209
    Na kilesz az ügyes aki elöször megmondja :D
  • Ragnar360
    #4208
    Mondtam, h néhol szánalmas :) de azért mondanak benne 1-2 apróságot.
  • broman191
    #4207
    Na körülbelül ezért nem is olvastam végig
  • bertino
    #4206
    "Martin: Ez az egyik gond a GTA-val - évekig tart, mire felkészülünk egy küldetésre és ha véletlenül egy bazookát kapunk az arcunkba, akkor vége az egésznek. Bár szerintem az új mentési rendszerrel kikerülhetjük ezt a problémát.

    Alex: Ez a te hülye hibád! Velem ilyen soha sem fordult elő.

    Martin: De te csak helikoptereket üldöztél végig!

    Alex: Négy helikoptert. Annyi volt az egész. Amúgy meg négy rendőrhelikopter leszedése a bennük lévő sniperekkel együtt komoly tudást igényel.

    Martin: Az is komoly tudást igényel, hogy egy hamburgert dobj egy járókelő arcába. Szerintem én öt helikoptert is le tudtam volna lőni egyetlen hamburgerhússal ha lett volna rá lehetőségem. "


    pff...
  • broman191
    #4205
    Rövidebb verzsön nem volt?
  • Ragnar360
    #4204
    Egy kis olvasni való! (megjegyzem mondanak pár hülyeséget, olykor szivesen kitapostam volna a belüket, bár lehet, h a magyar fordirtás is közrejátszik, én azt mondom, h ne nagyon higyjetek nekik, főleg az eleje felé mondanak sok ökörséget)
  • Ragnar360
    #4203
    Thx :)

    Milyen laza már a R* :DDDD csípem őket :)
  • Mas7er
    #4202
    de a neve bejön: Auto Eroticar :)
  • Yoda001
    #4201
    most nézem csak a HD képeket, és ezen bal oldalt ott van az a rózsaszín kis "nyíl", mint ami már említve volt, érdekes...
  • ldavid
    #4200
    sorry tessék
  • Ragnar360
    #4199
    :(( oh shit , én ezen a képen csak azokawt a nyamvatt békákat látom :S ,nincs másik ? :D

    Amugy Sabre Turbo valoban klafa, gumi ,kacni nemrossz :O :D
  • ldavid
    #4198
    igazad van, linkelhettem volna direktebbet
    a második postban van egy másik topicra mutató link, oda van betéve ez a kép, egy Rockstar e-mail-ről
    ________
    a Sabre nekem is tetszik
  • DJ Skyline
    #4197
    Sabre Turbo, eléggé jó! utoljára VC-ben volt Sabre Turbo, SA-ból kihagyták
  • Ragnar360
    #4196
    Lényegtelen :), nem azért volt jó ez a mondat, hanem más miatt :D
  • broman191
    #4195
    Mindegy mennyivel megy ha a hangsebesség kétszeresével is akkor is megcsinálnám hamarabb mint "több óra" alatt :D GTR2-ben sokat hülyültem vele, gta-ban nem lenne már nagy cucc:)))
  • Ragnar360
    #4194
    Kezd idegesiteni ,h nem vok VIP :) :P

    Na még azt akartam hozzáérni csak utannajutott eszem miután már elküldtem, hogy nagy sebességgel azért vágod :P
    Nemtom mennyivel mehetett lükvercbe az Infi majd megfigyelem, de azért nem volt az olyan hűde lassú.
  • Ragnar360
    #4193
  • broman191
    #4192
    én is erre figyeltem fel-.-'
  • broman191
    #4191
    Ennyire csicskák nem lehetnek hogy órákig tart egy tökéletes 180as fordulatot megcsinálni:D
  • Ragnar360
    #4190
    "...It took one of their guys hours to perfect that high-speed 180."
    A legjobb mondat az egészbe :P :D Oh yesss c'mon Rockstar ... :P
  • Ragnar360
    #4189
    Gaming blog Kotaku, who visited Rockstar Games yesterday for a single player hands on of GTA IV, revealed today that they were informed by R* that the recent trailer consists 70% of actual game play footage. Most notably the impressive chase scene where the car turns a 180 at high speed.
    "During my visit with the Rockstar folks yesterday they told me that about 70 percent of the video was actual gameplay footage. Yes, that chase scene is actual footage. It took one of their guys hours to perfect that high-speed 180."
    - Kotaku
    Just to be clear, the trailer is still cinematic because the build that they have internally comes with several tools for creating the trailer, amongst other things, such as using the built-in detachable camera and freezing the game at any point. Kotaku also promises to have a preview on their single player impressions up soon.
  • Ragnar360
    #4188
    Valszeg az...de ott abbol h jössz rá, nem irnak semmi bizonyitékot ami cáfoljná ,h fake...
    Az tetszik , h sok az acsi ,56 db ha sjol számolom, de az uccsó 2 oldalon elég hulye nevüek vannak. Meg ált. ugy szokott lenni, h az alján vannak a legnehezebbek.
  • ldavid
    #4187
    de az

    John Cena: az elején van egy térkép a sarokban, aztán ráfogták hogy GTA Coke
  • John Cena
    #4186
    ez mitől ---> GTA IV ?:D:D
  • Ragnar360
    #4185
    utube video, Achievement Lista :P...érdekes lehet nem fake
  • ldavid
    #4184
    azzal egyértelműen kijelentenék hogy lesz PC-re, így viszont pár ember azért (is) vesz konzolt, mert azt hiszi nem lesz
  • John Cena
    #4183
    az igeen bocsánat:D de lehet előre is kiadhatják a gép igényt most miért ne?:D
  • ProGabe #4182
    nincs bejelentve PC-re,de a gépigényt már elárulták!