54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • tigeroo
    #4982
    szerintem még nem jelentik be...
    vajon hány ember fog konzolt venni csak a GTA4 miatt?
    (szerintem elég sokan...énis gondolkozom rajta...)
  • JaSoN HuNTeR #4981
    álmodozni lehet.Ha mázlisták vagyunk kiadják.Ha nem akkor nem.
  • Kandurex
    #4980
    Most nem akarom visszaidézni magam, de kb. valami ilyesmit mondtam pár héttel ezelőtt, hogy a fejlesztők elmennek nyaralni egy hónapra és utánna várható esetleg egy PC -s bejelentés...nos az első része teljesült...bár tévedtem egy hetet....lol

    "Ismát Jordan Liles barátunknak köszönhetjük a mondhatni 'Insider' információt, melynek tudatában mi, rajongók is informálódhatunk arról, milyen megérdemelt jutalmat is kap a fejlesztőgárda, a franchise legújabb egyedülálló epizódjának elkészítéséért. Kiderült ugyanis, hogy a srácok a North csapatában, körülbelül öt hetes fizetett szabadságot kapnak, mely a 4 éves operáláshoz képest, el kell ismerni elég kevés idő. Ettől eltekintve csak is gratulálni tudunk az egész cégnek, ugyanis ha minden jól megy, a Take-Two is kilábalhat minden bekebelezéssel kapcsolatos balhéból."
  • JaSoN HuNTeR #4979
    kissé se vagy függő te
  • Ragnar360
    #4978
    Már biztos sokan kiváncsiak rá, gondoltam lövök egy képet :D ....és, h miért szeretem az Operát (mint böngésző?), van egy pár oldal nem ? :DDD

  • ldavid
    #4977
    :D
  • Ragnar360
    #4976
    EGY KIS HANGULATFOKOZÓNAK, nameg akik nem nézik a GP-t (hán van olyan ?:DDDD) [az új oldalig is már csak napok vannak hátra, brutál jó lesz)

    GTAPlace-ről kopizva & by me:

    Elérkezett az idő, itt vagyunk a finishben, el sem hiszitek, mennyire örülök, hogy most ezt megírhatom nektek és ezzel is szeretnék köszönetet mondani a GTAPlace.hu csapatának és látogatóinak .

    Nem is húznám tovább az időt, "repüljünk vissza" és elevenítsük fel, hogy is kezdődött mindez:


    - 2004. dec. 16. : A Game Informer januári számában egy interjúban Sam Houser "elhint" néhány részletet az új "next-era" GTA-val kapcsolatban.

    - 2006. máj. 9. : Grand Theft Auto IV hivatalosan is bejelentve (Peter Moore által, aki saját karjára nem elöszőr tetováltatva leplezi le egy GTA IV logóval a játékot), Xbox 360-ra (epizódikus tartalommal ugye) és PlayStation3 platformra és elindult a kezdetleges hivatalos weboldal...megjelenési dátummal: 2007. okt. 16.

    - 2007. febr. 27. : Rockstar Games bejelentést tesz, hogy a NaturalMotion's Euphoria szerepet kap jövőbeli játékaikhoz, feltehetőleg a GTA IV-hez is.

    - 2007. febr. 28. : Egy bejelentés, hogy az epizódikus tartalom 2008-ban fog érkezni.

    - 2007. márc. 1. : Frissült a hiv. oldal, új logóval és a R* elárulta az első hivatalos trailer érkezését,ami Márc. 29

    - 2007. ápr. 10. : A GameInformer magazin irta az első előzetest a játékról, amiből megtudtuk, hogy a főszereplőt Niko Bellic-nek hívják, aki egy kelet-európai "bevándorló".Ezzel egyidőben érkezett az első artwork, Niko Bellic, kezében shotgunnal.

    - 2007. április-május: Rengeteg előzetes érkezik a játékról, mindenfelől.

    - 2007. máj. 21. : Special Edition bejelentése, tartalmazni fog: artwork könyvet, GTA IV Soundtrack lemezt, zárható kisebb széfet, R*-os utazó válltáskát.

    - 2007. jún. 11. : Második trailer leleplezése, melynek címe "Looking For That Special Someone" és jún 28.-án debütált.

    - 2007. aug. 2. : Ez akkor egy szomorú nap volt számunkra, de azóta tudjuk, hogy megérte (nem is kicsit), ugyanis ez nap halaszották el a játék megjelenését, "több időre van szükségünk a játék elkészítéséhez és, hogy még tökéletesebb legyen" kb. ez hangzott el...2008-at célozták be az új dátummal, de konkrétan még jó sokáig nem tudtuk.

    - 2007. nov. 28. : Hivataloss borítóterv bemutatása, szokásos R* poénnal fűszerezve + Harmadik trailer "Move Up, Ladies" bejelentése, majd december 6.-ai debütje nagy fényt hozott a szívünkbe.

    - 2008. jan. 24. : Ez is egy jó nap volt számunkra, ugyanis kiderült a játék megjelenésének időpontja, ami nem más, mint: 2008. ápr. 29.

    - 2008. febr. 8. : A hivatalos weboldal robbanásszerűen megnyitotta kapuit, rengeten infóval, érdekességel.

    - 2008. márc. 1. : Ekkor kezdett el igazán beindulni a marketing, rengeteg reklámtábla, festések, wanted poszterek leptek el minket.

    - 2008. márc. 14. : A negyedik és egyben utolsó trailer a játékból bejelentve, "Good Lord! What are you doing? "aka" Everyone's a rat!" nagyon találó névvel, ami végül Március 27.-én jött ki és egyszóval ez is ütött rendesen.

    - 2008. márc. 27. : A Trailer #4-el egyidőben boldogságunk határát emelve jött a hír Rockstar Social Club-ról, ami egy közösségi fan site, ami rengetek kihivást (challanget) fog tartalmazni.

    - 2008. ápr. 29. : GTA IV IS OUT!


    Megpróbáltam a fontosabb momentumokat kiemelni(majd 1,5 óráig írtam nektek , dehát szívesen teszem), remélem tetszett és a 29.-ei ÜNNEPLÉSRE is velünk tartotok.
  • Kandurex
    #4975
  • bertino
    #4974
    ja, egy autós üldözésnél pont azon fog járni az esze, hogy gyá, ez az egyik variáció az 50ből... ffúúúúú

  • broman191
    #4973
    És mondd el hogy ezt ki fogja számolni...na jó Ragnar-t kivéve :D
  • Kandurex
    #4972
    a készítők fújnak erre a legjobban, szerintük óriási lépést nyomtak grafika irányába....beidézem kedvenc mondatom "csak lámpaoszlop típusból 50 különböző készült"...érted?! ez brutális részletességet rejt...nem lesz itt gond a grafikával..
  • bertino
    #4971
    szerintem ezerrel csinálják már a PC-s változatot.
  • FlyHigh
    #4970
    Egy GTA-nak nem is kell olyan über grafika, inkább legyen hangulatos meg csini. Rohadtul várom már, hogy bejelentsék PC-re.:(
  • broman191
    #4969
    Itt-ott nem olyan fényes a grafika...remélem megyegetni fog PC-n alapon valahogy....
  • ldavid
    #4968

  • Ragnar360
    #4967
  • Alwares
    #4966
    Hát Guide gomb és ott van a PC-én található összes zeném, bármelyiket hallgathatom, ezt meg szerintem nem fogja letiltani a Rockstar :)
    Egyébként ma nagyon rosszat álmodtam. Az volt, hogy már GTA IV-eztem és egy nagy rakás szar volt. Gyakorlatilag ugyanaz volt mint az SA csak volt rajta HDR. Tologattam egy kicsit a játékot aztán megindult az egyik kocsi magátós és felrobbant. Aztán hagytam az egészet a p*csába és kihajítóttam az Xbox360-at az ablakon.... Itt ébredtem fel.
    Még szerencse, hogy csak álom volt
  • broman191
    #4965
    Eddig nem is tudtam róla, nem ráz meg...és már régóta van WinAMP :)
  • Yoda001
    #4964
    psnél is, bár ennyi erővel ott a telefonod aztán hallgatod azt
  • Fido4life
    #4963
    (meg box-nál ott az ingame music player...)
  • Attila8805
    #4962
    De lehet hallgatni zenét csak nem sajátot.
    Gondolom sokatok emlékszik még az EGM azon előzetesére, melyben lerántják a leplet, a játék egyik teljesen egyedülálló és szórakoztató lehetőségéről, mely a mobiltelefonon való MP3 hallgatást támasztja alá. Lévén, hogy az Electronic Gaming Monthly szerkesztősége nem arról ismert, hogy átverjék olvasóikat, ezúttal korrigálták kicsit az általuk napvilágot látó ficsőr által nyújtotta lehetőségek listáját.

    A legújabb számukban kiderült ugyanis, hogy habár a virtuális telefon repertoárjába beletartozik a zenehallgatás, saját MP3 számainkat nem leszünk képesek meghallgatni rajta. Emellett arra is fény derült, hogy a korábban beharangozott lehetőség, csupán a játékba implementált rádióállomások meghallgatására terjed ki.

    Szerény véleményem szerint, a saját zeneszámok meghallgatásának hiányától eltekintve, még így is egy nagyon szórakoztató kis lehetőség ez számunkra...Habár a PC verzióban tuti benne lesz majd az MP3 támogatás.
  • Yoda001
    #4961
    naés? lesz számtalan jobb dolog a játékban
  • ldavid
    #4960
    csak annyit tudni hogy az EGM (Electronic Gaming Monthly) megerősítette, hogy a végleges változatból kimarad
  • AntiHero
    #4959
    ?hogyhogy?
  • ldavid
    #4958
    a mobilos (gyalogos) rádiózásnak lőttek, nem lesz benne a játékban
  • Fido4life
    #4957
    Vice Citynek ma már nincs hangulata, legalábbis számomra biztos nem, hiszen olyan szinten szarrá modoltam még anno, hogy bár hova nézek csak player.dff/txd, idaho.dff/txd stb.jutnak eszembe.. ugyanez van a San Andreasnál csak ott a multi baszta el a játék feelingjét.. a sok cheater minigunal való rohangálása Los Santos utcáin meg folytonos flamelés főleg magyar szervereken, egy idő után sikeresen élvezhetetlenné tette számomra a játékot. egyedül a GTA 3 maradt meg olyannak amilyen volt 7 évvel ezelött, de csakis PS2-n..
  • Ragnar360
    #4956
    Régi :D
  • LeryStar
    #4955
    "is this is the mansion?" az a fej...
  • Pepsi Twist
    #4954
    qúva jó :D
  • Attila8805
    #4953
    Hát ez rohadt nagy:D
  • Soldiers
    #4952
    GTA 4- A Film
  • Ragnar360
    #4951
    Jah bocs átsíklottam felette :DDDD

    Amúgy videó is van: nézzétek meg...hát Take2 -nak tuti sokkal komolyabb gyára van mint ez a maszek kis kacat :D ,de igy elképzelni nem rossz.
    http://www.szuperlemez.hu/?base=static&type=videos
  • ProGabe #4950
    #4944-ben ott a link.és már le lett írva párszor:préselik

    érdekes lenne,ha több millió lemezt úgy írnának,ahogy tesszük mi ezt otthon
  • mucsácsó
    #4949
    Hát felesleges a monitor, mivel ott a gépházon ilyen kis kijelző.. :) Ettől még nem régimódi egyáltalán.
    Vagy lehet, hogy csak néhány monitorról van vezérelve az összes gép..
  • Ragnar360
    #4948
    Láttam, de elég ótvarul, régimódiul néz ki :SSS ....semmi monitor :D ...de gondolom megy mint a robot...rakja be a lemezeket és irja, ha kész meg kiveszi és rakja a másik oszlopra...ja de onnan meg emberek veszik le és könnyen karcolódhat


    AHHH fasz se tudja :D.... érdekes a téma érdemes utánnanézni jobban!
  • Kandurex
    #4947
    #4924 pedig van
  • Ragnar360
    #4946
    Huh, kemények ezek a gépek, de tuti vmi nagyon durva cuccal csinálják...kivi lennék rá....biztos nem ugy nyomják van 20 író egy gépbe....ahoz atomerőmű kéne, meg táp stb. meg magától elinditja az írást v mi ááá ....hülyeség -.-
  • Kandurex
    #4945
  • ProGabe #4944
    ez a lényeg

    aki nem hiszi,az fordítson meg egy eredeti lemezt :)

    na ugye hogy tükörsima!

    bővebben ITT a gyártás menüpont alatt

    a #4911-es kép nem jön be! :(
  • Alwares
    #4943
    Csak nem gondoltátok, hogy ott ül valamelyik kínai segédmunkás és rakosgatja ki-be a lemezeket egy DVD írós gép előtt
    MINDEN eredeti lemezt préselnek és nem égetik. Az eredeti ezért nem baszódik szét mert ott nem egy gyengébb rétegre van ráégetve.