54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Prince of Máté
    #4582
    Nem tudom, én legutóbb tavaly februárban vettem
    Vegyél PC gurut, ott most van +20 oldal asszem, ami csak konzol.
  • bubu13
    #4581
    én is azt vettem de az már megszűnt nem?
  • Prince of Máté
    #4580
    Ajánlom a Play magazint!
  • bubu13
    #4579
    na az elég szar egy újság
  • ldavid
    #4578
    papír alapút? az nem sok van, bár úgy tudom az 576 konzol még kapható
  • bubu13
    #4577
    Off:Nem tudtok valami színvonalas konzolos magazint?Bocs hogy a pc-s topikba irom ezt de most itt ez a téma
  • ldavid
    #4576
    szerintem eredeti, nekem legalábbis elég az az LC59 jelölés és az Impala rendőrautó

    Ragnar: nem biztos, hogy most debütál, lehet már látható volt máshol is, én mindenesetre még nem láttam
    a Guru meg nem csődölt be, tényleg többen veszik
  • Alwares
    #4575
    Pcguru mostanában igencsak belehúzott. Főleg print magazin terén. Red Alert 3 világ exkluzív, most meg GTA IV. Mennek el konzolos irányba de egyre minőségíbb a magazin felhozatala.
  • Kandurex
    #4574
    nem feltétlenül,...végül is hivatalos ez? vagy csak a pocakra csaptak és bevágtak egy ismeretnel képet
  • Ragnar360
    #4573
    lol durva, magyar ujságba debütál elöször egy uj artwork, bexarás,lol :DDD
    pcguru onlinet soha nem szoktam nézni...régebben nagyon ratyi volt...azt hittem, h ezek becsődöltek a GS mellett, a cimlapon erre szerepel mo legolvasotabb gamer magazinja :D , hát nemtom, anno a GS volt az meg sztem most is, nemtudom mennyien vehetik a pc gurut havonta :S ebbe a mai világba mikor mindent megtudsz a netről....anno énis vettem a GS-t éveken keresztül.
  • ldavid
    #4572
    a legfrissebb
  • Ragnar360
    #4571
    nájszos, meik pc guru is ?:D
  • ldavid
    #4570
    a friss PC Guru-ban van egy nagyobb előzetes, új dologra nem számítottam, erre egyből találok egy új artwork-öt...
  • broman191
    #4569
    Tiszta Dzsoki Jujing' :D
  • ldavid
    #4568
    ez csak csak pár hónapos infók (talán közel egy évesek)
  • n3whous3
    #4567
    úgy, hogy régi hír .-.
  • Alwares
    #4566
    Ez mikori hír már nem azért?
    "Az Xbox360-as verzió már 86%-ban, míg a PS3-as csak 70%-ban van kész."
    Khm lol. 19 nap múlva meg ki fog jönni a boltokban? Hogy is van ez?
  • bubu13
    #4565
    ezt már régi infó
  • cenobite
    #4564
    Forrás?

  • peppino3
    #4563
    A HUD-on megjelenített térkép nem más, mint telefonod GPS rendszere, mely mindig a legrövidebb utat mutatja a célállomás felé, az útvonalat sárga vonallal jelölve.
    Fegyvert ezúttal kétféle helyen is vásárolhatunk: az egyik valószínűleg egy "fekete" eladó, Little Jacob, akinél nagyobb stukikat is beszerezhetünk majd gonosz célunk elvégzésére. A másik a már jól megszokott Ammu-Nation, ahol kisebb stukikat vehetünk (pl önvédelmi kispisztoly, vagy shotgun), és páncélt. Ami nagyon jólnak ígérkezik, az az, hogy ezúttal a páncél látható lesz rajtunk, ha felvesszük. (ha levesszük meg nem? lehet le-fel venni?)

    Mikor Niko feltöltötte a TW@ kávézóban az önéletrajzát a Goldberg, Ligner & Shyster weboldalára, az OXM szerkesztői meg tudták nézni a dokumentumot, melyszerint Niko részt vett a Balkán Békeszervezetben, és hogy remekül úszik (!), lő és bokszol. (Később a cikk még megemlíti azt is, hogy a Statue of Happiness-hez eljuthatsz hajóval és úszással is.) A Balkán Békeszervezeti tevékenykedése bizonyíthatja, hogy Niko nem orosz származású. Dan Houser azt mondta, hogy nem orosz, hanem kelet-európai, és Oroszország inkább Ázsiában van, mint Európában.
    Nikoval éjszaka házakba is betörhetünk egy társunkkal, úgy, mint a San Andreas-ban. Emellett üzleteket is ki lehet majd rabolni.
    Az Xbox360-as verzió már 86%-ban, míg a PS3-as csak 70%-ban van kész.
    Nikonak 3 másodpercébe tellett az ellopandó jármű kábelei segítségével beindítani a kocsit.
    A Games Aktuell szerkesztői a demóban Ferrarikat, Volkswagen Jettát, BMW-ket, Ford Mustangokat, SUV rendőrségi terepjárókat, Porsche Carrera-t (valószínűleg ez lehet a Comet), áruszállító teherautókat, és kukásautókat véltek felfedezni.
    A küldetés folyamán, melyben meg kell ölnünk Mr. Goldberg-et, egy kisebb beszélgetés zajlik le, mikor Niko előveszi a fegyverét. Goldberg a következőt mondja: "I don’t fear guns. You know, guns don’t kill people - Videogames kill people." ami magyarul a következőt jelenti "Nem félek a fegyverektől. Tudja, a fegyverek nem ölnek embert - A videójátékok viszont igen." (Nocsak, utalás Jack Thompsonra?)
    Az alap kameraállást, melyet autóvezetés közben tapasztalhatunk megváltoztatták. Egy kevéssel lejjebb és balra került a nézőpont, ugyanis így sokkal realisztikusabb a vezetés is. Persze még így is akadnak más kameranézetek
    A taxizás nagy szerepet tölt majd be a játékban. Ha Niko 'A' pontból a 'B'-be szeretne eljutni, akkor egy gomb lenyomásával simán beszállhat egy taxiba, és pár másodpercen belül már meg is érkezik az adott helyre. Vannak különleges esetek is, amikor a taxisofőr a legközelebbi közszolgálati épületekhez visz minket, legyen az egy esetleges sérülés, vagy karakterünk éhes és máris a legközelebbi kórházban, vagy ebédlőben tudhatjuk magunkat. Fontos, hogy ez csak akkor lehetséges, ha nem köröz a rendőrség egy adott zónában!
  • Pepsi Twist
    #4562
    np :D
  • cenobite
    #4561
    Ja igen, elnézést! :D
  • Pepsi Twist
    #4560
    ott N1KO van :D
  • cenobite
    #4559
    Ilyen N1CO rendszámtáblát csinálok magamnak! Még jó hogy van dekoros barátom, akinél megvan az alapanyag. :)
  • Mas7er
    #4558
    egyértelmű, h 29.én este megveszem! - majd biztos megvárom, h valaki kijátsza, (bár nem hinném, de megunja), majd tovább adja
  • Ragnar360
    #4557
    ja, láttam :D ...amugy jó a kilátás, főleg ezen a képen :D csak nagyba...üvegfal, hát én nem mernék nekidőlni az biztos :D
  • JaSoN HuNTeR #4556
    fúúú de jó nekik.
  • ldavid
    #4555
    emtívíjék is kaptak ajándékokat

    további képek
  • Kandurex
    #4554
    nem tetszett, nem toltam végig, úgy kb. az első bolygón

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a bomba megállítós, lövölde után, a tanács meghallgatás)
    rájöttem, hogy nem az én világom, szeretem a sci-fi -t, sőt, imádom, de egyszerűen itt nem tetszettek a fegyverek, a skillek stb. stb. :/ szal nem tudom, tulajdonképpen én mást vártam,...asszem
  • rotator
    #4553
    Hmm, nem tetszett, vagy egyszer elég volt végigtolni?
    Nekem 12k a plafon, de azt is már csak vaskos collectorsokért vagyok hajlandó kicsengetni.
    Szerencsére PC-n az utóbbi időben elég baráti áron jönnek a cuccok. :)
  • bertino
    #4552
    erről szól a konzol világ :)

    pénzpénzpénz
    PCt meg egyre jobban hanyagolják, mert ott annyira nem tudnak ugye nyerni rajtunk egyértelműen.
    ha vársz egy picit biztos lejjebb megy az ára, vagy biztos lesz olyan is, aki picit alacsonyabb áron adja ujonnan, miután elhozta boltból, ilyen is szokott lenni, ráadásul bontatlan
  • Kandurex
    #4551
    én is ezzel nyugtatom magam,..azért 16.500 pénzt azért már sokkalok egy játékért (eddig általában 10k volt a plafon amiért vásároltam...és olyan nevekhez juttottam pofátlanul alacsony áron, pl. Lost Odyessy 6.500 pénz, vagy R6: Vegas 6000 pénz, Gears of War 5000 pénz stb. stb. szóval sokkalom na,..a legtöbb, amit eddig adtam egy játékért az a Mass Effect volt, 11000 -el, más kérdés, hogy 9500 tovább adtam és nem volt különösebben bukó)
  • BIZ0906
    #4550
    okés :)
  • ldavid
    #4549
    akkor ennyit a nod-ról.. majd kezdek vele valamit mindjárt
  • BIZ0906
    #4548
    Van egy cuki virus itt a fórumban "gtaivfaq[1].htm" enye
  • bertino
    #4547
    1,5k nem a világ.
  • Ragnar360
    #4546
    l2english + az annyukat akik leszóltak :P ...kivirít 3 warnnal? öcsisajt -.-
  • Kandurex
    #4545
    passzam meg! az összes on-line áruházba (külhoni-Brit) elkapkodták az előrendelt készleteket,..hát ...kénytelen vagyok itthon megrendeli...16,5k lesz így posta költséggel 15k helyett ...grrrr...azért :(
  • ldavid
    #4544
    19 és 22-én már jönnek az első tesztek
  • kopa1
    #4543
    "A halmozott betűk és a mondatvégi azonos írásjelek száma (a ?! és a befejezetlen gondolatot jelző három egymást követő pont kivételével), fordítottan arányos az illető intelligenciaszintjével."