54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #4502
    fogod és berakod a topikjába PC forumon.
    nagyon nehéz :)
  • Kandurex
    #4501
    illetve nem, mert ez nem az a topik és érzem, hogy menni fog érte a lebaszás...szal...:)
  • Kandurex
    #4500
    na, majd ha haza érek belinkelem az összehasonlítót az assassin creed -ről,..elég durva a különbség
  • Alwares
    #4499
    Egy multiplatform játéknál általában megszokott, hogy tökre ugyanúgy néz ki mind két konzolon a játék... Persze lehet nagyítóval keresni a dolgokat de én eddig grafikai különbséget nem nagyon láttam. Legfeljebb annyit, hogy mittomén PS3-on beszaggatott... De szerintem semmi különbség.
  • Yoda001
    #4498
    és ugyanúgy van pár játék ami szebb PS-en, ennyi..
  • rotator
    #4497
    Ami összehasonlítást eddig láttam (pl. CoD 4), ott nem lehetett eldönteni, melyiket látja az ember, annyira egyformák voltak, AC-t megnézem.
  • bertino
    #4496
    amiből az egyik valóban konzol, a másik a vásárlók átkurása :DDDDDDDDD
  • broman191
    #4495
    Az inkább ne is legyen:D
  • Kandurex
    #4494
    eddig nagyjából úgy van, hogy van pár olyan játék ami szebb boxon...összahasonlítások, nem fan oldalakról, hanem rendes gamer portálokról (pl. assassin creed) szóval elképzelhető a PS gyengélkedése
  • rotator
    #4493
    Ez inkább más jellegű problémát vet fel. Adott két hasonló árú és tudású konzol, és az egyiken sokkal gördülékenyebben fut a játék, mint a másikon? Ez elég nagy kitolás lenne az emberekkel. :)
  • bertino
    #4492
    gondolod a sony nem pénzel nekik semmit ?
    dehogynem...
  • Alwares
    #4491
    Ez szerintem is csak ócska pletyka. Gyorsabb töltés a GTA-ban? De hát nincs is benne olyan! Az elején gondolom lesz egy kicsi aztán semmi. Különben se hiszem, hogy a Rockstar a Sony-t részesítené előnyben, az MS kemény pénzeket csengetett ki a GTA IV-ért, mégha ez főként a DLC-kre vonatkozik is.
  • ldavid
    #4490
    a telepítősdi csak pletyka
  • Ragnar360
    #4489
    csekkoljátok csak a gtagaming.hu-t !!!

    Remélem a 360-nál is megoldják ezt 1 updatel, barmorai nem izgat akinek nincs vinyoja, annak max majd kicsit tovább tölt...
    Rockstar ausztráliában is beinditotta a reklámot + új special edition képek érkeztek a két nagy óriás áruházlánc jóvoltából (nem uj képek, csak uj boritok) és nekem nem lehet special edition wááá
  • ldavid
    #4488
    nem tudom ki mennyit hallott eddig az eyefind.info-ról, ez is egy teaser site lesz és eddig csak egy helyen volt látható,
    ott ahol az igazi Times Square-en a Yahoo! reklámja található
    most már átirányít a hivatalos oldalra, ezért szerintem várható egy frissítés amiből kiderül mi is ez
  • Máté94
    #4487
    Egyszer majd lesz olyan is:D
  • Yoda001
    #4486
    azért GT5P-sre ne számíts, szvsz
  • broman191
    #4485
    Annál azért jobb legyen^^
  • fery02
    #4484
    Ha a vezetéses részek megütik a Driver 3 színvonalát (törés, fizika, irányítás), akkor én már bőven elégedett leszek. :)
  • ldavid
    #4483
    broman írta hogy lehet Vercetti, ha ő lenne akkor visszatérő lenne nem de?
    amúgy az a maffia főnök látható a 3. trailer végén is, és szvsz nem éppen olyan a hangja mint Liotta-nak
  • Ragnar360
    #4482
    Valóban van hasonlóság.
    Dávid, de nem visszatérő figurára kell gondolni, hanem arra a csókára akit mutattak.
  • ldavid
    #4481
    kizárt hogy az Liotta, tök más a hangja
    Vercetti sem lehet, mert meg lett mondva még tavaly, hogy nem tér vissza senki
  • broman191
    #4480
    De ahogy az írásban kifejtette a srác, lehet hogy Tommy lesz, mivel már idős lenne 86' óta :)
  • Ragnar360
    #4479
    hát az fasza lesz HA a GTA IV-ben is vkinek a hangját adja Ray Liotta :D:P
  • broman191
    #4478
    Tommy Vercetti a GTA IV-ben :O ???? (szerintem csak a szinkronszínész egyezik)

    :O
  • broman191
    #4477
    Jajj de szép az a Desert :)))
  • LeryStar
    #4476
    az interjú folytatását belinkelné valaki?
  • ldavid
    #4475
    3 új scannelt kép

    amúgy a német verzió tényleg tiszta lehet, mert most 18-ast kapott, az ezelőtti (cenzúrázott) részek pedig 16-osak voltak
  • rotator
    #4474
    Ha Németországban is vágatlan, akkor ezek szerint vér nincs benne. :)
  • elitehun
    #4473
    A The Sydney Morning Herald cikke szerint a Rockstar-nak is meg kellett küzdenie azért, hogy a GTA IV megjelenhessen Ausztráliában. Ahhoz, hogy beleférjenek a kategóriába, számos fícsört el kellett távolítaniuk a várva-várt folytatásból: egyelőre nem árulták el, hogy milyen változásokon esett át a játék. A GTA IV egyébként más országokban (itt főként Nagy-Brittaniára, Amerikára és Németországra gondolunk) vágatlanul érhető majd el.
  • broman191
    #4472
    --> ---
  • Kandurex
    #4471
    felőlem vadakat terelő juhász is lehetsz ,...akkor se lehet túl erőssen szétválasztani a topikokat (ill. nem lehet lesz, a játékos fórum még mindig a leglátogatottabb hely az SG -n)
  • bertino
    #4470
    nincs baj azzal, hogy az ügyfél fejéhez vágom legtöbb esetben, hogy fingja sincs az internethez
  • broman191
    #4469
    Nem jön be a mostani meló?
  • bertino
    #4468
    hát persze

    én meg tűzoltó leszek :(
  • Kandurex
    #4467
    Ezért van a házigazda, de itt vagyok én is,...ne aggódj, vigyázva lesz a spoilerekkel,...ill. ettől kellene a legkevésbé aggódni. (ide max, pár szó lesz vetve..., a storyról, elakadásokról stb. stb. mind a konzolos topikba lesz szó)
  • Attila8805
    #4466
    Ezzel lehetett a legjobban szemléltetni hogy miért szeretném ha nem írnának ide a játék megjelenése után.
    Akit érdekel az úgyis megtalálja a konzolos topikot én meg szeretném úgy játszani a játékot hogy nekem kelljen mindent felfedezni.
  • Ragnar360
    #4465
    gamesradar.com-nak adott interjút...
  • broman191
    #4464
    Lucky bastard! Jó hogy ráfeküdtek a lövöldözésre komolyabban, az nem ártott már igazán ezelőtt sem...vezetés pedig a fizikai engine miatt jó hogy megváltozott. :)
  • cenobite
    #4463
    Egy kis írás... :)