54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #4662
    Ő fő designer :P
  • AntiHero
    #4661
    De ezen legalább ott az xbox "matrica":) De tuti nem ilyen szar képet raknának rá:)
  • ldavid
    #4660
    nem tudom Benzies mióta űzi a szakmát, de a GTA-knak ő a producere

    #4657: ez is fake, ilyen nyomorékul nem nyomtathat egy kiadó sem, pont az arca...
  • n3whous3
    #4659
    htx
  • Ragnar360
    #4658
    HÁT EZ AKKORA FAKE GECCI,H MAJDNEM ÉNIS BEDŐLTEM NEKI :DDD
    (és bocs a capsért)
    OKOK AMIÉRT FAKE:

    1.A tok az rendben van, de észrevehető egy apró baki még első nézésre is mégpedig: A TOK GERINCÉNÉL bebukott a csávó...MIVEL ODA NEM NYOMTATOTT RENDESEN, meg nem is volt valszeg elképzelése, h mit kéne, nézzétek meg, FEHÉR CSÍK/háttér és cska odavan írva, h grand theft auto IV, leri róla, a fehérség miatt, h kamu...ha megnézitek a többi X -es játék tokján a gerinc részt látjátok, hogy MILYEN SZISZTÉMA ALAPJÁN VAN AZON IS.

    2. Nem véletlen az sem, hogy MIKOR KIVESZI A TOKBÓL A LEMEZT,AZ ALJÁT NEM LÁTNI,direkt úgy csinálja, h ne látszódjon, MERT UGYE ABBÓL egyből kiderül, h NEM GYÁRI LEMEZ

    3. A zene...jó is lenne, hangulatos is lenne, csak a baj, h még énis ismerem a számot :D a szám címe : Sleep is Impossible , előadó nem jut eszembe, meg a discos körítés miatt se illik a képbe.

    4.Nem semmiért csak artwörköket, főleg régebbieket mutat a videóba...mellesleg a Rockstar MIÓTA SZOKTA ARTWORKÖKKEL TELERAKNI a kedvcsináló videót a mondhatni introt is...MINDIG ingame jeleneteket mutat, a városból/ játékból ...amolyan fasza kis kedvcsinálóként.

    5. Lezlie Benzies MIÓTA producer -.- LOL

    én my360.hu-n láttam meg igy elöször ugy megijdetem tőle, h mondom mivan :D
  • ProGabe #4657
    a legárulkodóbb jel az,hogy csak az eddig kiadott artworkok vannak az intróban...

    dvd-re meg én is tudok nyomtatni :)

    van ilyen kép is:


    na most akkor melyik "szitázás" az igazi? :)
  • Pepsi Twist
    #4656
    ez az új fake intró olyan mint az SA-ba de minden :D csak éppen GTA IV stílisba :D
  • ldavid
    #4655
    lehet hogy maga a videó is megvan vágva, de egy biztos, az amit a tv-n látni az nem a játék intrója, ezt bizonyítja az is, hogy a töltés vége előtt vége a videónak

    newhouse: youtube
  • n3whous3
    #4654
    miután bejött az oldal, be is szart... aszongyahogy site maintence...
  • Kandurex
    #4653
    gondolkoztam én is a fake -en, végül is a csákó kinyomtat egy borítót, betolja, a DVD nyomtatás se a világ, szóval egy ilyen tokot, DVD -el 5 perc alatt én is kihozok itthon,...a gyanú bennem sajnos ott van, hogy autmatikusan a box csak a játékokat játsza le, a videókat azt külön a média centerből kell nyomni, ...szal érted...vagy esetleg a csákó nagyon felkészült és külön videó jelet küld a TV -nek egy össze vágott flash anyagból, mert amit megnéztem, azt egy egyszerű flash készítő programmal 10 perc alatt össze lehet hozni...
  • ldavid
    #4652
    megnézheted nyugodtan, legalább akkora fake mint a Chrysler Building...
  • Kandurex
    #4651
    hm, félúton megállítottam és most azon gondolkodom, hogy megnézzem e?...azért ez már brutális spoiler lehet...intro meg minden..ajajja...nem tudom,..nem nézem meg :(

    itt a készítők keze van a dologban! :) tolják a hypot..
  • KruGer86
    #4650
    Na szerintem ez elég hihetőnek tűnik nemtudom volt e már ha igen akkor bocsesz:::
    http://www.gametrailers.com/player/usermovies/202191.html?playlist=featured
  • Kandurex
    #4649
    sztem nem erős túlzás, még túlzás se, legalább is a Gun club videó ott van (szvsz)
  • n3whous3
    #4648
    teljesen igazad van, NEM MÉRIK FEL a gyerekek a súlyosságát a dolognak, ha minden játékban azt látják, hogy "hát ez kispicsa..."
  • rotator
    #4647
    Ez mondjuk erős túlzás volt szerintem, de tény, hogy van hangulata!
  • Kandurex
    #4646
    másik videó még? és tényleg! (úgy látszik csak én vagyok lemaradva)
  • broman191
    #4645
    A Gun Club vidi a gangsta arcossal egyszerre jött^^ Vagy ez másik?
  • Kandurex
    #4644
    új videó, sztem simán ott van a Maffia 2 színvonalában a grafika, ez ütni fog mindent
  • ProGabe #4643
    nem hát.persze az akciófilmeket,amikben kilőnek 100 tárat,de nem sérül a főszereplő megint csak nem hibáztatják,pedig azok a legártalmasabbak!hiszen mit lát a gyerek:"némmá,lőnek,de nincs következmény,ez de jó.meg is keresem apám fegyverét,és játszok egyet a szomszéd gyerekkel"
    igen,inkább mutassák (ha már fegyvert adnak a főhős kezébe),ahogy a fegyver hatalmas károsodást okoz az emberi testben,hiszen ez a valóság!lásd Cronenberg filmek!

    plusz ugye ott vannak a híradók,amikben éppen azt mutatják,ahogy rárontanak a rendőrökre,esetleg éppen azt ecsetelik,ahogy valaki kinyírta a családját.
    és persze az sem számít,amikor élőben mutatnak autós üldözéseket,amik a legtöbb esetben az üldözött halálával végződnek
    azt meg már tényleg felesleges megemlíteni,amikor a CNN élőben közvetíti,ahogy félig lebombáznak egy iraki falut
    a nevelést a már eleve elfajzott szülők részéről meg tényleg nem fejtem ki!

    de nem!ezek semmik!a GTA!az a hibás!sőt,a rohadt,mocskos Rockstar,pfuj
  • BIZ0906
    #4642
    Assassin's Creed de ebben végülis nem őlnek kicsit sem ááhh de ezt minek is hibáztatnák.
  • cenobite
    #4641
    USA-ban majd legalább lesz mire fogni, ha a gyerek lemészárolja a fél iskolát. Sajnos sok idióta lesz / van, aki a GTA-t hibáztatja a bűncselekményekért, ez ellen nem nagyon lehet mit tenni. :(
  • Minstrel
    #4640
    most volt rádióban hirekben, hogy milyen nagyon káros lesz majd a gyerekekre, különösen a fiúkra az "embervadászat" és a "nagyautórablás" új része
  • Ragnar360
    #4639
  • ldavid
    #4638
    számok címe az új rádiókból

    Electrochoc
    csak a 3. szám ismert: Boys Noize - & Down

    L.C.H.C.
    1. Maximium Penalty - All Your Boys
    2. Killing Time - Telltale
    3. Underdog - Back To Back
  • bubu13
    #4637
    nem lesz benne szerintem mivel a szeptember 11 elkerülik
  • Kandurex
    #4636
    hm, talán egy kis gép még előkerülhet, végül is a város elég nagy,.. New York hatalmas metropolisz, szóval elképzelhető
  • Cat 02 #4635
    Heli lesz és csak repcsi nem ?
  • Alwares
    #4634
    Én azt mondom a képekre nézve, hogy az isten bassza meg a Rockstar marktingeseit, hogy ilyenekkel idegesítik a kedves rajongó közönséget! Most mért kell szar képeket kiadni belőle? Komolyan. Geci hangulatosak a képek, csak meg kell nézni a Middleparkosakat. És technikailag ennyit tudnak a jelenlegi konzol genercáió? Nem hiszem. Egyik kép szép a másik ronda. Mért van ez?
  • Ragnar360
    #4633
    Bocs, -ugy, ÚJ ...meg persze VIP-é is teszem magam, csillagok, GTA IV -es überkirály logóval, kicsit menő leszek
  • Ragnar360
    #4632
    Jójó :), tényleg ideje feltupírozni a topikot pöppet :P
    Én már ugy joyt is szereztem ingyé:D ,h azzal nyomjam majd.
  • Ragnar360
    #4631
    Ha kell vkinek a Playboy X vidi alatt menő zene, szóljon, feltöltöm akkor.
  • ldavid
    #4630
    na jó, majd megnézem mit lehet vele kezdeni, meg talán befejezem az új bannert is
  • Kandurex
    #4629
    persze
  • Ragnar360
    #4628
    De belehetne rakni ide háttérnek, haloványan érted...kicsit feldobná az egészet, nem ez a fehérség meg a fos banner lenne...Niko-sat pl, meg egy Lolásat mikor behajol:P
  • ldavid
    #4627
    jólvan, de pozitív és negatív véleményt azért mondhatnak nem?

    Ragnar: azokkal az a baj, hogy egy háttérképen és a logón kívűl szinte semmi nincs bennük, pl. a Faustinos ennyi
  • ProGabe #4626
    Playboy X-es videó mekkora állat már!én is kb olyan fejet vágtam közben,mint Niko és azt is gondoltam,hogy "mi a fenéről beszél ez"!? :)

    grafikáról meg annyit,hogy nekem már ez gatyábahugyozós!egyszerűen csak azért,mert tudom,hogy a R* ebből is már 200%-al többet hoz ki,mint bármelyik más csapat
  • Kandurex
    #4625
    single -be gondokozom, egyébként multiban is faxa ötlet lenne,...egy rombolható város,...zsííííííííír
  • Kandurex
    #4624
    ldavid, sztem megjelenés után, a sok kis huszár megjelenését elkerülendően, aki nem tudja bizonyítani, hogy megvette a játékot, annak a játékkal kapcsolódó hozzászólását ("milyen faxa, milyen rossz, nem lesz PC stb.") azt írtsuk ki, így gyakorlatilag marad pár ember aki majd dob pár képet, véleményt, kritikát és csókolom, nem lesz lázongás, hőbörgés, flame, stb.

    Aztán meg ha kijön PC .re túl sok mindent nem lehet lesz majd kezdeni a topikkal mert durván fog pörögni, de addig is lesz valami korrektség a fórumon? nem?
  • Ragnar360
    #4623
    Felrobbantom az összes hidat és majd ujra repoppol mi ?:D LOL szted milenne azzal, sőt még a vizben is eltorlaszolná az utat.