54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Prince of Máté
    #5022
    Kinek lesz annak ideje? :D
  • Pepsi Twist
    #5021
    jah igen télleg... elfelejtettem :D
  • cenobite
    #5020
    Egy olyan tökös gyerek mint Niko nem köti be magát. Inkább repül!
  • Pepsi Twist
    #5019
    A oszlop deformalodott? télleg 1 kicsit :D (de ha kirepül a verdából bekötni nem tom majd magam?)
  • Máté94
    #5018
    Felhívnám a figyelmeteket erre a képre.Kiesik a pasi az ablakon mint a Flatoutba.És mintha deformálódba az A oszlop vagy mi:D
  • Pepsi Twist
    #5017
    ahha
  • JaSoN HuNTeR #5016
    Xbox emulátor? ?????
  • Kandurex
    #5015
    vihar előtt vagyunk
  • Pepsi Twist
    #5014
    csönd és hullaszag :D várjuk a megjelenést :) én meg dolgozok a XBOX emulatoron (mire kijön a gamma kész akarok lenni vele)
  • JaSoN HuNTeR #5013
    nagyon nagy a csönd :)
  • Prince of Máté
    #5012
    jaj ne, már csak te hiányoztál macskássy :D
  • broman191
    #5011
    Akkor azt hiszem hogy nemsokára topikzárolás következik -.-
  • FlyHigh
    #5010
    Ennyire odi nem lehet senki, tuti alreg.:D
  • ProGabe #5009
    legalább privátban áruld már el kinek az alregje van :D
  • Pepsi Twist
    #5008
    még csak rég? (én bazzeg már 2004ben kivittem lol de szar vagy)
  • rotator
    #5007
    Támadnak a konzolhuszárok...
  • macskássy
    #5006
    hi. nekemár ,régmeg van. Jjátcok vele GTa4
  • ldavid
    #5005
    egyébként szerintem csütörtökön vagy pénteken még frissülni fog a hivatalos oldal
  • n3whous3
    #5004
    azért nem lesz, mert már nem kell hype

    más játékoknál azért van korai warez, mert "kicsit megengedik" a szigorú ellenőrzéseket és "valahogy" kilopják őket... Tiszta marketing, mindenki csak arról beszél, hogy "fúha a HL2 megjelent bétában meg stb", biztos emlékeztek.

    Ez itt tuti nem fog megesni
  • ldavid
    #5003
    nézd meg mi megy a konzolos topicban.. xD
  • Prince of Máté
    #5002
    fogadjunk, h a héten lesz belőle warez?!
  • ldavid
    #5001
    a konzol árából nem kaphat sem a fejlesztő, sem a kiadó, mert honnan is tudnák, hogy hány konzol kelt el csak egy GTA játék miatt?
    szerződést kötnek amiben egy szép nagy összeg szerepel, emiatt van az exkluzivitás
    _________________
    5 új kép - 12 új kép
  • rotator
    #5000
    Nem hiszem, hogy egy petákot is kapnának a fejlesztők bármely eladott konzol árából, az exkluzivitást előre szokás megvenni. :)
  • tigeroo
    #4999
    szerinted a miért csináltak a régebbi GTA részekből "sony exclusive" játékot?
    ha játszani akartál vele akkor venned kelett egy PS-t (vagy vártál fél évet)
    mindig is voltak/lesznek húzónevek konzolokra
    pl. halo xboxon, stb...
  • bertino
    #4998
    flém rulz -.-
  • Ragnar360
    #4997
    A gyökér az itt csak te vagy...látatlanba mondassz vkire vmit...nem is ismered őket, azt se tudod kicsodák, mondhatnám azt is ,h szeretnéd te azokat a te listádon, kisbuzi!
  • Kandurex
    #4996
    csak beszippantják a pénzt :)..ejj
  • rotator
    #4995
    Miért külföldről rendeled, olcsóbb úgy?
  • cenobite
    #4994
    Ezt ma kaptam:

    "Dear Customer

    Grand Theft Auto IV is nearly here!

    Thank you for your order {XXXXXXXXX} for Grand Theft Auto IV. The highly anticipated GTA IV is due to be with you on Tuesday 29th April. To make sure that we get this title to everyone who ordered it for release day we have had to start our picking and packing process earlier than we would for our normal pre-orders. As a result, we may look to authorise your credit/debit card from tomorrow.

    Kind regards

    Customer Services
    GAME.co.uk"

    Talán mégis ideér 29-re???
  • rotator
    #4993
    Egy eladott konzol árából? Mióta?
  • Neton
    #4992
    Én tuti. 50k egy Xbox alapgépért szerintem nem nagy összeg. Simán összejön a lé rá 1 hónap alatt. :)
  • LeryStar
    #4991
    látom, az msn-es haverjaid is hozzád hasonló gyökerek..
  • n3whous3
    #4990
    - 2008. ápr. 29. : GTA IV IS OUT!

    még nincs 29, nehogy aztán ... :D
  • broman191
    #4989
  • mucsácsó
    #4988
    50% a Microsoft-é, 25% a fejlesztőé, és 25% a kiadóé. Így szokott lenni, legalábbis a R* esetében tuti így van. Mármint most magát a játékot mondom, nem a konzolt. De ott is hasonló a helyzet talán. Szóval nem kell félteni őket...nem szegények ezek :D De meg is érdemlik a jutalmukat az ilyen mesterműért.. :)
  • Pepsi Twist
    #4987
    én sosem fogok konzolt venni 1 játékér :D sőt semmiért nincs az a pénz.... meg most azért venni pfff ez olyan mint hogy nem ülök bele a VW Ventom-ba mert snassz ezért mercit veszek.... bár ez nem jó példa a legjobb példa az hogy fölvágásból veszek ferrárit aztán miután már nem kell csak porosodni fog...
  • Loco
    #4986
    Mivel részesedést kap...
  • red bull
    #4985
    A VC-vel is ugyanez volt. Először xboxra meg ps re aztán fél év után PC-re is megjelent...
  • rotator
    #4984
    Hát igen, a Rockstarnak hatalmas jövedelme származik abból, ha valaki vesz egy boxot vagy ps3-at. -.-
  • bertino
    #4983
    én max a GT5 miatt veszek konzolt -.-
    namegmár akkor ezt is beszerzem PS3ra -.-