54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Alwares
    #4422
    Ha valaki a konzolosokat azért fogja anyázni mert neki nincs konzolja meg mert nem jött ki PC-re, inkább azokat kéne kipaterolni nemde? Az meg másik, hogy igen faszkalap lett az utóbbi időkben a PC-és társadalom és én is ezért tértem át konzolra, mert untam a folytonos bukó/fika hadjáratokat. Ha mindenki egy kicsit visszafogná magát akkor nem lenne problem.
    Van külön konzolos topic, de én úgy látom ez a játékosok fórumán van. Khm nincs ki írva, hogy ez PC. Persze ebbe bele lehet könnyen kötni és tényleg csak azért írtam, hogy a sok idióta majd itt üvöltözzőn és véresre gépelje az újjait... Köszöntem!
  • BIZ0906
    #4421
    Javaslatom: Konzolosok elhúznak a konzolos topikba és minden megoldódik :)
  • kopa1
    #4420
    "élménybeszámólózni, képeket rakni"
    "spoilermentesen"
    bocs de ez a kettő kizárja egymást!

    Egyébként javaslom a megjelenés napján jó nagy piros betűkkel kiírni, hogy konzolos topic és ezt meg befagyasztani pár napra
  • broman191
    #4419
    Töltsetek egy kis zenét veszekedés helyett :)
  • Ragnar360
    #4418
    Lehet majd élménybeszámólózni, képeket rakni stb. normálisan meg spoilermentesen.ENNYI!
  • Attila8805
    #4417
    És arra nem gondolsz hogy a konzolos topikba azért nincs élet miert minden konzolos itt van?
    Ez addig rendben is van míg ki nem jön de ha kijött a játék és tesznek be ide képeket azzal lelőnek egy csomó poént.
    És pont Ragnar volt az aki szidott itt valakit hogy mért tette be a képet lelövi a poént.
    Szóval rakjanak képet meg írjanak a játékról nyugottan csak a konzolos topikba és ha valakit érdekel akkor ott elolvassa.
  • offkorz
    #4416
    ja és én nemfogok ide írkálni róla szerintem,mert nem akarok feszültcséget kelteni sem flame-t nem akarok. :C
  • offkorz
    #4415
    látom van aki igazat ad nekem,hát igen itt szép kis anyázások lesznek az irigység miatt főleg nem a kultúrált emberekről van itt szó akik most ittvannak,kivéve ragnar ő már bizonyított hogy nem az,na de mindegy,lesznek itt még olyan emberek akik anyázni fognak meg minden mást.

    persze énis konzolon fogok vele játszani mivel pc-s soká jön ki és hát jó nincs egy szutyok gépem de én kezdek lassan lemondani arról hogy pc-n GTA-zzak mondjuk,mert most ezis kúrva nagy vasat fog igényelni valószínűsítcsem,nekem a gépem marad a wow-ra meg egyéb,
  • broman191
    #4414
    Semmi értelme nem lenne a topik zárásának, inkább csak abba kellene hagyni a pc-s vs. konzolos hülyülést-.-
  • bubu13
    #4413
    Egyszer már úgy is zárva lett a pc-s topik
  • KG21
    #4412
    Arra nem gondolsz, hogy esetleg azért jön ide a legtöbb konzolos, mert a konzolos topicban alig van élet? Várjuk mi is ugyanúgy a játékot és szeretünk beszélgetni róla, itt ezt jobban meg lehet tenni. Egyébként nem értem mi ez az újkeletű utálat, emlékszem anno amikor a SA kijött ps2-re, mindenkit érdekeltek a sajátkészítésű ingame videók, meg beszámolók, fújolásra abszolút nem emlékszem, h húzzatok a konzos topicba :S
  • Kandurex
    #4411
    szóval töröljünk minden hozzászólást ami a játékkal kapcsolatos? vagy rögötön zárjuk / töröljük inkább a topikot, hisz nincs miről beszélgetni

    #4407, #4406
  • cenobite
    #4410
    ???
    Nem olvastam el mind a 4000akárhány hsz-t a topicban, úgyhogy nem értem mi volt a flame az írásomban.
    Kérlek homályosíts fel! Köszönöm!
  • bertino
    #4409
  • Katun
    #4408
    Off On:
    Majd jön a flame? Te vagy a flame, párszor leírták már ugyanezt amit te is.
    Off Off
  • rotator
    #4407
    Szerintem is nonszensz, hogy a konzolosok ide írogatnak, mikor van saját topikjuk. Én soha életemben be nem tenném egy konzolos játék topikjába a lábam, pláne ha lenne PC-s topik is.
  • cenobite
    #4406
    Abban igaza van, hogy ez a PC-s topic, és a játéknak van konzolos topicja is. Mivel első körben konzolra jön ki, szerintem is inkább oda kellene írogatni. Ha meg már kint van mind konzolra, mind pc-re, akkor nem hiszem hogy nagy gond lenne, ha ide ír valaki. Addig csak hergelésnek veszik úgyis - jogosan, hiszen van konzolos topicja a játéknak -, és jön majd a flame.
  • Kandurex
    #4405
    mert, miért? most nem tolhatunk képeket meg majd véleményt, kritikát, ilyesmi, semmi? :(
  • offkorz
    #4404
    mondtam hogy nem kötekedés,csak szerintem ha kijön konzolra és majd élménybeszámolót tartasz meg betolod a képeid,meg írod a sok mindent akkor szerintem sűrűn fogsz ilyenszavakkal találkozni hogy "visszamennyé" hasonlóak amiket most nemrészleteznék. :C
  • Ragnar360
    #4403
    Nem teszek különbséget ember, nem vetted még észre, meg nincs is értelme...bőven elférunk 1 topikba, főleg meg ha a másik szar.
    Muszály kötekedned neked mindig ?
  • broman191
    #4402
    A legkomolyabb a gangsta órája "8:20-at mutat" :D:D
  • offkorz
    #4401
    amúgy most nem akarok kötekedni de te a konzolos topikba vagy való szvsz :-|
  • offkorz
    #4400
    hát akkor az még odébb van.1 év biztosan van hátra. :c
  • Ragnar360
    #4399
    Dávid, grat, látom beraktad scriptbe az üdvözlö szövegeket :)
    Megjelenésre összedobunk egy faja kis bannert ? :) Ezen gondolkoztam mostanság...
  • Alwares
    #4398
    Aki nem vett volna észre mindent a 4. videóban:
    Trailer Analysis
  • cenobite
    #4397
    Végülis már a SA-ban is volt fényképezés. És ha már nyílik az a community oldal, akkor szerintem biztos, hogy a fotózást is belepakolják. Nyami. :)
  • Alwares
    #4396
    Nem tudtam biztosan hogy a Social Club-ban lesz ilyen is. De akkor tényleg király lesz!
  • Ragnar360
    #4395
    Az is lesz :D
    Egy nemolyan rég előzetes scanjeinek utolsó oldalán pontokba volt szedve néhány érdekesség, új infó...ahol többet közt az is meg volt említve,h LEHET FÉNYKÉPEZKEDNI ÉS MEGLEHET OSZTANI MÁSOKKAL A FOTÓKAT (lásd pl pgr3-4 stb.) A NETEN,
    Rockstar Social Club powa :D

    Még van vmi kivánság ? xD
  • Alwares
    #4394
    Kurvajó! Ez a filmesedés kifejezetten jót tesz majd a játéknak szerintem. Erre vártam mióta. Olyan jelenetek lesznek benne, hogy hajjajj! Egyes szövegei nálunk már most szállóigévé váltak, mi lesz itt később?
    Hmm egy valami kéne még, sceen-shotok lesznek? Mert az igen jó lenne.
  • Ragnar360
    #4393
    Heyyyyyy Tommy , pls say hello to my little friend
  • Ragnar360
    #4392
    THIS IS THE BEGINNING OF THE BEAUTHIFUL FRIENDSHIP
  • Ragnar360
    #4391
    Pár új infó:
    "...a féltucat különböző játékoson kívül amit láttunk, több mint száz holttest feküdt az aszfalton, illetve egy rendőrségi helikopterrel is is találkoztunk, mely félbevágott propellerjével egy emberi testet..."

    ---OPM-US May Issue--- (ugye ez a mostani)
    __________
    A Gamepro.com -nak köszönhetően ma nagyon érdekes dolgok bukkantak fel a GTA IV-el kapcsolatban. Többek közt kiderült a játékról hogy felér mint egy 5 mozifilmmel, illetve hogy hány óra is lesz pontosan a GTA IV kijátszása...

    Vége a Hollywoodi kasszasikereknek, pontosabban ez év áprilisának végén, a GTA IV érkeztével leáldozik nekik. Mint kiderült ugyanis, a Grand Theft Auto IV kijátszása mintegy 100 órát (6000 min.) vesz majd igénybe, melyből bármilyen hihetetlen és fenomenális is, 8 órát csak a játékban található kisfilmek, animációk, bemutatók tesznek majd ki, mely azt jelenti hogy több fejlesztők által készített átvezető van a GTA IV-ben, mint 5 Los Angeles-i sikermoziban.
    _________
    Kotaku elözetes

    Barrerra, a Rockstar PR osztályának vezetője szerint, a GTA IV sokkal inkább egyfilmszerű valamire hasonlít mint az előző GTA-ra. Ez többnyire annak is köszönhető hogy a kreatív csapatban több filmkészítési tapasztalattal rendelkező egyed is található. A játék azt a szabadságérzetet adja majd, hogy úgy érezzük egy film szereplői vagyunk és pörögnek egymásután az események, viszont a játék énjét is megőrizte a GTA IV, így teljes mértékben magunk alakíthatjuk a játék alakulását.


    Az utolsó küldetésben a Kotaku emberei egy beszélgetésbe csöppentek bele, ami állításuk szerint kísértetiesen Call Of Duty beütéses volt. (ez jót jelent a magazin szerint)


    A fejlesztők elhelyeztek a játékban egy úgynevezett „slow time” kamerát, mellyel lelassíthatjuk az időt és hihetetlen kameraállásokból, csodálatos látványt élvezhetünk egy-egy véres-üldözéses-akció során.



    A magazin emberei elárulták, hogy autót csak úgy lehet lopni a betörjük az ablaküvegét, ez még nem is meglepő, de olyan részletekbe is beavattak, mint például hogy amikor ellopták a kocsiját egy a kocsiban cigiző embertől, a füst ami előtte a kocsiban jól láthatóan szállt, hirtelen az ablaküveg betörése után kiszállt a kocsiból, amolyan „jól látható felhő” formájában.


    A GTA IV a játékvilág egy teljesen új szintjére kalauzolja majd el a játékosokat, mely egy eddig sosem látott, elért szint lesz. Éppen ezért mindenki gyűjtögesse a kis zsebpénzét, mert pár héten belül már elérhető lesz a GTA IV a boltokban...

    by gtagaming.hu

    Nem fűzök hozzá semmit.
  • ldavid
    #4390
    scannelt OPM multiplayer előzetes (3 új képpel) és egy Kotaku előzetes
  • cenobite
    #4389
    Annak le is van eresztve. Gondolom kapott egy kis ólmot. :D
  • Alwares
    #4388
    Bizony! Én is már remegve várom, hogy mégis milyen lesz mozgásban, szerintem nem fogok csalódni...
  • Kit--Kat
    #4387
    A kép az kép.... Mozgásban lesz ez valamiihihetelenül durva. A videókból már kilehet indulni.
  • Alwares
    #4386
    Fúú de jók ezek a képek! Igencsak hangulatos az összes. Nico for president!
  • Pepsi Twist
    #4385
    aha lehet
  • AntiHero
    #4384
    HA észrevetted akkor a képekre ráraknak egy iylen hülye vízfesték efektet ami csúnyit sajna sokat rajta:(

    De hát ott a trailer ami igazán meggyőző:)
  • rotator
    #4383
    Ezek szerintem eléggé jók! Azok a képek szoktak gázosak lenni, ahol közelről mutatják a karaktereket.