54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #4382
    ja, ja, igen :)
  • ProGabe #4381
    volt már (#4367),ráadásul a HQ változat :) mármint a youtube-os hq,ami már fullscreenben is elég tűrhető
  • Kandurex
    #4380
    Gondolom volt már, de még ilyen kis szutyok felbontásba is brutál :O

  • Pepsi Twist
    #4379
    nem tom nekem egyre rondábbak :D
  • Ragnar360
    #4378
    hülye vagy:DDDD sztem meg ezeken az újabb képeken egyre jobban néz ki, hátmég majd mozgásban :)
  • Pepsi Twist
    #4377
    ennek egyre rosszabb a grafja :S (mindeggy jó lesz SM 2.0-val is)
  • rotator
    #4376
    Jók a képek!
  • SD456
    #4375
    Nagyon jók ezek a képek Az első képen mintha annak a pénzszállító kocsinak le lenne eresztve a kereke, ferdén is áll az úthoz képest.
  • broman191
    #4374
    Nó komment A hidas amerikai autós zsarus képnek van egy kis driver feelingje :)))
  • Kandurex
    #4373
    ez a gears of war jellegű lövöldözés királyság, legalábbis számámra sokkal élvezetesebb úgy harcolni, ha folyamatos fedezékeket kínál fel a játék,...zsír!
  • Ragnar360
    #4372
  • ldavid
    #4371
    további fansite ajándékok








  • Ragnar360
    #4370
    Must read! :) (interjú újabb részének része :D magyarul, nagyonjó!!!!!!!!!!)
  • n3whous3
    #4369
    kira'
  • Ragnar360
    #4368

    Reggelt! Csekkolom :)
  • ProGabe #4367
    (gtagaming) A Rockstar a Gamestoppal kötött megállapodás alapján egy kis reklámfilmet adott ki Liberty Cityről, új jelenetekkel fűszerezve, ezúttal Niko nélkül.

    GTA IV. Gamestop reklám (Youtube)

    A GTA IV. közel 8 órányi átvezetőjelenetet tartalmaz majd!

    @hardwired.hu
  • n3whous3
    #4366





  • Yoda001
    #4365
    "HAGYJUK EZ NEM AZ A TOPIK :)" akkor minek mentél bele? istenem...
  • n3whous3
    #4364
    Te meg miről beszélsz? Core 2 Duo 6300 neked mióta kevés ember? Tisztában vagy a hardverekkel?
  • Szasza20
    #4363
    Ja itt überkedik egy-két ember! Csak azt nem tudom ha ennyire konzolosok akkor mit foglalkoznak a PCsekkel!? GTAIV? Hát símán elfut egy 9600GT-n szerintem vagy egy 8800 GT-n, nem kell itt a 100k-os VGA neki! Meg azért nem fog a Rockstar virítani 1 éven belül az V. résszel! Hát így is évek kellettek amire a IV kijön! Nem kell izgulni annyira már hogy most van egy konzolunk és akkor hamarabb megkapjuk a játékokat, és akkor mi van? Nagy dolog! Én PC párti vagyok, mert hát ha megvennék egy X360at , hát nem tudom mit kezdenék vele gyakorlatilag, max játszanék vele, de azért PC-ve kicsit több mindent lehet csinálni! Na mindegy ez az én véleményem!
  • PENGEinno3d
    #4362
    Már bocs, de ez a gép még nem egy nagy nulla, ram..mondj egy olyan játékot ami 1.5gb-nál több ramot megszik? Szerinted a mostani ram árakon (4000ft 1gb 800mhz) nem vennék ramot ha akadnának a játékok? Látod ez a baj veled meg a többi konzolossal hogy ti csak a csúcs kategoriás VGA-kat nézitek, hogy
    fúú hát a 8800GTX milyen drága! Csak azt felejtitek el hogy ott van a középkategoria is!! Nézz meg most egy 9600Gt tesztet egy 60es 8800Gt szinten van és pedig csak 40E apám:)! Szóval csak ésszel kell csinálni!
    jah és röhögjetek ki de sztem egy 8800gt-vel meg egy mostani középkategoriás procival simán elfutna a GTA4! Ha meg nem akkor majd az akkori középkategoriás gépen...
    nah de mostmár tényleg ennyi volt az off!! bocs
  • Ragnar360
    #4361
    Már bocs, de az aláírásodban szereplő gép is MÁR! szinte egy nagy nulla, proci kevés , ram is az ...at sucks ...ha most jönne a GTA IV pc-re ezen sztem behalna :D
    lol eladni és hol? Ember kinek kellene, jó még a tiedet valsze ellehetne, de tudod mily ULTRAKEVESET ÉR ??? ^^ Na ezen kéne elgondolkodni.

    Jó példa , 1 éve is van ,h kijött a 8800GTX mamár 9800GX2 van , a poén az ,h sokkal erösebb nyilván az utobbi, de ez már kijevetelekor jóval olcsóbb mindössze poton 130-140k ért vesztegetik apám, míg anno 8800GTX depütjekor volt 160k is hanem több. Erre varjál gombot De mondom ne menjünk ebbe bele, engem jelenleg nem is foglalkoztatnak a mostani trendek, érthető okokból, majd ha egyszer visszatérek ami feltehetöleg jó soká lesz vagy ha legalább is fejleszteni akarok, akkor majd körülnézek, de eleget röhögtem már a gyártókon..na mind1 HAGYJUK EZ NEM AZ A TOPIK :)
  • n3whous3
    #4360
    nem

    Hanem ez az én gépem lenne, leszámítva ugyancsak a vga-t, ami tönkrement. Hanem azt mondom, hogy ebből a gépből is ki lehetne sokkal többet hozni, de fejlődni kell ,tehát ez elavult szar sajnos :(
  • PENGEinno3d
    #4359
    Amúgy nem kerülne olyan sokba ez a pc fejlsztgetés, csak nem kell oda lökni a kutyának a "régi" hardvert, hanem például ellehet adni, és akkor máris nem kell a teljes árát kifizetni az új hardvernek(főleg ha fél áfával vásárol az ember :)) " minden évben 300E ért gépet venni" igen ha vagy olyan idióta, hogy ha a kidobod a régit vagy a média marktban veszed meg, akkor megis érdemled hogy kifizess érte annyit!
    Az sli is kb annyira szánalom mint a full HDTV, amit megveszel 350E-ért és játszol rajta az xboxoddal mert (még) másra nem jó!
    ja és bocs az OFFért ...
  • Kandurex
    #4358
    őszíntén szólva nekem ezek az utóbbi képek tetszenek a legjobban,

    #4330, #4322

    nagyon szép lesz ez mozgásban!
  • JaSoN HuNTeR #4357
    "szerencsétlen 3000+ meg 7600GT a 2 GB memóriával meg már most (vagyis már rég) szánalom. Például..." ezt nekem szántad? Mert a videókátyán kivül minden egyezik ;)
  • n3whous3
    #4356
    bővebben?
  • JaSoN HuNTeR #4355
    most te oltod a gépem?Amugy te nem birsz normálisan olvasni.
  • Ragnar360
    #4354
    Vmilyen szinten énis azt mondom, h szánalom amiket kitalálnak. Na mind1 nincs kedvem most belemenni.
  • n3whous3
    #4353
    OFF

    hja, SLI ultraszánalom, mi? Most akkor kb. a multiprocesszoros megoldásokra is ezt mondhatnánk. Mi a helyzet velük? Az, hogy a konzolokban is ez van. Vagyis a kozol is szánalmas, nem?

    És még valami: a PC-ken túl gyors a fejlődés, nincs idő kihasználni egy halom hardvert. Ezért lassabb egy hasonszőrű pc mint egy konzol, mert azt az évek alatt kihasználják, szerencsétlen 3000+ meg 7600GT a 2 GB memóriával meg már most (vagyis már rég) szánalom. Például...
  • Ragnar360
    #4352
    Nem érted:D , nem mindenki nem vesz szal vágod :9 nekem is van :p
  • Attila8805
    #4351
    Tudtommal ez a pc-s topik úgyhogy lehet menni a konzolos topikba és nem itt pofátlankodni.
  • n3whous3
    #4350
    de most ezt ki a faszomat érdekli, már bocs? takarodj innen, ha csak azért jösz be, hogy bepofázz a pc-seknek

    htx
  • Mas7er
    #4349
    jelenjen+ pc-re, és legyen már 29.-e
  • ProGabe #4348
    170 centis plasma-t írtam!
    gondolom,hogy nem fejben játszanak,hanem nézik is valahol a játékokat :)

    #4344:jah,remélem nem küld több "magasröptű" privátot
  • DJ Skyline
    #4347
    lejárt lemez? az aktuális instant fanok körében biztos
  • rotator
    #4346
  • Ragnar360
    #4345
    Ki mondta, h nem vesznek hozzá tv-t ? :D
  • ldavid
    #4344
    szerintem még nem kell törölni, lenyugszik ő (szerintem már meg is történt)
  • JaSoN HuNTeR #4343
    jólvanna nem kell máris leharapni a fejem.Csak tudod a PCsek ha olyant kiejtbárki h nem fog megjelenni egyből betámadjátok xD