54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • AntiHero
    #4702
    sztem tuti lesz warez a megjelenés előtt.
  • Kandurex
    #4701
    egyébként pont erről beszéltem,..valamelyik fórumon, hogy a nagykerek úgy is megkapják kb. 1 héttel a megjelenés előtt, szóval várhatóan már jövő vagy azután hét elején tele lesz a Net a GTA IV. -el
  • totyak
    #4700
    Előbb biztosan nemküldik, mert akkor akár már aznapfel is dobhatod a netre és utána már kutyasem venné meg. Max 29-én küldik.
  • Kandurex
    #4699
    de, a levél arról szól, hogy ha nem lesz kötelező a 29. -i árusítás, akkor már jövő hét végén ki tudják postázni a játékot,...ami egyékbént nem valószínű...bár jó lenne már jövő hét szombaton tolni :)
  • Ragnar360
    #4698
    Augusztusi DLC-be kb +10 óra játék várható, rendesen, faszául ki lesz dolgozva Sam Houser igérete szerint. Meg tán multihoz is lesz újdonság.
  • AntiHero
    #4697
    érdekes én is kaptam, de azt írtzák hogy 29. előt nem adhatják el. Ezt nem tom értelmezni:D
    Szval akkor 29. azért kiszálítják vagy nem?:(
  • Ragnar360
    #4696
    Mondtam, nem kellett volna sírni :D
  • totyak
    #4695
    Mot nem tök mindegy hogy hova teszi a képet, videót? Úgyis te is meg mindenki megnézi és úgysem hagyják szó nélkül egyiket sem a PC-s fórumon sem. Szóval szerintem ezt nem lehet megállítani, hogy ide ne szivárogjon be a konzol. Ez mindig is így volt és ezután is így lesz, hogy mindenki mindenhova ír? SZERINETM
  • Kandurex
    #4694
    mert?
  • SD456
    #4693
    Én is kaptam E-Mailt tőlük :D Majd én is tolok fel képeket meg videókat. Már alig várom :D
  • Attila8805
    #4692
    De a konzolos topikba légyszi!!
  • totyak
    #4691
    Ok, nagyon köszi, szerintem minden konzol és játék nélküli ember nevében.
  • Kandurex
    #4690
    mindkettőt ígérem, aznap este lesz kép is, és videó is (videó valószínűleg az első 10 percről,...képeket meg ahogy jön)
  • totyak
    #4689
    Aztán aki már tud majd gémelni 29-én, legalább egy 10 percet szánjon a fórumra, hogy feldobjon valami képet, vagy ingame videót!
  • Kandurex
    #4688
    Levelet kaptam az ÜberKonzoltól...

    100% tudják ígérni 29. -re a kiszállítást..

    zsíííííííííííííírrrrrrrrrrr!

    [kozák népi táncba kezd]
  • Kandurex
    #4687
    augusztusban már jön az első kiegészítő,..azon már bármi lehet :)
  • n3whous3
    #4686
    Biztos óriási erőforrásokat venne el egy random generátor :SSSSSS Merthát az kell meg egy kis eljárás, ami számokból meg betűkből generál egy tetves textúrát ::DDD
  • elitehun
    #4685
    egyet értek...
  • ldavid
    #4684
    az nekem is szúrja a szemem
  • n3whous3
    #4683
    kész, vége... ezek szerint Liberty City lesz minden rendszámtáblán? Mert most ez is csak piti kötözködés, de azért eléggé... szar :D
  • Kandurex
    #4682
    mondjuk a pop-up problémára húzom a szám, (amikor gyk. a semmiből kerülnek elő az épületek),,...bár minden GTA volt, de akkor se tetszik

    ...a többi probléma meg feature nem probléma :D
  • Ragnar360
    #4681
    Skacok, GTAPlace.hu, már megírtam :DD Érdemes látogatnotok ám az oldalunkat ;)
  • n3whous3
    #4680
    Ha csak ennyi a NEGATÍVUM, amit leírtál, akkor... kész a világ első 100%-os játéka :DD:DD:
  • Kandurex
    #4679
    "Az Official Xbox Magazine szállította az első teljes értékű, pontszámmal ellátott tesztet a Grand Theft Auto IV-ről. Rövid, szigorúan spoiler-mentes összefoglaló következik. Az OXM értékelése: 10 / 10.

    POZITÍVUMOK
    - Elképesztően valósághű világ
    - Lenyűgöző akciójelenetek
    - Valóban magával ragadó történet
    - Szórakoztató multiplayer
    - Minden szempontból HATALMAS

    NEGATÍVUMOK
    - A fedezékbe húzódás ládákkal tömött környezetben problémás
    - Túlhangsúlyozott célpont-befogás
    - Helyenként tapasztalható pop-up

    ÉRDEKES PILLANATOK
    - A mobilod interferenciát okoz a rádióval
    - A viharok
    - Egy fejlövés után a sofőr a kocsi kormányára / dudájára zuhanhat, vagy holtában (a súlyával) is nyomhatja a gázt.
    - Morális dilemmák: egyes missziókban te döntöd el, hogy ki marad életben a fontos(abb) szereplők közül, és ki fog meghalni."

    jahm 10 / 10...hát az annyira nem rossz :)
  • n3whous3
    #4678
    kiírjuk azonnal a banner faw-ba, ha lesz valami, elhiheted...

    meg tedd be favnak a topikot és ha azt látod, hogy 300 új üzenet meg azt, hogy első helyen van a topik, akkor lehet, hogy az történt :D (najó, 29-én tuti nem azért lesz fullos a topik :D)
  • elitehun
    #4677
    ok ok ok eddig is tudtam hogy nincs bejelentve csak azért kérdeztem hátha hallott valaki valamit
  • Kandurex
    #4676
    "Várható megjelenés 2008. Q4." ezt ki kellene venni a bannerből, abszolult spekuláció nulla való tartalommal, ha MA bejelentenék akkor is max. jövő év első negyed végén adnák ki
  • DJ Skyline
    #4675
    á, nem elég gyors :D ulead gif animatorban sokkal gyorsabb, na ott már nekem is leégett a szemem

    #4674 itt már egyesek attól rohamot kapnak ha jön egy új kép a játékról :D
  • Minstrel
    #4674
    meg páran lehet rohamot is kapnának tőle
  • Pepsi Twist
    #4673
    epilepszia veszély...
  • DJ Skyline
    #4672
    ezt csak észre vennék a banner alatt
  • n3whous3
    #4671
    oda n00bok soha nem kukkantanak be, ha még nem jöttél volna rá :D:D:D:D:
  • ldavid
    #4670
    ha nem is 72-es, de kiemeltem a FAQ-ban
  • n3whous3
    #4669
    PLZ írja már valaki ki 72-es betümérettel és félkövéren a bannerba, hogy

    "MÉG BE SINCS JELENTVE A PC VERZIÓ"
  • bubu13
    #4668
    még be se jelentették
  • Máté94
    #4667
    Nem.
  • elitehun
    #4666
    nemtudja valaki hogy mikor jelenik meg pontosan a game pc? mielőtt mindenki kiakadna azt láttam a FAQ-ban hogy 2008 vége.
  • Kandurex
    #4665
    ja igen, az eléggé nagy szarvas hiba
  • Ragnar360
    #4664
    Oks, amugy a legjobban arról lehet észrevenni, h fake , h a lemeznek a közepén nincs ott a köralakú hologramm
  • ldavid
    #4663
    ő sokminden egyben, nézd meg a valmelyik GTA intro-jának a végét