54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • rotator
    #4942
    Tessék...

    Gondolom, neked is feltűnt már, hogy egy DVD lejátszónál az imsert típusok között van olyan, hogy DVD-ROM és DVD-R. A kettő nem ugyanaz...
  • Kandurex
    #4941
    hm,
  • tigeroo
    #4940
    fogalmam sincs:) erről énsem halottam
    ezt találtam a neten (wiki)

    A CD-ROM (angol: Compact Disc Read Only Memory) kb. az 1980-as évek végén piacra dobott univerzális adathordozó, illetve médialemez.

    Csak olvasható (véglegesített) adathordozó. Két technológiával készülhet:
    Gyári préselt lemez: Általában nagy sorozatban készült lemezek (pl. műsoros audió CD). Az adathordozó rétegbe sablonnal préselik a jeleket.
    Otthon készített: Számítógépes, illetve asztali CD- vagy DVD-íróval készül. Az adathordozó rétegbe lézerrel égetik a jeleket.
  • Kandurex
    #4939
    tudod, hgy megy a rétegezés a CD-DVD -ken? mert el nem tudom képzelni, hogy oldják meg préseléssel (kb. mico méretű lyukakat égetnek bele és ezt még néha rétegelik is DL lemezek...érted,..milyen prés?)
  • tigeroo
    #4938
    hát tudod...a kódexeket is írva másolták, egészen gutenbergig...
  • Kandurex
    #4937
    na erről mesélj, mert ezt nehezen képzelem el, hogy hogy oldják meg, a gyártás az világos, hogy préselik, de az írás....kemény lenne préseléssel.,.
  • tigeroo
    #4936
    jó jó hogy grafika, meg minden...a héten felraktam a VC-t nosztalgiázni..háát naplementekor amikor szó szerint "besárgult" a képernyő a nap sugaraitól azért néha összeszorult a szivem.. még mostis, hátmég 5 (te jó isten..) évvel ezelőtt..:)

    emlékszem a tanévzáróra már megvolt pár gyereknek , hatalmas volt így nyitni a nyarat:)

    (the outfield - your love c. szám volt a kedvencem, fever 105-t szarrá hallgattam)

    amugy a san andreas sem volt rossz, csak ez a bandázós körítés nemjött be (CJ színével nemvolt gondom...) meg a zenék sem voltak már olyan jók benne
  • n3whous3
    #4935


    kis tetves... :D
  • rotator
    #4934
    Eleve préselik, nem égetik...
  • broman191
    #4933
  • broman191
    #4932
    Lehetőségről nem beszéltünk. Abban az SA marad a jobb biztosan. A mostani részben a realizmusra mennek, nem arra hogy minden sikátorban elhagyott BMX-szel lehessen valami küldit csinálni ha az ülésére tévednél... Grafikáról sem beszéltünk...butaság lenne összehasonlítani az újabbakkal. Egyértelmüen elvérezne a VC... Az pedig hogy mennyi idő után "szar" valami pedig szubjektív...nekem régen is tetszett a VC, ma is előveszem és tetszik. Feltünt hogy eljárt felette az idő, de még mindig olyan jó amilyen volt. :)
  • Kit--Kat
    #4931
    Mi ez a szöveg? 80as évek, Miami, a legjobban sikerült rádióállomások a legjobb zenei összeállítással, eszméletlen eltalált karakterek. Ennyi és ezt nem csak én vallom így.
  • mucsácsó
    #4930
    Hát ezek nagyon durva herkentyűk.. :D Elképzelni nem bírtam volna..
  • n3whous3
    #4929
    már nem azért, de azt ma is csak a hangulat vinné el... mi ez a szöveg, hogy "hangulatban"? Jobb a grafikája? Több benne a lehetőség? VC ma már egy nagy szar, 1 éve is az volt, meg 2 éve is.
  • Minstrel
    #4928
    fú, automata lemezcserélő, dejólenne egy ilyen itthonra
  • LeryStar
    #4927
    neked az 50es évek voltak? jó nagy műveletlen suttyó lehetsz...
  • Kit--Kat
    #4926
    Szerintem hangulatban tényleg a Vice City sikerült a legjobban, hangulatban, szerintem ütni fogja ezt is, de csak hangulatban.
  • broman191
    #4925
    Nem is olyanra gondoltam :) Érdekes ami a képen van
  • Kandurex
    #4924
    megnézegettem a komolyabb gépeket is,..szóval ott se készül egyszerre ezer..csak kétezer :D

  • broman191
    #4923
    Az ilyen nagyszabású sokszorosítást komoly gépekkel csinálják, nem ilyen "8 író egy PC-ben" stílussal :)
  • Kandurex
    #4922
    nem feltétlenül, lehet valami kisebb cég is pl. ez itt
  • Minstrel
    #4921
    Így:




    bár ez szerintem valami warezkuckó :D
  • Kandurex
    #4920
    máshogy nem megy, igen, rengeteg gépen pörgetik
  • Kandurex
    #4919
  • mucsácsó
    #4918
    De amúgy tényleg, a lemezeket hogyan sokszorosítják? Ezen sokat gondolkodtam már...a leglogikusabb meg legegyértelműbb ugye a normális kiírás lenne..csakhát ennyi példányt...? Meg ehhez rengeteg gép kellene :D
  • BIZ0906
    #4917
    Kell ez PC-re :)
  • Minstrel
    #4916
    vagy lehet Te üres dvd tokot kapsz
  • Kandurex
    #4915
    azért abba bele kell gondolni, hogy jelen pillanatban is írják több ezer, több tízezer,..több százezer,..több millió DL DVD és Blue-Ray korongra a cuccot...lehet, most írja egy gép az én példányomat :)
  • HUNMemphis
    #4914
    Majd az lesz izgi mikor a rendörkocsikat zúzod szét ezzel!Útlezárás kellős közepébe padlógázzal.Woáá jó lesz ez!
  • Kandurex
    #4913
    ja, ja én is most vagyok kb. hogy nem igazán akarok már semmit látni,...majd itthon a 82cm LCD TV előtt a fotelből :)

    (már csak 9 nap)
  • mucsácsó
    #4912
    Hát ez tényleg tök durva kép :)
    Áááá de várom már, nem igazzz.. :)

    http://cgreviews.com/
    Itt ez 20 perces gameplay footaget ígérnek...ha jól számoltam át, akkor most éjjel 1 és 3 között... noha állítólag ez is hatalmas nagy kamu. De legalább van mire várni :D Habár nem tudom, hogy megnézném-e...mostmár próbálok minden infót és képet kerülni...túl sok infót kaptunk már a játékról :) Már játszani akarok!
  • Kandurex
    #4911
    ez milyen brutál kép már,...ez szabályos kivégzés.., el tudom képzelni, hogy ez a jelenet majd szépen be lesz lassítva...über!

  • broman191
    #4910
    Kommenteknél: "Best GTA game ever " - tiszta GTA IV trailer hsz ^^
  • bertino
    #4909
    nosztalgiaként csak.
  • broman191
    #4908
    Azért...funky, gangsta rap, jó kis 80'-as rokk muzzik, de bármit sorolhatok mert csak jó volt :)
  • broman191
    #4907
  • bertino
    #4906
    jók is voltak azok -.-
  • n3whous3
    #4905
    50-es évek jazz meg techno :-|
  • broman191
    #4904
    Látod...olyan jó volt hogy amnéziás lettél tőle xD
  • Pepsi Twist
    #4903
    VC-be nem is emléxem milyen zenék voltak :D