54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Kandurex
    #4742
    hm, jóak! különösen az elős és utolsó
  • mucsácsó
    #4741
    Új GTA4 képek HUD-dal!!! (nem a tegnapi scanek, mielőtt valaki pattogna hogy vótmá..nem látta senki se még őket szvsz :))

    http://pnmedia.gamespy.com/screenshots/pgta/85543545.jpg
    http://www.thegtaplace.com/images/gta4/screenshots/thegtaplace_exclusive_screenshot_3.jpg
    http://www.gtanetwork.it/gta4/Images/Screens/15_04_08.jpg
  • kija
    #4740
    baz xd messze van még
  • elitehun
    #4739
    ja ez a szívás "jövő év eleje"
  • Kandurex
    #4738
    hát had jöjjön már ki az a szerencsétlen játék, egyelőre semmi idejük a készítőknek PC verzióval foglalkozni, először letudják most 29. -én a nextgen cuccokat, aztán elmennek pihenni egy hónapot és bejelentik PC -re...szóval várható bejelentés PC -re, a józan ész logikára támaszkodva várhatóan: június eleje, a játék pedig valamikor jövő év első negyedének végén, azaz mondjuk 2009. április - május

    (bassza meg már lassan 2010. -et írunk!! :((
  • elitehun
    #4737
    az nem biztos hogy PC-re nem jön csak még nincs bejelentve. ha jól tudom akkor a san andreas-t se jelentették be az elején
  • JaSoN HuNTeR #4736
    nem fog ;)
  • ldavid
    #4735
    FAQ: "PC-RE MÉG NINCS BEJELENTVE!"
  • ProGabe #4734
    igen,előreláthatólag a hét végén!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    olvasni luxus?nincs is bejelentve pc-re te szerencsétlen!
  • Krapo
    #4733
    Gyerekek pc re kijön ?
  • Ragnar360
    #4732
    Azon átsiklotta nép, de sorry akkor :) regelhetnél te is amugy :P
  • ldavid
    #4731
    de most ezt mi a frásznak linkeled be megint? akit érdekelt már megnézte az előzőben
  • Ragnar360
    #4730
    Jah, KATT! Los Angelesbe is vannak nagyon szépek. Már megírtam rég :D
  • ldavid
    #4729
    még néhány reklám New York-ból: kép1, kép2, kép3
    szerintem az első lesz a szokásos sarkon is, amit most festenek
  • Ragnar360
    #4728
    Semmi bajom veled. Nyugi! ;)
  • Doog
    #4727
    Ne húzd már fel magad mondom hogy bocs...
  • Ragnar360
    #4726
    Hagyjátok már ezt a hülye képet, még ennyien bedöltök is neki OMG! ...már msn -en is ezzel zaklattak, akkor egy másik hulye még az 1ik oldalra is kirakta hírek közé -.-

    Kb. 2 hónapja(hanem több) volt erről hír, akkor is mondtuk, h FAKE szarság az egész. PC-s borítón mióta van PAL v NTSC jelzés ????:OOO Honnan veszik, h Games For Windows ba jön ki ??? -.-
    Kamu az egész, hiába örültök srácok :P
  • Doog
    #4725
    Ok akkor bocs... :DD
  • n3whous3
    #4724
    :OOOOOOOoooooo
  • ldavid
    #4723
    ez fake nem lehet, legfeljebb nem igaz :)
    amúgy már volt, de vasárnap nem hiszem, hogy megjelenne
  • bubu13
    #4722
    áááá dehogy
  • Doog
    #4721
    FAKE ????
  • broman191
    #4720
    99% csak mert 100% soha nem volt, nincs és nem is lesz^^

    A mobilod interferenciát okoz a rádióval - ez komoly:O De a többi is:D
  • Ragnar360
    #4719
    SOHA!
  • Alwares
    #4718
    Mikor lesznek pesten is ilyenek? :)
  • Ragnar360
    #4717
    KATT!
  • offkorz
    #4716
    és olyan hülye vagyok most itt szomorkodom,és akkor eszmélekrá hogy de a boxom ottvan azon tolhatom majd,amég pc-n nincse' :-|
    [marha]
  • Attila8805
    #4715
    Ezt már egyszer megbeszéltük úgyhogy nem mennék bele mert csak a flame lenne megint.
  • elitehun
    #4714
  • Prince of Máté
    #4713
    Ez még a jobbik fajta!
    Majd akkor kapsz szívbajt, ha pont akkor fossa össze magát az ikszed!
  • rotator
    #4712
    :DDD
  • Yoda001
    #4711
    képeket majd tehetek be énis (ha nem lesz nagy probléma nektek), viszont videót eléggé nehezen...
  • elitehun
    #4710
    elég pesszimista hozzáállás...
  • Alwares
    #4709
    Egyébként videót in-game lehet majd készíteni? (híú remény)
    Mert én arra gondoltam, hogy a megjelenést követő pár napba elkérem haver TV tuner kártyáját és majd azzal veszek fel egy csomó mindent. Sony Vegas-os vágásban is már kezdek kiigazodni. Egyszóval, ha minden jól alakul el fogjuk árasztani a youtube-ot!
  • Kandurex
    #4708
  • ldavid
    #4707
    már csak a redring maradt ki.. xD
  • n3whous3
    #4706
    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • totyak
    #4705
    Legalább amiatt nem kell izgulnotok nektek konzolosoknak, hogy nem indul el a játék. Megkapjátok, megcsodáljátok előlről-hátulról, nagy izgalmak közepette heves bontásba kezdtek, mely a végére már agresszív marcangolásba megy át és végül a kezetekbe kaparintjátok az isteni csodát, a mennyei mannát, magát a játékot rejtő dobozkát. Izzadt homlokotokról egy verejtékcsepp a doboz felé cseppen, de gyors mozdulattal elrántjátok azt és ezzel megmentitek új szerelmeteket. Kibontjátok a dobozt, majd ................................belelóg a kezetek a bilibe, mert nincs benne a lemez. Ekkor kezdődhet egy valódi tortúra, hogy bebizonyítsátok a boltban, nem ti loptátok ki belőle a lemezt, hanem így találtatok rá szerencsátlen játékra. 2-3 óra várakozás, különféle keresztkérdések, ujjlenyomat vétel után végül kaptok egy újabb példányt, melyet ott helyben ki is bontotok, hogy innentől már ne legyen semmi galiba. A lemez benne van a tokban, sértetlen és ettől mindenki boldog. Ti felhasználók már a lemezre nézéstől elolvadva ültök a parkolóban várakozó négykerekűbe, és elindultok egy izgalommal teli hazafelé vezető úton. Otthon a kulccsal is alig találtok a zárba, de végül bejuttok a lakásba, ami a vadonat új Xbox 360-at rejti. Már éppen üzemelnétek be a konzolt, amikor.......elmegy az áram és titeket a guta üt meg.

    Ennyi off nekem elég is volt mára. Elnézést mindenkitől, akit eme kis közjáték esetleg zavar. Nyugadtan törölhető, ha gondot jelent.
  • AntiHero
    #4704
    nekem is:)
  • Kandurex
    #4703
    szinte biztos, de annyira nem számít, vagyis engem nem izgat, élmény lesz az eredetiről letépni a celofánt :)..15 nap múlva.