54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #4622
    big thx!
  • Yoda001
    #4621
    azért hidat csaknem :D
  • Kandurex
    #4620
    miért ne lehetne?
  • Ragnar360
    #4619
    Dávid, hivatalos oldalra felkerültek Myspace témák is, namármost azt szerintem lehetne ide is használni és rohadt jól mutatna. (Én leszedtem, sima txt fájl, benne a parancsokkal ugye, a képet a Rockstar oldaláról tölti be...nézd meg pls) valahogy belehetne ide szerkeszteni nem?
  • ldavid
    #4618
    ez megy alatta: Tru Life - Wet Em Up
  • Ragnar360
    #4617
    Hát azé hidakat robbantani nem lehet -.-
  • Kandurex
    #4616
    Egyébként szerintem már most zseniális a grafika,...az egyik szerkesztő említette,...csak utca lámpából 50!! különböző típust késztettek,...akkor mennyire lehet részletes a játék, ...a grafika hihetetlen lesz, sztem jobban kell félnünk a játékmenettől,...de ha jó felhasználják, pl. romba dönthetjük a várost, gondoljatok bele mennyi mindent lehet művelni egy élő, lélegző várossal, hatalmas grandiózus dolgokat pl. a Brookly hidat felrobbantani meg ilyenek,. mittommén, stb....akkor hajhullás lesz az tuti!
  • Ragnar360
    #4615
    A Playbox X-es vidi is gyengén üt :) az ilyesmi rappzenék még nekem is nagyon bejönnek. A karakterek arcmimikája meg fenomenális, nézzétek meg Niko arcát még a szemével is "csodálkozik".
    GTA IV ÜBER ALLES!
  • Ragnar360
    #4614
    Electrochoc rádió eddig aláz mindent nálam :D a WkTT és a mostani Rockos mellett a többi is nagyon király!
  • John Cena
    #4613
    #4611 Nagyon köszi
    #4610 Nagyon köszi

    aha szerintem 1év múlva fog ki jönni ahogy a GTA: SA is legaláb is úgy tudo mhogy az 1évre vagy 10hóra rá jött ki!
  • JaSoN HuNTeR #4612
    Grafika fejlödik vissza? xD
  • bubu13
    #4611
    Pc-re még be sincs jelentve
  • rotator
    #4610
    PC-re egyáltalán nincs bejelentve.

    Vvéleményem szerint nem is lesz, pár napja olvastam a T2 pénzügyi előrejelzését a következő évre, és semmilyen GTA nem volt a PC-s megjelenések között.
  • John Cena
    #4609
    Srácok PC-re is 29.-ére jön ki vagy várnak még vele úgymond? mert PS3-X360-ra úgy tudom Április 29(Nem mindíg követem a fórum történéseit) pls írjátok le nekem
  • ldavid
    #4608
    mondtam én, hogy az a piros a Dilettante videóban a Comet/Porsche, de szerintem nem néz ki rosszul


    de ez sem:
  • Kandurex
    #4607
    ja, ja a multis képeken meg nincs rajta, szóval érdekes, hogy miért erőltetik...
  • DJ Skyline
    #4606
    kicsit olyan mintha PS-ben rárakták volna a szűrők közül az Akvarellt :D
  • ldavid
    #4605
    csak egy szar screenshot xD

    próbáljátok ki a Goldberg-es chat-et, nem rossz
  • totyak
    #4604
    Nem csak te látod pixelesnek. Én eddig egyik képre sem tudtam azt mondani, hogy teljesen tökéletes. Mondjuk engem nem zavar, ha nem lesz atom brutál kinézete. Soha nem a grafika miatt játszom egy játékkal, hanem mert valami megfog benne. Márpedig a GTA sorozatban valami nagyon megfogott.
  • Pepsi Twist
    #4603
    most az én szemem annyira jó hogy pixelesnek látom vagy az én szemem annyira rosz hogy pixelesnek látom vagy artwork
  • Yoda001
    #4602
    szép a fű, a bokor, a fa.... wow
  • rotator
    #4601
    Mégis lesz PS2-re?
    De most komolyan... mi a túró ez?
  • ldavid
    #4600
    de fasza lesz ez a Middle Park, az a szaxis kép is milyen állat

  • Fido4life
    #4599
    hmmm azért a képeket nézegetve látszik hogy a GTA az GTA marad, tehát a IV se a kinézetével fog hódítani, hanem nagy valószínűséggel a hangulattal, a játékmenettel, szabadságérzéssel stb. csak úgy mint az előző részek..
  • Kandurex
    #4598
    Multiképek (érdekes, hogy itt nem öntik le ilyen szutyok effektel a képeket)





    ...és a single






  • Alwares
    #4597
    Én is néztem, elég jó kis cuccok kerültek fel. És már ki is találtam, hogy a következő fan trailer-em bizony GTA IV-es lesz. Már csak meg kéne csinálni.
  • Minstrel
    #4596
    nekemse megy mindig elsőre

    gun club videó nemsemmi :)
  • n3whous3
    #4595
    na b+ :O

    kérdés: csak nekem nem akar tovább menni a weboldal első betöltésre?
  • Ragnar360
    #4594
    FRISSÜLT A HIVATALOS WEBOLDAL, ELÉG KEMÉNYEN :D
  • n3whous3
    #4593
    PS2-re meg XBOX-ra állandóan 17990 volt a beugró egy új játék esetén...
  • bertino
    #4592
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    még asszondja sose volt annyi...
  • AntiHero
    #4591
    Az igen. :D
  • Kandurex
    #4590
    pedig itthon pár boltban még előfordul, hogy ne menjek túl messzire
  • AntiHero
    #4589
    sose volt annyi.
  • n3whous3
    #4588
    Nem is drága annyira, aszittem 18 körül vannak az új konzol game-ek.
  • Kandurex
    #4587
    ez az, sajnos a gametől kezdve minden Brit online áruház nem tudja garantálni csak a megjelenés utáni 1 hétben a játékot, az überkonzolosok 29-30. -ra teszik a kiszállítást ami tűrhető
  • Yoda001
    #4586
    überkonzol mi? háhá
  • Kmarha
    #4585
    jó hogy nincs Xboxom.. buknám a félévet simán :D
  • Kandurex
    #4584
    csak rádumáltam magam az itthoni rendelésre, és nem külföldről





    várom 29. -ét nagyon :)
  • bubu13
    #4583
    akkor lehet hogy oda átkerült mert ugyanannál a kiadónál vannak
    OFF vége