54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • broman191
    #5166
    Nem akartam lehúzni a játékot, nem is próbáltam, és erre utaltam is a végén. Csupán kiemeltem a nagyon hype-olt részek milyenek is lettek valójában... Eddig szinte csak a jót nyomták mindenhol, ideje felkelni az álomból és visszatérni a valóságba, amiben nem minden olyan szép és jó...de nem is feltétlenül nagyon rossz. Szóval tényszerü volt a leírás. Mondd mivel nem értesz egyet és megvitatjuk kulturáltan. Bár elég nehéz lenne belekötni... :)
  • Kandurex
    #5165
    kissé úgy érzem, hogy csak a negatívumokkal foglalkozol,..na mindegy :) azért írnak mások is kritikát, meg ahogy látom csak nem sikerül "objektívan" lehúzni a játékot :)
  • Pepsi Twist
    #5164
    #5152:
    #5151:

    nekem erőművem van :D
  • Attila8805
    #5163
    Szerintem itt csak te élvezel el játéktól.
    No flame!
  • ldavid
    #5162
    reklám mindkettő, de már nem újak
  • broman191
    #5161
    Nem kamuzott itt senki, sőt vérpistikéket sem láttunk, de annál több volt az elfogulatlan vélemény. Az utóbbi nem tetszett neked szerintem. ;-)
  • Ragnar360
    #5160
    Najó...itt a vége, broman beszámolójátol eldobtam az agyam....sok vérpistike összevissza kamuzik a játékrol, vkinek popupol vkinek nem, vki szarul irta vki nem ... a FASZOMBA IS MÁR ....bezárom az összes gta oldalt a böngészőmbe, keddig kise nyitom a szemem...aztán majd kaptok egy olyan élménybeszámolót, h menten elélveztek.
  • broman191
    #5159
    2 új rövid múvi - nem gameplay, inkább kedvcsináló :)))

    - 1 -

    - 2 -
  • broman191
    #5158
    Híres a PS3 az erőforrásainak kiaknázatlanságáról...boxra és ps-re egy időben folyt a fejlesztés szóval olyan verzió megy PS-re is amit a box bír...
  • MerlinW
    #5157
    Izmosabb vason lehet hogy nem. De ennél izmosabb PC-je kinek lesz egyhamar?:)
  • broman191
    #5156
    A textúrás/objektes dolgot nem figyeltem...de valószínüleg kompromisszum a grafika és a hardver miatt...PC-n talán ez nem lesz így izmosabb vassal. Tank lesz-e tényleg...még nem láttam róla semmi képet/ hírt ^^

    Amit még akartam írni:

    - A könyökös albaktörést pont így képzeltem el, az a mozdulat nagyon jól kidolgozott :)

    - A zene egész hangulatos

    - A kezdő városrész nagyon lepukkant...remélem minél hamarabb lesz gp a többiből is
  • rotator
    #5155
    Nekem is fura az animáció kettőssége. Egyrészt az egyedi mozdulatok önmagukban nagyon szépen kivitelezettek, de néha kicsit idétlenül mennek át egymásba. Másrészt amikor több ember animációit kell egymáshoz hangolni (pl. verekedés), ott teljes a zűrzavar, melléüt, átrúg rajta, nem is arra nézve hadonászik stb. Ezen a szinten elég érdekes. A másik meglepő dolog az a popup, nem textúra (ami magyarázható lenne a karcos lemezzel és társai), hanem egyértelműen a motor gyengesége, hogy bizonyos tárgyakhoz/objektumokhoz elég közel kell menni, hogy egyáltalán megjelenjenek... Ez persze mindig is a GTA-k sajátsága volt, de itt (ismétlem, ezen a szinten) azért ez nem az igazi.
  • Snexi
    #5154
    Szerintem is túl nagy a hype.Nem azért lesznek több(tíz)milliós eladások mert hogy milyen jó gém hanem ezért mert még a 9 éves pistike is ismeri a gta-t mert hogy milyen jó kiráncigálni egy embert a kocsiból meg tankal szétlőni a várost...
  • broman191
    #5153
    Az első benyomás alapján kicsit túl nagy volt a hype...

    - nagyon oda figyel ránk a környezet: amikor a bárpulton átmászott a srác, a drága pultos tovább törölgette a poharait...nó komment. Semmi "What are ya doin' fool ?!"

    - amikor a piros terepjáró lopás zajlik igen szánalmas ahogy a 3 ember szinte robot mintára egyszerre mozogva fut utánad, már-már egymásba lógva. Az viszont tetszett amikor kiszállt a sofőr és azt mondja "I'll gonna beat ya real good" - mint a jó öreg Szupercsapatos Mr T Murdock-hoz :D

    - az autók fizikája kicsit érdekes...az talán még ok hogy a tesónk tragacsa össze vissza dül/hullámzik kanyarban, de hogy a sok-sok tonnás amcsi SUV...

    - amikor kilépsz a klubból jönnek a zsaruk, ha futsz azonnal lőnek...fegyvered nincs, nem közeledtél hozzájuk fenyegetően. Reális mi...na de ez a bün városa ugye, nem túl rendesek a zsaruk. A körözöttségi szintet nem láttam, de hogy ez nem volt magas az is biztos...szóval még mindig érvényes a " lerúgtam egy öregasszonyt egy csillagom van de lelő a 'crooked ass cop'..."

    - A nagyon szép, jó verekedős "lock on" rendszer tiszta true crime, talán kicsit jobb...de ahogy rúgja a földön a szerencsétlent és mellé rúgsz, de bemozdul a srác akkor is háááát...

    - az ugrálás olyan mint a GTA3-ban volt ^^

    - a HUD tényleg minimális a hp mutatót a térképhez tenni jó ötlet volt.

    - Ja és a motoros jelenet amikor Niko előveszi a semmiből a sisakot, azon jót mosolyogtam:D

    Na de hagyjuk, GTA, nem tökéletes, nem volt soha az, nem is lesz. Nem a hibátlanságáért szeretjük...jó ez, várom PC-re, jöjjön minél előbb. :)
  • Snexi
    #5152
    Én annak a 10fps-nek is örülnék ha most elindulna egy emuval,Azért örülnék annak a 10fps-nek mert a legtöbb xbox360-as gém pc (emuval) olyan 2fps-el megy (ppc miatt) xD
  • Prince of Máté
    #5151
    Ja, azt menne 10 fpssel a város közepén nagy forgalommal amikor vakít a nap, de az árnyékoktól lófaszt se látsz!
  • Pepsi Twist
    #5150
    MUHAHA

    Jó lenne ha lenne 1600x1200-as méret és akkor nyomnám rá a 8xAA-t meg a HIGH detailokat azt 100x jobb lenne mint valami fos konzolos...
  • ZsZso
    #5149
    Ámen!
  • rotator
    #5148
    Jaj... hagyjuk már ezt a kamu hírt...
  • red bull
    #5147
    Szerk: FAKE SORRY :S
  • broman191
    #5146
    Igazán jó minőségüt még nem...
  • Alwares
    #5145
    GTA IV is "kicsit" máshogy nézki in-game mint a képeken...
  • broman191
    #5144
    Remélem itt kevésbé rángatja majd a player szegény autót mert az előző elég szánalmas volt. Na jó, fogjuk fel úgy hogy elsőre játszott vele. :)

    [Igen, de biztos nem CoD4-ben. Crysis és screen topik ugrott be így most :) ]
  • rotator
    #5143
    Ahogy telik az idő, úgy nő az esélye, hogy kb. egy időben fognak megjelenni.
  • Yoda001
    #5142
    "abból se" <- csak abból, ebből már van jó pár...
  • Alwares
    #5141
    Biztosan nem lesz olyan szép mint a Maffia 2. De még abból se láttunk semmi in-game-et...
  • Snexi
    #5140
    GS-es vagy te is,nem? :) Ismerős vagy de nem tudom melyik topicba beszélgettünk (cod4-esbe talán)

    10 perces gameplay viszonylag jó minősgében
    http://www.dailymotion.com/nicothebestofall5/video/x56kob_gta-4-gameplay-6eme-video_videogames
  • rotator
    #5139
    A trailerekhez, régebben mutatott képekhez képest milyen?
    Mafia 2-ben eddig látottakhoz képest milyen?
  • broman191
    #5138
    Majd szétnézek már videók terén , mert eddig seed volt :) [üdv erre Snexi ^^ ]
  • wander01
    #5137
    na kiprobáltam. bugos, és hdready tv-n nem rossz, de ha a pc-n is igy fog kinézni maxon akkor mérges leszek. legalább a dupláját várnám el...
  • Timbu
    #5136
    A netre felkerült videóról: Meglepett, hogy az autók mozgása milyen arcade. A grafika sokkal szebb a korábbi részeknél, viszont az autók fizikája terén kicsit többet vártam volna...
  • Snexi
    #5135
    http://www.gametrailers.com/player/usermovies/206820.html
    Első pár perc,rohadt hangulatos :)
  • broman191
    #5134
    Csak konzolokra...
  • SkylineGTR
    #5133
    hy. április 29-én pc-re is megjelenik ? hogy ha nem tudok vmit, csak nem ovlastam vissza, meg semmi
  • wander01
    #5127
    najo de ha nem ilyenkor akkor mikor? baj ha felpörögnek az események?
  • totyak
    #5126
    Látom azért a mai nap van dolga a fórum modijának. Találtam hsz-t ami után további 20 ki volt törölve. Szerintem szélmalomharc a hsz-ek ellen vívni egy ilyen játéknál mint a GTA IV. De ez csak az én véleményem.
  • Prince of Máté
    #5125
    Na szerintem zárják egy "kis" ideig a topikot, ugyanezt meglehet beszélni a másikban is!
  • rotator
    #5124
    c=computer (de valamiért az mmo-k óta ezt használják az "offline" rpg-k jelölésére, pedig az összes nem konzolos rpg-t takarja elvileg)

    Na most már ON!
  • wander01
    #5123
    ja ugy c=common? :) amugy a ma estét nem is a gta4 miatt várom annyira, hanem a guitar hero 3 két gitárral miatt :)))
  • rotator
    #5122
    Hagyományos, egyjátékosos rpg.