54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • rotator
    #4462
    Én ezt már meg sem akartam említeni, de teljesen igazad van!
  • broman191
    #4461
    Jaaaa:) Hálózsákot néztél már vagy van?
  • Ragnar360
    #4460
    Hát az kérlekszépen éjfél lesz :D Április 29.-ének hajnala és ott állsz a bolt előtt nyitásra :D
  • broman191
    #4459
    Akkor ha a számláló a nullához ér mi lesz? Rohammentő?
  • csoola
    #4458
    hmm dejo lenne ha PCre is bejelentenék (mondjuk tutira gépet kellene fejlesztenem :S)
    majd nyári melobol megprobálok szervirozni egy kördobozt :)
  • Pepsi Twist
    #4457
    élvezni??? kész stázisba kerül....
  • offkorz
    #4456
    :S_DAS:SA?:SD_DSAD_SAD_SAD?SAD:ASD_ASDS
  • kopa1
    #4455
    Egyre jobban igaznak tűnik, hogy te a GTA IV screenshotokra is el bírsz élvezni! -.-
  • Ragnar360
    #4454
    Na mostmár msn-be is látom magam előtt, hogy hány nap, óra, perc van hátra a játékig. Legalabb 1 órát szarakodtam vele, faszom a scriptbe túl van bonyolítva az egész. -.-
    Igyis ugyakartam, h a másodpercet is mutassa, csak olyan faszul irták meg, h nem lehet másodpercenként frissiteni, 15 másodperc a legkisebb szal a másodperc is 15 másodpercenként ugrott volna le :) LOL igy maradt a nap óra perc...
  • KG21
    #4453
    Kevés embernek van konzolja, deviszont itt mindenkinek van pc-je. Itt többen beszélgetnek a játékról, ha az összes konzol tulaj elmenne, még akkor is itt lenne sokkal nagyobb az élet. Nekem ez a topic ezért jobban tetszik, mint a másik és ez akkor is így lenne ha nem lenne dobozom
  • Attila8805
    #4452
    Ezt egy ártatlan ingame kép hatására írtad Akkor mi mit szóljunk ha televágjátok a topikot videóval meg leírással?

    "Ezt nem kellett volna!
    Érdekes ez a achievement lista, nem tűnik azért húde nehéznek, bár nem is egy egyszerű menet, de remélem ez ismét csak FAKE!, nem azért mert nem tetszenek de igy lelövik a poént előre a birkák, senki se fogja fel látom, hogy ez nem egy egyszerü játék, ahol nyugodtan lelőjjük a poénokat egyszerre, és sztem ez már egy kicsit sok.

    Be nem teszem a "lábam" a topikba ha látom kinnt van a warez verzió, mert itt egy pár emberkében érzem a SpOILER veszélyt. (kép linkelgetések, alá ahogy Dávid tette az imént, mindenesetre remélem jól megbasszák a száját annak a nyomorék ausztrál Zoonak v mi a faszomnak...köcsögök!)"
  • broman191
    #4451
    X360 és PS3 van eddig bejelentve, de sok mindent legyártanak PSP-re is utólag...semmi sem kizárt-.-
  • Doog
    #4450
    Minap láttam egy videót, miszerint lesz PSP-re a játék...
    Mondjuk már gyanús volt hogy egyből oda volt írva, hogy " !!!NO FAKE!!! "

    Igaz lehet ebből valami ?

    (jah és bocs lehet nem itt kellett volna megkérdezni)
  • rotator
    #4449
    Aha, és te arra nem gondolsz, hogy ha a konzolos topikba mennének, akkor lenne ott élet? :)
  • Kandurex
    #4448
    óóó én csak érdeklődök, csendesen szemlélek ill. véleményezek
  • broman191
    #4447
    Csak ne ausztrál legyen majd a "nem eredeti" :)
  • Kit--Kat
    #4446
    Nekem mind1 mi lesz itt, de azt nem értem, hogy te miért értetlenkedsz.
  • ldavid
    #4445
    nem unjátok még?
    _____
    azt előbb kihagytam, hogy új "hír" került fel a Weazel News-ra, és Ausztráliában cenzúráznak de az gondolom minket túlzottan nem érdekel xD
  • broman191
    #4444
    Na jó, mindenki-.-
  • BIZ0906
    #4443
    Najó Ők :)
  • BIZ0906
    #4442
    "Nőjetek már fel!!!!!!" Ezek?
  • JaSoN HuNTeR #4441
    én már elsem olvasom.Mivel a PC-sek olyan irigyek;)
  • broman191
    #4440
  • Groom
    #4439
    Frankón kell ezt a hülye konzol vs. PC-s baromságot csinálni???
    Esküszöm, mintha óvodában lennék!

    Nőjetek már fel!!!!!!
  • Kandurex
    #4438
    olyasmi
  • Ragnar360
    #4437
    Ti nem fogjátok fel :DDD
  • offkorz
    #4436
    jaja,énis ezt figyeltem :c
  • Kit--Kat
    #4435
    Vicces, hogy pont 1 mod nem fogja fel ezt a dolgot. Te mod vagy, nem?!
  • broman191
    #4434
    Itt is lesz annyi biztos :D;-)
  • Ragnar360
    #4433
    Mi az, hogy nem itt a helye, jézusom te :D, egy játékról beszélünk, nem? Akkor meg!
  • broman191
    #4432
    Kár hogy nem egy időben jön minden verzió...bár a mostani gépem valszeg kevés lenne úgyis-.-' De már nagyon tolnám
  • Ragnar360
    #4431
    Naja az nemrossz , meg ezt a fehér hátteret is jólenne lecserélni és akkor nagyon kis otthonos topik lenne , aztán pöröghet az élet ;), azért elég durva hogy 70+ ezer hsz az SA topikban, mondom jólvan :D
  • offkorz
    #4430
    nem az csakhát ezért van konzolos meg pc-s rész,meg topik,akkor mért a konzolosok írnak ide,nem arrólvan szó hogy aki tolhatja már ne írjon csak hát nem pécén tolja szal nem itt a helye szvsz :c
  • Kandurex
    #4429
    mondjuk az elég érdekes hozzáállás, hogy azok ne írjanak akik tolhatják a játékot,.."mert nekem nincs meg, illetve nekünk"

    (halkan közbe szúrom, hogy a legtöbb warez huszár az aki ez ügyben szót emel, ugyanis akik meg is veszik a játékot azoknak általában van konzolja is...)
  • ldavid
    #4428
    aha, én is egyre gyakrabban agyalok rajta,szerintem valami artwork-ös kéne mint a SA topic-ban
    __________
    3 új kép az EGM-ben + a GameStop reklám zenéje
  • offkorz
    #4427
    legtöbb konzolos is,pont :-|
  • Ragnar360
    #4426
    Az a baj, hogy a legtöbb PC-s el va szállva magától. PONT.
  • broman191
    #4425
    tejjel.
  • bertino
    #4424
    vagy egy sonkás szendvicset.
  • broman191
    #4423
    Písz! Toljatok egy kis Bob Marley-t vagy valamit -.-'