54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • wander01
    #5121
    hálistennek nem mindenki olyan mint én mert akkor a játékgyárak becsödölnének, a hardvergyárak meg world domination-t játszanának egymással :)) és igen, én a multiban mérem egy játéknak az élvezetfaktorát, kivéve ha pl egy hl portal vagy hasonlo singliorientált cucc :) mi az a crpg? lusta vagyok rákeresni :)
  • rotator
    #5120
    Értem, hogy miről beszélsz, de ha mindenki csak a multis játékokat venné meg eredetiben, akkor pl. a crpg-k halálra lennének ítélve, és kizárólag mmo-kat fejlesztenének.
  • wander01
    #5119
    fentvan, mert ey JÓ játék, és bőven elfér a 200-as rendszervinyán, akármennyi helyet foglaljon. warez van fent, mert legelöször letöltöttem ami volt, feltettem, végigvittem, és egy ideje már nem játszottam vele. viszont ha jön valaki és kiváncsi lenne rá nem kell megint szarakodni vele :). amiért pedig nem vettem meg (figyelem!): mert csak egy JÓ játék, és nem egy QRVAJÓ játék, nulla multival, warezban ugyanugy müködik mint az eredeti. ha lenne odabaszós multija (tdu, bf2) akkor megvettem volna. mivel nincs, értelmét veszti :) a cod4-et meg hirtelen felindulásbol vettem meg, már megbántam, mert igyis-ugyis warezszervereken tolom, ott vannak a haverok. :))

    ellentmondásos mi? mennyi jött le belöle, és mi a véleményed?
  • rotator
    #5118
    Ha azóta is fent van a gépeden, akkor nem lehetett olyan rossz, viszont ha még mindig a warez van fent nálad, akkor nem vetted meg, tehát mégse lehetett jó se, na akkor melyik? :)
  • wander01
    #5117
    és ha bioshock-os a védelem? akkor mi van :D kökemény 3 orás melo volt megoldani, azota is ugyanugy van fent a gépen és müxik :) ha annyira jo lesz, ugyis megveszem, ahogy anno a bf2-t, tdu-t, cod4-et. ha nem lesz annyira jo, elszorakozok vele, oszt annyi. de valszinü jo lesz ugyhogy meglátjuk :D


    este ugyis kiprobálom egy vicces cigi után, meglátjuk mit viritanak a rockstaros legények aztán irány a jacuzzi majd onnan irok review-t :D konzoltápikban lement a bux indexem rendesen XDDD simán megérte, imádom a 14-17 éveseket, nosztalgiafeeling
  • Attila8805
    #5116
    Ott wander01 nem gyengén oltja a népet:D
  • ldavid
    #5115
    [b]a konzolos témát a hozzá tartozó topicban folytassátok![b]
  • ProGabe #5114
    mert konzolon nagyobbak az eladások.ezt eddig is tudtuk,tudom :)

    viszont én nem a warezban találom a miértjét!amerikában,ázsiában,nyugat-európában a PC nem játékra van.ott ha valaki játszani akar,akkor igenis vesz egy konzolt.ennyi!nem kell egyből mindent a warezra fogni.főleg nem egy ilyen játék esetében,ami eszméletlen nagy eladásokat fog produkálni,warez ide-vagy oda

    még annyi,hogy remélem a PC-s verziónak lesz serialja,és Bioshock szintű védelme...
  • broman191
    #5108
    Képzeld igen-.-
  • timantes
    #5106
    lehet BEZÁRNI a topicot , nincs hivatalos bejelentés. Ennek dacára megnyitom a Call of Duty 5öt , a GTA 6ot , Doom 4et., Quake 5öt , remélem nem bánjátok
  • mama2
    #5104
    Hát, ha emgjelenne pc-re is 29.-én, akkor szaladnák megvenni, mert a GTA a legjobb játék a világon.
  • FlyHigh
    #5103
    Gépen mindegyik GTA-val játszottam, VC meg az SA meg is van eredetiben. Nálam sosem akad be, nem szaggat. Igaz, hogy nagyábol korszerü hardvereim vannak mindig, meg azért pc-n lehet állítgatni windowsban pár dolgot.
  • rotator
    #5099
    Játszottál a GTA 3-mal?
  • fery02
    #5076
    Sétálok az utcán hazafelé, egyszercsak kikötődik a cipőfűzőm. Természetes, hogy egyből a GTA 4 jut eszembe, és onnantól kezdve hazáig azon gondolkoztam, hogy vajon a GTA 4-ben is előfordul-e, hogy a civil embereknek kikötődik-e a cipőfűzője. :)
  • Ragnar360
    #5065
    A konzolos topik szárnyra kapott hálistennek...(vagy nem :D)
  • broman191
    #5047
    pontosan
  • bertino
    #5046
    főleg gazdasági szempontból.
  • broman191
    #5045
    Szerencsére ez a probléma eddig nem érintette a gta sorozatot...
  • n3whous3
    #5044
    Szerintem meg kurvára mind1, hogy milyen szaga van, GTA-nak eddig soha nem volt egyébként, szóval örüljünk, ha kijön.
  • broman191
    #5043
    Inkább az a szégyen hogyha valami kijön PC-re erősen konzolos szaga van...
  • Ragnar360
    #5042
    emulátort pfff...lol, van eszed látom :D
  • mama2
    #5041
    Hát szerintem ez sose fog kijöni pécére, mert előtérbe helyezik a konzolosokat. Már komolyan, ott tartunk, hogy szégyen ha valakinek pécéje van.
  • rotator
    #5040
    November 30-án legfeljebb bejelentik, nem megjelentetik. :))
  • n3whous3
    #5039
    Ezt még hányszor fogjátok belinkelni?
  • Kit--Kat
    #5038
    Ez így sokkal szimpibb lenne, mint a bevett szokás, az-az ősztől egészen tavaszig sóvárgás van a pc-s kiadásig.
    Mert nyáron úgy sem hiányozna a játék, és legalább lenne értelme, hogy nyár után jön az ősz:)
  • broman191
    #5037
    Megoldható :) Veszel egy boxot a pc tetejére és már meg is van oldva :D
  • Pepsi Twist
    #5036
    ezt úgy értem hogy PC-re X360at na :)
  • Pepsi Twist
    #5035
    nekem bika brutál gépem van :)
  • Kandurex
    #5034
    (tudod csinálok emulatort X360hoz)

    [lefordult a székről és elmegy aludni]
  • Kandurex
    #5033
    aham..az jó....az úgy gondolom nem tűnt fel, hogy még a playstation 2 se lehet normálisan emulálni, csak valami bika brutál géppel..nem tudom, hogy gondolod a nextgen konzolok emulálását...
  • Pepsi Twist
    #5032
    EMUlator-oM (tudod csinálok emulatort X360hoz)
  • Kandurex
    #5031
    emum? az mi?
  • Pepsi Twist
    #5030
    lehet hogy a konzollal együtt adják ki kis meglepetésként :D (bár sztem ezt nem csinálják de én leszarom mert mire jön shitboxra addigra meglessz az emum remélem :D)
  • Kandurex
    #5029
    kizárt, hogy pár hónap alatt összetoljanak egy konverziót
  • broman191
    #5028
    Az említett időpont sem lenne elvetendő...pihi után hajtsanak a srácok. Két luxusvilla/szekér vásárlása között ^^
  • Kandurex
    #5027
    könyörgöm, miért lenne reális az idő pont? november 30??? úgy, hogy még be sem jelentették, úgy, hogy még az egész banda 1 hónapos nyaralásba van?? úgy, hogy a konverzió csak a San Andreasnál majd 10 hónap volt? minimum 1 év innen számítva és az a reális.
  • broman191
    #5026
    Reális az időpont...de fake gyanús erősen -.-
  • mucsácsó
    #5025
    eheheh
    Reménysugár a PC-sek számára? :D Bár kétlem...
  • broman191
    #5024
    Niko nem fél a közúti ellenőrzésektől, Desert a gatyában, mindig biztosra megy. Ha megállítanák akkor "click click two shots i'am outta' here homie" style ^.^
  • Yoda001
    #5023
    egyébként az emberke feje érdekesen el is tűnt a kamion elejében