54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #4542
    még annál is 100x nagyobb.
  • LeryStar
    #4541
    te ultranagy gyoker lehetsz
    :)
  • n3whous3
    #4540
  • Yoda001
    #4539
    nc márcsak 20 nap
  • n3whous3
    #4538
    lol :D
  • n3whous3
    #4537
    Baj?

  • bakvarnyu
    #4536
    hahaha
  • Yoda001
    #4535
    és ezeknek miköze a topikhoz már megint?
  • Ragnar360
    #4534
    Még egy értelmes topik : lol

    Topiknév: you guys are all gta nerds, do u get any pussy?

    First post: yea u guys are pretty much gay

    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Ragnar360
    #4533
    LOOOL GECCCI , ritkán szoktam nézegetni a gtaforums.com-ot , nem éppen az átláthatóságáról híres az oldal...de néha akad 1-2 érdekesség is sőt új infó, hír....legtöbbször ugye scanek. De most épp egy hülye nevü topikra bukkantam (Oh noooooooooooooooo....stb :D)

    "My mom says I cant get Gta4 until im 17 , I have 5 years to go, I have been waiting for this game for 2 years, I was allowed to get gtasa but not this one because I opened my big mouth and was blabbing about how much more realistic and grittier it is supposed to be, I am going to run away and never come back! "

    és a válaszok:

    - grow up

    - sucks to be you...

    - you psycho...
    I'm 14 and I started playing GTA 6 years ago... (LOOOOOOL JÓ NYOMJA A GYEREK :DDDD hülye kis amcsi kölykök :D ja amugy a azért mondja, h you psycho mert a gyerek neve aki nyitotta a topikot : gtapsycho XDDDDDDD)

    - your 12 right now.....well thats probably the reson, your mom doesnt want you to do anything stupid (ennek a gyereknek a neve Emotions 98.3 ...ész hová mész :D)

    Vki csak szimplán ezzel a képpel válaszolt :D


    Még van tovább is, akit érdekel az nézzen fel a fórumra :D gtaforums.com

    Na jóccakát !
  • rotator
    #4532
    Azért elég nagy név (volt) ő!
  • ldavid
    #4531
    igen, bár nem hinném, hogy itt sokan vannak otthon a divatszakmában és fejből vágják, ki is ő.. xD
  • Loco
    #4530
    Maga Karl Lagerfeld vezeti a műsor DJ Karl néven a K109-en.
  • Alwares
    #4529
    No azért higgadj le egy kicsit :D Hogy fogod így kibírni az utolsó napokat? Hibernálod magad?
    Egyébként én majd a saját szememnek hiszek, bár a mostani multis képek engem is nagyon meggyőztek.
  • ldavid
    #4528
    ha erre gondolsz, akkor tényleg tévedsz
    ő a maffia feje, Karl meg mivel DJ, csak a hangját lehet majd hallani
  • Ragnar360
    #4527
    Elolvastam az IGN előzetesét, 4 módot mutattak be, mind1ikről 2 külön ember is mesélt. Eszméletlen volt olvasni....én már nem fűzök hozzá semmit. A Rockstar olyasmit alkot(ott) amit még soha SENKI, sőt még önmagukhoz képest is túlszárnyalták -magukat- azt a bizonyost, A MESSIÁS NEMSOKÁ ITT VAN!

    ja boCCCCSSS kicsit durvák az új multi képek!!!!!!!!4444

    Az IGN egyik szavaival zárnám eme hsz-t, hogy : "Everything you read is the 10% above the water."
  • n3whous3
    #4526
    DJ Karl? Sztem ez a faszi volt benne abban a videóban, ahol Tommy Vercettivel hasonlítgattak egy faszit. Márhogy ő az... vagy tévedekk? ::::)
  • ldavid
    #4525
    multi előzetesek
    +1 új artwork (DJ Karl, K109)
  • Pepsi Twist
    #4524
    köszi :D
  • BIZ0906
    #4523
    Aláírásodbol ítélve nagyon az lehet egyébkét jó tetszik :D
  • Pepsi Twist
    #4522
    én is ezen gondolkozom :D
  • JaSoN HuNTeR #4521
    ha ez talán lesz PC-re akkor megveszem eredetibe 100%
  • SD456
    #4520
    Ezek nagyon dúrvák! De jó azoknak akik már tesztelhették a multit :) Amúgy PS3 on a split screen multira kiváncsi leszek.
  • bertino
    #4519
    omg bazeg, várom, hogy megvegyem a PS3amat
  • ldavid
    #4518
    weazelnews-on eyefind.info-s hír
    és 12 multiplayer screenshot :)
  • Ragnar360
    #4517
    most akartam énis beirni:P
  • ldavid
    #4516
    holnap jön pár multi előzetes a nagyobb gamer site-októl
  • xyviktor
    #4515
    Oké kösz
  • bertino
    #4514
    már az első kérdésedből tudjuk, hogy uj vagy, ne izgulj
    még nem jelentették be PCre.
  • xyviktor
    #4513
    Helo mindenkinek. Én még új vagyok itt. Meg tudjátok mondani hogy mikor jön ki pc-re? Előre is köszönöm.
  • Alwares
    #4512
    Nem valójában GTA XII-öt akaratam írni addigra lesz Magyarország világszintű nagyhatalom ami már megér egy GTA részt is XD (irónia)
  • Yoda001
    #4511
    mivan? magyar főszereplő?...
  • totyak
    #4510
    Szerintem te kicsit kevered a római számokat. Most azt kérdezted, hogy a GTA 4-ben ( GTA IV ) magyar lesz-e a főszereplő. Nyilván nem, mert orosz lesz vagy mifene. Nem is értem mit akarsz ezzela kérdéssel. nem inkább GTA VI akartál írni?
  • Ragnar360
    #4509
    erre csak annyit tudok mon dani,h LOL :)
  • Alwares
    #4508
    Szerintem az oroszoknak ez a játék amúgyis KÖTELEZŐ vétel. Ha orosz lennék biztos, hogy összetörném a malacperselyt és CE-t vennék. Tényleg a GTA IV-ben vajon majd magyar lesz a főszereplő? :D
  • ldavid
    #4507
    az oroszoknál az előrendelőknek játékbeli hitelkártyát is osztogatnak
    előlap | hátlap
  • Ragnar360
    #4506
    Hidd el, h sokat fagyott is :) jártam akkoriban sokat a hivatalos fórumába ment a panasz rendesen, meg máshol is lehetett hallani ,na mind1 ne OFFoljunk :D
  • Kandurex
    #4505
    ezt így nem mondanám, inkább csak a texturákkal volt gond...de OFF - OFF

    szal hagyjuk ezt
  • Kandurex
    #4504
    ott meg már volt :), most nem fogok átmenni, azért, hogy megmagyarázzam, hogy egy itteni hozzászólásért jöttem :) de szal, beírod a gametrailers.com a keresőbe, hogy "assassin creed compare" és a feature videók alatt megtalálod
  • Ragnar360
    #4503
    Ja PS3-as szarabb ,sötétebb nem olyan szép világosm napos..texturák néhol ratyibbak, meg ps3 as fagyott mint állat meg sok hiba volt még benne, de már jött hozzá updatet még rég..mind1 akkor is szarabb:D